KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Markov dnevnik

+61
hany
maki79
lilya
Botox
dacans
Sofka
Orline
JAmajka
makababy
nena beba
korpica
Simona
Masha UK
JocY
plavaptica
missile
cicsa80
mamajednogprinca
medolino
Mrvica
cici
Tanja83
cufta
Jagodica-Bobica
Mali Princ
Mirjana
gagax81
HappyGirl
Danicab1
lolipop
zoxa
dragana76ns
kasia
Zoka83
maja76
KoMetaK
nesalela
adriatika
djole42
bobica83
lena
bebko
Tinche
Shizika
brinbili
buby
key
Sami
bak
maus
BiKsi :)
Milijana
Nefertari
caci
jul
Sneza
dr mali pariz
MARA
catherine290505
Jelence
Struzzo
65 posters

Strana 20 od 26 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Sledeći

Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od caci 18/11/2012, 19:48

Tete nase drage da vas najprije sve do jedne d
Da se mama izvini i da zamoli da nezamerate sto ponekad nestize da obidze vase dnevnike. Jednostavno nestizem. progem iscitam i onda nemam vremena da pisem. Embarassed

Marko svaki dan raste i uci puno toga novih stvari. Uci u skolu, na engleski na glumu. Svaki dan nas iznenaguje koliko toga zna a da ni samo nismo svesni toga. Uciteljica u skoli ga svaki dan hvali kako je svaki dan sve bolji i bolji i kako nema bas apsolutno nikakvih problema sa njime. Pre neki dan mi je cak i rekla da je posto je zavrsio sa svoim zadatkom pomogao nekoj drugoj deci. Ponekad ga gledam i suze mi napune oci . pitate se pa zasto? Zato sto ni sam svesna kako mi vreme brzo leti i kako ponekad nemam dovoljno vremena da mu se posvetim. moram i ovo da napisem, da sam pre neki dan bila na totalnoj nuli ,kolko je on plako za tetom...znam da je voli puno ali znam da zamnom nikad tako nije plako. Bilo mi je jako tesko.Ove godine moja zaova,njegova teta radi samo popdnevnu smenu a i on ide popdne u skolu pa su cesto puta ujutro zajedno. Kad sam kod kuce posvecujem se samo njemu, poslove ostavljam ili kad je on u skolu ili kad uvece legne da spava. I zato se pitam: GDE GRESIM? Mozda sto mama ponekad vikne,posalje ga u kaznu,a teta to nikad neradi. Zato sto mama nedozvoljava sve i svasta a teta ... pa skoro nista i ne zabranjava. Pricala sam sa njom ,nije da nisam i zamolila sam je da to ne radi..ali...to se nastavlja. a ja nemogu da napustim posao i da budem po ceo dan sa njime. Srce me boli kad uvece nece ja da ga tusiram vec teta,nece da mu ja citam pricu pre spavanja, vec teta. Izluguje me i NEZNAM STA DA RADIM. c

Da ga sad malo i pohvalim srca
Prosle nedelje imao je premieru na "daskama sto zivot znace " i to ni manje ni vise vec u glavnom gradu i to u Velikom Narodnom Pozoristu. Nije imao tekst , vec samo malo pojavljivanje na sceni. za njega je to bilo predivno i veliko iskustvo. Bio je presrecan. Glumio je zarobljeno dete koje je zarobio losi carobnjak. Dva dana nije isao u skolu. Dva dana su imali po dve predtave. Mama je bila ponosna i jako srecna i plakal je od ponosa dok je gledala u publici.
Dok smo bili odsutni od skloe deca su primili vakcinu pa smo mi isli u Petak 16.11.2012 da primimo revakcinaciju za DTPR. Plako je malo ali smo se dogovorili da to bude nasa tajna i da nikome nepricamo.
Engleski zana jako jako puno,slobodno mozes da pricas sa njime na engleskom. Tata je prizano da zna vise nego on. Uciteljica kaze da ga nemoze prebaciti u vecu grupu jedino samo zato sto nezna da pise latinicu.

Mislim da je dosta.
Evo i par slicica sa predstave.
[Only admins are allowed to see this image]
isprobavamo scenu
[Only admins are allowed to see this image]
sa jednim delom ekipe u svlacionici
[Only admins are allowed to see this image]
na sceni dok glumi kako ih napale pcele

Volimo vas i ljubimo ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od plavaptica 18/11/2012, 21:10

Marko, mamin glumac, je pametni, slatki decak. c
Caci, ne brini, mama je ipak jedna na svetu i voli se najvise, niko ne moze da zauzme njeno mesto, sve ostalo su prolazne faze ljubav

P.S zelim Marku da mu stigne jedna malena sestrica sto pre. b
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Mirjana 18/11/2012, 21:37

O Markić nam je počeo glumiti smajli angel
I zna engleski g g g
Dobar, vredan, sladak kao med! Mama, sigurno si jako ponosna na svoje zlato! osmeh srce
Što se tetke tiče...ne znam kako da ti pomognem. Ako već nije shvatila da neke stvari ne treba da radi, verovatno nikad i neće. Ali da Markić više voli nju, e to nije istina! Nisi ti njega nikada videla kako plače kad ti nisi tu yes
Ljubni ga od mene u te glumačke obraze Laughing Jednom na makedonskom usne , jednom na srpskom usne i jednom na engleskom usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 20/11/2012, 12:47

Dusa mila, sve mi je sladji!
markic, divan si ti decak!
caci, da l nisi bila u PMS_u dok si pricala o tome da dete vise tetku voli?
Wink pa ti se skupilo...
Ma on je jedna mazura, i naravno da najvise mamu voli,i ti i dalje ga vaspitavaj kao dosad sto si, jer imas stvarno divno dete kraj sebe [Only admins are allowed to see this image]
Maki, bravo za glumacke momente! [Only admins are allowed to see this image]
p.s. Caci, je l se sredila situacija sa drugarom u skoli?
p.p.s. jesam li te zahvalila za poklon? [Only admins are allowed to see this image]
Thanks, draga moja! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od JocY 20/11/2012, 21:35

Caci tetke su samo to, tetke. Ja sam tetka i mene sestrina deca obozavaju jer sam ja stalno raspolozena kad su oni tu, igram fudbal (pa sam posle bolesna tri dana) igram igrice sa njima i uostalom radim sa njima samo ono sto je zabavno, dok je na mojoj sestri i da vaspitava i da prekori za domaci, da skuva rucak i da tera da se jede sto je zdravo a ne samo cokolada. I zato sam ja cool a ona nije,ali ja NIKAD necu biti njima ono sto je ona: uteha kad su uplaseni, prva osoba koja je uvek uz njih kojoj se okrecu kad su u nevolji. Jedna je majka a tetaka se moze imati deset, zato ne brini ti si njemu prva u srcu. Placu i moji sestrici zamnom kad se vracam kuci al kad su kod mene sami bez mame i tate lepo im je par dana al jedva cekaju da im mama dodje... Tako je, ja sam sigurna i sa Markom... Ne place on za njom nego za igranjem sa njom... yes
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od maus 30/11/2012, 14:04

Nas mali glumac lol! Njegova prva predstava Very Happy DIVNO!
Super su slike.

Caci, ne gresis nigde. Samo nastavi i dalje tako. To je trenutna faza kod Marka, proci ce.
love usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od nesalela 3/12/2012, 21:29

Caci ja se slažem sa Jocy, i ja sam tetka dva divna anđela i obožavaju me jer tetka takođe stalno nešto ispunjava, pravi pice, princes krofne, legne na pod i igra se, prevrće, sve sve sve...Ali mama je mama...tu nema šta, mislim da je to samo faza i to je to, znam da nije prijatno, verujem ali proći će, teta je samo teta....Ljubim glumca malog, super za predstavu....ljubim, ljubim... usne usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od cufta 3/12/2012, 21:53

Kako ste lepi - svi. Ne da si ga obukla za rodjis, svaka ti cast. kada bih ja napravila onakvu toru, moji bi ukucani umrli, ne pali u nesvest. A ti kazes da nije najbolja. I ja isto mislim sa tetkama...... pa to je taaaako normalno sto se vama desava. A i on je sada zvezda znas, ne moze bas ni da pokazuje da preterano voli mamu. Zenske ga sada spopadaju......popularnost je to
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Masha UK 4/12/2012, 14:19

Markic od malih nogu uci kako se postaje pravi vitez...bravo za ulogu i mamu koja puca od ponosa.

Sto se tetke tice potpuno te razumem...ja sam sa mojm decom prosla kroz slicno kad je dadilja bila u pitanju...bilo je situacija kad mi je bilo jako tesko...kad moje dete npr trazi utehu od dadilje, a ne od mene kad mu treba, al eto ispostavilo se da je to samo bila prolazna faza...Ne brini...

osmeh srce
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Mirjana 4/12/2012, 15:09

ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od KoMetaK 8/12/2012, 13:01

Bravo za Marka glumca! Ljubac za njega i mamu! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Shizika 9/12/2012, 00:53

caci ::
[Only admins are allowed to see this image]
na sceni dok glumi kako ih napale pcele
Ma pazi kako Marko glumi, i pokretima i licem! likeit Naravno da cesh biti ponosna mama!
A ovo u vezi tetke, da kazem kao dadilja da mi djeca znaju chesto pred mamom doci da me zagrle ali naravno da me ne vole ni blizu kao nju. Moguce za Marka, zbog uzrasta u kojem je , da pokushava malo biti i manipulativan, da ochekuje da mu popushtash malo vishe kao shto to tetka chini, ali u biti, i na duze staze, djeca nalaze sigurnost i pouzdanje u granicama koje im postavljamo. I ja se slazem sa svima koji kazu da nigdje ne grijeshish.
osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od dragana76ns 9/12/2012, 15:49

Opasan je [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 12/12/2012, 22:07

Da ljubim ovog šarmantnog dečaka, buduću zvezdu i velikog glumca! Sjajan je na sceni, a i van nje! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Tinche 18/12/2012, 07:56

Kako ste nam drugari??? Mislimo na vas! [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od maus 19/12/2012, 09:41

ff ljubav love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Nefertari 25/12/2012, 12:07

Gde ste drugari? Marko pravi glumac mama spremaj ti sina za akademiju usne
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od caci 30/12/2012, 10:35

Evo nas ff
Cekala sam da zavrsimo jedno malo poglavlje u nasem zivotu pa da vam pisemo. yes
Zavrsilo je prvo polugodiste prvog razreda,Markic kaze uciteljica,dzak za cistu desetku. radost Oni jos nemaju ocene,vec opisno ocenjivanje. Ali uciteljica ja za njega na zavrsnoj priredbi,imala samo reci hvale. Mama ponosna , da se istopim. srca A i on vidim sijaju mu okice ,dok uciteljica prica. Imali su malu priredbu,nekolko pesmica i nekoliko stihottvorbi. Marko je pricao najglasnije od svih,kaze tako su ih ucili na dramskom,da pred publike pricaju glasno i jasno. yes
Zavrsila se i skola engleskog i tamo su imali zabavu i dobili po neke sitne pokloncice ali je bio presrecan. vv
Predstava se krcka.Premiara ce biti ili 25.01 ili 01.02. Reziser koji dolazi tamo da im pomaze pozvao nas je na razgovor da nas pita dali bi ga pustili da ga uzme u jednu predstavu za vozrasne,kaze da je fasciniran njime,kako je mali (svi su veci od njega u grupi) a tako talentovan.Naravno pustili smo ga. Predstava se zove "Otpisani" i premiera ce biti u Februaru.Marko je presrecan. x
Sad je na raspustu do 20.01. juce prvi dan i vec mu je bilo dosadno. A bio je i napolju i u setnji. Od jutra nije hteo da se oblaci,vec je do 11 ostao u pizami,kaze na raspustu sam pustime da uzivam. i nisam navaljivala. Nek dete uziva.
Inace je poslusan.Prosla ga je ona faza sa tetkom. Ipak je to bila samo faza .Evo i par slicica ,da vas ne gnjavim puno

Na priredbi dok pevaju
[Only admins are allowed to see this image]

najbolja drugarica... a mozda i nova ljubav na vidiku
[Only admins are allowed to see this image]

nasa jelkica
[Only admins are allowed to see this image]

i jelka u Skoplju napravljena od igracaka,koje daruju ljudi i koje ce igracke posle biti darovani u domovima za nezbrinutu decu.
[Only admins are allowed to see this image]

ova nam je od slave ...bio je na visini zadatka i docekivao i ispracao goste i pitao ih je sta cu da popiju
[Only admins are allowed to see this image]

i jos ova...ima dosta njih ,nisam znala koju da izaberem...ali on dosta cesto uzme aparat u ruke pa ide po kuci,redi igracke i pravi fotografije...podsetime na Bixi ....mozda dobies konkurenciju poljubac
[Only admins are allowed to see this image]

DOSTA JE OD NAS ZA OVE GODINE.
LJUBIMO VAS SVE I ZELIMO VAM SRECNU NOVU GODINU ng jelka1 pokloni novogodišnji 1 ZIMA1
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Nefertari 30/12/2012, 10:46

Markic nas lepi!!!!! Neka si ponosna mama, sin ti je divan, lepo, zdravo, pravo dete pametnica jedna ponos svoje majke! Ljubimo vas i srecni vam praznici!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od medolino 30/12/2012, 12:17

Sin je prelep,uzivajte sa njim osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubimo vas mnogo ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od MARA 30/12/2012, 15:09

Markice glumac mali-bravo
Caci on je bas lep,porastao,uozbiljio se...
Ljubim vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od plavaptica 30/12/2012, 15:17

Bravo za ozbiljnu glumacku karijeru. bravo čestitamo Cak iako mu to ostane samo hobi, divno, razvija mastu, jaca samopouzdanje,ima prelepo druzenje....A mozda jednoga dana dobijamo od Marka autograme preko veze ff
Fotkice su prelepe, Markic je mnogo mio i sladak, cestitamo na uspesno zavrsenom prvom polugodistu. c
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Mirjana 30/12/2012, 15:26

Kako je lep mali glumac osmeh srce srca srca srca srca srca srca
A na slici sa drugaricom (ili možda srce ) ne zna se ko je lepši, anđeli mili anđeo anđeo
Bravo za dobre rezultate u školi bravo navijači2
Ljubim okice smejalice poljubci
Srećna vam Nova godina novogodišnji 1 navijacica ZIMA1
P.S. Mama Caci, što mi se siđa slavski stajling likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Sami 30/12/2012, 23:35

Cacika, citam vas i sve vas zamisljam kako vi to sad izgledate?...
Vidi, vidi Marka koliki je porastao i sta sve zna Shocked bravo, bravo g usne
Pa on zna engleski, on jeglumac, zavrsio prvo polugodiste ma bravo, stvarno sam ostala iznenadena sa svim sto sam procitala love
To s' tetom je bilo samo faza, to sam odma i predpostavila, djecki su to i znaju ko nji najvise voli mama i tata naravno, ne kazem da i teta ne voli ali mama je mama zagrljaj kako sam vas se pozeljela sviju d
Ljubimo vas puno i zelimo sve najbolje za novu godinu, lijep provod i slusajte mi dobro to lijepo pametno dijete i ljubite ga od nas barem jednom dnevno, teta sami i druskan Sinan love ljubav ljubav ljubav ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Shizika 30/12/2012, 23:50

Bravo za odlichno prvo polugodishte! as Bravo, za engleski i glumu! g Pa kad nadje vremena josh i za djevojku? Wink
A mama vec ima izgled za red carpet. likeit
Opushtencija u pidzami, to je pravi odmor!
Sretna vam Nova godina!
deda mraz1 pokloni1 jelka2
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Markov dnevnik - Page 20 Empty Re: Markov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 26 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu