KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/10/2011, 10:51

Daco, čestitam lol!
Nolinice, zovi doktora, zašto da se plašiš ako nem arazloga ili da čekaš ako se može srediti?
Pozdrav svim trudnjačama, ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 30/10/2011, 17:30

Nolinice, najbolje da nazoves doktora pa da pitas za to sto ti je oteceno. Nadam se da ce se povuci uskoro. yes

Dacco, srecno rodjenje male princezice bebe Nek vam je ziva i zdrava 100 godina.
Jesi dobila da pijes nesto da bi regulisala stolicu? Ja sam pocetkom trudnoce imala problema pa mi je doktor dao da pijem sirup Portalak (Laktuloza), a i sa ishranom sam se trudila da je regulisem. Svako jutro sam kuvala mekinje sa ovsenim pahuljicama za dorucak, dobre su i Lanene plocice, musli, narandza na prazan stomak... Naravno dobri su i Spanat i Brokoli ali ne znam da li smes to da jedes u prvih 6 nedelja od porodjaja. A za bradavice kazu da je dobro posle svakog podoja mazati Lanolinom.

Seko, slazem se sa Nef, zamrzni mleko i obavezno na bocicu napisi datum da ne bi razmisljala kada si ga stavila u zamrzivac. Ako ti ne daj Boze zatreba, opet je bolje to mleko davati nego vestacko. Uzivajte i mazite se srca1
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 30/10/2011, 18:01

Dacco, dobro došla kućici i uživaj sa bebom! Nadam se da na nas neće CR ostaviti takav utisak.
Cure, hvala vam na savetima, najverovatnije ću nazvati sutra dr.
Gagax, imaš li neki novi osećaj? Kako ti je beba nameštena?
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 30/10/2011, 18:36

Daco, cestitam, neka je Nadja ziva i zdrava 100 godina! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 30/10/2011, 21:01

Bebac se odavno okrenuo glavicom dole, ledja su mu sa moje desne strane, guza gore a nogice su svuda Very Happy Malo je drugaciji osecaj jer se vise ne suta (nema mesta) nego samo gura. Najbolnije je kad se protegne svom duzinom, guzom gore a rukicama dole pa direkt u besiku! Sad osetim svaki njegov pokret. Neko jutro u 6h je pravio talase u stomaku lol! Naravno, posle toga nema spavanja. Izgleda da me navikava na nespavanje.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 30/10/2011, 21:39

Gaga, sve to što govoriš je tako simpatično, iako znam da bole njegovi udarci!!! Ti si tako blizu da vidim svoje sunce, mogu da zamislim kako se osećaš!!! Uživaj draga.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 31/10/2011, 09:12

DACCO ČESTITAM!!!!! NAĐA DOBRO NAM DOŠLA!!!! da si nam živa, zdrava i vesela 100 godina!!!! osmeh srce
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 31/10/2011, 09:23

Noli, ma samo nek je on meni aktivan, ljubi ga mama Laughing Bolje i tako nego da mi spava pa da se zapitkujem da li je sve u redu. Evo i sad me razvlaci, imam osecaj da ce mi koza puci.
Pocela je frka da me hvata... Sta cu i kako cu kad dodjem kuci sa tom malom mrvicom... Hocu znati sta treba da radim... Milion pitanja... Nocas sam sanjala da sam se porodila ali da sam rodila 2 decaka!!! lol!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 31/10/2011, 09:49

gagax, i meni je frka šta ćemo i kako ćemo, a mogu tek tebe zamisliti.... još par dana i gotovo!!!! ne brini ništa, bićeš ti super mamica..... i sve druge ženice se snađu, sve je to prirodno.... osmeh srce jaoooo, mogu zamisliti kako jedva čekate da vidite vašeg malenog.... bebe b d
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 31/10/2011, 09:51

mi isto nismo još počeli da kupujemo stvari za bebca.... nekako mi je još rano.... mi smo obišli sve prodavnice sa bebi opremom i odlučili smo se i koja ćemo kolica i koji krevetac i sve..... nismo sujeverni, ali ne želim da sad sve kupim, da se nešto, ne daj Bože, loše desi i onda da gledam u te stvarčice...... mi smo sve obišli, odlučili šta ćemo, a sad polako..... posle možemo sve da obavimo za jedan dan! yes
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 31/10/2011, 10:14

Kao sto rece Cvrle odmah skontas sve, i da nosis, peres, prepovijas, ma kao da si radio to vec 100 godina
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 31/10/2011, 10:56

nef, i tebi se približilo..... ljubav love
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 31/10/2011, 11:44

Devojke, da li neko zna, da li su poceli da daju utrogestan na recept?

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 388958
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 31/10/2011, 12:16

Nef, to mi svi kazu i ja verujem da ce tako i biti. U sredu CTG, pa verovatno i pregled... Danas idem kod zubara (popravljam zube i menjam sve stare, sive plombe o drzavnom trosku, da iskoristim sve sto mogu) yes

Ako niste znale, trudnice i porodilje do bebine 1. godine imaju pravo na besplatne stomatoloske usluge (u Novom Sadu-za ostale ne znam). Potrebno je samo odneti knjizicu i jedan izvestaj UZ da se potvrdi trudnoca i to je to. Ja idem u Rumenacku a znam da ima i zubarka na Novom Naselju koja radi sa trudnicama i porodiljama.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 31/10/2011, 12:23

Da Gago to je super stvar, nego sam ja pre prvog sina tj pre tog Icsi sredila sev zube, bas sve i jedan umnjak sam vadila, i posle kad sam ostala trudna samo sma isla na preglede, tako ih i sad odrzavam.
Cvrle polako odbrojavam spala sma na ispod 60 dana, a ko da sam juce ugledala dve crtice na testu. Konacno sam na odmoru od danas, pa plandujem i polako cistim kucu kad stignem i sta stignem
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 31/10/2011, 13:22

i ja sam sredila zubiće pre vto, tako da ću kod čika zube tek posle porođaja....
nef, sad uživanjac!!!! sreca ja planiram, ako sve bude ok, da radim još nekih mesec dana i onda ću i ja da plandujem..... yes radost

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=1859
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu