KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 25/10/2011, 22:53

Seko, cestitke na rodjenju sina! Patrice, preslatki decace, dobro dosao,ziv i zdrav bio i uvek roditelje radostio! Kako mu je lepo ovo odelce, da ga poruckas! srca srca srca
Gago, ti si sledeca? osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 25/10/2011, 23:13

Seko i Zaneta sve cestitke, ponosne majke!
Sinovi krecu u ofanzivu... do skoro su vladale devojcice na kutku Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja kg 25/10/2011, 23:22

Seko predivan je,neka je sa srecom!!!!! osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 26/10/2011, 08:30

trudničice drage ff
gagax ti još malo!!! mogu samo da zamislim to uzbuđenje... bb
što reče milijana, dečaci kreću u ofanzivu!!! Very Happy bebe
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 26/10/2011, 10:43

Gaga, gde si? Svako tvoje nejavljanje mi budi sumnju!! bebe
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 26/10/2011, 10:49

Tu sam jos uvek Nolinice.

Da, da... Ja sam sledeca!!! Jedva cekam! Nema jos neke euforije (mene uvek sve hvata u poslednjem momentu), valjda nisam svesna, nemam pojma. Ali znam sigurno da kad dodje taj momenat bicu van sebe, o plakanju od srece i da ne pricam! Sad uzivam svaki put kad se bebac okrece, gurka, mazim ga, pricam mu... Uzivam u pripremanju stvari, peglanju, lepili smo slicice neki dan iznad krevetica... Uf! Kako mi je lepo! Bas mi je lepo! smajli angel

Ljubim vas sve usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 26/10/2011, 10:50

Kako je divno kad je neko tako srećan!!! Imaš i razloga. Uživaj u toj sreći, a mislimd a te čeka još veća!!! beba
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 26/10/2011, 13:46

Gaga, koliko ta skripta ima strana? Razmišljam d ami je pošalješ.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 26/10/2011, 14:27

Imace nekih 20-ak strana, kucana je u Word-u. Ako hoces posalji mi mejl u pp pa cu ti poslati cim je zavrsim. Dodajem jos neke informacije da bude kompletnija. I Noji treba da posaljem.
Ne moze da skodi a moze da pomogne Very Happy Ima dosta korisnih informacija.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 26/10/2011, 14:29

E, onda se ne trebaš maltretirati i meni slati, Noja će meni proslediti, jer se sa njom često čujem!
cvet
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 26/10/2011, 23:50

hvala svima na lijepim cestitkama !
druzenje ovdje na forumu mi je dostapomoglo da dodem do cilja . zelim svim zenicama koje su me pratile zahvaliti ,a naravno da druge koje se bore sa sterilitetom dozive isto kao i ja.
pusica za sve
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 27/10/2011, 00:49

SEKO MILA, SRAMOTA STO JA TEK SAD VIDEH DA JE PATRIK DAVNO STIGAO....BOZE STO JE SLADAK, VELIKA BEBA, LJUBNI GA JEDNOM OD MENE U TE DEBELE OBRASCICE Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 582639

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 694552 CESTITAM SRECNIM RODITELJIMA RODJENJE SINA, ZIVI ZDRAVI I VESELI BILI 100 GODINA...Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 694552
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 27/10/2011, 18:42

dragana ,ja se bas cudim sta je sa tobom Very Happy
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 27/10/2011, 22:30

Imam jedno pitanje, ali se nemojte smejati! Gde vama počinje stomak? Meni već od stidne kosti, i razmišljam da to nije jako nisko, iako dr nisu ništa komentarisali. Shocked
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 27/10/2011, 22:35

Drage moje, ja sam preterala svadbu i izđuskala neverovatno. Pre toga sam bila na kontroli i cervix mi je 3,8. Međutim prekjuče na poslu sam osetila malo bolove kao na grliću dok sam sedela, i odmah sam otišla kod ginekologa. Strogo su mi zabranili odnose i bilokakve vaginalne preglede. Kaže dr da mi je posteljica nisko. Beba je dobro, raste malo zlato. Ali dr savetuje mirovanje dok se posteljica ne pomeri na gore, jer kaže da se to često dešava. Inače mi je zakazala vaginalni UZV ponovo u sredu da bismo to držali pod kontrolom. Da li je neka od vas prošla kroz ovo?
Znači nije beba nisko, nego je posteljica dole i na prednjem zidu.
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/10/2011, 23:47

Nato, mislim da je Zoka imala taj problem sa posteljicom i da je ležanjem sve sredila. I još siguno neka od ženica, ne mogu sad da se setim. Samo miruj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 28/10/2011, 14:04

Natalija ja sam to imala u prvoj trudnoci, posteljica je bila jako nismo oko 1cm od grlica, Isto mi je dr ustanovio oko 16 nedelje, i rekao da mirujem bez cucanja i dizanja teskih stvari i ako cak i malo prokrvarim odmah trk u bolnicu. Medjutim sve je bilo ok, i oko 23 nedelje kako je beba rasla i posteljica se podigla. Uopsteno nisam ni morala da znam da je nisko jer nisam imala nikakvih problema.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 28/10/2011, 14:13

Natalija, probaj i da piješ čaj vrkuta- leci slabost materice, a zaštita je i od pobacaja. Bilo bi poželjno da svaka buduca majka od treceg meseca trudnoce pije caj od ove biljke.
http://www.herbateka.eu/vrkuta
Pozdravljam ostale mile trudnjačice! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Fafaw

Mazite tibice i pevajte im
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 28/10/2011, 14:14

nato i meni je posteljica bila 2cm od grlića, kada sam bila na poslednjem UZ, u 18. nedelji, ali meni je dr rekla da je sve ok. nisam mirovala. ranije sam pokrete bebe oseća baš nisko, iznad pubične kosti, a sada ga osetim u visini pupka, tako da se nadam da je sve ok. svakako sledeće nedelje idem ponovo na kontrolu, pa ćemo videti šta se u međuvremenu izdešavalo.... ljubav
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 28/10/2011, 14:35

Hvala vam drage moje. Utešno je ovo što ste mi napisale.
Mirjana hvala na savetu, ali s mi doktori rekli da se ne igram čajevima i prirodnim lekovima u trudnoći. Ovo nije slabost materice, ovo je položaj posteljice ( http://www.yumama.com/trudnoca/trimestar1/1158-posteljica-veza-izmedju-mame-i-bebe.html ). U svakom slučju hvala vam mnogo. Javljam se u sredu da vidim šta će mi reći. osmeh srce
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 28/10/2011, 14:44

Nato ne sekiraj se, bice to sve ok, rekoh ti ja ne bi ni znala da nisam otisla na rutinski uzv. A inace svakako nisam u trudnoci radila cucnjeve i pela se na drvo.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 28/10/2011, 14:54

I ja sam na redovnom UZV, ali istina je da sam osetila boluckanje, ali ne u stomaku nego dole. Oni su mi rekli da to nije stršno i da bi beba kako raste trebala i posteljicu da odgurne na gore, ali uh... Posle toliko čekanja svaka sitnica me brine. Hvala mnogo na utešnim rečima. Iskreno uplašila sam se malo više jer sam nedelju dana pred svadbu bila u stalnom trku, a na svadbi sam toliko izigrla jer nisam imala nikakve bolove i nisu mi rekli da je to opasno. Al sada idem ko po jajima :)
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 28/10/2011, 16:01

Natalija dušo malo miruj i biće sve u redu...al neka si se izigrala uh što bi ja volela...e neka si... d d
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 28/10/2011, 17:33

Natalija, ja nisam imala tih problema ali sam sigurna da ce sve biti OK samo malo miruj i mazi stomacic.
Stigli smo sa CTG-a, rezultat je super. Bebac je bio lepo aktivan a ja imam tek-tek blage kontrakcije koje ja naravno jos ne osecam. Kontrola nam je u sredu Very Happy
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 28/10/2011, 21:01

Devojke imam neki problemčić i potrebne ste mi...Ne znam da li je strašno ili opasno noge su počele da mi otiču u polje zgloba ali desna noga mi je otečenija od leve nekih 10%... čini mi se da ne bi bio problem da su obe isto otekle al ovo me brine što mi je jedna veća od druge... Jedino opravdanje koje meni pada na pamet je to da se možda oslanjam više na levu nogu prilikom koračanja...pojma nemam...šta mislite vi je li strašno?
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu