KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 13/10/2011, 20:52

mali princ, meni je bila 203 12ti dan ciklusa!
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 13/10/2011, 21:29

Mali Prince, cestitam!!!!!!!!!!!Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 612963
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 14/10/2011, 13:15

Mali prinče, dobro došla na ove strane i na druženje sa nama. Čuvaj se i čuvaj svoju bebicu!!
Cure, jedino vas mogu da pitam u vezi trudnoće, jer ste vi kroz sve ovako ili slično prošle, p ami ne zamerite!!! Embarassed
Znate da sma bila prehlađena, dugo jako kašljala, još jako malo kašljem...moj problem i pitanje za vas je: od preključe me boli ispod desnog rebra, skroz gore skoro ispod desne dojke. Kad se i malo nakašljem bolovi su baš jaki. Šta mislite jel to zbog beba, ili je nek aposledica od prehlade. Ako je zbog beba, nije problem trpeću i idemo dalje. Bezveze mi je za svaku sitnicu da idem kod dr.
ljubav
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 14/10/2011, 13:36

Prince, sve cestitke cvet Neka bude lagano i dosadno, recimo kao kod mene Laughing
Seko naočare ti bas spremas dasu g Ako, ako, nema nista lepse, ja sam tako kupila i flasice i varalice pre porodjaja, pa cak i lancic za varalicu, i to nekoliko boja, a moje dete nikad nije htelo to da stavi u usta v
Noli, meni se u prethodnoj trudnoci to desavalo, u stvari ne desavalo, nego sam konstantno osecala bol ispod rebra, sve do porodjaja, a nikad nisam kasljala. Ja sam to povezivala sa bebinim polozajem, jer je ona bila bas visoko.
Ostale devojke zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 14/10/2011, 13:39

Nolinice mene boli desno rebro i to iskljucivo zbog mog malog vragolana, stalno se gura i guzi gore pa je zbog toga. To su nam i u skolici rekli. Ti imas 2 bebe tako da je verovatno i kod tebe ista situacija samo sto je pocelo ranije nego kod mene.
Samo pitaj i u buduce sta te interesuje, pa ako neko zna, pomocice! yes
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 14/10/2011, 13:44

gagax81 ::Nolinice mene boli desno rebro i to iskljucivo zbog mog malog vragolana, stalno se gura i guzi gore pa je zbog toga. To su nam i u skolici rekli. Ti imas 2 bebe tako da je verovatno i kod tebe ista situacija samo sto je pocelo ranije nego kod mene.
Samo pitaj i u buduce sta te interesuje, pa ako neko zna, pomocice! yes

Ali Gaga, one su još tako male, jel moguće da izazivaju takve bolove??? Pogotovo što je beba bila dole desno,a adruga gore levo!
Jedva čekam da vidim vrtiguze mamine!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 14/10/2011, 13:55

Pa mene je pocelo da boli oko 30-te nedelje a jedna beba je, tako da mislim da je moguce.
U 5-om mesecu mi je butina jako trnula kad stojim pa sam morala da prestanem da radim i to je bilo zato sto se bebac nezgodno namestio a imao je 400gr.! Sve se menja, pomera u trudnoci tako da mislim da nemas razloga za brigu.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 14/10/2011, 14:03

Ok, hvala ti mnogo, umirila si me....ljubac!!! cvet
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 14/10/2011, 18:34

Devojke, puno vam hvala na divnoj dobrodoslici cveće

Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 15/10/2011, 16:59

Mali Prince dobro dosla da sve protekne u najboljem redu... SRECNO!!!
Nonlice mislim da ti je taj bol posledica kaslja ali nista strasno jer je to dijafragma koju si pomerila prethodnim kasljem... procice za dan dva videces.
Ja dosla iz bolnice analize sve dobre i bebice Bogu hvala!
Ovo mi je bio najbolji boravak u vrt-u uz moju milu Tanju, tuzna sam sto sam je ostavuila tamo... al samo da bude sve u redu...ljubim najlepsu zensku sa pkavim ocima uzivala sam u nima...
Eto toliko od mene za danas... sve vas ljubim.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od key 15/10/2011, 22:46

Mali Prince,sad tek videh divne vesti!!!!! Very Happy uzivaj!!! trudnica
Noli,ne brini se... ljubav
Aida,odmaraj i uzivaj kod kuce.mazi bebce. zagrljaj
Seko,super su stvarcice za Patrika!Bice to jedan moderan dasa,vec vidim... Very Happy
ljubim vas sve osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 15/10/2011, 23:19

Mali Princ ::Miro, draga i ti ces najskorije na ove strane, vukla sam te juce jaaaaako, jaakooo, nos ti je skoro kao kod Pinokia vv
Ma da ja nisam zato imala smetnje s' vidom? Možda nisam videla od nosa lol! naočare zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 16/10/2011, 09:37

Aida , samo mazi svoje mrvic ei uživaj!!! ljubav
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 16/10/2011, 10:04

Devojke, dobro jutro!

poljubac
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 16/10/2011, 15:57

Sutra ulazim u 20-u nedleju, i još bebice ne osećam, bar nisam sigurna d aih osećam.
Da li vi pratite da li se bebe mrduckaju svaki dan? Čula sam da se treba svaki dan pratiti,a ja o tome ne znam ništa. Kao popijete djus i onda čekate određeno vreme i odr broj mrduckanja treba da osetimo!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 16/10/2011, 17:08

nolinica ::Sutra ulazim u 20-u nedleju, i još bebice ne osećam, bar nisam sigurna d aih osećam.
Da li vi pratite da li se bebe mrduckaju svaki dan? Čula sam da se treba svaki dan pratiti,a ja o tome ne znam ništa. Kao popijete djus i onda čekate određeno vreme i odr broj mrduckanja treba da osetimo!!!


Noli,ti sutra ulazis u 21 nedelju,tj 20 punih i ulazis u 21 tako ti bar pise na tikeru ako sam ja to dobro skontala.Sto se tice bebica,ja sam moje krenula da osecam tek u 24-25 nedelji ali da bas vidim kako se muljaju po stomaku.Do tada je sve bilo kao neko golicanje i kao neki grcici.I rekli su mi da je skroz normalno da jednu bebu vise osecam a drugu manje.One su jos uvek male tako da se setaju po celom stomaku.Videces kasnije kako ce da te udaraju.Cim se umiris odmah se javljaju.Uzivaj draga u svojoj trudnoci i ne opterecuj se

Pozdrav od mene i moja dva momka

ff ff ff
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 16/10/2011, 17:12

Tanja, prvo da prosledim poljupčiće tvojim dečkićima od mojih curica!!! bebe bebe
Ne, na tickeru piše 20 nedleja i nula dana, tako da ću sutra biti 20+1. Tako sam stavila, jer je dr jednom rekao da je jedna beba starija od druge dva dana...
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 16/10/2011, 17:27

Pa da,20 nedelja i jedan je 21 nedelja draga tj 20 punih nedelja +1 dan= 21 nedelja Very Happy Very Happy Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 16/10/2011, 17:29

Sad razmišljam , ko zna da li sam ja ticker dobro napravila. Uglavnom sad mislim, ko zna koja sam ja nedelja!!! trudnica
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 16/10/2011, 17:37

Hehe,ma zar je i bitno Laughing !? Uzivkaj i opusti se.Po lekarima uvek nesto kasni ili napreduje,nikad se ne slaze kao nama lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dacca 16/10/2011, 18:55

Samo da vas pozdravim i da vam javim da ne mogu docekati CETVRTAK radost
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 16/10/2011, 19:18

Samo da pozdravim stare,debele trudnjače Razz i poželim sreću novim, da što pre se zaokrugle i postanu isto tako debele Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 16/10/2011, 19:31

Noli, na pocetku se bebe toliko slabo i retko osecaju da ni sama nisi sigurna da li je to to. Ja sam u prosloj trudnoci osetila prvi put tako oko 20-te nedelje i danima nisam bila sigurna da je to, pa cak i sada nisam bila sigurna nekoliko dana, tako da, mozda su one par puta i mrdale, ali ih ti nisi primetila, jer ti osetis pokrete tek kad one dodirnu zid materice (neka me neko ispravi, ako gresim). A to za djus nisam cula, kod mene to nikad nije imalo veze sa hranom ili picem.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 16/10/2011, 20:04

Nolinice nisam znala da su curice bas lepo cestitam! A sto se tice pokreta ne brini to tek sada sledi, svaka nedelja neka novina i udarci jaci:))
E ovako objavila bih nesto a ujedno i cestitala: Nasa kutakinja ZANETA se porodila i rodila zdravog DECAKA oboje su Bogu hvala dobro pusteni su kuci onog dana kad i ja iz GAK-a i slucajno smo se srele... sve CESTITKE... SRECNO!!!
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 16/10/2011, 20:23

Jabadabaduuuuuuuuuuuuuuu d
Sve cestitke Zaneti i nek je deckic ziv i zdrav 100 godina!!! bebe
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu