KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 27/7/2011, 21:58

Kockice, cestitke na rodjenju Teodore!
Teodorice, dobro dosla i ziva i zdrava bila 100 godina!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 27/7/2011, 22:11

Kockice cestitam na rodjenju male princeze radost radost radost

Teodora dobro nam dosla ziva i zdrava bila 100 godina srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 28/7/2011, 11:24

Jako sam uplašena. Sinoć sam prokrvarila svežu krv. Otišli smo odmah u Betaniji, dr Vuleta me pregledao, kaže da je sve ok, ali da su jajnici i cista ogromni. Ne znam, jako me je strah, i on je tako mlad pa me i to plaši, valjda zna svoj posao...Nije mi ništa novo dao od terapije , samo rekao da nastavim gde sam stala. Danas ima jako malo braonkastog...leškarim, nisam otišla na posao.
Plašim se za moje ljubavi. Svaki dr drugačiju starost bebe kaže, ovaj kaže da su stae: jedna 7+6, a druga 8+0. Tako ću i napraviti tiker, kad budem malo bolje i kad prokljuvim kako se pravi.
Ljubim vas i čuvajte vaše bebirone!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 28/7/2011, 11:46

nolinice koliko je bilo krvi? nemoj se plasiti,lako je reci ali pokusaj da se smiris..
ma kakav posao zeno,lezi i ne ustaj par dana!!

ps.ne mogu da verujem da ti nisu dali Dostinex odmah posle vto Rolling Eyes Rolling Eyes to je za smirivanje jajnika Mad
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 28/7/2011, 11:57

Marija, ne znam kako da ti objasnim, krvi otprilike u prečniku 6cm. Danas stvarno samojedna tačka i nadam se da će tako ostati. Da, i meni je jako čudno kako se do sad jajnici nisu smirili i cista otišla...a još nisam bila ni hiperstimulisana. Nemam pojma, trudim se da mislim samo da je dr rekao da su moj bebe ok, i nadam se da će tako ostati.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 28/7/2011, 12:01

aaa pa dobro ja rekoh imala si odliv..
da li koristis utrogestan? naravno samo pozitivno.. zagrljaj
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 28/7/2011, 12:11

Da, Stojić rekao 2*2 od 200 i rekoa izričito vaginalno, ali sad zbog ovog ih pijem..
Hvala na podršci, biće sve ok, mora...I svaki 5-i dan dobijam Pregnil.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 28/7/2011, 12:25

nolnice nadam se da si bolje ... odmaraj i mazi tibu ...
srcasti poljupci

mene probodu jajnici kad kinem i mene brine to a ni ja nisam imala hiperstimulaciju ... a transfer je bio 11.06. i do sada bi trebalo da su se jajnici smirili ... mada dr na ova moja 2 uz nista nije pominjala da nesto nije u redu sa jajnicima a ni ja je nisam pitala za to probadanje ... zaboravila sam ...

daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 28/7/2011, 12:34

Nolinice mila, pi vise vode i odmaraj! Ljubim cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 28/7/2011, 13:30

Nolinice i ja sma krvarila oko 6 nedelje primala sam progesteron i dicinone i krvarenje je prestalo nakon pola sata.
Daxi i meni su u prvoj trudnoci zbog stimulacije bili uvecani jajnici bili su oko 9cm, smirili su se oko 16 nedelje.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/7/2011, 14:04

trudnice sunny
noli samo odmaraj i lezi, ne znam sta jos moze da umiri te jajnike nesto prirodno love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2011, 10:13

Nolinice, probaj da se ne sikiraš, važno da su beke dobro i da je krvarenje stalo!

Trudnice, ljubim vas, ne bi baš bilo humano da vas stiskam! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cranberry 29/7/2011, 12:07

Devojke drage, imam i ja jedno pitanje: do kada ste koristile Utrogestan? Ja sam sada u 13.nedelji i rekli su mi da pocnem vaginalnu primenu, do sada sam ga samo pila. Ali mi nisu rekli do kada tako? Na sledecu kontrolu idem tek pocetkom septembra, pa se plasim da ne preteram sa Utrogestanom( 1 tableta od 200).
Tako sam se sludila zadnji put kad sam bila na kontroli, da se uopste nisam setila da pitam koliko dugo da koristim propisanu terapiju. Haos Embarassed
Cranberry
Cranberry

Broj poruka : 212
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 29/7/2011, 12:15

Cranberry to je individualno, najbolje da pozoves i pitas ...

mada poznati su mi slucajevi da su zene pocinjale sa utrogestanom tek od 3-4 meseca pa do kraja ... neke oralno neke vaginalno ...

u tekstu upustva pise da kod vaginalne primene nije poznata pojava predoziranja kod vaginalne primene ...

posavetuj se ipak sa dr jer on jedino poznaje tvoju trudnocu ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 29/7/2011, 12:30

visak se ispiski slobodno i opusteno koristi Utrogestan..ja pijem 3x2 od 200mg Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 29/7/2011, 12:59

cranberry, meni su rekli da ću ga najverovatnije koristiti do 16. nedelje....
daxi i ja sam imala to probadanje u jajniku kad kinem, a sada se probadanje podiglo i osetim ga negde ispod pupka..... moja kuma je isto imala ta probadanja u trudnoći, iako je oba buda ostala prirodno trudna.....
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cranberry 29/7/2011, 13:05

Mene jos uvek probadaju jajnici kad kinem, desni vise nego levi. Ali posle vto kad sam isla na uz videli su da je desni uvecan i hiperstimulisan i da ima cisti. Niko od lekara nije posebno panicio zbog toga, to su jednostavno konstatovali kao cinjenicno stanje, pa se onda ni ja nisam mnogo uzbudjAvala zbog toga :) Bitno da je beba tu, a jajnici ce se valjda oporaviti.
Cranberry
Cranberry

Broj poruka : 212
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 29/7/2011, 15:24

Cure, hvala na podršci, danas tek tek u tragovima bude na gaćicama.
Koliko vi u toku dana vode popijete? Ja jedva na silu uspem 1 litar.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 29/7/2011, 15:36

Nolnice i ja isto ne mogu puno vode ali sam se trudila da popijem koliko god mogu mada ne verujem da sam pila svaki dan 2l ... a da ne pricam o tome sto nocu ustajem po 2x ... probudi me to da moram da idem u ... v
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 29/7/2011, 15:55

Daxi, više ni tamo ne idem... No I ja se trudim maximalno...ali loše mi ide.
Kako si ti? Kad ideš ponovo na uz?
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 29/7/2011, 16:11

Nolnice u sredu idemo na 3. uz ... ne mogu da docekam da virnem ...
smajli angel
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cranberry 29/7/2011, 16:13

I ja uspem oko 1l dnevno. Dok su bile one vrucine mogla sam i vise, a sad i ovo jedva nekako na silu popijem.
Daxi, i ja 2x ustajem nocu u wc. Taman se uspavam, pa u wc, i tako celu noc.
Cranberry
Cranberry

Broj poruka : 212
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 29/7/2011, 18:59

Nolinice i ja sam imala sa 6 nedelja krvarenje sveza krv u velikoj kolicini posle jos 2 puta a izmedju smedje sve do 13 nedelje, dok se hematomi nisu izdrenirali.
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 29/7/2011, 20:07

Ja popijem mozda 1l vode dnevno ali uglavnom svaki dan napravim 0.5l limunade u flasicu pa to pijuckam. A sto se tice wc-a ja sam ustajala nocu sve do 5-og meseca, pa sam sad imala malu pauzu, medjutim bebac mi sad pritiska besiku tako da je opet pocelo trckanje u wc Rolling Eyes
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 29/7/2011, 20:53

ja se trudim da bude 2l vode nekad vise, plus jogurt, mleko i ostale tekucine. nije mi problem da popijem ali je stalni odlazak u wc dosadan,kako dnevi tako i nocni. vec par dana me predvece me beba pritisne idem na 15min do pola sata, radosti trudnoce Very Happy
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu