KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUTRA U AVGUSTU

+28
sneza-milan
Tinche
Milijana
dragmilk
Shizika
djole42
heart84
dr mali pariz
ananana
cipiripi
bebko
cicsa80
Mirjana
MAAKKI
Cupava
BiKsi :)
Nefertari
Jelena*
Sneza
Orline
KoMetaK
bak
HappyGirl
Struzzo
lolipop
buby
Mali Princ
caci
32 posters

Strana 16 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 29/8/2011, 15:54

Bak, da ozdravis sto pre! Very Happy
Mili, stvarno ti je super izvestaj, vazno je da je provod bio odlican i pored svega Laughing
Pari, ovo kao nije dijeta, vec drugaciji nacin ishrane, a ima dosta toga sto moze da bude korisno nama sa IR i otprilike su sve to oni saveti koje smo mi ramenjivale na OGTT temi. Iskustva zena su jako pozitivna na forumima, mrsavile su dosta i polako, a meni prvo pade na pamet da mi mrsavimo zbog promena nacina ishane, a ne zbog glukofaza, pa se onda setih da se moj nacin ishrane nije promenio mnogo, osim sto ne jedem slatkise i belo brasno. Ako imate neki kg viska, ovo mi deluje kao zdrav nacin da se izgube Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 29/8/2011, 18:25

Ljubim vas cure.

Bak, pravac lečnik da ti nešto prepiše, ja sam se patila 3 nedelje, i za 5 dana reših problem s lekovima. Ne može drugačije, jbg.

Mili, zamislila sam i našla se u tom vašem okruženju, znači ledilo! Pala sam od smeha, stvarno ume da vam bude zabavno! JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 612963

Tatku danas skinuli konce. Kuc, kuc, kuc i dalje, hvala što i vi kucate.

Odoh, treba nešto da radim, tj da skupljam neke kruške po dvorištu, a taaaaaaakoooooooo me mrzi, al mora se!

Ljubac i stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 30/8/2011, 00:39

Djolesku, srećan ti dragom rodjendan! Da se volite i volite i volite, da se ljubite, ljubite, ljubite, da se mazite, mazite, mazite, da se gnjavite, gnjavite, gnjavite, da ispunite zajedničke i pojedinačne želje! JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 761258
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od MAAKKI 30/8/2011, 08:59

Dan jutra Sleep

Djole dragom neka je srecan rodjendan love

Dosla sam kuci sa jos jednog vadjenja krvi i briseva koje nisam mogla da odradim jer mi se pojavio vaginalni sekret affraid poludela sam gde bas sad,a sada odoh kod onog zastitinka pacijenata da vidim sta ce reci za ove moje upute. ff
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od djole42 30/8/2011, 09:22

Juto cure !
Svanuo je divan dan......
Hvala Biksi ,Maakki usne
Mili ,zamalo da prospem kafu čitajući svadbeni izveštaj,looodiloooooo Very Happy

Danas će moj dragi uzivati....ja na poslu ,naravno ceeeooooo dan a kućici došli majstori da isprobaju grejanje .Kak li to izgleda kad raspališ grejanje na triEs i kusur stepeni lol! lol! lol!
Direkt s posla vodim dragog na večerinku ak ne bude pregrejan Very Happy

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od anna 30/8/2011, 09:28

Djolence, srećan rođendan TM!!! JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 761258
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od djole42 30/8/2011, 09:36

Hvala Anna osmeh srce
Di si nam ti ?
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od anna 30/8/2011, 09:53

Ma, tu sam ja Wink
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od djole42 30/8/2011, 09:59

Wink cvet
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Orline 30/8/2011, 10:09

Dobro jutro Very Happy
Jos sam u planinama, samo da vas pozdravim malo lol!

Ovde baš zahladnelo, ali ne smeta, jedva se disalo do pre neki dan, samo su noći ipak bile hladnije, za razliku od BG.

Djolesku, srećan rodjendan TM, pretpostavljam da je palo neko dobro iznenadjenje Wink Sećam se tvojih ideja od prije.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Orline 30/8/2011, 10:14

Da čestitam Bajram našim Muslimankama, članicama kutka, čuh malopre na TV da je danas.

Danas sam malo više u kući,pretpostavljam, pa ako stignem i posluži ovaj bežični net, možda okačim i koju sličicu. Ako ne, kad se vratim.

Inače, bila sam pored ostalog, i u Logarskoj dolini, gdje se nalazi i slap Rinka, jedeno od izvorišta rijeke Savinje. I na stijeni pored vidjela svojevrsnu gradjevinu, do koje se stiže uzbrdo sklepanim stepenicama, kao uz nos. I zove se Orlovo gnijezdo Razz Mislite da nisam popila piće tamo, hehehe. Nadjoh svoju kafanu. Ja pokušavala da na pravim gnijezdo za orliće, a ono već sklepano u planini Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od anna 30/8/2011, 10:15

Ori, ženo draga, pa imaš li ti kuću?! Very Happy Šalim se, uživaj, odmaraj i snižavaj taj tsh. Jesi li išla kod VV-a na konsultacije?
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Orline 30/8/2011, 10:18

Jesam, bila sam. Ajd mogla bih negde da napišem izveštaj Rolling Eyes
Ništa spektakularno, kao što sam i mislila, ali MM je očekivao više.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od anna 30/8/2011, 10:25

Eh, mila JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 863904...a žao mi tih naših mužića, nekad mi se čini da su baš izgubljeni u svemu ovome...
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od djole42 30/8/2011, 10:31

Oriiiiiiiiiiiiiiiiiii,hvala za čestitke!
Drago mi je da se lepo provodite i što si pronašla svoje kafanče ,željno čekam izveštaj i sličke!
osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Orline 30/8/2011, 10:37

Napisah tamo na FSH, da zatvorim i to poglavlje Laughing
A skitali smo svuda, kao da sam više od nedelju dana ovde Very Happy
Bili smo na Bohinju, pored Bleda prošli samo, u Koroškoj, Logarskoj dolini i Piranu. Brčnula sam noge u morencetu, čisto da se upišem lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 30/8/2011, 11:28

Dobar dan žeMske,
Đole, srećan divan dan... lepo provedite dan i noć Laughing
Ori, pa ti si u EU Laughing Ihhh verujem da uživaš yes
Ja danas baš u nekom poslu. Najavili mi se kumovi večeras, pa moram da spremim nešto, odluka je pala na princes krofne.... a sad mi se najavili sestrići na ceo dan jer oni kreče, pa da se deca ne muvaju po njihovom, nego po mom stanu Laughing
Eto.... odoh sad da zasučem rukave yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 30/8/2011, 17:24

Jutro! sunny
Djole, ljubim i ovde tm, valjda neces biti ljubomorna na ovolike poljupce upucene njemu Wink
Ori, uzivaj u lepotama Slovenije i opusti se max, a kad se vratis nakaci slicice Very Happy
Milijana, a jel mogu i ja da se uvalim na princes krofne, cini mi se da cemo i mi imati neke majstore danas Wink
Mi juce bili u bioskop, gledali Kung fu pandu, crtac, ali volimo 3D i slatko se nasmejemo. Nego, ono sto se uvek pitam kad odem u ovakav bioskop je, da li bi i koliko dugo ovo bilo interesantno u Srbiji?! Ne znam da li u Beogradu ima ovih multisala (posto znam da u Nisu godinama unazad film mozes da vidis ili na filmskim ili kuci), ali ovde su skoro svi bioskopi u tom stilu. Ovaj gde smo bili sinoc ima 12 sala, i na nekih 10 km je od grada, u zoni velikih trznih centara. Sale su moderne, velike, sa stereo zvukom. Sala u kojoj smo bili ima 400 mesta, a bilo nas je 40-tak. Sve u svemu (uzevsi u obzir i druge sale) bilo je dosta ljudi, iako je projekcija filmova bila u 22.30! Uvek me ovo podseti na tuzne i poluprazne sale Nisa, gde se ne secam da sam bila u punoj sali od '90-godine, uvek po par coveka. Volite li da gledate filmove u bioskopu?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 30/8/2011, 17:58

Meta dodji u NS. Kod nas ponovo radi bioskop Wink Super su ga sredili, fine stolice i zvuk. Cini mi se da ima sest sala. Planiramo da gledamo Strumfove 3D a motivisao nas nas mali prijatelj od sest godinica.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 30/8/2011, 20:36

Meta, ima u Beogradu nekoliko bioskopa sa po 5-6 sala, moderni, fensi, strava zvuk, 3d, sve kako treba. JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 561840 Takodje su neki u okviru trznih centara, ima i u centru grada, na B Brdu...
Mada je najcesce poluprazno, osim kad je neki mega hit pa prvi vikend.
Ja obozavam bioskop pogotovu za crtace a jos 3D!

Cisca, ja sam skoro negde procitala da NS nema bioskop i zgrozila se! Toliki grad da nema bioskop JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 279933 Drago mi je da je to reseno.

Inace se ratavljam sa zivotom, grlo me je toliko steglo No da ne mogu da govorim skoro uopste. A ne boli me, ma nista. Samo je odrano i suvo i promuklo No Ovo mi se desavalo dok sam pusila, pa kad preteram uvece sa porocima. A sad nema poroka, al evo ga opet.
Na poslu ludnica, sutra drzim neku obuku zaposlenima u mojoj sluzbi, treba da pricam, pricam.... Vec dva dana odlazemo, al ne vredi, sutra je zadnji dan. Ko me razume, razume, ko ne, nek dodje kad progovorim lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 30/8/2011, 21:41

Veče Jutra!
Za početak citiram Mili koja Đolesku želi udoban dan,ali i noć Very Happy
Uživaj u čokoladnoj torti...i naravno-mužu Very Happy
Bioskop...otkad nisam bila...mogla bih,ali me ne privlači ta 3d tehnika i crtaći...možda kad bi me Cuce pozvalo,sa njom bih išla.Tetkina queen je danas 3 zuba izvadila! JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 47111Jesam li vam rekla da moja duša od 10 g. piše roman? lol! na računaru... stigla je do 3.poglavlja,i ima već osmišljenu likovnu ilistraciju lol! joj,poješću je tako pametnu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 30/8/2011, 21:48

Jooj što ja volim bioskop, a kod nas je baš prazan No Po nekad čekamo da se skupi 5 čoveka da bi pustili film. A sad leti mislim i da ne radi.
Pari, svaka čast za malog pisca g Rekla bih da tu malo vuče na tebe yes
Bak, tako sam ja jednom zaribala, nisam mogla da pričam nekoliko dana i inekcije sam na kraju primala. Mm bio presrećan što ću malo da ćutim, ali zato akd sam progovorila Laughing
Bili gosti i otišli, hvala Bogu! Što ja mrzim razmaženu i raspuštenu decu borba
Sad pijuckam sokić i odmaram...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 30/8/2011, 21:52

Milijana ::Bili gosti i otišli, hvala Bogu! Što ja mrzim razmaženu i raspuštenu decu JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 81816
Sad pijuckam sokić i odmaram...
Laughing pričaj mi o tome
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 30/8/2011, 22:57

Stisak za sve.

Ja danas bih na rodjusu kod omiljene mi sestre od tetke! Baš mi bilo lepo!

A šlag na torti je bio kad je stigla poruka od super mi drugarice iz Grčke, dragi je prstenovao! Skroz me raznežila! Jedva čekam da dodju, da mi priča kako je bilo!

Pariz, nadam se da ćemo jednog dana čitati tvoje Cuce, objavljeno i poznato!

I kod nas je bioskop poluprazan, iako je renoviran! Prva ja nisam bila sto godina, nema se vremena, jbg.

Ljubim vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 31/8/2011, 03:48

Bak, da ozdravi do sutra, ako je ikako moguce, mada, pazi se, znas kako moze da ti pricanje pogorsa stanje! Rolling Eyes Daj im da citaju, nadam se da imas neku prezentaciju, da ne moras da pricas puno.
Cicsa, pretpostavila sam da NS ima, a za Bgd sam bila sigurna, necu da komentarisem Nis, koji ima samo bioskop u Domu Vojske i to sa praistorijskim filmovima, bar je tako bilo do pre godinu dana.
Pari, eto, ugledaj se na Cuce, pa kreni i ti polako, poglavlje po poglavlje Very Happy
Bixi, cestitke za prstence tvojoj prijateljici! Znaci, opet ces da igras na svadbi vv
Ja volim bioskop, ali sam se odvikla, jer 20 godina nisam isla, a mm bi mogao da ide svake veceri Rolling Eyes Sreca nemaju toliko novih filmova, ali je on nevidjen filmofil, cak je i u kuci napravio nesto ko bioskop, samo sto se gleda sa divana, ne sedi se lol! A, njegov kolega s posla ima mini bioskop u kuci, sa 10 sedista i sve ko u bioskopu! affraid king lol! Trenutno nemamo mesta za tako nesto, ali me ne bi cudilo ako se pprosirimo lol!
I, da, ja sam prvi put gledala Avatar, i iako ja ne volim takav zanr, odusevila se i filmom i 3D rezucijom. I nama su strumpfovi sledeci lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 16 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu