KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUTRA U AVGUSTU

+28
sneza-milan
Tinche
Milijana
dragmilk
Shizika
djole42
heart84
dr mali pariz
ananana
cipiripi
bebko
cicsa80
Mirjana
MAAKKI
Cupava
BiKsi :)
Nefertari
Jelena*
Sneza
Orline
KoMetaK
bak
HappyGirl
Struzzo
lolipop
buby
Mali Princ
caci
32 posters

Strana 10 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sledeći

Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 17/8/2011, 10:04

E cure, hvala za taja, što mislite. Juče je bio malo bolje, ali nema nikakvih nagoveštaja kad će kući. Još uvek je to više nego ozbiljno. Još uvek se rana drenira i gnoj se još uvek čisti. Dobio je jednu bocu krvi, pa mu izgleda prijalo. Pritisak ga zezao neki dan, al se ova dva tri dana smirio. Reče mama da mu sad malo noge otiču, ali bitno da redovno izmokrava, tek je počeo pomalo da se pridiže, jutros uspeo i malo da ustane. Po mojoj proceni biće on još mesec dana u bolnici. Volela bih naravno da dodje pre, ali, tamo je u najboljim rukama, o njemu vode maksimalno računa, mama je u Bg pa kad nešto zatreba blizu je. Kad se samo setim da su ga u užičkoj bolnici otpustili u takvom stanju, drob mi se okrene. Koliko li ljudi izgubi glavu zbog nesavesnog ponašanja lekara?! Grrrrrrr


Sinoć sam bila mrtva umorna. Dragi i ja se bacili na poljoprivredne radove, on kosio travu a ja skupljala šljive za rakiju. Popadali. Mene ustvari kičma zeza, da je ona ok, mnogo bi više mogla da uradim, al jbg. I ovako se nekako borim. Eto svaki dan smo u tom voćnjaku, i koliki god umor od rada bio, opet je lepo. Priroda, zelenilo, zrikavci neumorni, dragi i ja sednemo da se odmorimo zajedno i skontamo da uživamo! Danas popodne on opet kosi, a ja ću pomalo da grabim tu travu. Odvikla sam se od ti vanjskih radova od kada živim u stanu, tj. od kada sam se udala, tako da se sad podsećam kako je to živeti u kući, jer smo konstantno kod mojih. Doduše, imamo samo taj voćnjak i što moramo da održavamo dvorište i cveće, cveće, cvećeeeee, mnogo cveća.

Meta, uživaj u planini, ja je obožavam, tvoje slike su fenomenalne, bilo bi super da mogu da se teleportujem i da uživamo zajedno. Very Happy

Još uvek kašljem kao magarence. Kupila sam danas šumeće fluimucil, nadam se da će da ubrza čišćenje grla.

Stisak
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 17/8/2011, 12:01

Meta slike su nemoguce-moguce dobre.
Drzi se Biksi, mm je pio ACC u kesici i brzo ga prolazilo. Nek je tajko bolje i sto kazes tamo u sigurnim rukama. Na zalost, surova istina da postoje i gmazovi nesavesni.
Nekad sam mrzela da skupljam sljive, jabuke i visnje kod nane i dede a sad kako njih vise nema (a ja starija), sve mi zao. Sad bih i kod komsije skupljala sam' da ima. Koliko god da se umorim fizicki, ipak se na kraju lepo osecam. To zadovoljstvo kad nesto zavrsis je divno. Cekam da mi mama javi kad ce stici krastavcici da odem pa da spremimo i ukiselimo.
Hagsi Jutra!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 17/8/2011, 14:43

Dan Jutra!

Biksaco, drago mi je da je taja bolje, oporavak je dug, pogotovu sto je on vec bio bolestan i sto nije najboljeg zdravstvenog stanja inace, ali je stvarno u sigurnim rukama i pored tolike brige i nege svih vas, ne moze biti drigacije, nego sve bolje i bolje!

Meta, zeno, ja pored takvog pejzaza ne da ne bih nista citala, vec bih samo blenula, blenula i blenula u planinu i mirisala travu, uh mislim da osecam dovde mmmmmm
Kako ja volim planinu i prirodu, pa to je strasno

Veceras pocinje Beer fest JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 512172
Mm nije tu, njegov problem lol!

I da, Pariz, sa kopna cu prisustvovati, ko bi potrefio izlaz sa camca lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Tinche 17/8/2011, 17:02

Dancic!

Biksi draga, bitno je da ide nabolje, pa makra mravljim koracicima!


ja pored takvog pejzaza ne da ne bih nista citala, vec bih samo blenula, blenula i blenula u planinu i mirisala travu

Bak draga, ti ko Ferdinand!

Meni nema ko dete da cuva...inace bi "skoknula" na neko egzoticnije pivce i dobar provod!

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 000203F8






JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Sig
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 17/8/2011, 17:18

Bak, lep provod na festu! Tinče, ja bih uskočila da sam bliže da gnjavim Baticu, a ti da se provedeš! Nimalo se ne bih bunila! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 17/8/2011, 17:34

Tinche lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 17/8/2011, 21:13

Veče Jutra!
gde ste drage moje Very Happy
Toliko toga sam danas unela u sebe, i evo dan završavam lubenicom,a od stomaka nemogu baš normalno sesti za sto Rolling Eyes
" Moj taja" kad ga tako nazoveš ti mali zvrndovu,ja bih te tako JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 670661da te grlo odmah prođe JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 561840
Meta,slike su očaravajuće,kao i ona klopa koju si postavila,ali štala...obara sa nogu... Very Happy šalim se.Krajolik je fantastičan!
Bak,živeli! JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 725654 uživaj!!
Cicsa i kiseli krastavčići...priprema se lagano za trudnoću JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 561840
Tino,eh,da sam mogla da dođem po batu,kako bismo se nas 2 proveli večeras... JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 21831
Meni je bio divan dan sa mojima i tetkinim Cucem. Uživali,krkali,tetka joj napravila (po 1x u životu riblju kost),i baš sam ponosna na taj poduhvat,da nije glupo,i sliku bih vam okačila,ali ne palite me,vidite da sam u posl. vreme odlepila i samo postavljam sličke kojekakve lol!
sad sam iz šetnje došla,nju kod mojih ostavila,a sutra smo opet svi zajedno u selu,detetu edukacija o ruralu Very Happy
Inače sam obavila kolpo i papu i bris danas,tako da sexa nema lol!
aj stisak za sve JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 18/8/2011, 00:50

Pariz JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 766699. I šta ću kad sam tatino dete, mada sam i mamino, ma svačije sam ja dete! Very Happy

Evo kad pišem, ali tako je to kad radite ove vanjske poslove. Kupljenje šljiva odmiče lepo, biće rakije, biće!

Ja uglavnom padoh, i odoh sad na spavanjac (mada juče od umora nisam mogla zaspati, i neki dan isto, a i stres čini svoje!). Nadam se da ću se u petak odmoriti, jer je praznik i ne mogu se kupiti šljive~ Very Happy. U subotu smo u selu, dedi od mm izdaju 40 dana, a u nedelju idem kod taja! Bato će u subotu, ja ću u nedelju. Pijem fluimucil, kafetin kold, i prskam propolis u grlo i pijem preprženo mleko, vala grlo bi stvarno do nedelje trebalo da se smiri. Tajo je danas malkice bolje. I svaki put kad me mama zovne i kaže mi da je napredak kod tate, meni energija u plus beskonačno ode, onda ne mogu ni da spavam, samo bih nešto radila. A isto ne mogu da spavam jer stalno mozak fercera, i stalno se tripujem da čujem telefon da mi zvoni. Valjda je to normalno kad se brineš za nekog svog. Rolling Eyes Kičma me boli od kupljenja šljiva, al dok ih kupim bar odmorim malo mozak, ne razmišljam toliko, više sam na ispaši. Very Happy
Tako vam je drage moje sa mnom ovih dana. Nije lako biti seljak čovek! Very Happy
Odoh, sutra radim, kao i svih ovih dana.

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 18/8/2011, 14:31

Dobar dan Jutra!
Provod bio sjajan, mm dosao, pa krenuo samnom samo na jedno pivo Laughing pa smo ostali do 3 sata, a on u 5 morao opet na teren lol! sta cu mu ja, da sam ga ja terala da ide na Fest pa ajde, ovako...
Ja se naspavala, odoh da sprckam neki rucak za sutra, ko zna da li cu sutra biti sposobna, cekam da se malo smrkne, pa Jovo -nanovo
Naporan ovaj festival piva lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Tinche 18/8/2011, 14:34

Bak draga...supe sto si uzivala!
Ja se mozda udruzim sa nekim u subotu ili nedelju...muzic ce cuvati baticu, on nije ljubitelj takvih skupova.
Nego, kakvu egzotiku nam nude ove godine?
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 18/8/2011, 14:58

Mislis od exoticnih piva? Standaradno crveno sa 8% alkohola, ono ocajno gadno od borovnice i 8 hiljada domacij vrsta, ima neko Irsko, nije lose, valjda lol! , sve standardno, nisam videla nista novo. Mada cu danas ranije otici da mogu na miru da procunjam, i probam lol!

Joj da me neko slusa mislio bi da se ne treznim 365 dana, a nije tako, majke mi Laughing
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Tinche 18/8/2011, 15:03

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcTwAtRYCld05V0nbYRbtBEE_KzIhXyhJYHjSzK55ciM_XE6jkqccg

jel ovo? sto li je tako gadno? ja moram da probam pa crkla! Samo ne znam ko ce me kuci voziti jer ima 8% alc???
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 18/8/2011, 15:08

Nemam pojma kako izgleda, dobijes u casi. Meni je bas gadno, mislim ja inace ne volim pivo lol! pa i nisam nesto merodavna, ali ovo mi je kao sok kome je dodat alkohol pa malo "gaziran". Nikako mi nije leglo. Ali treba probati, mnogima se bas svidja.
Ja sinoc dovezla auto kuci, lepo uparkirala, od jutros se divim sebi lol!
Veceras idem peske, bez muza Very Happy
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 18/8/2011, 15:16

prošle godine na Parosu,u prodavnici pića,kupimo neko pivo-Lucifer,u maloj flaši 0,33...ne znam koliko %ima alkohola,ali je jako ko sam đavo!
U životu svom jače pivo nisam popila.Odmah nas opilo...doooobro...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 18/8/2011, 16:25

Ijao sad se setih glavne fore od sinoc.

Neko pametan je smislio da ove godine svi wc-i budu samo na kraju prostora, tj jedno 45 min probijanja do istih.
Jetrva moja, inace jaaako dobra drugarica, i ja smo kasno skontale da do tamo necemo stici na vreme lol! pa resimo da odemo u neki zbunic. I tako mi izadjemo, odemo na kej, tamo 50000 ljudi ima isti plan, nadjemo svaka svoje drvo i... Ja cucnem, pocnem da piskim i osetim da me nesto pece po guzi, da izvinete.
Pa kud nadjoh koprive pomislih, i mi krenemo unutra, udjemo i ja uzasnuta shvatim da me pece i pece i GMIZE!!! I izbezumljena zavucem ruku u farmerke otpozadi i izvucem nekoliko ogromnih mrava!!! Ladno sam iznervirala neke gladne mrave! I krenem da se lupam po farmerkama i da vadim nesto iz istih, sva sreca pa je oko nas bio "veseo" svet, innace bi me priveli 100%
Kad smo dosli kuci ja imam sta i da vidim, u gacama, da izvinete, i farmerkama bar 20 mrvih mrava, ugnjecenih!

Mada kazu da je mravlja kiselina zdrava za nesto, ne mogu da se setim za sta lol!

PS ne piskite blizu drveta, zbuna... Drzite se otvorenog prostora ili WC-a lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 18/8/2011, 16:26

Pariz, mi smo pili u Turskoj neki Efes strong ili tako mesto, 9, nesto % alkohola, skoro kao belo vino. A udaraaaaaa
Sva sreca pa ne volim pivo lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od lolipop 18/8/2011, 21:43

Dobro veče jutra!

Djole dobro nam došla, jedva čekam da budeš malo više sa nama.

Bebko, Caci divno ste se družile i uživale likeit

Biksi koko, super kad je taji bolje, a sredićeš ti taj kašalj sigurna sam, a još sigurnija da će i tebi i taji biti mnogo bolje kada se vi vidite, zagrlite i pomazite likeit

Bak, sve me više navodiš na to da provjerim da moj tajo nije otvorio profil na kutku, čovjek peca i uživa, a isto tako ne voli pivo. lol! Samo ti uživaj ljubav

Meta, prijo, divne sličke likeit

Jutra ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 18/8/2011, 23:14

Bak, blesačo, baš me nasmeja! Jadni mali mravi! Je li ti sad omiljena pesma: Mali mrav, mali mrav, u gaćama nesto, moram da ga nadjem da piškimo često! lol!

Ja sam se danas čula telefonom sa dragim tatkom, skoro tri nedelje ga nisam čula ni videla. I mnogo mi je značilo! JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 21831 JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 21831 JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 21831Dobar je. Mama ga danas manikirala i pedikirala Very Happy, a ja uhvatila momenat i on mogao da priča, mada sam skontala da ga je emotivno baš uzdrmalo! I na koga sam ja onda, što li se i pitam! Doduše, mama je najžešča po tom pitanju!

Danas mi drugarica pomagala da skupljamo šljive, a onda se kasnije družili, klopali, i uživali na terasi! sunny

Ljubim vas, kao što Keti reče, virtuelna moja familijo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 19/8/2011, 01:56

Dobro jutro jutra! sunny
Bak, slatko si me nasmejala sa mravima, a i Bixi sa posvećenom pesmom! lol!  b  b  b Nadam se da si se i večeras lepo provela i da si krenula na vreme, mislim do WC-a lol!
Bixi, znčiće i tati sto ste se čuli, iako ste oboje emotivni. Dolazimo na slivovic (što kaze moja sveki) na jesen lol!
Što se piva tice, ja sam to probala 2 puta u životu i nije mi se dopalo, dok nisam otisla pre par godina u Švajcarsku i probala njihov panaš, mešavina piva i limuna, i mnogo mi se dopalo, pa sam se ubijala od toga. Proletos kad sam bila na krštenje tamo, probam, da bih nazdravila, neko njihovo pivo Feldschlosschen (morah da ga kopiram sa neta, nikako da mu upamtim ime) i oduševih se,pa sam tako umela da ispijem i po par flaša (5-6 nisam brojala) Embarassed lol! Sad sam već odmah rekla pivo i pila ga svakodnevno za doručak, ručak i večeru, ja koja ne pije pivo! lol! I što je najinteresantnije, možeš da popiješ koliko hoćeš a ništa ti nije (bar meni, a napijem se od gledanja u alkohol ili pola čaše vina Embarassed ) Muž me ubija od zezanja što je za mene Švajcarsko pivo najbolje na svetu, pored tolikih poznatih i priznatih lol!

Potražite ga ne beer festu i probajte (pre nego me osudite kao alkosa Wink lol! ) Very Happy JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 00premium03it


KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Tinche 19/8/2011, 08:39

Jutrence mile moje!

Bak draga, pa da si meni piskila po kuci i ja bih te po goozi, znas?
lol!

Meta...ja volim da me bar malo uhvati...posto pijem bas retko!

Danas Preobrazenje, ne radim nista po kuci...al zato imam obaveza na sto strana...bolje da krenem!
Ljubimo vas batica i ja!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 19/8/2011, 08:50

Da vas ljubim, sve da vas ljubim, naročito drage mi cure koje vidim piju pivo, a uopšte ga ne vole! lol!

Danas je planirano NIŠTA! yes Volim praznike! yes Ako uspem da se izorganizujem na otvaranje izložbe večeras da odem, a ako ne, onda ću je jedan dan sledeće nedelje posetiti. Mada su narodne nošnje u pitanju i to nošnje različitih zemalja koje učestvuju na dečijem festivalu folklora kod nas u gradu, a sve u okviru kulturnog leta.

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 19/8/2011, 13:28

Dan Jutra!
I ja danas nista ne radim vec se zahvaljujem Bogu sto je mom bati na danasnji dan sacuvao glavu. Pre 6god. je pao sa motora, potres mozga, 4 meseca nije ustajao iz kreveta, sve informacije pobrkane, na sat nije znao da gleda, pitao se sta je to mobilni telefon i kako radi, ali zato je na svakih 5min. pitao za mene srce i kako je igrao Partizan v .Ti meseci su bili teski za sve nas, morali smo svaki put smireno da mu ponavljamo isti odgovor na isto pitanje jer on tad nije imao pojma da ga je uopste i postavio. Posle magnetne nam je doktorica rekla da je samo 1mm falio da se osteti centar za govor. Tako je danas njemu drugi rodjendan.
Pivopije, Jutra d cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 19/8/2011, 13:41

Devojke d !

Cicsa, neverovatna prica!

Ja danas moram svasta nesto da radim, ali nadam se da ce Bog da oprosti, posto radim da usrecim druge - prvi put cu videti malu od brata od strica (ima nepune 3god) i snajku - zive u Moskvi, i sad prvi put idu breko Bgd za Crnu goru... I tako pravim docek bb
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 19/8/2011, 14:47

Dobar dan,
Mene ovde nema odavno i oprostićete mi što nisam u toku Embarassed Vidim da je Bixi pričala sa tatom i to me veseli, znači ide sve na bolje.... osmeh srce
Cicsa, stvarno neverovatna priča yes
Bak, imaš problem sa mravima, a lol! Umirem kad te zamislim kako si se lupkala i vadila mrave iz gaća  b  b  b
Ja nikako da se dovedem u red. Stalno nešto radim po kući, a na stalno u haosu, plus mi je mnoooogoo vrućina, po nekad mi se čini da mi ni klima ne pomaže.... a tek skitnjaaaa... po nekad mi žao ovog deteta i mislim da će kad progovori, prvo da me pita: MAN ŽENO, GDE ĆEŠ VIŠE?! v
srcasti poljupci

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 19/8/2011, 15:23

Dan Jutra!
samo da vas ljubim ...
Cicsa-strašno,ali hvala milom Bogu da ga je sačuvao!! Uh,kako sam se naježila dok sam tvoj post čitala.
Poljubi ga danas i ponovi mu da ga voliš JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 0913
Bixi...jesi li se čula sa svojim tajom! JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 21831e neka ste mi se vi ispričali,ako ste uopšte i stigli to od suza i knedli u grlu...Duša moja...
Da,ne radi se,mi postimo,bili u crkvi,uživali iiiii...mislim da ćemoi ostatak dana u uživanju provesti JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 21831što i vama želim!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 10 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu