KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik jedne vockice

+43
cufta
Tanja83
Mirjana
Orline
HappyGirl
Danicab1
naca
dragana76ns
bokica
Simona
bobica83
lolipop
KoMetaK
kasia
cipiripi
maja76
zoxa
djole42
bebko
Cupava
bak
Struzzo
adriatika
caci
Sami
Zoka83
Gala
catherine290505
key
Sneza
Shizika
nesalela
Pakki
lena
MARA
BiKsi :)
brinbili
dr mali pariz
Milijana
Nefertari
maus
Tinche
buby
47 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od lena 26/2/2012, 18:34

Biksi :) ::Opet sam gledala snimak, i Coletu morala pokazati, definitivno je najjača kad drmusa mačku i govori joj de si, de si, de si! Suze mi krenuše od smeha! [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od Tinche 27/2/2012, 14:09

Nedostajete mi duse moje! Bas sam vas se uzelela...nadam se da cemo se uskoro uklopiti sa slobodnim danima...bar nas cetvoro, da se malo druzimo i nadoknadimo!

Ljubimo vas bata i ja do neba!!!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od buby 1/3/2012, 09:50

juhuuuu... lol!
evo i nas..nije nas bilo prilicno ali imamo opravdanje,crk'o komp Sad
....sinoc stigao,prava sitnica SAMO graficka i samo 65e Shocked na ovu bedu...ali sto rece mm to je zbog dunje popravio da ona slusa muziku na YT-u kako je i navikla svako vece jer se tako uspavljuje..
inace smo dobro..pu..pu...kuc..kuc(u drvo) ide u vrtic ,kad radim prvu ostaje bukvalno do kraja jer ja radim do 4...a vrtic do pola 5 pa stignem nesto izmedju...juce bas kad sam otisla po nju na celom spratu nema zive duse.pitam cistacicu gde mi je dete..kaze u kancelariji sa vaspitacicama Laughing ...a ona tamo sedi za stolom kao na sastanku Very Happy a kad radim drugu uzima je tata ili moja sestra pa dok on ne stigne mada imam samo dve druge smene za nedelju dana ..i od toga jedna bude vikendom pa se lako uklapam za sad...
po ceo dan prica ne zaklapa(nema na koga Razz )sve zna da trazi sta i kad zeli..nema da je nudim..jurim...i slicno..kad kazem presvlacenje ide u sobu i leze...kad se jede seda za sto...sve razume...uveliko sklapa recenice i pricam sa njom kao sa odrslim detemo...ima neki nas komsija kuce,nema ni tri meseca neki patuljasti snaucer SNUCI....joooj ljudi moji radosti kad ga vidi...svaki dan idemo napolje da se igramo sa njim,sinoc kad ga ugledala skocila sa bicikle a kako ga smesno doziva sa onim njenim dubokim glasom..plakanje...ima tako ona puno bisera u toku dana ...npr ajsi uvek prilazi sa stegnutim zubima (od ljubavi) i namesti ruke kao da ce da je udavi i kaze "gde si,gde si ajsa"pa joj komanduje ajsa sedi ovde ,ajsa poji(to je pojedi) ovo...ajsa mesto...ajda dodji...ajsa sidji...ajsa ovo...ajsa ono...i dalje su najbolje drugarice Laughing ..kad je pitam hocemo napolje i ako hoce odmah donosi aknu,sal,kapu i ruku-ruk(rukavice),a desava se i da pretera ponekad,pa tu budu krokodilske suze,pa njen tatica odmah reaguje pita sta je bilo??? a ona mu se zali gidila mama po guzici Wink nekad je bas osetljiva ....al to zavisi od spavanj,tj ne spavanja...a npr pre neki dan je tako pala sa kreveta da sam mislila da je ruku slomila..ali posto smo je i tata i ja opomenuli sto puta...ne skaci,pasces kad se to desilo tata skocio i odmah je uzme i ona onako sva uplasena ,drhti joj vilica a okice trepcu...glas ne ispusta i kao zagledala se u televizor...jer zna da je kriva ..
inace nema sanse da se nasminkam ...namazem nokte,operem kosu...obucem...ma nista bez nje...mora i ona da se minka...i sve mora i ona...nosi moje papuce po stanu sredjuje se...ma bice to prava devojcica jos malo...danas radim drugu pa je nisam vodila u vrtic,pa moram da zurim jer cujem da ona i ajsa prevrcu stan...nemam slika a posto sam znala da cu pisati slikala sam je sinoc...i jutros,pa evo dve slike...ljubimo vas sve usne usne
[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od Milijana 1/3/2012, 10:05

Bubisa, bas cesto mislim na vas.... ona je tako divna... jutros sam pokusavala da se setim tvojih postova i z perioda kad je bila kao Lenka, jer odavno smo shvatile da su njih dve ista kategorija lol!
Dusa jedna kako je porasla, pa se sminka i maze nokte osmeh srce
Ljubim vas obe usne

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od maus 1/3/2012, 10:18

Dusko moj maleni. kakva je smizla jedna. Obozavam je i nadam se da cemo se uskoro videti.
Ljubim je u te butkice love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od dr mali pariz 1/3/2012, 16:16

Životić tvoj, ljubav moja... [Only admins are allowed to see this image]
skroz mi liči na sve što si opisala. Duša jedna mekana i nežna. Ljubim u tomačić!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od BiKsi :) 1/3/2012, 19:22

Obooooožavam tvoje dete! Malo malo pa citiram onu njenu De si, de ci, de ci! koju govori onoj maci! Guzara, mnogo je slatka! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od MARA 2/3/2012, 09:23

Kakva je mila i lepa sa sve tom facom koju samo ona zna da napravi.
Bravo i za sminkanje i doterivanje,vise bez njih nista ne moze proci,oni su uvek tu makar da nesto rasture.
ljubim medenu devojcicu i mnogo mi je drago sto je zdrava,.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od lena 4/3/2012, 14:17

Kakav lep izvestaj, Buby, uzivala sam citajuci....... Dunja, pametnica!!!

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od Orline 5/3/2012, 12:29

Tvoji izveštaji su baš sjajni, baš si me nasmejala i oraspoložila.
Preslatka ti je ćerka, nek ti je živa i zdrava [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od buby 12/3/2012, 14:19

...imam dosta toga da napisem ali danas necu stici jer moram na posao a kad radim drugu dunju ne vodim u vrtic jer stvarno uzivam u njoj,njenim biserima,ludim idejama ...ma u svemu....za one koje nisu na fb evo par slika i jedan vk....eto takva je moja duda,vesela i smesna...samo da kazem biser vezan za prvu sliku ...seli smo u restoran da jedemo,al nju vec ne drzi mesto i govorimo joj kako ce cika da donese krompirice i mesiku...i kad se cika napokon pojavio i stavlja porciju mm i meni ona ga pogleda i kaze :a dunji??? lol! ....a konobar kaze tebi cu dati ovaj cvetic..
[Only admins are allowed to see this image]
...i jedan klip...ljubimo vas i grlimo
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od maus 13/3/2012, 09:58

Svako sledece tvoje javljanje NE SME PROCI BEZ VK jesam li bila jasna? Uzivala sam, maksimalno. Ljubim je u hulahopke na guzici trcavoj lol! DODJI AJSA DODJI MAMA MAMA IMA NOS lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Dunjica me odusevljava....koji je ona opicen lik, kako voli Ajsu, kako je mazi i uziva sa njom. A Ajsa na toboganu  b  b  b  b  b  b  b  b  b
Slike su super. Micka malena kako se sama inhalira i ceka da joj konobar donese tanjir.
Ljubim vas lepotice zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od BiKsi :) 13/3/2012, 16:43

Ukrašću ti je Buby! Very Happy Koje je to prase! Da je pojedeš i tačkaaaaa! Obožavam njene vk, obožavam, prosto mi ulepšaju dan uvek! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od caci 13/3/2012, 17:45

Uzivanjeeeeeeeeee osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Med je medeni angel
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od dr mali pariz 14/3/2012, 16:51

Joj mačke jedne mrnjauuu [Only admins are allowed to see this image]
Mama je ključni igrač,ali Ajšu voliiiii i voooooliiiida je maltretira lol!
A ova, kučka ko kučka, sve trpi lol!
Ma i lak za nokte imamo isti, Dunja, carice moja, ugnjaviću te! [Only admins are allowed to see this image]ljubim guzanu i tim loodim hulahopkama [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od Milijana 15/3/2012, 13:32

Jooj Buby kako se ona menja, sve je lepsa i lepsa... prava devojcica smajli angel
A glasic zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od lena 15/3/2012, 16:21

Da znas, Mili, bas ima karakteristican glasic... ja mislim cak da bih ga prepoznala medju drugima....

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od Sneza 15/3/2012, 16:32

Mene je začudilo kako joj je porasla kosica, curetak pravi sa sve frizom. lol!
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od Shizika 24/3/2012, 00:28

Hahaha, josh uvijek pucketa prsticima! likeit
Najmilija mi je je tu sa inhalatorom, nekako kao da je shvatila ozbiljnost situacije i pokorno uzima terapiju. Very Happy
osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od Mirjana 24/3/2012, 00:51

Jao šta sam ja sve propuštala!
Dunjica, voćkica je šou! Medena, mila i zanimljiva naočare
Veeeliki ljuuub za nju srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od maus 24/3/2012, 10:31

CMOK CMOK CMOK GRL LJUB sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od dr mali pariz 26/3/2012, 12:10

Vidi, vidi, kako se i ova uobrazila, pa je nema na ovim stranama....Mama Bubyyyyyyyyyyyyyyy...Voćkaaaaaaaaaaaaa, gde steeeeeeeeeeeeeeee?? [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od BiKsi :) 26/3/2012, 21:36

Da vas ljubim krofne moje! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od buby 27/3/2012, 11:41

tu smo...svratim ponekad na sekund jer stvarno nemam vremena,mozda sam pisala ali kad radim drugu ili sam medju onda ne vodim dunju u vrtic i to su akcije od 8 ujutru...cim otvori oci prva recenica "pusti ajsu" i igranje pocinje....dorucak pa onda izadjemo ispred u parkic,ljudi moji njene opsesije sa kucicima raznim i toboganom,pa ta ceo dan moze da se penje i spusta i kad treba da se krene mozete zamisliti kakav napad besa i histerije nastupi,ne pomazu ni klasicne fore "idemo da ..pa sad neke njene omiljene radnje i stvari...nema sanse nego ukruti se,pocene da se baca i ja je samo "odnesem"...eto ...inace je stvarno dobra i "zahvalna " za "cuvanje" Laughing dosta je pazljiva kad se penje negde ili spusta ali npr ona ne trci i kad pokusa tj kao ja je pojurim to je bas smesno uvuce vrat,podigne ramena i kao kokoska trcka,nekako mi je kao da je tek prohodala ali zato jezik savrseno koristi,sklapa recenice i to takve da se prosto pitam gde je to cula..sto se hrane tice sve jede i pocela je da bira kad sta hoce ako nesto nece kaze da nece i tu nema sile,svidja mi se kod nje sto je opsednuta cistocom ruku i npr ne daj Boze ako padne pa se travka ili kamencic zalepe to je takva vriska da se istog momenta obrisu ruke,tako i cokoladu ako jede znam da nece nista po stanu isprljati jer odmah dolazi kod mene da joj obrisem ruke,bas ne voli nista na rukama ni mokro ni masno ni mrvicu ni flekicu,tako ne voli nista na kosi,nikakve gumice snalice ali se zato od jednog kacketa ne odvaja,po ceo dan je i u stanu sa njim,pa ga sto puta skine i stavi kao oni prduzimaci lepo ga zabaci pa stavi a usi ostanu klempave ..ako joj se prispava sama se popne na nas krevet,samo mi trazi da joj pustim pesmice i bez problema zaspi,nekad i to samo uvece ume da trazi da legnem pored nje i kaze "mama ljuljaj dunju" i ja legnem iza nje i ljuskam je,a cesto se desi da se mi zagledamo u neki film i ona ustane i samo se pojavi u dnevnoj sobi sa kezom od uveta do uveta..
vikendom je tata uvek vodi u selo i to je za nju odusevljenje jer tamo ima 3 male jage,ima tri kuceta i macke,ima tri velike ovce i valjda male gude i ona kad se vrati puna utisaka pokusava da mi sve to docara,pa kad pocen da veze a ja samo razumem ...baba ...pa kad ubrza,mama...jaga,sisa mamu...mala jaga,mazila...pa mam,tata,baba pa vise ne zna ni da li sam joj mamaa il tata i ako je kojim slucajem ne slusam ona mi stavi ruke na obraze i okrece glavu da je gledam dok to prica....i dalje je najsladje kad mi tako iz cista mira pridje i poljubi me u usta love ..do sad nije nikad pravila problem kad odlazimo bilo ja bilo tata na posao,samo nam mahne,poljubi i kaze ajd cao!!i okrene se svojim aktivnostima...zna da idem na posao,to stalno govori ,zna kad se oblacimo,ona sama donosi svoj cuveni kacket i kaze "ajde ide duna grada' i bice lutalica na mamu Razz
..ne znam sta jos da napisem a da ne bude da ja samo hvalim svoje dete ali tako nekako ispadne na kraju..nema puno vremena sad posto hoce da joj pustim pesmice jer zbog vrtica ovo je njeno vreme za spavanje,videcu da ubacim neku sliku i cim budem mogla svraticu u ostale dnevnike da vidim novosti,hvala sto mislite na nas,ali zaista se trudim da sto vise uzivam sa svojim detetom jer napokon je doslo lepo vreme a ona je sad najzanimljivija

[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od maus 27/3/2012, 11:49

Evo dogoocekivanog posta o nasoj Dunjici Very Happy
I predivne slike!
Dusa mila, velika devojcica osmeh srce
SVE JE PRELEPO! osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne vockice - Page 35 Empty Re: Dnevnik jedne vockice

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu