KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
Orline
dragmilk
cvrle76
cici
Kamilica
Marie
natalija
dragana76ns
cile
ivi
Mali Princ
bak
Milijana
Botox
gagax81
Zoka83
MAAKKI
buby
Struzzo
Cupava
racili
*AIDA*
HappyGirl
bobica83
heart84
nale11
Republica
KoMetaK
JocY
tica
Sneza
Deni
noja
Shizika
viktorija
cicsa80
nolinica
Malina
lolipop
dr mali pariz
Jelica
maza1972
Čupsi
hany
anak
BiKsi :)
Kockica
Xena
Mirjana
ananana
Likoli
daxi011
56 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 19/7/2011, 22:59

kad mutiraš u psa,možda te i ćape...ili su te i ćapili,a da ti nisi toga svesna? Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/7/2011, 23:27

Biksi, koliko si visoka ako nije tajna?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/7/2011, 23:41

Ananana, bromelin je enzim. Klinicka ispitivanja su za sada radjena samo na malom broju ljudi, ali dokazano je jako protivzapaljensko dejstvo. Npr. grupa zena koja je posle ginekoloskih operacija pila bromelin umesto uobicajenih inflamatornih lekova, za duplo krace vreme je napustila bolnicu i nije imala losih pratecih efekata. Dokazan je i uticaj na suzbijanje rasta i razaranje kancerogenih celija kolona, ali za sada samo kod miseva! Shocked
Jos se zna da rastapa masti, pa se koristi za mrsavljenje.
Pa onda, ako ga stavis u marinadu, meso se nece zdrveniti posle termicke obrade Very Happy
Ali nas ovde zanima samo uticaj na endo, ali to cu ostaviti nekome ko o tome vise zna da ti objasni...a ako se to ne desi, ja cu...pokrecem istragu!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 00:05

Mirjana bas si queen
Hvala puno, prvi put sada cujem za to, a imala sam endometriozu pa me zaiteresovalo zbunjen
poljubci
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 20/7/2011, 01:36

Ananana, evo gde još ima bromelina i za šta je dobar
https://kutak.forumotion.com/t1739-bromelin#211160
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 20/7/2011, 05:14

Juhuuuuuuuuuuuuu evo mene Very Happy imam pitanje jedno da li je nekoj bilo muka od pilula za kontracepciju, ja hocu dusu da ispustim.
Bixi draga nego sta nego da letim Very Happy sta cu kad me ne drzi mesto, za cas ja odem sa jednog kontinenta na drugi, nego ubi vremenska razlika, taman kad se naviknem, treba da se vratim nazad Very Happy

Laku noc, odoh da spavam, ovde je 11 sati uvece poljubci
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 07:38

Caos srca1 uzivas, bas te briga Very Happy i treba, blago tebi kada znas Very Happy

Ja sam pila ranije pilule za kontrac.posle operacije endometrioze, pila sam 3 meseca bez pauze i bilo mi je muka.
A muka mi je bilo i od klomifena, od njega nisam znala stacu. Tako da ja mislim da je moguce No
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 20/7/2011, 08:40

Men je bilo muka samo par dana, ako je uopste bilo od kontracepcije. A od klomifena, eeee to je druga prica, mislila sam da cu umreti!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/7/2011, 10:49

koraciiiiiii sunny
srce uzivas u Canadi, ja nisam nikako moglaa kontracepciju istto muka i nesveestice, verovatno trbeba vreme da se naviknes, tako je i sa klomefenima bilo a posle sam se navikllla Korak po korak na putu do bete + - Page 9 561840
miro jel se spremas jos 5 danaKorak po korak na putu do bete + - Page 9 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 951205
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 20/7/2011, 11:00

Јој Нојице, сва сам напета! Shocked На упуту ми пише "контрола од 20 до 27" а они ме још не зову...а када позову, вероватно ћу се шлогирати! О Боже, зашто сам ја оваква кукавица?!
Плаши ме како ћу реаговати на та боцкања, кад ми је од кломифена тако лоше. Јел то негде неко писао..никако да нађем!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 20/7/2011, 11:17

Mirjana ti si u Jevremovoj jer tako? Nista ne brini zvace te. Nemoj da si kukavica draga, reci samo sebi da je to strah od nepoznatog sto i jeste jer videces, sam postupak i nije tako tezak ko sto mi sebi uvrtimo u glavu. Ja sam mislila da ce srce da mi iskoci do aspiracije, a posle kad sam smirila glavu videla da nije nista strasno. Sledeci put cu mnogo opustenija da idem. osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 11:22

Devojkeee, kako ste danas sunny

Evo me sa UZ, danas 13 dan, folikul raste po 2,5mm pa je sada vec 22mm, endometrijum 15mm (jel to ok?)
Sta znaci dvoslojni, troslojni?? Ja ne znam ni gde se to procita, a pise u izvestaju samo endometrijum 15mm
Sutra u 10h insemenacija x bb d jako se radujem!

Jos ja pitala dr.da li cu dobiti neku stop inekciju, kaze nista jer hoce da sve bude prirodno, kao to je spontani ciklus.
Daj Boze molitva samo da uspe!!

Ljubim vas punoooo poljubci
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/7/2011, 11:25

miro stisnes zube traje samo 10 / tak dana, ja sam otisla prvih pet na zlataju i tamo se bocala svako vece u 19 h pa posle setnjice i tako manje razmisljala, menja se raspolozenje malo jajnike osetis procitaj dnevnike tamo ima interes. Very Happy
anana extra endric za bebu i folikul full bice to jedan mali batica, navijamo za sutraaaaaKorak po korak na putu do bete + - Page 9 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 951205Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 9 517798
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 20/7/2011, 11:28

Jocy, Noja hvala ženskice ljubav ljubav
Ananana, prašim vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 11:33

Ja sam primala merional bocke u stomak, kao pripremu za insemenaciju pre jedno 7-8 meseci i meni je super prijalo, nisam imala bas ni jedan simptom cak je i doktorica me posmatrala i pita pa kako tako lepo podnosis, a od klomifena sam mislila da sam gotova, sve najgore, vrucine, zamucen vid, muka, nesvestica, ma sve najgore, a eto merional super.

Tako da samo opusteno, to je sve individualno.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 11:36

Devojke, obozavam vas zagrljaj love

HVALA PUNOOOO NA PODRSCI!!
ljubav ljubav


ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 20/7/2011, 11:37

Jao, ja i ti i imamo istu boljku, i isto reagujemo na klomifen, nadam se da će i ovo bockanje biti isto!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 11:41

Mirjana, samo opusteno, veruj mi. I ja se nadam da neces ni osetiti, mislim ruzne simptome, osetices malo jajnike ali to ce sve da ti prija Wink
Obzirom da si se uplasila,sve ce ti to jos lakse pasti kada pocne, jer sada imas veci strah, a videces da nije strasno pa ces se opustiti!

Bice to sve super, uz tebe smo love love ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 11:45

Kada sam ja primala merional, ja sam se nekako bas jako radovala. To mi je bio neki ritual, svaki dan u 18h mama mi ga je davala i ja sam uzivala i posle njega se osecala bas lepo, verovatno zato sto sam bila sigurna i zadovoljna da se nesto desava i da se bave samnom i da imam vise sanse da se dogodi ono najlepse!!

Tako da je najvaznije da sve to shavtis krajnje pozitivno, da se radujes i da sve to zelis jer ces na kraju ostvariti na taj nacin svoj cilj smajli angel
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 20/7/2011, 12:30

Prvo da se javim posle dužeg vremena na koracima....pa devojke moje kako ste ponešto sam uspela da pohvatam i zaista ste borci...
Anana tvoj ende je više nego dobar,folikul takođe....biće tu nešto...ako nekako mogu da pomognem tu sam i ja sam radila inseminaciju i iz prve je bila uspešna al nažalost posle par meseci se desio neki problem pa sam izgubila tu bebu al eto bogu hvala posle druge vto sam trudna i nosim dva srculenceta u sebi...
Ostalim curama takođe želim sreću i kažem vam od sveg srca da ste na pravom mestu, koraci su mi puno pomogli...puna sam informacija tako da sam raspoložena da izađem u susret bilo kojoj od vas...ljubim vas sve.... ff srcasti poljupci
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 12:55

AIDA, draga, jakom sam srecna zbog tebe i tvoja dva srca1
Zelim ti mirnu i skolsku trudnocu ljubav

Ja se nadam da ce ova insemenacija uspeti, jako to zelim!! Radila sam i ranije tri, neuspesno, ali mislim da je doktorica zurila i radila je insemenaciju na 11 dana a i imala sam tada svasta nesto, sto sam otklonila i sada krecem u nove pobede navijacica

Kako si se ti ponasala pre i posle insemenacije? Lezanje, ishrana?
Ovok puta zelim da budem maximalno disciplinovana sreca
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 20/7/2011, 13:09

Samo bi te lagala da sam se nečeg pridržavala veruj mi ništa...Čak sam sutradan odmah počela da radim i vratila se normalnom životu...Jedino čega se sećam je to da sam bila skroz opuštena i vesela veruj mi to je mnogo bitno u ovoj našoj borbi....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 20/7/2011, 13:39

Slazem se Very Happy I ja se osecam opusteno i jako srecno! Taj dan cu da odmorim, jer ja radim na terenu i ne bih bas da se iscrpljujem odmah. Inace sve normalno Very Happy

Daj Boze da uspe molitva mojoj sreci ne bi bilo kraja x x x
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 20/7/2011, 13:44

ananana ::

Daj Boze da uspe molitva mojoj sreci ne bi bilo kraja x x x

Prašim za uspeh vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od *AIDA* 20/7/2011, 13:58

Daj Boze da uspe molitva mojoj sreci ne bi bilo kraja x x x
Navijamo da uspe.....i uspeće uz Božiju pomoć nego šta....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu