KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov dnevnik

+51
penelope
nina :)
JocY
SannI-AlL
mamajednogprinca
lilya
Botox
senka
cici
cufta
Tanja83
Mirjana
Mali Princ
Orline
Danicab1
KoMetaK
dragana76ns
bokica
Zoka83
nabla
bebko
Gala
caci
Sami
HappyGirl
Struzzo
zoxa
Simona
lena
lolipop
maus
bak
maja76
Pakki
Milijana
djole42
bobica83
Jelence
key
adriatika
buby
BiKsi :)
MARA
Nefertari
catherine290505
Shizika
brinbili
dr mali pariz
Tinche
Sneza
nesalela
55 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 15/7/2012, 16:21

Hej mili mali, a ustvari veliki Very Happy, srećan ti 2. rodjendan i da uvek budeš zdrav, srećan i voljen!

Voli te teta Biksi!

I ljubi sto puta! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 15/7/2012, 17:58

Batice-mekanice...
ne zameri na imenu na torti,ali kad sam je videla, odmah sam je poželela za tebe! mada pretpostavljam da si dobio lepšu od mame.
Želim ti srećan 2. rođendanko, i da si mi i dalje i živ i zdrav i veseo i prćav i pametan kao i dosad.
Znaš da te puno volim, i da mi je žao što ne možemo često da provodimo vreme zajedno, jer verujem da bismo i ja i moje dezdice-koje te ovom prilikom ljube- mnogo naučile od tebe.
Ljubim te i stiskam jako,jako!
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od maus 15/7/2012, 19:08

Dokopah se kompa napokon Laughing

Duso malena, zelim ti sve najlepse za 2. rodjendan. Volim te puno i tvoju mamu Tinu i grlim vas i ljubim i stiskam jako sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Milijana 16/7/2012, 15:10

Srecan rodjendan, bato najdrazi love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 18/7/2012, 15:22

"Danas naje dian dan dian daaaan..." i "mama, bata dua tecice vako ...."

Pevali smo i duvali i pevali sto puta u nedelju, i bas nam je bio divan dan svima! Ekipa malo manja od proslogodisnje, neki ljudi su nedostajali al cemo ih hvatati za vrat da nadoknade! :)
Batica je bio lepo raspolozen, sav vazan kako je uep... (lep) i mama uepa i tota tikoko (i mama je lepa a ima tortu sa cihuhu). Kao i prosle godine rodjendan smo proslavili u nasem dvoristu, cak nas je i vreme lepo posluzilo i nije bilo toliko vruce tog dana.
Dobio je bas lepe poklone, dosta garderobice, pa neku tablu za pisanje kredom a kada se sklopi bude kao malo radni stocic...dobio je i dosta knjigica i slagalica.
Predhodnog dana smo bili na Dusanovom rodjendanu. To je Batin drug iz porodilista za one koji nisu na fb pa ne znaju. A od sledece godine cu imati savrsen niz mojih dusa rodjendankovica: Ivona i Dusan su se "zamalo" rodili na baticin rodjis...duse moje mile...rakici mekani!

Vama tete divne nase hvala na lepim cestitkama! Ljubimo vas batica i ja!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od djole42 18/7/2012, 16:31

Nek vam je srećna 2. godinica !

Batica je baš uep ,pravi dečak sa prelepim okicama .

Mama ,prelepa si ,kao i uvek u očima se vidi sreća i ljubav !
Torta savršena !

Ljubim!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 18/7/2012, 17:00

Ma mnogoo ste mi slatki! Sladji i od torte! Ljubim ga u butkice mile! Bas sam razmisljala o tome sto napisa za ZVEZDE, zamalo pa isti dan kad i Batica! LJubac veliki!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od lena 18/7/2012, 18:31

Tincheeeeee! Sto je sve kod vas lepo!!! Bata je, naravno, najlepsi i bas mi je porastao... ti si preplanula i sve sarmantnija sa onim tvojim okama!!! [Only admins are allowed to see this image] A torta je remek delo kao i obicno...[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od maus 31/7/2012, 11:23

Kako ja ove slike nisam pre videla????
Tinche prvo da poFalim tebe...super izgledas, prelepa si. hahahahahah moram ti reci da na slici sa baticom licis na Marijanu Mateus hahahahahahahaTorta je kao i obicno nenadmasna. Vidim da je bas bilo lepo i da je slavljenik uzivao. Batica je secer. Gle kosuljice i stav na 3. slici. MOMAK MOMCINA!!!!
Ljubim vas i grlim mili moji drugari love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Nefertari 21/8/2012, 15:25

Sta nam radi batica maneken sem sto zavodi devojke po primorju?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Orline 22/8/2012, 13:03

Ne zna se ko je lepši [Only admins are allowed to see this image]
Bata, mama ili torta Laughing
Ostala sam bez teksta, stvarno.Kako je samo porastao, miš mali.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od caci 22/8/2012, 18:10

I ovbe sam godine imala prilike da se druzim sa baticom i tincetom.
Nemoram vam reci koliko sam uzivala.
bas bas puno.
Bata ove godine nije spavao osmeh srce
Pa sam uspela prevariti ga cokoladicom da mi sedne u krilo i da ga malo malkice izgrlim.
Presladak je,prava dobrica, a mama tina srca dusa od coveka love

[Only admins are allowed to see this image]
bilo mi dragao sto sam mu pogodila igracku

[Only admins are allowed to see this image]
prevarila ga i izgrlila ga
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Sneza 22/8/2012, 21:23

>On je meni šmekerica i tačka. A ti mama, sijaš Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 23/8/2012, 08:42

Juce sam bila u dnevniku, i sta me omelo da ostavim komentar,pojma nemam Wink
Samo cu reci da si divna mama, a on divan sin, i ja vas prosto obozavam!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od maus 23/8/2012, 08:52

dr mali pariz ::
Samo cu reci da si divna mama, a on divan sin, i ja vas prosto obozavam!! [Only admins are allowed to see this image]

TAKO JE!!!! osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 23/8/2012, 12:54

Mile moje, opet velika pauza u pisanju...hvala vam sto ste tu!

Nas Batica raste...juce smo bili kod Vocke na rodjisu i bilo nam je prelepo! Mama Buby na vrhu zadatka, sve drzi pod kontrolom, i posluzenje i decu i tata Bubyja! lol! Lepa ko lutkica, i ona i cera...divne ste, volim vas!

Kod nas nosa vise nije aktuelna, sada samo "vejika nosa" tj solja plus adapter, i to onaj mekani, uzeli ga u Aksi. Super mu je, a i lakse nosim adapter nego nosu kada idemo negde.
Sav je smesan kako prica...naglasava č, š i ć...i to radi tako slatko (gacice, strudlica)...napuci ona svoja ustasca! Neke reci izgovara sa "H" na pocetku iako ga nema. Sad ne mogu da se setim nijedne sem npr telefon kaze "hehon". A kada ga pitam kako se zove i preziva kaze: Asadan Mićići! Sou!
TV gleda jako malo, uglavnom samo uvece posle kupanja tj pre spavanja i to nece crtane vec neki film. "Mama puti fim!" i ja onda isceprkam po kanalima neki da nije previse agresivan. Onda gleda, prepricava mi sta se desava i na kraju kada krene da kljuca polako, odjednom samo ustane i kaze "oce ide pava tamo sobe, aku noc mama, epo pavaj, vojim te" tj uglavnom sve sto mi njemu pricamo pre spavanja Wink Ode u sobu i ceka da ga ubacim u krevetac. Ujutro kada se probudi i dalje zove tatu! Razz
I dalje voli pesmice i sve cesce peva sam, ne trazi da mu ja pevam. A dva tri dana nakon svakog rodjendana na koji idemo peva po kuci divan dan i kao duva svecice.
Omiljene igracke se nisu menjale: kamioni i vozici. A meda i kuca su mu drugari koji cesto moraju da rade sve sto i on.
Bili smo nedelju dana u Skoplju da malo obidjemo moju rodbinu i bio je fenomenalan. Bas bas razuman i dobar. Ponasao se ko da svakog vikenda idemo tamo. Priznajem da nisam ocekivala da bude do te mere poslusan. Cak je i lepo spavao iako nije navikao da je samom u krevetu. Prosle godine sam imala problema, cesto se budio...pa kada me vidi razbudi se skroz i onda muke zive po par sati. A ove godine samo osetim da me ljubi po licu u sred noci...pa onda opet legne pored mene i sav srecan kaze: bata pava mame! Isli smo i na bazen...uzivao je ko veliki. Pentrao se na ivicu bazena i skakao u vodu ispred mene, sam...bez straha! Ribic moj...drago mi je sto je takav.
Imamo novu tetu za cuvanje, teta Stana je mama od naseg prijatelja i ona ce cuvati batu sada od ponedeljka. Boki i Tanja imaju bas obaveza u ovom periodu, tj Tanja je nasla posao a Boki oko fakulteta tako sam bas bila bezveze neko vreme...sva u razmisljanjima kako cemo sada naci, koga cemo naci...odakle da krenemo da trazimo uopste? Kako ce bata da prihvati tu osobu, da li ce plakati, patiti...ma bas grozan osecaj. Ali eto, i ovog puta smo imali srece. Stana zivi u nasoj ulici i divna je zena. Blaga i vredna. Vec je dolazila kod nas par puta da se malo upoznaju, a bata joj odmah nosi igracke da se igraju. Isla sam kao u prodavnicu jednom a da ga ona cuva i nije plakao...lepo je odreagovao. Pricam mu puno ovih dana a on sve ponavlja zamnom: da ce teta Stana da ga cuva, da ga hrani i da se igraju dok mama i tata rade...i da ce on nju da slusa, da bude dobar...
Sve vise jede sam...i lepo jede sve sto mu dam. Meso, povrce, voce...ne gadi se na zilice, ljuspice...
E, da, napokon mu je izasla gornja desna dvojka sada dok smo bili u SK. A vidim i da ce leva. Sa velikim zakasnjenjem i bez ikakvog reda. Al mi je drago sto ih uopste ima jer su neki dr govorili da ih najverovatnije nema cim nisu izvirile do sada. Ostale su mu jos petice samo.
Moram i da se pozalim malo...jer radi nesto sto mi se uopste ne svidja i to traje vec nekoliko meseci: Udara decu bez razloga! Tj mozda ja ne vidim razlog...ali dovoljno je da oseti da se meni neko svidja, neka slatka devojcica...ili ne daj Boze da prokomentarisem kako je lepa...zaleti se u sekundi i svom snagom je gurne i obori! Uzas!!! Bas mi bude krivo...i zbog deteta i zbog roditelja. Dodje mi da ga smrvim...sto zbog njega sto zbog njih. Al eto, glasno ga izgrdim pred njima i posle pricam pricam pricam...al ne vredi! Npr sinoc otima nesto Dunjii ja mu kazem "nemoj bato, nemoj sine, nije lepo..." Dunja vec pocinje da place... ja kao malo glasnije "sine, icicemo kuci ako nisi dobar, grdicete mama...ljutice se teta Buby..." ma nista...jos gori. Sve dok ne ustanem i ostro kazem "Aleksandre!!!!" a onda pocne da trepce i sedne dole na pod i kaze "izini mama, necu vise". Bude neko vreme dobar pa onda ponovo. Svi mi kazu da je faza...nadam se da ce proci uskoro.
Eto toliko od nas u ovom javljanju...jos samo da dodam da smo bili u zoo vrtu pre neki dan i da se bas obradovao svakoj zivotinji, svaku hteo da mazi, da hrani...i vec danima prepricava svima gde je bio i koju je zivotinju video i sta je koja radila!

Ljubim vas tete mile, odoh tortu da pravim neku, samo da postavim koju slicicu:
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od buby 27/8/2012, 10:00

[Only admins are allowed to see this image]
love love love mamo jesi to ti...picnula si se likeit
...e,hvala sto me nahvali na pocetku posta,ma nema te u drzavi Razz zaista...evo danas ne radim pa cu od ove dve dosade dude i ajse probati da obidjem dnevnike i podelim po neku recenicu...rec...divni ste oboje..bata je vidno zreliji,napokon zubic i napokon ga razumem...a sto mi je tortu olizao to cemo posebno da razgovaramo,medic moj okati kako sam ga zasmejavala Laughing Laughing ...a sto se tice tete cuvalice ...videcemo ko ce tu koga da cuva Razz ...ajd ljubim vas,odoh dalje vi ste bili prvi Very Happy
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 28/8/2012, 11:36

Hvala ti Bubiska moja! [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od buby 28/8/2012, 11:47

..evo ti jedan zeleni glas...e...znas sta...mozda moras da pises crvenom bojom??? lol!  b
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 28/8/2012, 11:48

buby ::..evo ti jedan zeleni glas...e...znas sta...mozda moras da pises crvenom bojom??? lol! [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od MARA 28/8/2012, 22:50

Tino kako ovo tvoje dete raste meni lici i na tebe po malo.
Mnogo je sladak medic mali.
Ako ti nije tesko kad budes imala vremena molim te reci mi gde ste kupili ovo sediste za bajs i koliko kosta?Kod nas je preko 6 hiljada a skroz nikakvo,ovo vase mi deluje ok.
ljubim vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od maus 29/8/2012, 08:23

Jes` to ti Tino??? VVVVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUU ZZZZZZZZZZZZZVVVVVVVVVVVVVVIIIIIIIIIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZ Oci nekoliko puta protrljah...jes` ti, nis` ti.

Prelepo izgledas, prelepo, I sminka je lepa i nakit, ali NAJLEPSI JE BATICA lol! yes Koji secer i lepotanko. Bas je porastao, pravi deckic. I dobrica je, milica malena draga.
Slike su super. Kako prsce blente a one pokusavaju da uhvate mlaz vode lol!
Bas sam vas pozelela, jako, Baticu ponajvise. love

Maro mi smo isti takav sic kupili u Lo i kostao je 2.000,00 ali pre 2 godine. fantasticna je stvar! Ima u svakoj prodavnici sportske opreme.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 3/9/2012, 20:29

Hej drugari, samo da vas ljubnem, velike i dobre! Jes, svi kažu faza, ma proćiće ga, malo i ljubomore, ne može mama da se deli sa ostalom decom! lol! LJubac za lepe oke Batine, a i tebe cmačem! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Mirjana 6/9/2012, 19:17

O kako je meden i dobar tvoj mali dečak! Baš lep izveštaj! srca srca srca srca srca
I ja mislim da je agresivnost faza, a dobro je što mu pokazuješ da ne podržavaš.
Komplimenti i za mamin izgled osmeh srce Vidi se na koga je dete lepo yes ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Mali Princ 6/9/2012, 21:01

Ljubim vas! PRELEP MOMAK, TORTA I MAMA!Ma, sve!!! [Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 33 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu