KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
ananana
Marija86
Republica
Xena
dragana76ns
bebko
hany
nolinica
malenaa
anna
lilly13
Orline
cvrle76
Sneza
bak
JocY
djole42
mijaki
Mirjana
nale11
maza1972
7-patuljaka
viktorija
HappyGirl
daxi011
maja76
Deni
MAAKKI
Likoli
Anavi
cicsa80
maki79
gagax81
kristina33
lolipop
Malina
grudva
cici
KoMetaK
BiKsi :)
heart84
dr mali pariz
Bokicalepotica
vašar
racili
Tanja83
Cupava
noja
Shizika
Kockica
Mali Princ
anak
daco
57 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 9/7/2011, 02:02

Noja, čestitam od srca, mani se ti njihovih komentara o visokorizičnoj trudnoći, ti si super, lepo, obično, najsrećnije trudna yes trudnica trudnica
Hart dušo provedi se lepo na moru, ljubim te i mislim na tebe
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 9/7/2011, 06:43

heart84 ::
Malina ::
Heart, jel si ti kod Ljubica bese? Meni su rekli da se et ocekuje oko 20-tog i da tako planiram, ne mogu da verujem da je sad 26. Pa to mi sve menja i letovanje vec uplaceno i sve. Ja cu im onda reci da necu da me drze toliko na piluli, pa ako moze samo diferelin i estrofem, ako ne, onda cu da kazem da necu vise da budem kod Ljubica, jer stvarno ne mogu vise da se uskladjujem sa njim. Doduse, to sam vec i napomenula, ali oni se ili toliko plase njega ili ne znam sta je u pitanju, da nikako nisu hteli da promenim dr-a, nego su me ubedjivali kako ce se sve uskladiti i da ce on biti tu.

Da draga kod Ljubica sam, zato sam ja i htela da to bude septembar, posto su mi rekli da ni u julu ni u avgustu nece biti tu, e sad ko ce ga znati njega nikako ne moze covek da navata, a za septembar su mi rekli da je sigurno tu.
Jel si ti vec krenila sa kontracepcijom ili tek treba, jel si ti isto zakazana za septembar
Da, da to znam jos od pre da se on tad odmara. Ja sam zelela to da zavrsim u junu, bas zato, i da bude prirodno, da me ne steluju po njemu, ali eto, tako je ispalo.
Onda je bio okvirni dogovor, tj. rekli su mi da ce biti oko 20-tog, pa sam ja sve isplanirala za to, a sad cim su pomerili za 26, ne znam sta se desava... On je obicno tu 1. septembra, jedino ako sad opet ima neke obaveze, pa su to ispomerali malo, sto meni ne odgovara, jer mi je bezveze toliko stelovanje za fet. Jedino, ako su ti rekli da je tu ceo septmbar, mozda ima vise grupa, jer je u septembru najveca guzva inace. Pre je dolazio kad god treba, a sad vidim nece ili ne moze, pa se pojavi 1-2, a oni onda naguraju u taj dan milion zena.
Inace, nisam jos krenula, cekam da dobijem, nego gledam tvoju semu, koju oni u principu prave istu za sve, pa racunam. Jedino ako mi nesto ne promene zato sto je fet.
Ma, glava me vise boli! Vec sam menjala termin letovanja, ako sad budem morala opet, e, stvarno...
Ko zna, mozda mi i islaniraju kako treba. Lep provod na moru!
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 9/7/2011, 11:55

Noja draga, bebica je divna, ljubim vas puno obe. Cuvaj se, meni stalo curkanje, sad je opet braonkasto, ali stalno sam u kuci, ne izlazim napolje, lezim, sedim, heklam, gledam tv. Curenje hoce da se poveca od visokih temperatura, jer se tada krvni sudovi sire i normalno je da se vise curi, zato budi u hladu i uzivaj.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/7/2011, 13:13

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 75087 likoli i meni neprestaje non stop mulja(braonkasto), cak se i pojacaloo i sve nesto mislim da nije mozda od fraxija jer ga mi koristimo preventivno, meni je produzila do sledeceg uz za desetak daana a isto na 2 dana pregnill, ali nevidi nikakve hemat,ciste i ne zna oodakle mulja lezim pa vam manje kuckam nejdem nigde, odnosno spavam, gledam tv, uglavnom jer u sebi imam gomilu necega
a jelice stomak me bas tako boli kao da cu svakog cassa procureti,
zavrce i ponekad sece, inace nek boli samo da nesteti bebici sunny
cure koje su po plazama i morima nek bucnu guzicicu u more i za nas, i da se vrate okruglice, srce srecan put, metttoo, ciscoo Korak po korak na putu do bete + - Page 38 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 21831
a koje su u postupku da im bude bebicetno anak deni Korak po korak na putu do bete + - Page 38 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796
i koje se tek spremaju pari djole repi bixi orli malina mirjana Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796
dax jel si zakazala uz Korak po korak na putu do bete + - Page 38 75087 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 512172
bak ljubi deku cestitaj mu rodjus sa zakasnjenjem od mene Korak po korak na putu do bete + - Page 38 582639
Korak po korak na putu do bete + - Page 38 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 951205
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 9/7/2011, 14:04

Very Happy kako nas Noja sve prozva Very Happy
Uživate li cure,hladite li se?
devojkama koje su na plažama pomalo zavidim i želim im da se doooobro odmore,iskupaju ,osunčaju,pa spremne da uđu u postupke Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 9/7/2011, 14:24

Noja daaaaaaa zakazano nam je za cetvrtak pre podne ... jedva cekam ... pisala sam ali se i ananana raspisala pa se malo zatrpalo ...

daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/7/2011, 14:33

daxi superrrrrrrrrrr, jedva cekam da cujes najlepsu melodiju ikada sunny Korak po korak na putu do bete + - Page 38 0913 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 0913 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 595783 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 595783
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 9/7/2011, 15:16

Čeznuli za bebom i ona ih iznenadila za noć
- 09. jul 2011. u 05.13
Bračni par Mitrović iz Leskovca, koji sedam godina nije imao dece, iznenada dobio dečaka, a da Ivana i nije znala da je trudna.

Ivana i Ljubiša Mitrović kada su se najmanje nadali postali su roditelji. Posle sedam godina braka Ivana je u četvrtak na svet donela zdravog dečaka teškog tri kilograma i 550 grama, pišu „Novosti”.

Ništa to ne bi bilo čudno da ona nije imala pojma da je trudna, sve dok nije počeo porođaj. Srećni roditelji još ne mogu da dođu sebi i očekuju da kum njihovom sinu da ime Jovan jer je su ga dobili na ovaj veliki pravoslavni praznik. Leskovački ginekolozi ne pamte da su do sada imali slučaj trudnice koja nije znala da je u drugom stanju.

„Niko nije srećniji od mene, ali pomalo i brinem jer ne znam koje sam sve lekove uzimala jer nisam znala da sam trudna. Mislila sam da imam gasove, a ustvari su to bili bebini pokreti.

Radila sam do srede uveče a onda se ujutru probudila kao majka”, veli Ivana koju lekari leskovačkog Odeljenja kroz osmeh umiruju da je beba savršena.

Ljubiša je potpuno sluđen, smenjuju mu se osećanja sreće i straha. Oseća i krivicu što nije pazio svoju suprugu kao trudnicu, ali kako je i mogao kada nije ni znao da je trudna.

Da će postati otac saznao je 20 minuta pre nego što se rodio „naslednik”.

„Ivana ništa nije krila od mene već jednostavno ni ona nije znala. Imala je probleme sa neredovnom menstruacijom i primala je hormonsku terapiju. Zbog njih je imala oscilacije u težini.

Novembra prošle godine iznenada je izgubila ciklus, ali nismo tome pridavali pažnju. Iako nije imala nikakve simptome, za svaki slučaj je u februaru uradila kućni test trudnoće koji je bio negativan. I komšinica Ivana nam je svedok.

Tada smo definitivno isključili trudnoću i ponašali se najnormalnije. Nije htela da me posluša da ode kod lekara. Tražila je da je razumem jer joj je dosadilo uzimanje hormona.

Pomagala mi je u svim poslovima, čak i nekim muškim, fizički neprimerenim trudnicama”, kaže Ljubiša koji ne zna gde mu je glava.

Treba dočekati i pripremiti sve za bebu, a oni nemaju ništa. Iskreno, još uvek ne može ni da veruje da je postao otac.

„Želeli smo decu, ali nismo imali para za skupe tretmane. Čekali smo na čudo i dočekali.”

Ljubiša će do kraja života pamtiti noć kada je Ivana oko tri sati nakon ponoći dobila jake bolove. Odmah su otišli u Hitnu pomoć koja ih je uputila u Urgentni centar.

Davali su Ivani lekove protiv bolova u stomaku i upitili je na rendgen.

„Srećom, rendgen nije radio. Predložio sam Ivani da odemo do Ginekološkog odeljenja jer smo imali još pola sata vremena dok ne počne da radi rendgen”, uzdiše Ljubiša i priznaje da je plakao od sreće i straha

Ginekolog Slavko Krstić koji je bio dežuran tog jutra uspeo je samo da uzvikne „bebici viri glava”. Posle 20 minuta junačina od 3,550 kilograma već je plakala u majčinom naručju.

Srđan Mitić, načelnik Odeljenja ginekologije kaže da trudnoću niko nije kontrolisao, ali da je i pored toga beba vitalna.

„Više nije ni važno šta se dešavalo prethodnih devet meseci, važno je da im se ispunila želja i da su postali roditelji”, kaže načelnik Mitić za „Novosti”. (Mondo)
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 9/7/2011, 15:18

Ostala sam bez teksta, nek je dečak živ i zdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 9/7/2011, 15:26

Divna prica, nemam reci!
Noja, meni je sad dobro ne boli me stomak ali me je stravicno boleo do prekljuce, sad i ja imam samo malo braonkasto, nastavljam sa potunom terapijom utrogestan 3x2, folnak 1x1 i fraxiparin do uz i pregnil na svaki 5 dan, u cetrvtak sam primila pregnil jer mi je krenulo krvarenje pa sad opet u u torak i tako do uz. Samo mirovanje. nema nam druge a kad smo sve ovo prosle izdrzacemo.
Valjda bi sad trebali da predjemo na trudnicke strane, ali meni je na koracima bas lepo. Very Happy
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 9/7/2011, 17:16

pa to je već neko na ovim stranama okačio...doduše link...ili sam na Klubu pročitala Rolling Eyes u svakom slučaju...naravoučenije: što si opušteniji-beba stiže pre...toliko pre da ni ne znaš da na porođaj već ideš Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nale11 9/7/2011, 18:16

Devojke vi ste se bas raspisale.
Drago mi je za Noju da je cula srce svoje mrvice.
Daxi cekam da cujem tri srca srce srce srce
nale11
nale11

Broj poruka : 38
Godina : 44
Location : srbija
Datum upisa : 20.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/7/2011, 18:53

dr mali pariz ::...naravoučenije: što si opušteniji-beba stiže pre...toliko pre da ni ne znaš da na porođaj već ideš Very Happy
lol! queen
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 9/7/2011, 19:07

Noja Likoli samo vi odmarajte kod kucice i u setnju u jutarnjim ili vecernjim casovima ...

Racili da bas neobicna prica i to se desava zenama koje su punije pa se kod njih tesko primeti stomak ... dobili su super iznenadjenje

Nale jedva cekam da dodje cetvrtak

Ananana sta bi sa analizama da li si danas uspela ?

Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 9/7/2011, 20:35

Odlucila sam da ne idem danas, da je ipak prerano, jer sam dobila popodne juce i tek je malo krenulo, pa sam ostavila za ponedeljak. Odmah cu i ostalo da odradim sto treba i taman cu da se lepo nerviram za sve odjednom a ne na rate Very Happy
Samo da rezultati budu dobri pa da sto pre i ja krenem u program, bas mi je dosta vec svega, sve nesto negativno, a vi se bas lepo druzite i jako sam srecna zbog vas i jedva cekam da se pridruzim sa lepim vestima
bb cveće
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 9/7/2011, 23:03

Anak,gde je taj obećani i željno očekivani *VTO dnevnik*?Izvini ako sam direktna i indiskretna... srca srca
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 9/7/2011, 23:32

Oh, Mazo, .......................nadam se da ćeš ga videti, iskreno se nadam
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 10/7/2011, 00:07

Draga,pa pratim te na svim podtemama,pa mi je malo teško da pohvatam činjenice,ali mislim da sam sve ispratila... usne usne usne
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 10/7/2011, 00:32

Nego, nikako da napišem šta mi se vrzma po glavi ovih dana ...trebalo bi da se počne sa nekim vitaminčićima pre septembra...Trenutno pijem samo folnu ,selen+cink,ali nešto mislim da bi mi bilo dobro da uključim i gvožđe i sve ostale vitamine i minerale.Prenatal mi izgleda kao kompletan baš za pripremu organizma za VTO.Šta mislite o tome? Negde sam pročitala da kontraceptivi uništavaju b vitamin u organizmu i samim tim loše utiču na kvalitet jć. affraid
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 10/7/2011, 01:02

Bogu hvala koliko trudnica ovde ima! Cestitke svima od srca i da vas na ovom uzbudljivom putovanju prati lepo vreme. srca srca cveće cveće cveće cveće cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 10/7/2011, 09:41

Jutro koraci.
Ja sam dobro, muljanje prestalo, stomak ne boli, polako i sigurno sve izgleda dolazi na svoje, malo da i ja danem dusom i uzivam.
Ananana bice to sve dobro, malo je stresno to skupljanje nalaza, ali to ces sve zaboraviti kad budes imala jednu, dve ili tri mrvice u stomaku. zelim ti da sve to lepo sredis i da onda uzivas.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 10/7/2011, 10:57

Likoli, hvala puno, dace Bog!
usne
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 10/7/2011, 11:03

Sto se tice vitamina, ja mislim da je najaca stvar ona kombinacija med, maticni mlec, propolis. To je prirodno i najbolje.
Ja sam posle opercije samo na tome i ni jednom se nisam niti prehladila niti osetila neki problem ni kada su oko mene svi bolesni od ovih ili onih bolesti a ima i male dece. Ja uvek odolim radost , a ranije to nije bio slucaj.
Bas sam sve operacije imala iz razloga sto mi je bio slab imunitet.

Jedino me brine, moze li danaskodi sto ja folnu kiselinu pijem bez prestanka vec 3 godine zbunjen kao nadam se da cu bas taj mesec osati trudna, a ono nikadnista Crying or Very sad
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 10/7/2011, 11:05

Ananana, za skupljanje nalaza probaj da se ne sekiraš, traje oko 3 nedelje...jeste,potrebna je dobra organizacija,pokušaj da ti to ne postane jedina aktivnost, život postoji i mimo naših postupaka...Ja sam već zaboravila kako je bilo, naravno,brinula sam kakvi će nalazi biti, nervirala se oko zakazivanja i neljubaznih sestara,uklapanje sa poslom i smenama,ali i to je prošlo...Sreća je da sad sve brže ide nego pre par godina i brzo ćeš sve završiti i zaboraviti... osmeh srce
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 10/7/2011, 11:10

Likoli super samo odmaraj i mazi tibu

Ananana procitaj tekt upustva iz pakovanja folne moguce da u njemu pise koliko dugo moze da se pije a moguce je i da apotekarka moze da ti da taj odgovor


Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu