KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JELENCETOV dnevnik

+16
megica-pegica67
NINA1
Nekica
adriatika
mijica
sneza ch
terka
maja76
nadalina
rsrce
TetaSneki
Admin
Hitron-Luka
maus
HappyGirl
Jelence
20 posters

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 19/1/2008, 12:02

E zenske samo da Vam ispricam par dogodovstina,koje Vas nadam se nece smoriti Wink
Posto tata nema strpljenja da gleda u stomak duze od 10 sec.onda dodje kod mene u krilo i nasloni glavu na stomak da bi osetio sutiranje.I tako pre neko vece lezi on kod mene,a beka onako srednji sut udarci koje on ne oseca.Pomazim ja stomak i kazem"ajde ljubi te majka da pokazemo tati koliko jako ti mozes da sutnes" i moja poslusna devojcica lol! queen opauci iznutra tako jako da se MM izbezumi i okrenu ka meni kaze jel ona ovako cesto,au kakav volej pravac u tatinu glavu as E pa mislim se ja kad nemas strpljenja da gledas,onda neka te je sutnula.


I jos jedna,jutros sedimo pijemo caj i kafu i ja otkrijem stomak da se pocesem,kad MM onako zapanjeno pita,kakva ti je to linija po sred stomaka?,a ja kazem pa ne znam ja ne vidim,vidim samo do ovde,a to je do pupka,kad ja na ogledalo,a ono pojavila se linea nigra.Bas sam se odusevila,mislila sam da ja to nemam,kad ono eto je.Bas prava tamna linija od zeludca do pubicne kosti igra
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od TetaSneki 19/1/2008, 12:52

 b  b b Jeco, baš si me lepo nasmejala.  b b bšutnula tatu, pa zar već  b. Opasnica mala.
A za tu linea nigra znam videla sam ih na stomacima, ali ne znam šta znači Embarassed . Prosvetli me. usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maus 19/1/2008, 14:24

Ili je volej ili je aperkat, bitno je da je tata osetio kako bekana zna da sutne! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: I jos nesto, vec je pocela da slusa mamu. Mama kaze ajde bebo i ona OMA poslusa. Kako li je to divno. :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
I ja ne znam kada se pojavljuje ta linija i cemu sluzi. Znam da je imaju sve trudnice i sad sam tek od tebe cula da se zove tako. usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od HappyGirl 19/1/2008, 15:17

Pa jer to bonbonica sa kutka il nije.To je bre naše dete 100% :cheers: Very Happy as Izljubi mi tu poslušnu devojčicu i zaista je divno čitati ovakve događaje. naočare naočare naočare naočare naočare naočare
Linea negra se pojavljuje zbog uticaja hormona u trudnoći.Ne mora biti samo u predelu "do pupka" već može ići celom dužinom stomaka.Trudnice ne moraju imati taman ten da bi linija bila tamna. Evo nešto o tome.
Pojava jače pigmentiranih polja na telu može se primetiti već u trudnoći. Ove promene se karakteristično javljaju po licu (hloasma), tamnije pigmentiranje strija iz prethodne trudnoće ili pojava tamnije prebojenosti linije koja se spušta od pupka prema karlici (linea nigra).

Nakon porođaja, po uspostavljanju hormonalne ravnoteže i pigmentacija se normalizuje. Možete smanjiti intenzitet zatamnjenosti tako što ćete izbegavati sunčanje, a obavezno koristiti zaštitne kreme sa faktorom zaštite preko 30. U slučaju da pigmentacija i dalje traje, javite se dermatologu.
Eto usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 19/1/2008, 20:50

E pa drago mi je ako su Vam se svidele price,a ni ja nisam mogla verovati da me je dete poslusalo i sutnulo taju  b ,a kakva queen vec slusa majku f
Sinoc sam je recimo napipala sasvim slucajno i izmigoljila mi se pod prstima,MNOOOOOOGO cudan osecaj.Mislila sam da mi se nesto steze zeludac,i priitisnem blago prstima da pokazem muzu gde me boli, kad ono neki deo bebinog tela koji sam pritisla izmigolji mi se ispod prstiju,znaci nije bol sam od sebe vec se ona negde navalila i uziva na mojim organima gospojica.
Naravno neka je ljubi je majka,samo da je dobro molitva
A jedva cekam Vase price ovog tipa,pa da se smejem od srca i da mi bude drago do neba.
A za liniju na stomaku vam je objasnila Happy,obicno se zenama pojavi ranije negde oko cetvrtog meseca,ali dobro eto meni se sad pojavila,mislim da je ne vazno.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maja76 20/1/2008, 13:28

Jelence ::znaci nije bol sam od sebe vec se ona negde navalila i uziva na mojim organima gospojica.

Rasplakala si me!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 20/1/2008, 15:03

Majce pa nisam nameravala da te rasplacem,izvini,molim te,ali videces ti kad se tvoje maleno tebi navali na jajnik recimo,pa nas obavestis o tome skoro ce to.
Veruj mi :aa47: usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 20/1/2008, 20:36

Veliki usne za mamu i ceru..
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od nadalina 21/1/2008, 16:24

Jelence ::
Sinoc sam je recimo napipala sasvim slucajno i izmigoljila mi se pod prstima,MNOOOOOOGO cudan osecaj.

Divno, nemam reci...Ne mogu ni da zamislim kako je lep osecaj... Neka ste vi blagosloveni, zasluzili ste!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od terka 22/1/2008, 12:10

Ma samo nek se cura migolji i meskolji zagrljaj :aa1: :aa1: :aa1: !
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 4/2/2008, 18:33

Naravno nisam mogla da izdrzim toliki razmak izmedju UZ pa sam otisla u DZ kod moje dr-ke i malo slagnula Embarassed kako me nesto bolucka sa strane stomaka(da me ne bi vratila,jer zakazano imam tek za sledeci ponedeljak) i ona mi je ipak drzala bukvicu,kako njoj ne smeta ali bla bla bla....
No dobro ja moram pravilno da rasporedim njih i ove privatnike da ne bi u nedelju dana isla na dva UZ,a u medju vremenu ni jedan Rolling Eyes
No hvala Bogu sve je u redu,a makjina dusa ima 1600 grama,a kaze drka sigurno i vise jer taj UZ nije bas precizan,i jos kaze ovo je krupna devojcica,a ja Very Happy Very Happy Very Happy
Glavom je okrenuta ka dole,a guzu je stavila majki zamalo pod nos,pod mojim rebrima,sto sam i znala jer kad isturi guzu to je uocljivo lol!
I tako sada smo u 31. nedelja,a po UZ rece i vise ali ovo se racuna.
Hvala dragom Gospodu na svemu i sve ostalo je dobro(plodova voda,posteljica,grlic)
Sve Vas puno ljubim i zelim da sve ubrzo ztrudnite.

P.S.predlozila mi je pojas da bi mi bilo lakse,to cu videti da li da kupim ili nabavim.
Ljubac za sve tete osmeh srce
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od HappyGirl 4/2/2008, 18:51

Ljubi je tetka Happy 1600 grama, pa bre tako sam x :aa12: igra igra d vv vv bb d :sssss: :xxxxx: :yx: g :xc: jumping smiledraw Jao Jeco kakvu curu ti je Bog dao as Pomazi stomačić za mene i pozdravi mi bonbonicu lepoticu naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka


Poslednji izmenio dana 5/2/2008, 07:30, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 4/2/2008, 20:10

Embarassed Embarassed Embarassed Jeste malo se stidim,ali samo zbog bebe sto je cula mamu da lagi,ali zbog drke uopste.Jer mogu valjda i ja da dodjem jednom van zakazanog termina,pa nece kruna da joj padne,a zakazuje mi na 7 nedelja jer me prvo pita da li idem kod privatnika.Pa naravno da idem,ali to nije razlog da ona ne radi svoj posao i pregleda me jednom mesecno c
A ovi privatno mi kazu,jednom mesecno kod drke u DZ i sl.E pa dosta mi je njihovog cucanja,te ovde te onde,a onda mi se poklope termini za UZ u nedelju dana i sta sam dobila -NISTA fd


Poslednji izmenio dana 5/2/2008, 20:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maus 4/2/2008, 20:33

Jelence ::E pa dosta mi je njihovog cucanja,te ovde te onde,a onda mi se poklope termini za UZ u nedelju dana i sta sam dobila -NISTA fd
E neka si otisla i neka si slagala dr. i niko te nesme grditi niti se na tebe ljutiti.A bebana ce oprostiti mami za malu, sitnu laz.
A sada da se i ja malo bacim na smajlici specijalno za tetkino dete koje ima 1600 grama Very Happy :heart: :cheers: sunny :flower: lol! osmeh srce smajli angel yes :aa1: radost srca igracice love angel :aa12: likeit sreca :aa17: srca1 as bebe :aa23: beba beba trudnica srce cvet igracice love usne :aa47: igra igra love ljubav love b d b f ff vv vv bb d d x c v g :sssss: :xxxxx: :yx: :xc: molitva naočare igra radost jumping smiledraw wavecrowd
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od rsrce 5/2/2008, 11:18

Jeco mazi devojcicu i samo opusteno smiledraw angel
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 5/2/2008, 21:20

Jeco to ja ne smatram nikakvim grehom,
ako dobro je da si otisla na uz
onako bi izludela misleci dali je sve ok,nikakav dodatni stres ti sad nije poteban
'ajd pomazi trbu i lepo nam uzivaj
usne
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maja76 5/2/2008, 21:28

d Trudnicama je dozvoljeno malo i da slazu, pa neka si, niko ne moze na tebe da se ljuti, ni da ti zameri. Divno je sto ce to biti cura i po d :aa84: :aa84: :aa84: vv vv vv x :yx: :xxxxx: :sssss:
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 5/2/2008, 22:28

Hvala tete moje drage,i ja se radujem kad se moja mama dopisuje sa Vama,ja se onda samo igram u stomaku srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca love usne usne usne usne usne usne usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od adriatika 6/2/2008, 14:08

Jelence ::Embarassed Embarassed Embarassed Jeste malo se stidim,ali samo zbog bebe

Ma malo prase mora da se smeje, kako joj je mamicken sposobna.
Pregledala sam ceo tvoj dnevnik, slike su vise nego super.
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 9/2/2008, 22:17

Evo slikice u 32.nedelji tj.pocetak osmog meseca.Ovu haljinicu obozavam i kupila sam je kad sam bila cetvrti mesec,i obukla je mozda dva tri puta,jer je hladno za nju,ali sada se popunila,pa reko da Vam pokazem Very Happy JELENCETOV dnevnik - Page 3 1z6boqq


Poslednji izmenio dana 10/2/2008, 11:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 10/2/2008, 09:33

c

Jeco mnogo si slatka u tom haljincetu sreca
a i cipelke su za svaku pohvalu likeit

usne
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od HappyGirl 10/2/2008, 10:52

Kako samo bonbonica lepo popunjava haljinče Very Happy Noćas ti se ja probudim i krenem da se obrćem i okrećem.Mislim o bonbonici i da je jeca u 32 nedelji. Uskoro ćemo da urlamo od radosti i sreće jer će bonbonica da nam se pridruži na ovom lepom svetu radost radost radost radost radost Pa me uhvati neko uzbuđenje jer shvatih da je to još maksimalno 8 nedelja. vv E tako sam se vrtela i vrtela i ko zna kad ponovo zaspala. E bonbonice lepotice kad ti budemo pričali da smo se i noću budili od radosti zbog tebe nisam sigurna da ćeš nam verovati love usne Nažalost hitron ja jecu vidim samo do kolena jer fotka nikako neće da se otvori do kraja.
Jeco, jeco :sssss: :sssss: :sssss:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 10/2/2008, 11:13

Znaci pocela je da budi po kucama,a ne samo mene lol! lol! lol!
Happy hvala draga sto mislis na mene i bonbonicu,ali ja jos nemam taj trip,kao da ce skoro,ne znam sta mi je??????Mozda svesno odlazem jer hocu da jos bude kod svoje mame u stomaku Very Happy Very Happy tu je najbezbednije yes
Hitron patike sam dobila za rodjos od muzica i meni se mlogo svidjaju.
Ljubac za obe usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 10/2/2008, 11:47

HappyGirl ::Nažalost hitron ja jecu vidim samo do kolena jer fotka nikako neće da se otvori do kraja.

u stvari to su braon patikice,mnogo su slatke yes yes yes
vrujem da ce se i tebi dopasti jer si ti jednom rekla da volis sve NIKE- stvari....

A obozavam sve sto je sportsko
tad se najbolje osecam Wink
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maja76 10/2/2008, 12:01

Lepo ti stoji haljinica, a i prvi put kada smo se videle imala si na sebi neku slicnu haljinicu, ne znam da li je to ista ali svakako ti super stoji. Uopste nemas veliki stomak, bar je tako na slici, a verovatno ce ova haljina postati jos tesnija u ovom mesecu. Nadam se da cemo se gledati za koju nedelju cmoka
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

JELENCETOV dnevnik - Page 3 Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu