KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrno njeznosti raste

+60
leptirko82
SoJa
SannI-AlL
missile
Sofka
JAmajka
nena beba
makababy
korpica
cicsa80
snedra
Masha UK
MAAKKI
mamajednogprinca
Mrvica
cici
Tanja83
cufta
Mali Princ
Mirjana
tuli
HappyGirl
naca
dragana76ns
bobica83
zoxa
bokica
gea
KoMetaK
adriatika
caci
Sami
Cupava
Zoka83
buby
Simona
Republica
lena
bak
Danicab1
cipiripi
lolipop
maus
bebko
Nefertari
BiKsi :)
dr mali pariz
djole42
maja76
MARA
Sneza
Struzzo
Pakki
Orline
nesalela
brinbili
catherine290505
Tinche
Milijana
Shizika
64 posters

Strana 20 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Sledeći

Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sneza 23/4/2012, 22:36

dragana76ns ::Ariancek,dusice moja............ srecni prvi koraci sunny

a posto je teta Dragana vest procitala nakon 20 dana, verujem da sad vec trckaras Very Happy Ljubim i tebe i tvoju majcicu [Only admins are allowed to see this image]
Potpisujem Draganu i pridružujem se čestitkama. Devojčice u prugastom kupaćem, mnogo si slatka. Nisam ni znala da postoje takvi kupaći lol!
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 4/5/2012, 00:34

Evo mene Embarassed , hvala svima koji nas posjecuju. cvet
U aprilu smo skoknuli do Bg na 7-8 dana, nisam bila gotovo 14 godina. Bilo nam je fino mada nas vrijeme nije bash posluzilo pa nismo bash uzivali u shetnjama napolju. Upoznali smo Luciju, ona je nesebichno dijelila svoje igrachke i teglice sa hranom. Very Happy Mnogo chudno gledati ih tako zajedno, uzivo, nakon svih onih UZ i virtuelnog druzenja, vrtoglavica te uhvati kad ukapirash realnost njihovog postojanja nakon svih onih neizvjesnosti.
A nasha cufta, zena koja mi je "iza zavjesa" vodila trudnocu i lupala zasluzene verbalne shamare, kako je puna duha i energije, odushevila sam se. Hvala ti cuftice (i na Plazmi, i na Smokiju; po Kiki bonbone dolazim naredni put)!
Ariana je odmah na aerodromu prepoznala moju sestru i njenu kci sa SkypeTa. Toliko su je obasule paznjom da je mene jedva primjecivala. jako mi je zao shto se nemozemo posjecivati barem dvaput godishnje Sad
Onda se usred posjete Ariana razbolila (strashni neki srbijanski virusi), sve do prije 2-3 dana je imala on/off povishenu temperaturu (nikad preko 38) i konjuktivitis. I dan danas joj curi nos (providno) i kashlje da sve u njoj shkripi, ali naravno nishta ne iskashljava. Dobili smo samo antibakterijske kapi za oko. Strepim da ne dobije neku infekciju na plucima od ovog shto ne moze da iskashlje. Naviru i zubi ali nesimetrichno, sa desne strane se pojavile i trojke i chetvorke, a na lijevo ima samo 1 i 2. Rolling Eyes Neku noc su je toliko muchili da je gotovo do jutra spavala dubeci na glavi.
Poprilichno je razigrana preko dana, apetit joj je promjenjiv. Ovde i dalje uglavnom kisha, max temperatura 11-14 stepeni. Ne izvodim je vani nego kad moram poslom. Kod kuce smo se igrale sa svim igrachkama na sve moguce nachine i dosadilo nam je. Pa sam za pochetak juna bukirala karte do Dubrovnika, odosmo u Dalmaciju na 6-7 dana da ne poludim.
A tinypic me ne sluzi, polomih se da nakachim koju slichku. Mad
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lena 4/5/2012, 12:49

Shizika :: ...Upoznali smo Luciju, ona je nesebichno dijelila svoje igrachke i teglice sa hranom. Very Happy Mnogo chudno gledati ih tako zajedno, uzivo, nakon svih onih UZ i virtuelnog druzenja, vrtoglavica te uhvati kad ukapirash realnost njihovog postojanja nakon svih onih neizvjesnosti.

Jeste, Shizo, bas tako... [Only admins are allowed to see this image]

Meni je zao sto zbog nasih gostiju koji su zakasnili na glavnu proslavu, nismo mogli da se pridruzimo Luciji i Ariani i njihovim dragim mamama! Videti na jednom mestu i Shiz i njenu ceru, i Cuftu (koju znam, pa mi je i dobro poznato kako prsti ta njena energija i duh!), i Lu-lu.... Eh, Shiz, ja sam se trudila da se organizujem za onaj cetvrtak ali je pala kisa (kao da smo na Ostrvu), pa jos i Andrija neplanirano zaspao i tako smo sve pobrkali...... Moracemo cekati sledeci vas dolazak! [Only admins are allowed to see this image] A ti gledaj da ne napravis opet pauzu od 14 godina!!!

Ljubi dete da sto pre ozdravi!!!!!!!!! [Only admins are allowed to see this image] Prijace joj morski vazduh u junu i toplije vreme.......
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Simona 4/5/2012, 14:14

Videh Arianu u Lucijinom dnevniku... Kakve lepotice osmeh srce

Divno da ste uzivale, ali mi je zao sto se Ariana razbolela... Super za skorasnji odlazak na more...

Pozdravcici za vas sreca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dragana76ns 4/5/2012, 22:44

Ja cu samo da vas ljubnem i da pozelim da devojcica sto pre ozdravi [Only admins are allowed to see this image]

cekamo da proradi tinypic Very Happy
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 5/5/2012, 12:16

Da ljubim moje mačkice! Nadam se da će što pre da joj se sredi to škripanje, i da će da ozdravi skroz na skroz. Super što ste se družile sa Lucijom i ćuftom, divno! Ajde čekam neke slikice! Bravo za Dubrovnik, ima da uživate! Ljubiiiiiim [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 6/5/2012, 00:27

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Mali Princ 6/5/2012, 00:30

Srecica mala! Kao andjelcic je! [Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 6/5/2012, 00:37

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 6/5/2012, 00:58

Okurazhila sam se i stavila 2 slike u jednu poruku! f I za inat tinypic vratih se imageshacku!
Prinche, cmoka za tebe i bebu.
Ne idemo bash na more u junu, nismo primorke, obilazimo rodbinu koja je za moj ukus preblizu Hercegovine Wink Dokle dijete ne napuni 2 godine ne placa se karta za njih, pa kako ne znam hocemo li dogodine imati novaca, odluchih da odvedem Arianu dok mogu da je upoznaju.
Primjetila sam u Bg koliko sam se promijenila otkako sam postala majka. Neke stvari koje su me ranije pogadjale sad me jedva dotichu jer nemaju nikakve veze sa Arianom. Valjda je to prirodno.
Usput, nemam pojma kako prezivljavate, kod vas sve skuplje. Shocked
A Ariana je u Bg nauchila da kaze "Evo je!" jer smo stalno jurili machku po stanu i to vikali kad je ugledamo. Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Simona 6/5/2012, 08:10

Slatkica mala osmeh srce

Skuplje nego i kod vas? affraid

Svidja mi se to da te otkako imas Arianu ne pogadjaju stvari koje su te ranije pogadjale... volela bih da tako bude i kod mene...

Pozdravcici za vas osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dr mali pariz 6/5/2012, 16:03

Evo jeeeeeeeee mačkica Ariana! sa nemoguće okruglim obrazom iz profila. USIIIIS!
Šizo, vidim da je bilo druženja, gošćenja, još da ju je obišao taj virus, pa da bude savršeno!
Je l i muž dolazio?
Slike su odlične,planovi još bolji...Koliko u Dalmaciji nisi bila, kad u Srbiji nisi tolike godine? Je l bilo nekih leptirića ili ništa?
Ljubac slatkačice! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Mirjana 6/5/2012, 16:20

love love love Medić srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 7/5/2012, 00:08

Simona, mislim da je to neminovno da ne mozesh vishe biti osjetljiv na iste stvari jer sa djetetom dobijesh nove prioritete.
Recimo sad Ariani kupujem organski (neprskani) pamuk, uglavnom u H&M jer je kod njih jeftin, i razmishljam da zbog tog mora ne'ko tamo u bangladeshu da je eksploatiran, ali onda odmahnem rukom jer je meni vazno shta moje dijete nosi uz kozu, a za ostale ljude neka se brine njihova vlada, majka, armija, ...
Ne znam da li bih ubila zadnjeg nosoroga na planeti ako bi joj trebao lijek iz njegovog roga ali vidim da se sad prvenstveno zalazem za neke druge stvari.
Bile su mi se, Pariz, nakupile suze na aerodromu oba puta al' sam ih progutala, Ariana zapazi kad neshto nije samnom u redu a ne mogu da joj objasnim. Ona se jadna zabrine kad iskrivim lice dok otvaram poklopac sa tegle! Laughing Mada, izlijechile su mi nostalgiju i neljubazne stjuardese josh
nad Kanalom. One kao da su tu da bi listale strane magazine za vrijeme leta. Rolling Eyes
U Dalmaciju sam putovala cheshce da obidjem stariju rodbinu i odem na groblje.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 7/5/2012, 00:12

Ne znamo ni mi kako izdržavamo, al eto prolaze godine! lol! Valjda smo navikli da živimo u stisci i da se za hranu masa para da! Što je po meni baš bzvz. Nije da ne volim da jedem, al da je preskupo, a sve se izbaci... lol!

Šalu na stranu, Ariana je med medeni slatkasti! [Only admins are allowed to see this image] Skroz mi liči na tm! Što znači da je i on med! Razz Fenomenalne su ove slife sa sijamkom! [Only admins are allowed to see this image] Za reklamu! [Only admins are allowed to see this image]

Ljubac veeeeliiiiiikiiiiiii
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Mirjana 7/5/2012, 00:16

Shizika :: Mada, izlijechile su mi nostalgiju i neljubazne stjuardese josh
nad Kanalom. One kao da su tu da bi listale strane magazine za vrijeme leta. Rolling Eyes
Dakle, nepogrešive su Mad Mene je jednom jedna ovako pitala jesam li za klopu:"Mala, 'oćeš da jedeš?"
No, nije to ni loše. Da si duže ostala, i srela se sa još ljubaznih teta, jedva bi čekala da pobegneš odavde lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 7/5/2012, 00:26

Biksi, stvarno, shto volite da jedete!?! Ma sve ovo uvozno vam je bar 10-20% skuplje. Kashice za bebe, odjeca i obuca, ruchnici, to par stvarchica shto sam gledala dok sam bila tamo. OK, komunalije su jeftinije, to se podrazumijeva.
Mirjana, spremi se na gore ako planirash da letish. Jedna od tih svraka mi se nadnijela nad uspavanu Arianu josh nad Austrijom i ponavljala"Kako je slatka, vid' je kako spava, kako cesh je sad probuditi?", dok je time nije probudila pola sata prije potrebe! c
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 7/5/2012, 00:32

Ali su me nasmijale pri povratku, sletjeli smo 10 minuta prije planiranog vremena, nisam znala kako su preveli "ground crew" pa sam se zagrcnula od smijeha kad se stjuardesa javila sa objavom tipa: "Sada chekamo da zemaljska posada pomogne nebeskom narodu da se iskrca."  b
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 7/5/2012, 00:33

Ajoj, majko mila, al se slatko ismejah tvojim dogodovštinama iz aviona! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Mirjana 7/5/2012, 00:35

Shocked  b  b  b
Pa dakle, umreću od smeha  b  b  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Simona 7/5/2012, 07:43

Shizika ::Simona, mislim da je to neminovno da ne mozesh vishe biti osjetljiv na iste stvari jer sa djetetom dobijesh nove prioritete.
Recimo sad Ariani kupujem organski (neprskani) pamuk, uglavnom u H&M jer je kod njih jeftin, i razmishljam da zbog tog mora ne'ko tamo u bangladeshu da je eksploatiran, ali onda odmahnem rukom jer je meni vazno shta moje dijete nosi uz kozu, a za ostale ljude neka se brine njihova vlada, majka, armija, ...
Ne znam da li bih ubila zadnjeg nosoroga na planeti ako bi joj trebao lijek iz njegovog roga ali vidim da se sad prvenstveno zalazem za neke druge stvari.
...

Ne bih volela da izgubim interes za ljudska i zivotinjska prava ni kada dete dodje... To mislim da mi ne smeta a prica o tome dete moze samo da ojaca i ucini boljom osobom. Ja sam i dok smo bili u skoli roditeljstva pisala sastave kad smo imali domaci kako cu dete uciti u tom smislu a narocito ako bude devojcica cu je uciti da nikad ne dozvoli da bude diskriminisana i da ne pristaje na diskriminaciju. Ali dadose mi decaka, na neki nacin to jeste izazov jer sam uvek nekako vise razmisljala o vaspitanju devojcice... Mislim da cu njega sto se zensko muskih prava morati da ucim da ne bude diskriminator, da primecuje kad mu se nesto daje/dozvoljava/tolerise samo zato sto je muskarac i ne koristi to...

Ali bih volela da ne reagujem na neke sitnice, zaista nevazne, npr na poslu... Stalno i inace sebi kazem da su to stvari oko kojih se ne treba nervirati i da se cuvam za vaznije stvari ali retko u tome uspem... Tu se nadam da ce mozda dete ta moja nerviranja preusmeriti jer cu pred ocima imati nesto sto mi je stvarno vaznije...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lena 7/5/2012, 13:45

Biksi :) :: .....Ariana je med medeni slatkasti! [Only admins are allowed to see this image] Skroz mi liči na tm! Što znači da je i on med! Razz
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od maus 8/5/2012, 12:03

Dusa mila osmeh srce Prelepa je, nezna nasa plavusica osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lena 8/5/2012, 12:07

Shizika :: ...Ne idemo bash na more u junu, nismo primorke, obilazimo rodbinu koja je za moj ukus preblizu Hercegovine Wink

Sto, Shiz, leba ti? Ja sam poreklom jedno Hercegovance (mislim, i mama i tata, i svi redom unazad...) Rolling Eyes Very Happy [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 8/5/2012, 22:59

Teshki su to ljudi Leno, iz kamenjara, kao shto sam i sama. Prva rijech kojom bih nas opisala je prgav.
Simona, nisam bash mislila da sam izgubila interes za ljudska/zivotinjska prava, ali ono shto bih radi toga uskratila sebi necu uskratiti i mome djetetu.
A shto se tiche diskriminacije zena, tu smo ga ovde nagrabusile, u GB su i dalje zene za isti posao koji obavljaju (mozda i bolje od mushkaraca) chesto manje placene. Ali ovde se smatra loshim ukusom prichati o novcu, bilo da ga imash ili nemash.
Biksi, Arianin tata je odavno poznat kao medeni ali vishe zbog mede nego zbog meda. Samo sada treba da mu mijenjam ime i ne mogu smisliti nikakvu izvedenicu od rijechi "morzh"? Rolling Eyes
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 20 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu