KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrno njeznosti raste

+60
leptirko82
SoJa
SannI-AlL
missile
Sofka
JAmajka
nena beba
makababy
korpica
cicsa80
snedra
Masha UK
MAAKKI
mamajednogprinca
Mrvica
cici
Tanja83
cufta
Mali Princ
Mirjana
tuli
HappyGirl
naca
dragana76ns
bobica83
zoxa
bokica
gea
KoMetaK
adriatika
caci
Sami
Cupava
Zoka83
buby
Simona
Republica
lena
bak
Danicab1
cipiripi
lolipop
maus
bebko
Nefertari
BiKsi :)
dr mali pariz
djole42
maja76
MARA
Sneza
Struzzo
Pakki
Orline
nesalela
brinbili
catherine290505
Tinche
Milijana
Shizika
64 posters

Strana 17 od 39 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Sledeći

Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Nefertari 14/2/2012, 22:37

O puzalica je prava, ma mnogo su slatki tako kad puze kao mali Kica iz Popajevog crtaca. Super ona kilazicu ima pravu manekensku.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dragana76ns 15/2/2012, 09:00

Ljubim puzalicu i njenu mamisku...stvarno je lepo kad nam tako slikovito docaras vase dozivljaje.

[Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 15/2/2012, 12:26

Samo da vas ljubnem! Uživala sam čitajući tvoj post! Sad čekam i neku slikicu da upotpunim zamišljenu sliku svega napisanog!

V O L I M V A S! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lolipop 21/2/2012, 21:22

Joj ma kupiću vam brdo narandži, vidim prizor kako sa druge strane maslačak grize. Dušica slatka. Ljubim vas ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dragana76ns 23/2/2012, 10:07

Sizi, cekamo nove slicke

Ljubim vas [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Simona 23/2/2012, 10:12

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 1/3/2012, 23:56

Prolete nam dani, chesto povirim na Kutak ali nemam bash vremena za pisanje izvjeshtaja.
Da odgovorim Mari u vezi spavanja na poslu, ponekad zaspi u roku od 5-6 minuta, meni u naruchju, pa je spustim na njen madrac shto joj je bio u kolijevci, stavim ga na one sklopive sundjete za igru shto idu na tvrd pod i tu je sigurna. Ponekad se opire pa ako bash nece da zaspi a ja imam posla stavim je u onu teshku sjedalicu shto slichi na noshu, dam joj par igrachaka, pa ako malo i plache - sama je sebi kriva. Potom brzo zaspi u kolima.
Pariz, mnogo mi je lakshe da joj pricham kako je puz spasio plavetnog kita nego kako je zla maceha trazila od lovca da ubije Snezanu i donese joj srce kao dokaz, ili kako su ostavili Ivicu i Maricu u shumi, i tako to. ne sumnjam da ce na to naici kad krene u vrtic ali do tada ce vec biti veca.
Da Bodler i Cvijece zla lol!
Za rodjendan ne planiram zurku jer mi nemamo prijatelja u blizini, a malo tko od nashe ekipe ima klince. Mozda pozovem dvoje djece s kojima se "igra" u lokalnom centru za klince. U haljinicama sa volanchicima i cvjeticima, vrpcama i sl. je isti transeksualac, sumnjam da cu joj to oblachiti.
Vodila sam je prije neki dan na bazen i jaaaaako joj se dopalo, ako ne bude previshe hladno na njen dan opet je vodim iako je strashna gnjavaza presvlachenje nakon tushiranja.
I dalje je, doslovce, svakom loncu poklopac, neki dan je tako vrisnula kad sam sa stola spremala margarin u hladnjak, srecom sam ukapirala u cheme je problem, morala je ONA namjestiti poklopac na pakovanje pa sam tek onda mogla da ga sklonim! Rolling Eyes
I dalje rushi ono shto joj sagradimo, ali sad ne vishe jednim udarcem nego kockicu po kockicu, obruch po obruch, posudicu po posudicu, ... Ponekad pokusha i da sklopi dva predmeta zajedno.
Ufurala se u sekvencu "rituala", pamti akcije iz mnogih pjesmica i pokushava da to imitira, a ponekad sama inicira da joj pjevamo kako bi ona mogla da tapshe rukama, trese zvechkom, "skache" sa zekama, ...
Takodjer je ukapirala i kad se odmah mora promijeniti pelena pa mi sad bjezi u najudaljeniji dio sobe, a ako je "chin" obavila u ogradici onda se chvrsto drzi za metalne shipke i otezava mi da je podignem. Kao sasvim mala beba nije htjela zavrshiti mlijeko ako joj se "desi" usred obroka i tek bi ga zavrshila nakon shto joj promijenim pelenu, a sad ... Rolling Eyes
Odoh pronaci par slichica iz prethodnog mjeseca, imali smo samo malo snijega i par dana niskih temperatura. Ishli smo hraniti lokalne patke i Ariana se tako nasmijala kad ih je ugledala jar umjesto da doplivaju kao i obichno, one su se do nas dogegale po zamrznutoj jezrcetu. Tako nas je pogledala, u stilu: "Varaju li me ochi? Shocked "
Ljubimo vas sve cmoka
poljubac
Shaljem ovo prvo da se ne izgubi!



Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 2/3/2012, 00:00

Joj mačak mili moj! [Only admins are allowed to see this image] Prava je vrca! Kako ti to Šizo sve fino napisa, sve sam zamislila! Jedva čekam sličice! Još samo deset dana do rodjendana, i vučemo guzanki uši, i ljubimo je sto puta! Mada je ja i sada ljubim sto puta! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 2/3/2012, 00:19

Puna koncentracija za pentranje skalina:
[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 2/3/2012, 00:33

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 2/3/2012, 00:35

Ijao, kakava je! sunny Vidi joj samo stajling! Mamo, svaka ti čast! queen Na hulahopke sam odlepila! [Only admins are allowed to see this image] Ljubim je u obraze bucave! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 2/3/2012, 00:43

Biksi, mila, pa josh ne spavash? Ljubimo i mi tebe, a unihopke cu da nadjem tvoj broj, samo da ti izmjerim velichinu Laughing Nego ti morash nositi neke sasvim tanke, da istaknesh svoja savrshena koljena! yes
Izmaltretirao me ImageShack, morala sam se registrirati s njima, i ulogovati usred prenoshenja svake slichice!!! c Jel' se to josh nekom deshava?
Zaboravih se zahvaliti tetama koje su nam pisale iskustva sa dzigaricom, ja sam je spremila sa nekim umakom od pamidora i prvih par puta Ariani je bila OK, a proshle sedmice je odbijala da je jede. Nisam primjetila nikakve probleme sa stolicom vezane za ovu vrstu hrane.
A za sjedishte za kola sam pronashla u nezavisnim izvorima da su za male bebe najsigurnija ona koja gledaju unatrag, daju im najbolju potporu i zashtitu za vrat i glavu.
ff
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od maus 2/3/2012, 08:54

Siz ja Ani price o Snezani i Ivici i Marici pricam na svoj nacin. Stvarno su brutalne, kad moram tako da kazem. Zamisli srce da izvadi Shocked ....tata ostavio decu u sumi Shocked
Slatko sam se ismejala na recenicu o haljincetu na volane Very Happy
A sta reci za ovu guzicu sto se penje uz stepenice u otkacenim hulahopkama...Secerko, medenko smajli angel Jos par dana i prvi rodjendan radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Ja vise ne saljem slike preko Imageshack. I emni se to desavalo milion puta. Super je [Only admins are allowed to see this link]
Cmok za vas dve usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od MARA 2/3/2012, 09:36

Guzara medena jos malo i godinica ,velika je to devojka
Inace na slikama mi Ariana izgleda onako sitno,sto obozavam,mnogo volim takvu decu,laka za nosanje i sa njim mozes sta god.Dok su mi ovi krupniji malo problematicni za moje ruke,kao npr moj Vuk taj je kao trut samo se opusti i uziva a mene ruke otkidaju.
Ljubim guzaru koja se pentra po stepenistu,i stvarno joj je hulahop lep.
p.s. ja sve bajke pricam na svoj nacim osim Crvenkape,kojoj samo kraj promenim,mislim ono lovac raspori Vuku stomak,sigurno bih postavio pitanje kom Vuku?Jel nasem?
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lolipop 2/3/2012, 11:35

Joj malenog maslačka kako krstari i istražuje. Ma pahulja je prava. Stajling je likeit i meni se hulahopke mlogo sviđaju.
Maslačak tačno zna šta hoće, pa i kad je "čin" u pitanju. Mrvica slatka, ljubim je mnogo puta cmoka
I ja imam isti problem sa ImageShack, isto sam se morala registrovati, i poslije svaki put ulogovati. Ali navikoh se nekako.
Ljubim puno
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dr mali pariz 2/3/2012, 15:07

Biksi :) ::Kako ti to Šizo sve fino napisa, sve sam zamislila!
Very Happy da, to je uvek ističem, ima Šiz taj pripovedni, lagani, neopterećeni duh u svom pisanju, pa kd god čitam izveštaj, imam utisak da je Ariana već odrastao čovek Very Happy

Shizika :: Nego ti morash nositi neke sasvim tanke, da istaknesh svoja savrshena koljena! [Only admins are allowed to see this image]
Very Happy ništa ti ne promakne...još ti voliš našu Bixaču [Only admins are allowed to see this image]
Image i meni traži registraciju,pa sam prešla na onaj drugi link za postavljanje fotki, jednostavniji je...
Nego, šta vi bre imate protiv Ivice i Marice, složnog brata i sestre i Crvenkape...
vidim izrasle ste u monstrume učeći te pričice napamet? Laughing
Ne volim preterivanja te vrste-te nasilni crtani sad Tom i Jery, a igrice koje deca igraju kako napune 3 godine...nisu...
Uostalom, vidim da nam je Ariana moderna cura, ima i interes. hulahopkice sa mrtvačkim glavama Very Happy kako ćeš li joj objasniti kakve su to "mace" na čarapicama?
No..rođendanko je med jedan, a na slici sa tajom neverovatno liči na nj.
Uživajte cure moje lepe...
o.k. žurke neće biti,ali kakva će biti rođendanska tRonta? [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dragana76ns 2/3/2012, 15:28

E sto se devojcic zdala da savlada prepreke Very Happy cak je i usnu zagrizla queen

divno sto voli bazen...mogu misliti kakvo ce uzivaje biti na moru tek

Ljubim medenu Arianu i njenu mamu [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Nefertari 3/3/2012, 22:55

Ja se odusevljavam kombinacijama koje ti njoj oblacis a crno/lila joj bas lepo stoji. Naravno da voli bazen i vodu, neznam koje dete ne voli, a te momente sa poklopcima ima i moje dete. Verujem da ce te se svakako lepo provesti za rodjus
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 3/3/2012, 23:23

Maro, jeste vitkica i lako ju je nositi, mada ona ustvari ne trazi da je na rukama, draze joj je da sjedimo s njom na podu. Nekako mi se ne chini da je Vuk punachak mada pamtim da jede bolje od Viktora, al' kad ti kazesh da otpadaju ruke onda mora da je tezak. E strashno ovo shto kazesh za Crvenkapicu, tj. vuka.
dr mali pariz :: Nego, šta vi bre imate protiv Ivice i Marice, složnog brata i sestre i Crvenkape...vidim izrasle ste u monstrume učeći te pričice napamet? Laughing
Ne volim preterivanja te vrste-te nasilni crtani sad Tom i Jery, a igrice koje deca igraju kako napune 3 godine...nisu...
Uostalom, vidim da nam je Ariana moderna cura, ima i interes. hulahopkice sa mrtvačkim glavama Very Happy kako ćeš li joj objasniti kakve su to "mace" na čarapicama?
Hmmm, Ivica i Marica su zeni kucu zamalo srushili, pojedoshe crepove i to bez pitanja. Hajde ti pitaj ove nashe djevojke shto ukrashavaju kolache fondanom, pa da im to ne'ko zagrize bi li tolerisale? Laughing
Slazem se s tobom u vezi duplih standarda vezano za stare crtice i nove igrice.
A za "mace" Laughing , srecom nismo na Balkanu pa ne moram nikome objashnjavati da to nema veze sa ch. kokardom. lol! To je simbol shashavih pirata (Ariana obozava OVAJ spot, a meni Branko ovde malo lichi na Adam Anta pa mi nije mrsko pogledati).
Hvala svima na komplimentima! cvet
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dr mali pariz 4/3/2012, 11:41

hahaha...šašavi pirati... Razz
uživaj! I ljubi cvrcu, i daj odgovor za tortu! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lena 4/3/2012, 13:57

Shizika :: U haljinicama sa volanchicima i cvjeticima, vrpcama i sl. je isti transeksualac, sumnjam da cu joj to oblachiti.

blesava jedna zenooooo...... affraid [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Orline 5/3/2012, 12:22

lena ::
Shizika :: U haljinicama sa volanchicima i cvjeticima, vrpcama i sl. je isti transeksualac, sumnjam da cu joj to oblachiti.

blesava jedna zenooooo...... affraid [Only admins are allowed to see this image]
Oduševljava me tvoj duh...I stil pisanja.
Veliki poljubac za Arijanu u pantalonicama ili u suknjici svejedno
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 13/3/2012, 00:11

Ariana, mila moja plavooka ljubicanstvena drugarice, srecan ti 1. rodjendan! Da si mi uvek zdrava, bezbrizna, srecna i voljena!

Shizo, sve cestitke tebi i tvom dragom i da svakim danom sve vise uzivate, da dani budu jos ispunjeniji, nezniji, lepsi...


Voli vas i ljubi drugarica Biksi!

[Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Nefertari 13/3/2012, 00:15

Srecan rodjendan Ariana!!!! Da si nam ziva zdrava i dugovecna!!!! Da slusas mamu i tatu, i da oni ipak malo vise tebe slusaju, zelim ti da dobijes puno lepih igracaka!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od maus 13/3/2012, 09:50

Ariana lepoto mila, srecan ti 1. rodjendan i da budes uvak vesela i zdrava!
Mama Siz sve cestitke i lepo provedite danasnji dan! osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 17 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 39 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu