KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrno njeznosti raste

+60
leptirko82
SoJa
SannI-AlL
missile
Sofka
JAmajka
nena beba
makababy
korpica
cicsa80
snedra
Masha UK
MAAKKI
mamajednogprinca
Mrvica
cici
Tanja83
cufta
Mali Princ
Mirjana
tuli
HappyGirl
naca
dragana76ns
bobica83
zoxa
bokica
gea
KoMetaK
adriatika
caci
Sami
Cupava
Zoka83
buby
Simona
Republica
lena
bak
Danicab1
cipiripi
lolipop
maus
bebko
Nefertari
BiKsi :)
dr mali pariz
djole42
maja76
MARA
Sneza
Struzzo
Pakki
Orline
nesalela
brinbili
catherine290505
Tinche
Milijana
Shizika
64 posters

Strana 6 od 39 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Sledeći

Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od catherine290505 26/7/2011, 22:17

Shiz, bas je to nesto rano za posao..bzvz..ali ako mora...
Sto se tice dude, u ravu si, mi cemo sa NErom muke muciti, nekako to odlazem a i malo sam se konsultovala, kazu da imam rok jos pola godine Laughing , ja sam u startu imala problem sto nije htela cuclu vec samo siku i tako se uspavljivala, sad kad nece bez cucle treba je i od toga odvikavati v ..Elem, sreca je sto je sama nadje nocu u krevecu...
Ariana je jedna slatka devojcica ff , nadam se da ces nekad imati malo vise vremena pa shodno tome da ces nas pocastiti sa vise fotografija!
Nadam se dobrim rezultatima kolposkopije, i jos bolje sto je pregled ranije. Meni je uvek samo ckanje bilo najgore.
c
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Tinche 26/7/2011, 23:26

Lutka je to u ljubicastom!!! [Only admins are allowed to see this image]
Ja sam ipak za cuclu ako vec nesto treba da ih umiri...bolje to nego palac...jer cuclu mozete da "zaboravite" na moru...ili negde...a kako ces palac da joj zabranis?
Vremenom ce nauciti da je sama pronadje i vrati u usta tokom noci.

Mama, daj kaci jos slika!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sami 26/7/2011, 23:46

Shizika ::Evo me da prijavim da smo se odvazili na odvikavanje od cucle jer se Ariana sinoc probudila u 3 ujutro i trazila taj komfort. Danas je nije dobila ni preko dana. Otplache malo, teze se uspava, ali bolje ja to sad da sredim nego da eskalira u totalnu ovisnost pa da mi se trese k'o na cold turkey Laughing . Okrutna sam majka. Josh se mislim dal' da ponesemo cuclu na hepatitis B vakcinaciju u srijedu jer me srce zaboli kad vidim da plache od bola.
Buby, nemash se shta izvinjavati, mnogo nas je, tko ce stici sve obici, pratiti, prochitati, komentirati, ... Ja se ponekad samo zaletim da se nauzivam slichica, kako su sva djeca srca naočare srca
Jedino ne kapiram kako te to ostavim bez teksta? zbunjen
Djevojke, drage moje, pomjerili mi kolposkopiju za petak, josh mi draze da manje chekam.
Ljubimo vas i da pokusham nakachiti jednu "rapsodiju u ljubichanstvenom" Very Happy
[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
I mi smo cuclu ostavili u 10 mjesecu i to bez problema Razz u početku falila je ali se brzo i zaboravila Laughing
Ariana, je prdivna ljubičanstvena djevojčica, ljubimo je puno ja i Sinan ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od lolipop 27/7/2011, 18:23

Shizika dušo, preturam sve datume po glavi, i znam da treba biti nešto i 25/07, tek skontah da ti radiš kolposkopiju, a da sam ja zaboravila da ti poželim sreću. Zato te sada duplo grlim i ljubim zagrljaj . Iskreno vjerujem da je sve prošlo u redu. Izvinjavam se unaprijed ako si već pisala o tome na nekoj drugoj temi, ali s obzirom da sam došla ravno ovdje, nisam ništa drugo čitala. Čekam da se javiš.

I da se izvinem što malčice uzurpiram Arianin dnevnik, zato damicu u ljubičanstvenom ljubim 1000000 puta.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 27/7/2011, 23:59

Djevojke, zene drage d
Dobrodoshlica onima koji su nam stigli na ove stranice c
Shto se tiche cucle znam da bi nocu chesto zavrshila na podu jer su nas ovdje ustravili u vezi onih branika oko ogradice, to ne stavljam (a ja spavam na krevetu tik do Arianinog da mogu da je vidim pa od tog ne bih mogla). Od palca ce se odvici kad joj ne bude trebao (ne primjecujem da ga sisa, mozda bude kasnije).
Danas je primila vakcinu protiv Hepatitisa B, plakala je pa smo joj dali cuclu, u autu joj je nekako izmakla i sasvim ju je zaboravila. I poslijepodne i vecheras je zaspala OK bez cucle.
Inache, da prijavim, prije par dana je otkrila svoja stopala, poteze ih ruchicama prema licu, vidim da ce u augustu nozni prsti biti flavour of the month! Laughing
Lolipop [Only admins are allowed to see this image], stvarno si srce shto si se sjetila pored svih svojih analiza (ili si se zamislila "chekaj, 'ko josh ovih dana shiri noge" zbunjen ). Odradili mi kolposkopiju u petak, navodno imam neke abnormalne celije i po Papa testu sugeriraju da su faza 2 i trebaju se tretirati, no na kolposkopiji doktorica tvrdi da ona ne vidi promjene tog stepena pa je uzela primjerak za biopsiju. Rolling Eyes A recimo nije radila onaj postupak sa jodom, kaze da to koristi kad sklanja celije. Nishta mi nije jasno ali eto, rezultati su za 6 (jeste, shest) sedmica. Dakle nije to samo u Srbiji pod shljivama sluchaj nego i u Engleskoj pod krushkama. Ne panichim, stvarno ochekujem dobre rezultate.
Obecavam nakachiti koju slichicu ovih dana, Ariana je u nedjelju bila po prvi put u pubu (i popila pice). Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Nefertari 28/7/2011, 00:11

Jao ljubim je medenicu!!!! I ne zabusavaj vise sa tim slickama. Nego ja se ich ne razumem u tvoj tiker ovaj u nedeljama, daj brate mesece. Nadam se da ce biti ok rezultati.
P.S. nemoj da te iznenadi ako Ariana uskoro krene da trpa nogu u usta, to sleduje odmah posle trpanja saka.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 28/7/2011, 00:19

Nef, sva djeca rastu individualno, ne moraju da prate ticker Wink Shalim se, stoje iza djevojchice bijeli brojevi, ne vidi se 5ica momentalno, znachi zagazila je u taj mjesec (danas ravno 4,5 mjeseca).
A i meni tvoja trudnoca odmiche brzo, to si ti nama kasno prijavila, izgleda si muza prije nas obavijestila? Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Nefertari 28/7/2011, 08:17

Hej upravu si, Ariana i ja, sa trudnocom ,smo tu negde pratimo se.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 28/7/2011, 08:26

Samo da ljubnem vas dve iz Paba! A rezultati će biti ok, pod šljivama, kruškama, gde god! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Cupava 28/7/2011, 11:12

Jeste, rezultati ce biti dobri!
Nije mi samo jasno to za Papa test-sta je druga faza? Ako je to isto sto i druga grupa, onda je ok, zar ne?
'Utefterila' sam te pod 1.9. tad su rezultati. Necu da budem neobavestena!! :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od dr mali pariz 28/7/2011, 23:06

Ćao Šiz...jesam,pitala sam te pre neki dan ,ali nisi bila kući.
Ako je Papa II grupa,otkud te ab.ćelije...
naravno da će nalazi biti dobri.Jesi li se ikad patila sa brisevima...poput candide?
I šta kažeš,mam i kćer su popile ćepi u pabu??Svaka vam čast.Zato ti detetu ne daš cuclu,da bi mogla piće sa tobom popiti.
Ljubim vas ja.
p.s. Višnja odvojena,čekam dojavu.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 29/7/2011, 00:21

To za tu II grupu ne kapiram ni ja jer mi je na papiru koji su mi poslali kao pripremu pred pregled napisano da grupe I, II i III oznachavaju povrshinu grlica koja je prekrivena abnormalnim celijama (I grupa - 1/3 povrshine, II grupa - 2/3 povrshine). Na samom pregledu mi doktorica reche da I grupa znachi male promjene koje je moguce da se same od sebe vrate u normalu, II grupa - promjene koje se moraju ukloniti (obichno istog tog dana na licu mjesta, ne ostaje se u bolnici) i III grupa - to je skoro pa kancer.
Ovde se radi Papa test svake 3 godine, a mene zovu jednom godishnje radi povijesti bolesti u porodici. Trebala sam ici u januaru ali nisam radi trudnoce. Nisam nikad u zivotu imala nikakve bakterije u prizemlju ali chesto imam pojachano bijelo pranje radi astronomskog estrogena, a za njega su vezane ove boljkice na reproduktivnim organima.
Ma bit' ce sve OK, ako je i doshlo do nekih promjena to je u zadnjih 1,5 god, nije strashno. Jedino se mislim da li ima ikakve veze sa onom konjskom dozom stimulacije u prvom IVFu. zbunjen
Ovde je u pubovima vec par godina zabranjeno pushenje pa je OK za djecu (ako im ne smetaju alkoholna isparavanja). Ariana je ne samo popila pice vec se i upoznala sa zgodnim dechkicem. Wink


Poslednji izmenio Shizika dana 29/7/2011, 09:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Nefertari 29/7/2011, 08:22

Shizi mislim da nisu isti standardi jer recimo ovde se ovako tumace nalazi
Papa I - uredan nalaz
Papa II - netipične upalne promene
Papa III - displazija: blaga, srednje teška ili teška
Papa IV - carcinoma in situ
Papa V - sumnja na invazivni karcinom.

Ali ja mislim da je sve ok kod tebe, samo da sacekas potvrdu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Nefertari 29/7/2011, 08:25

zaboravih da dodam, ovo mi je rekao moj gin, da prvu grupu imaju devojcice prepubertetskog uzrasta, drugu uglavnom vecina zena i smatra se ok, moja sestra od porodjaja ima 3 grupu zbog izgrebanog grlica ali da je to u njenom slucaju ok i da se prati jedom godisnje.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od buby 29/7/2011, 13:49

[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od maus 30/7/2011, 15:06

Radim redovno papa test i uvek sam II grupa sto znaci da je sve ok.
A male moje vec ste krenule u skitnju po kaficima i upoznavanje sa muskim rodom, divno, divno...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od caci 31/7/2011, 17:11

Divno ime za jos divniju devojcicu ARIJANA osmeh srce
UYzivajte i rastite,ono za cuclu potpuno si u pravu i bolje sad nego kasnije ,jer ce biti jos teze .
Ljubim vas koje setate po pabovima ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od brinbili 1/8/2011, 13:49

[Only admins are allowed to see this image]
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Shizika 2/8/2011, 00:50

Po ovom kako je Nefertari opisala rezultate Papa testa ja bih rekla da nije ista kategorizacija ovde i u Srbiji. Pod krushkom sam, chekam rezultate [Only admins are allowed to see this image]
Evo slichica iz puba, Ariana ista njena mama, pochne vecher pristojno, ali vec nakon jednog picenca preuzima inicijativu:
[Only admins are allowed to see this image]

Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od BiKsi :) 2/8/2011, 13:20

Šica! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Struzzo 2/8/2011, 16:40

Hehe...druželjubiva cica...još da krene da se opija... Razz kad već ide u pub...mnogo ste mi slatki! I taj tamnoputi momak! yes

osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Orline 2/8/2011, 18:38

KAKVA SAM SLATKA lol!
Ista mama, hahaha, ovo mi se svidja, action Very Happy

Šiz, kod nas se govori po staroj klasifikaciji, a u zapadnoj Evropi su odavno prešli na novu. Opisnu
Kad je uredan nalaz, to je naše I i II, i to i ne spominju.
Kad ima neka lezija, onda koriste termin CIN ili SIL.
CIN (cervikalna intraepitelna noplazija) ima 1, 2 ili 3 zavisno od debljine zahvaćenosti epitela, pa je mnogo precizniji, jer nisu sve atipične ćelije opasne, nekad su i od upale. To bi odgovaralo, mislim, našem nalazu Papa III.
A posebno je Papa IV, onda je to CIS (Ca in situ).
Da ne zbunjujem dalje, ako ima ranica iliti neoplazija, onda je to papa III, tj. CIN. Onda odredjuju koji CIN, i da li treba pratiti kao CIN1, odmah ambulantno skinuti, kao CINII, ili ozbiljnije intervenisati kao CINIII.

Znači, CIN preciznije odredjuje od papa testa, ali naši ginekolozi su uglavnom još u staroj terminologiji, odatle zabuna.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od caci 2/8/2011, 18:54

sestro slatka nemam reči b b
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Cupava 2/8/2011, 19:26

Drugog septembra su rezultati, zapamtila sam (ja koja imam pamcenje kao Dori, ribica iz crtaca "Finding Nemo")!
Arianolinaaaa, ljubicasta boja ti BAS cuci! Jaooo jos kad poraste kovrdzava kosa.. Nadam se da ces sacekati naseg Cupka.. Ima da se zaljubiska u tebe jos u stomaku!
MamOooo, hocu i ja u pub! :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Orline 2/8/2011, 19:52

Dora, ahahaha, i ja sam sebe onomad tako prozvala [Only admins are allowed to see this image]
Čupava, nemo da praviš toliku razliku, da obezbediš zeta dogodine, jesi čula, arijana ipak ne liči na tebe, nego na šiz [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zrno njeznosti raste - Page 6 Empty Re: Zrno njeznosti raste

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 39 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu