KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Catherine290505- Nerin topli Kutak

+54
medolino
cici
kasia
Jagodica-Bobica
Tanja83
cufta
Mali Princ
Mirjana
nena beba
Danicab1
bokica
dragana76ns
KoMetaK
bebko
tuli
Cupava
Zoka83
Gala
bobica83
nabla
HappyGirl
zoxa
Republica
Simona
logona
lolipop
cipiripi
bak
key
adriatika
Orline
maja76
jul
Jelence
buby
Shizika
djole42
Struzzo
Pakki
BiKsi :)
Nefertari
Milijana
lena
maus
caci
Sneza
dr mali pariz
dejna
MARA
Tinche
brinbili
nesalela
catherine290505
Sami
58 posters

Strana 22 od 35 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 35  Sledeći

Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od BiKsi :) 15/10/2011, 21:05

Nero ja se topim dok te gledam! [Only admins are allowed to see this image]Ali topim, i to svaki put sve više i više! Mama i tata su ti predivni! Mama, probaj da se ne opterećuješ previše, Nera će ti svakako biti zahvalana za sve! [Only admins are allowed to see this image] Ne sumnjam da ćeš vikende maksimalno koristiti da uživate zajedno! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od catherine290505 15/10/2011, 21:18

Paris, nisi me iznervirala, ali me jesi malo zacnula Very Happy. Ja nemam tu privilegiju trenutno da mogu da sedim i cekam pristojan posao, sa pristojnim primanjima a da mi sve odgovara po pitanju radnog vremena. Dakle naravno da svako ima izbor, ali moj izbor svakako nikad nece biti da Neri nesto fali, ili nama kao porodici. U tom smislu nemam izbor. Sa jedne strane ja sam jako zadovoljna svojim radnim mestom, kompanijom, pozicijom i atmosferom, samo me obim posla trenutno, posebno jer sam majka, opterecuje jer mi nedostaje dete. Pored toga, imala ili nemala dete ne smatram da je ok da dolazim sa posla tako kasno. TRenutno to je cena koju sam izabrala da placam, zarad MIRA upravo, jer sam vrlo nemirna ako mi nesto fali ili ne daj Boze Neri. U svom okruzenju jos nisam srela osobe koje mogu u ovom trenutku, u nasem vremenu i okolnostima koje nas okruzuju, da biraju zaposlenje. Drago mi je ako neko to moze.
Inace, mogu da se nosim ama bas sa svakakvim okolnostima, ali sam izabrala da u ovom trenutku podelim sa vama osecanje koje imam sa nadom da cete me razumeti. Ali je sasvim u redu da imas svoj stav i da ti se ne dopada moj.
Izbor svaki covek, svakako uvek ima, samo je pitanje kakvu je cenu spreman da plati, a ja sam se svakako sama opredelila i donela odluku.
Dodacu pri tom jos nesto. Znam dosta ljudi koji rade svakakve postene poslove za golu egzistenciju, da prehrane porodicu, da pregrme jos jedan mesec, to su teski i iscrpljujuci poslovi zbog kojih nisu ni najmanje srecni, ali ih rade jer je njihov izbor da remete svoj mir, zarad svoje porodice. Teoretsko je sada pitanje - da li imaju izbora, pa da. - imaju - da ne jedu, ali da ne remete svoj mir. Dala sam ekstreman primer i ne svoj, vec nekih ljudi koje poznajem, ali sustina je ista. Sta je izbor, ako je samo jedan od ponudjenih moguc za postenog i odgovornog coveka ? Zato rekoh da je svet otisao tamo gde nije trebao...
Elem hvala na svim ostalim komentarima, nemam nameru da polemisem, samo sam htela da pojasnim svoje stanoviste.
HVALA vam svima na divnim komentarima, mama raste [Only admins are allowed to see this image]
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Zoka83 15/10/2011, 22:07

Keti, procitala sam tvoj post pre nekoliko sati, toliko sam ostala dirnuta da nisam znala ni sta da ti napisem. Potpuno te razumem jer znam da ce i meni biti tako. Radila sam 2 godine pre nego sto sam otisla na trudnicko i redovno ostajala prekovremeno bar sat vremena, a da ne pricam da mi se jako cesto desavalo da zaglavim do uvece, bas kao i ti. Trpeo je moj brak i socijalni zivot, ali sam sve nekako uspevala da uskladim i sada se cesto pitam kako ce to izgledati sutra, kad pocnem da radim, a Nadja me ceka kuci... Ne brini se nista, sve ce doci na svoje, dobro je da je sve to trenutno. Sigurno ces u toku godine imati i periode kada ces kuci dolaziti u normalno vreme i imati prostora za svoju porodicu, mada je dan prekratak cak i kada nista ne radis Very Happy Deca tako brzo rastu, da ne poverujes da je do juce bila samo malecki smotuljak, a sada vec broji do 10 i peva pesmice Very Happy

Divno izgledate kao porodica. Ti si prelepa zena, da sam musko i ja bih te ozenila, skroz si moj tip love  b Muz ti je bas markantan, a Nera... nemam reci. Njoj se na licu i u okicama vidi da je bas takva neznica kakvom je opisujes. I jako mi lici na tebe, posebno na onoj slici sa tetkom sreca

Samo rasti mama, imas razlog. Ljubimo vas drugarice srca1
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Milijana 15/10/2011, 23:14

To o cemu ti pises je prošla većina žena u tom j...om Beogradu iz koga sam se ja vratila upravo da ne bih jednog dana bila jedna od njih yes Moje dete neće imati društveni život kao deca u Beogradu, neće videti klizalište dok ne zalede trg ispred Doma sindikata i živeće isto kao i ja u detinjstvu, ali će svoju majku viđati svakog dana od 16h pa dok ne zaspi. Ta ista majka će pristojnu predstavu u pozorištu videti jednom u dva meseca i to ako se uklopi u termin, a o ostalim kulturnim dešavanjima može gledati samo na TV-u, ali će umesto toga gledati svoju porodicu i manje će patiti za svojim detetom od većine u BG-u....i da, radiće za duplo manje pare nego što je mogla tamo da zaradi i većinu svojih prijatelja i kumova će viđati jednom u pola godine... eto Keti, to je bio moj izbor i verujem da ne želiš da polemišeš, ali se ne slažem sa tobom, da ako želiš biti majka za tebe nema posla No SVe naše majke su radile i bile majke, samo nisu radile TOLIKO yes
Iskreno, ja ti se ne divim, niti ti skidam kapu, meni je sve to tužno, jer znam koliko sam ja bila tužna kao mala dok mi je majka bila na poslu, a bila je od 07-15h i znam koliko bih ja bila tužna na tvom mestu.
A Nera, kao Nera, od nje se ništa manje nije ni očekivalo.... druga slika mi je savršena, prosto mi je tu ista kao tvoja mama love
I nadam se da će se tvoje radno vreme upristojiti i da je ovo samo prolazna faza koja neće uticati ni na tebe ni na Neru ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Shizika 16/10/2011, 00:29

Nera je divna, ona toliko toga upija od sve paznje i ljubavi oko sebe i vraca bezrezervno. Bash ti je to zgodno shto i tm i svekrva mogu da iskombiniraju da je paze preko sedmice.
Jeste, bezvezan je kapitalizam, puno toga se zrtvuje za neke druge beneficije. Recesija je sve magnificirala i svijet je surov. No
Poljupci za vas i da uzivate u svakom trenutku provedenom zajedno.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Simona 16/10/2011, 07:44

Mislim da mozda zaboravljate da Ketin muz ima klizno radno vreme i da je on dosta vremena sa Nerom (edit: tek sad kad sam otkucala odgovor videh da je i Shizika to spomenula vec). Evo ja sam kao dete gledala majku prilicno vremena a otac je mnogo vise radio, a posto sam bila vezanija za oca, rado bih to zamenila Wink A opet iako je otac bio manje sa mnom vremenski ja ga navodim kao nekog ko se vise bavio sa mnom ili je mozda to zato sto je to cinio na pravi nacin (za mene).

Ja mislim da koliko god da volimo decu ceo zivot ne treba da bude posvecen njima, to nije dobro ni za njih ni za roditelje. Shvatam da tu postoji problem u zeljama, mogucnostima i ogranicenju dana... I da mora da se napravi neki izbor i da to nije (uvek) lako. Sto se dece tice, to je tek neizvesno sta ce ona misliti dok su mala a sta kad odrastu. Mozda ce biti zadovoljna sto im je majka uspesna poslovna zena, a mozda nece, mozda ce biti zadovoljna sto imaju dobre finansijske mogucnosti, a mozda nece i smatrace da je nesto drugo bilo vaznije... To je onaj rizik koji se preuzima kroz zivot i odluke koje se donose...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od catherine290505 16/10/2011, 08:43

Milijana, slozicemo se da se ne slazemo - mngogo toga bih sad ponovo mogla napisati i obrazlagati ali rizikujem da se dnevnik moje devojcice pretvori u nesto sto ne zelim, pa cu radije konstatovati, ono sto vec jesam. Dodacu samo i ovo - moja mama radi trideset godina u drzavnoj sluzbi, uvek je dolazila u 15.30h kuci, sada dolazi u 18h na istom tom radnom mestu. Mislim da vise nista nije kao sto je bilo pre i da su se drustvene okolnosti potpuno promenile. A sto se tice divljenja i skidanja kape, pa tudje priznanje mi zaista nije ni najmanje potrebno, moam dodati da mi je ta recenica sa tvoje strane prilicno netakticna i nepotrebna, ali ok- postujem iskrenost.
Slazem se sa dosta toga sto je Simona navela .

Danas je 16.10. i pre tacno dve godina imala sam aspiraciju, na taj isti dan pre mnogo godina preminula je i moja baka NErandza po kojoj je Nera dobila ime. Odoh da grlim i lubim svoje dete Very Happy.

Hvala vam svima na komentarima.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Zoka83 16/10/2011, 08:56

I ja cu se samo sloziti sa Simonom i dodati da je moja situacija sa roditeljima bila potpuno ista.

Nerandza - bas cudno ime, moram priznati da ga cujem prvi put Very Happy Keti koliko slucajnosti, tako vazni dogadjaji u istom danu ....

Uzivaj sa Nerom i muzem, danas je vas dan osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Tinche 16/10/2011, 09:28

catherine290505 :: Odoh da grlim i lubim svoje dete Very Happy.


[Only admins are allowed to see this image] Ljubni je jednom i od nas!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od catherine290505 16/10/2011, 10:01

Zoko, zaboravih da dodam, da smo sinoc mm i ja vristali od smeha zbog tvog komentara da sam tvoj tip [Only admins are allowed to see this image]
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od dr mali pariz 16/10/2011, 11:06

catherine290505 ::
Izbor svaki covek, svakako uvek ima, samo je pitanje kakvu je cenu spreman da plati, a ja sam se svakako sama opredelila i donela odluku.
Very Happy eto,kako u crticama možemo toliku poentu izneti. Izvini ,još jednom.Znam da vrlo često žacnem,iznerviram svojim stavom i druge drugarice,ali stvarno mi NIKAD to nije cilj...jednostavno, to je plod iskrenosti,a ne povinovanja tuđim stavovima. Sve razumem draga,sve što si rekla.
Nema potrebe da me druge drugarice opominju na radno vreme tvog muža,ili išta iz tvog života-koji nama prikazuješ.Dobro pamtim,još uvek Very Happy
Ljubi zlato svoje,i ovaj dan posebno posveti njoj, i pričaj joj o svojoj baki,koja ti je bila inspiracija za nju,ili bar njeno ime. [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od catherine290505 16/10/2011, 12:55

Pari znam da ti to nije cilj, zato sam se zacnula a ne iznervirala Wink
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od key 16/10/2011, 13:31

Kako vreme leti,kao juce da sam pratila tvoj vto dnevnik,a prosle 2 godine Shocked znam kad si pisala da jedna devojka nije znala ni sta je aspiracija,da si joj ti u cekaonici objasnjavala,a u sebi konstatovala "kako je njoj dobro" ...cesto se setim toga...
e,drage moje,uzivajte danas,jer danas je stvarno poseban dan za Nericu,a i za vas,naravno... Very Happy sigurna sam da bi tvoja baka bila ponosna na tvoje dete yes
osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Milijana 16/10/2011, 16:23

Keti, moj post je samo bio komentar na tvoj i postove drugih devojaka, i nema sta tu da se taktizira ili ne, rekla sam ono sto mislim, kao i ti, kao i druge devojke.... Jedno je sigurno, slazemo se da se ne slazemo Wink
Da, danas je 16.10., secam se tvoje price o baki i Nerinom imenu osmeh srce Uzivajte!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od catherine290505 16/10/2011, 18:05

Mili, ja cu ponoviti, mislim da si bez potrebe bila previse gruba - biti iskren ne znaci nuzno biti i grub i netaktican (takticnost nema veze sa taktiziranjem u ovom slucaju). No, to je tvoj stil i ako ti smatras da je to u redu, neka bude. Tvoj post mi je nekako bio nabijen - u emotivnom smislu i previse negativnog upucenog ka meni, vise nego asertivnog-kako bi trebalo da bude kad je slucaj sa iskrenoscu. JA sam bila jasna - meni to nije lepo zvucalo. I bez te recenice o kojoj govorim, tvoj stav mi je bio potpuno jasan- zato sam dodala da je to bilo nepotrebno. Neka ostane na tome da smo razlicite i to je u redu - svet bi bio drugacije, vrlo siromasan.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Milijana 16/10/2011, 18:46

catherine290505 ::Mili, ja cu ponoviti, mislim da si bez potrebe bila previse gruba - biti iskren ne znaci nuzno biti i grub i netaktican (takticnost nema veze sa taktiziranjem u ovom slucaju). No, to je tvoj stil i ako ti smatras da je to u redu, neka bude. Tvoj post mi je nekako bio nabijen - u emotivnom smislu i previse negativnog upucenog ka meni, vise nego asertivnog-kako bi trebalo da bude kad je slucaj sa iskrenoscu. JA sam bila jasna - meni to nije lepo zvucalo. I bez te recenice o kojoj govorim, tvoj stav mi je bio potpuno jasan- zato sam dodala da je to bilo nepotrebno. Neka ostane na tome da smo razlicite i to je u redu - svet bi bio drugacije, vrlo siromasan.
Keti, kad ti se neko gore "divio i skinuo kapu" ti to nisi prokomentrisala u smislu da ti to ne treba, ali kada sam ja prokomentarisala TO sto je neko rekao, tebi je ispalo grubo. Da se razumemo, moj "stil" nije da budem gruba ni prema tebi, ni prema nekom drugom, ako je i bilo negativnih emocija, bile su izazvane situacijom u kojoj si se ti nasla, a ne tobom tako da nista negativno nije bilo upuceno tebi vec tvojoj trenutnoj situaciji, a i ti mislis isto.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od catherine290505 16/10/2011, 19:20

Mili, ja cu ovde stati, da ne bi otislo predaleko. Ja sam napisala kako sam shvatila tvoj post, nije mi delovao kao da ga neko pise ko je empatican prema mom stanju i situaciji vec sam ga dozivela kao optuzujuc. Za moj ukus je bio grub. Razliciti smo, pa na razlicite nacine dozivljavamo odredjene komentare. Svakako vise cenim to sto si napisala iskreno sta mislis od onih koji nisu nego su ti "lupili" plusic na komentar. Tako da - ok smo, razmenili smo misljenja i to je to.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Milijana 16/10/2011, 19:24

catherine290505 ::Tako da - ok smo, razmenili smo misljenja i to je to.
yes osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Zoka83 16/10/2011, 21:35

catherine290505 ::Zoko, zaboravih da dodam, da smo sinoc mm i ja vristali od smeha zbog tvog komentara da sam tvoj tip [Only admins are allowed to see this image]

I ja sam se sama sebi smejala Very Happy

Sta cu kad jesi, tj. bila bi da sam musko srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Sami 26/10/2011, 23:42

Keti, divno napisano pročita već prvi dan post ali ne stgoh ništa da napišem, znam da znaš kako je to i kad si sa vremenom slab i nadam se da ne zamjeriš(za post na 35 strani)
Moje mišljenje je kao i mnogi da je predugo radno vrijeme ali valjda će se sve regulisati vremenom.....
Ja da imam priliku da se zaposlim možda bi se dvoumila oko tog radnog vremena ali ako bi svoje djete ostavljala u sigurnim rukama (kao što i ti radiš) odma bih prihvatila.... Što se tiče ljubavi nadoknadila bih je vikendom i svakim trenutkom koji bih mogla iskoristiti.........
Vidim da te pogodila djevojčica sa plavim očima i da puno razmišljaš ali draga nemoj da to utječe na tvoje radno mjesto Nera , zna i osjeti da je voliš i svaki provedeni trenutak s njom ona već memoriše u svojoj lijepoj glavici i zna da mama čini sve najbolje za nju....
Nera je jedna prelijepa i nada sve pametna djevojčica koja brzo uči i svaća dešavanja oko sebe brzo će da shvati da je mama nekud otišla i da će se vratiti ......... Slike su predivne sa mužem i ćerom nerpocjenjivo a mamice vidim stomak si JOŠ stesala i izgledaš savšeno yes
A Nera oko moje plavo lijepo ljubi je teta sami u rupice na obrazima ovako poljubac
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od maus 27/10/2011, 08:36

ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od caci 30/10/2011, 10:42

Samo da vas poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od nesalela 30/10/2011, 20:16

Vidim da i ti slabo imaš vremena kao i ja, kući sam u pola šest ali ne postižem...a sada još i sat pomeren pa ni tada ne mogu napolje da je izvedem....Piši kada možeš kako nam je Nerka zverka....LJubac.... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od BiKsi :) 5/11/2011, 09:26

[Only admins are allowed to see this image]Nedostajete! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od MARA 5/11/2011, 14:41

Nije bilo nijednog komentara kad sam procitala tvoj poslednji veliki izvestaj,a od tad je proslo nekoliko vikenda i nisam uspela da komentarisem.
Prvo zao mi je zbog takvog radnog vremena,zao mi je i znam kako ti je sto si odvojena od Nere.drago mi je sto uspes sve da postignes i da radis i da se druzis Sa Nerom i da ovde ponekad svratis.Lepo je raditi za neku pristojnu platu,i nadam se da je kod vas drugacije nego kod nas.Kod nas je jako tesko naci posao i to sto se nadje nije nikako placeno,pola ljudi rade neosigurano,ma haos.
Samo da znas da tvoji izvestaji hvale,puno,puno I DA NEDOSTAJETE JAKO,JAKO
LJUBIM ZVERKU I TEBE
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Catherine290505- Nerin topli Kutak - Page 22 Empty Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 35 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu