KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAŠAR - i mali vašari :))))

+87
brinbili
Jelena*
natalija
Mirjana
Mali Princ
jagodica
Cranberry
JocY
majakg
Kamilica
nina :)
Jelica
anna
dragmilk
racili
Likoli
jelena mb
maki79
MARA
Smoki
key
cvrle76
NINA1
Sami
kristina33
jul
cipiripi
HappyGirl
cici
Republica
agata
7-patuljaka
malenaa
caci
SannI-AlL
lilly13
Niny
Zaneta
Nefertari
nolinica
anak
noja
Dacaa
Deni
Struzzo
bebko
Zoka83
dr mali pariz
Aki
Sofka
Marija86
bobica83
maja76
MAAKKI
*AIDA*
Filippa
lena
nesalela
viktorija
Shizika
naca
Orline
liki
Milijana
Tinche
bokica
maja kg
seka 35
buby
bak
heart84
djole42
BiKsi :)
cicsa80
jaca*caca
Cupava
bubili2
dragana76ns
dacca
Sneza
catherine290505
gagax81
KoMetaK
Kockica
lolipop
Simona
vašar
91 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od dr mali pariz 5/4/2011, 16:37

djole39 ::
Šta reko tata?

Za tebe VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 466526 i bebe VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 466526 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 466526 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 466526 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 466526
VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 561840 a šta je tata rekao??
Vašarko draga,ovo je neverovatna vest! Ja od srca želim mir,harmoniju,zdravlje i POZITIVAN ISHOD VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 38642 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 38642 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 38642 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 38642 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 38642 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 38642 ZA CELU PORODICU! VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 670661 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 934446
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od KoMetaK 5/4/2011, 16:58

Vaaaaaaaaaaaasar, pa ti si stvarno vasar! Very Happy Jase radujem od srca, znam da si ti zbunjena, ali bice to sve ok na kraju! Znam i cetvorke iz Nisa (one su sad velike devojke vec), sve je proslo ok. I jedna Svetlana je slicno prosla kao ti, vratili joj 2, jedan se podelio i sad ima trojkice. Sta ti je zivot, boris se da dobijes bebu, strepis posle transfera, bude velika beta, cujes tri srca, pomiris se sa cinjenicom i onda cujes da ih ima srce srce srce srce vv osmeh srce
Jedva cekam da cujem sta ti je rekla Kopitovicka. Odmaraj, slusaj lekare i bice to sve ok do kraja!
poljubac
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od MAAKKI 5/4/2011, 19:27

Vasar kad se nisam izvrnula, kakava vest mogu da zamislim kako je tebi. Meta je sve lepo rekla, boris se za jedno kad ono cetiri samo neka sve bude u redu do kraja srce srce srce srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od malenaa 5/4/2011, 19:31

Au covece puna vrteska na vasaru Very Happy beba beba beba beba
Srecno navijamo da sve bude dobro do kraja... as
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od gagax81 5/4/2011, 20:40

Ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! sestro slatka
Kad budes mogla pisi kako je reagovao tata i Kopitovicka. Ja sam zatecena! Bice dece puna kuca! Ljubim puno tebe i tvoje 4 bebice! Uzivajte i mazite se! poljubci
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od cicsa80 5/4/2011, 21:35

Majko rodjena!!!!!!! Pa stvarno si veselica! Juuuuuuuuuuuuu...... U soku sam! Samo da ste dobro svi a doca i Boga ce uciniti da sve ostane na nivou d Ovako cemo sad da grlimo tebe i bebe!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od Milijana 5/4/2011, 22:26

Ja ovo tek sad vidim affraid affraid affraid Kao na filmu Shocked
smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
radost radost radost radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od Nefertari 6/4/2011, 01:18

Ooo vasarka masala! 4 bebirona evo ja ti od srca zelim da bude pola-pola dve bate i dve seke. Znam jednu mamu cetvorki, jednom je rekla "Oduvek sam htela da sinu i cerki rodim brata i sestru" to joj se i obistinilo, ima dve curice i dva decaka sad vec imaju po 10 godina. Sad samo uzivanje i strogo mirovanje. bas me zanima sta kaze dr.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od BiKsi :) 6/4/2011, 08:09

Kako ste Vašari? Ljubim vas sto puta! VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od bebko 6/4/2011, 08:35

Svo petoro vas d i ljubim ljubav
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od Sneza 6/4/2011, 09:31

Samo da te VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 766699
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od liki 6/4/2011, 10:29

Hohoho sad ste 5 u 1 ,ako taman da prebrines sve odjednom.
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od vašar 6/4/2011, 10:30

Evo nas!
Hvala vam na podrsci,zaista.....mnogo mi znaci love
Uspela sam da kontaktiram tu mamicu iz Nisa koju svi spominjete i,naravno,sada mi je mnogo lakse.Vec sam vam rekla da ja moram da budem upucena u svaku novonastalu situaciju i u ono sta me ceka,da bih mogla da se smirim i prihvatim cinjenice.Rekla mi je da je sve proslo bez problema,da je u 6.mesecu usla u bolnicu na lezanje,a do tada je setala i uzivala i da se porodila u 33.nedelji.Znaci,i cetvorke su izvodljive Very Happy
U svakom slucaju,danas sam mnogo bolje psihicki,tako da mogu malo da vam prosirim pricu sa pregleda.Za pocetak,evo jedne slicice-nadam se da cete videti to sto treba Very Happy Imamo puuuuno slicica,ali postavim one gde su svi zajedno.

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 78531972

Ovo je slicica gde sam trudna 10+3.Na UZ smo bili u Genesisu u NS kod dr Ilic Djordja (dr Kopitovic nije bila tu...Dubai...smrc...).Jednojajcane bebe su 28 mm i 26 mm,a druge dve su 32 mm i 28 mm.Obzirom da je najveca beba odgovarala po UZ trudnoci od 10+1,ostajemo pri ovom racunanju,jer nema velikog odstupanja.
Dr nije mogao da veruje kada je video...kaze dva ista slucaja za isti dan,a ja affraid -kakva slucaja???I on objasni da je jedna zenica nosila dvojke,a od tada konstatovane trojke,a ja sa trojki na cetvorke!Kazem ja njemu-a da dodjemo mi sutra...mozda vam danas nije dan Laughing On se covek nasmeja izbezumljeno...sta ce Laughing MM mi posle kaze da mu nije bilo dobro unutra,oblio ga 'ladan znoj.Sva sreca pa sam ja lezala Razz Lepo je sve pregledao i sve je u redu.Cak su se dve bebe i ritale Very Happy Inace,to nam je bio prvi UZ da nas je dr gledao kroz stomak Very Happy Konsultovao je dr Novakovic (ili Novakov ? ) sa Betanije i rekao da ako odlucimo da zadrzimo sve bebe,dolazicemo na Betaniju kod njega i te dr na kontrole i pracenje,pogotovo zbog jednojajcanih blizanaca i te moguce transfuzije medju njima.I on je spomenuo da postoji mogucnost embioredukcije,cemu bi trebao da prethodi pregled horionskih cupica (sto je kaze rizicnije od amniocenteze),da bi se bar neka selekcija napravila,pa tek nakon toga redukcija.Nama to sve zvuci prilicno rizicno....10 puta bockanje i cackanje.On ne radi ni abortuse ni embioredukcije,to je njegov stav (zakljucila sam da je protiv toga)tako da nas je ipak poslao kod dr Stojica,da nas i on pregleda i predoci nam sve moguce rizike,pa da mozemo da odlucimo (mada smo mi vec odlucili Very Happy ali nije na odmet poslusati jos jedno misljenje).
Vratio mi je Utrogestan na 3x2 (uvece vaginalno-to je njegova shema,kaze) i Folan 1x1 (ali ja cu sad vec nastaviti 2x1).Pitala ga za vitamine-kaze ne treba jos;aspirin-ne treba.Dao mi je br.telefona,da ga posle dr Stojica obavestim sta smo odlucili,pa da mi kaze kada da dodjemo na Betaniju.Pitala sam kako da se pretstavim da znate ko je na tel,kaze-recite,cetvorke Razz
MM je dobro,srecan!On je odmah rekao da on to nista ne bi dirao i cackao-taj stav ima od pocetka!Gde je bilo troje,bice i cetvoro,kaze.Moji nas podrzavaju sta god da odlucimo,ali je mama isto protiv diranja,a njegovi su mislim jos uvek u soku,ne izjasnjavaju se,ali ja ni ne pricam toliko sa njima o svemu ovome.Naravno,odluka je samo nasa,to je jasno.Nekako mi je najveca frka da obavestim mog batu koji je "tamo daleko" Sad On je tesko prihvatio pricu i o trojkama-sve mu to strasno zvuci,a mogu ga misliti sada...imace milion pitanja.Mada,smejala sam se danas kada sam procitala mail od njega.Nedavno sam mu poslala slike sa prva 2 UZ koje sam i vama postirala,i citam danas....pita-sto je jedna tako mala naspram one grdosije Laughing Ja sam se pokidala!!!Zamisljam ga kako bulji i pokusava da rastumaci slicice i samo vidi da je velika razlika izmedju meskova i pita se sta tu ne stima...sada cu moci da mu kazem da su najnovije vesti da je ta "grdosija" ustvari 2 bebe Laughing
Eto,mozda vas malo i udavih,ali ne zamerite...sada pricam za petoro Very Happy
P.S.Sad cu da menjam ticker Very Happy
Evo jos nesto za kraj!Ovaj snimak mi je MM prosledio!Nadam se da ce i vas nasmejati,oduseviti i razneziti!



Sve vas ljubim,stiskam,volim cveće


Poslednji izmenio vašar dana 6/4/2011, 13:08, izmenjeno ukupno 1 puta
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od gagax81 6/4/2011, 10:37

Jao rasplakala sam se! Divno, sve je divno! Ljubim vas sve puno, puno, puno!!!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od liki 6/4/2011, 10:38

Pre neki dan sam videla zenu koja gura u kolicima trojke,kolica su kao vozic nisu jedan pored drugog nego jedan ispred drugog Razz ti ces morati posebno da narucis za 4 bebe,to je dupli vozic ,jao mogu da zamislim kako to izgleda,kad sam videla ove bebe mnogo su slatke.
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od Nefertari 6/4/2011, 10:40

Vasarka uzivajte svo petoro! Naravno da cete ti i tm odluciti sta je najbolje za vas, bitno je da vam dr kaze sve moguce situacije ali odluka je na vama
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od BiKsi :) 6/4/2011, 10:49

Zasuziše oči moje! O lepote, o divote! Samo ti slušaj dr-a, ja verujem da ćeš izgurati kao i Nišlijka, i da će vam biti zabavno kao ovima na snimku! Ljubac vašarkice, i vašarčići maleni!
P.S. Super je što su svi takoreći isti, i samo nek lepo napreduju!

CMOKILI VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 940318 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 230397 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 230397 VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 940318 Ja bih volela da bude ova kombinacija! No samo nek su zdravi i napredni!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od BiKsi :) 6/4/2011, 11:12

Sad videh i bebe na tikeru, i opet se oduševih! Ovo je stvarno fenomenalno! Samo nek tako i ostane! VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 8326
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od bak 6/4/2011, 11:15

Joj Vasar, kakva slicica a tek tiker VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 690119
Iako znam da nije bitno, ja apsolutno podrzavam vasu odluku, ni ja tu ne bi nista dirala Very Happy
Daj nam neku slicicu stomacica, on ce rastiiii ko lopta na naduvavanje Very Happy
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od Marija86 6/4/2011, 11:20

jaoo vasarkice...danas sam bas placipi*ka da izvine ovaj lepi dnevnik i ti...
raslaka me kad si pocela da pises o tm ...divno je to sve predivno srca
ja navijam za vas svim srcem...
zamisli ulazis u sobu a ono bebe bebe bebe bebe as
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od jaca*caca 6/4/2011, 11:33

Ne znam u kom još rečniku svetskog jezika postoji ova reč i šta ona znači. Ali u rečniku , ova reč ima dva značenja, bar koliko je meni poznato. Ovom rečju se označava nered koji naprave deca – nije retko čuti da stariji kažu deci: „Što ste napravili ovaj vašar?“ A drugo značenje je češće i više u upotrebi, a to je oblik narodnog okupljanja.
VAŠAR,VAŠAR!!!! Puno okupljene dece,jeeee !!! Dr.Ilić je dr Kopitović brat,zar ne? On je vodio trudnoću i mojoj prijateljici i ona ima samo reči hvale za njega,i što se tiče stručnosti,a i ono što je vama trudnica bitno,a to je da je uvek dostupan ,uvek ga možeš nazvati,popričati bilo šta da ti se dešava.
E neka je nekom taj naš 14. februar bio taličan.Menjam nik u Sabor,možda mi se posreći Laughing
Već vidim naslove u novinama,gospođu Vašar i njene bebe lično je primio godspodin predsednik u svojoj kancelariji i uzviknuo " Pa ovo je pravi vašar" !!!!!!!! igra

Ljubim vas! usne
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od lolipop 6/4/2011, 11:40

Hej Vašari pa vi ste stvarno divni, stvarno su čuda moguća. Stvarno ste fenomenalni i divni. Želim vam svu sreću. Samo naprijed i pozitivno.

Pet ljubaca za sve vas po jedan
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od Cupava 6/4/2011, 11:43

Imam 30 sec vremena, taman toliko da ti napisem da sam sad u centru grada videla trojke!!! Zive, zdrave, nasmejane i dremljive. Mama i baka sede u kaficu, a njih troje dremaju pored. :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od vašar 6/4/2011, 12:25

Svi ste srca
Cimerko,luckasta si  b Da to je taj dr Ilic,Kopitovickin brat-prijatan je,smiren,fin,sve ok.Ja sam inace pre za CIRKUS (nekako mi slicnije vasaru),a i uklapa se u oba primera.
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od jaca*caca 6/4/2011, 13:25

Pravo zboriš draga,mada sam ti ja CIRKUS i bez deklaracije! d
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VAŠAR - i mali vašari :)))) - Page 8 Empty Re: VAŠAR - i mali vašari :))))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu