KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intercoat gel

5 posters

Ići dole

Intercoat gel Empty Intercoat gel

Počalji od Bitter Sweet 5/3/2011, 17:51

Drage moje, imala sam laparaskopiju u Subotici tokom koje je primjenjen tzv "intercoat gel" protiv stvaranja priraslica nakon operacije. Receno mi je da treba da sama nabavim i vratim gel bolnici, pa ako je neka od vas imala slicna iskustva i kupovala takav gel bila bih vam mnogo zahvalna na bilo kakvim uputstvima i informacijama koja bi mi pomogla u nabavci tog gela.
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od Republica 5/3/2011, 18:59

http://www.almp.hr/?ln=hr&w=med_proizvodi&d=opsirnije&id=5822

Nashla sam ga samo ovde jedini uvoznici na nashem podrucju.
Nisam nashla za Srbiju.

Gde ga nabavljaju za bolnicu?
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od Bitter Sweet 5/3/2011, 19:24

Hvala ti. Nisam stigla to da ih pitam, jer nisam vidjela doktora prilikom otpustanja i zbolnice. imacu kontrolu za 15 dana, pa ako se dotad ne snadjem pitacu ih preko koga oni rade nabavke.
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od daco 5/3/2011, 23:05

Draga moja,
I ja sam sada radila laparaskopiju u Subotici kod dr Andjelica. A ti? Kod kog doktora? Meni nisu spomenuli da su mi radili sa ti gelom. A zasto su ti davalo taj gel? Imala si priraslice i pre operacije?

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od Bitter Sweet 5/3/2011, 23:10

Jovana, zdravo. Da, i ja sam isla kod njega i zaista sam zadovoljna svime - u bolnici su bili prijatni i ljubazni, barem onoliko koliko mozes da ocekujes od jedne drzavne bolnice.
Vjerujem da nema potrebe uvijek za tim gelom, ali se ispostavilo da sam ja imala prilican problem sa priraslicama u trbusnoj duplji jos od jedne prethodne operacije, tako da mi jos dodatnih nikako ne bi trebalo.
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od tity 13/3/2011, 12:41

Zdravo devojke. I ja sam se operisala u Subotici kod pomenutog doktora, pa sam htela da podelim svoje iskustvo sto se tice gela. Meni su to ubrizgali bez nekog posebnog razloga, nisam imala operacije pre toga, nego su mi prosto rekli ako hocu i mogu to sebi da priustim, da ne bi bilo lose, obzirom da sama intervencija nosi rizik sa sobom da se priraslice stvore. Tako da sam ja to sama nabavila i donela u bolnicu. Ako se dobro secam, jer ja sam se operisala u januaru 2010, firma koja je kod nas zastupnik i uvoznik je johnson & johnson. Ja sam tada dobila neke kontakt telefone ljudi koji rade sa time, pa sam se cula direktno sa njima. To su mi dostavili u jednoj apoteci u Beogradu i ja sam to tu pokupila i platila. Nisam sigurna da li mogu da nadjem telefone tih ljudi tamo, ali pretpostavljam da ljudi iz te apoteke mozda mogu da pomognu. Tako da ako nesto treba, recite, pa cu probati da pomognem. Pozz......

tity

Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od Bitter Sweet 13/3/2011, 17:38

Hvala, Tity! Dovoljno je da znati i to da treba da trazim predstavnistvo Johnson &Johnson, pa ce me valjda oni uputiti sta i kako dalje...

Mislim da si dobro postupila, jer svaka preventiva je dobra, a citala sam neka akademska istrazivanja na netu koja su pokazala da taj gel stvarno ima efekta, nije prazna prica. Meni nazalost nista nisu ni pomenuli unaprijed, vec se ispostavilo da su priraslice od prethodne operacije vec problem, tako da mi nije trebalo novih... Dr je sam odlucio da stavi taj gel, samo mi je rekao da kad nabavim treba to bolnici da vratim...
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od Bitter Sweet 16/3/2011, 22:04

Pronasla sam kontakte - ovlascene zastupnike u Beogradu. Djevojke, ako kome od vas zatrebaju nek mi se slobodno javi.

Proizvod je ovo: http://ewhu.co.uk/products/gynecare-intercoat a cijena preko njih oko 32,000 din.
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od tacaz 23/5/2011, 11:15

Draga Bitter Sweet,ja sam sada u proceduri zakazivanja operacije kod dr.Andjelica u Subotici,rekao mi je da nabavim taj gel i naravno,nigde ga nema pa te molim da mi das neki telefon ili informacije kako da ga nadjem,mnogo bi mi pomogla.I ja sam iz Beograda i ici cu na laparaskopiju u Suboticu,vidim da si ti super prosla,bas mi je drago ulula si mi nadu posto se malo plasim kako ce sve proci.Napisi mi ako mozes jos neki utisak,ili nesto na sta treba da obratim paznju u Subotici.I hvala ti puno puno unapred !:-)))

tacaz

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od Bitter Sweet 23/5/2011, 18:00

Cao Taco. Odgovorila sam ti detaljnije na privatnu poruku. Za ostale kojima ce mozda trebati takodje da znaju, intercoat gel sam kupila u Beogradu od Gosper firme koja je predstavnik medicinskih Johnson&Johnson proizvoda. Broj na koji sam ih dobila je 011 121 84 555. Mozda ima i drugih ponudjaca na trzistu, ali ja sam samo ove nasla... Srecno!
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intercoat gel Empty Re: Intercoat gel

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu