KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+37
*AIDA*
kristina33
malenaa
noja
bokica
bak
cufta
tanja71
Zoka83
nena beba
Deni
KoMetaK
Struzzo
bubili2
Sneza
heart84
cicsa80
Simona
ciklama
7-patuljaka
agata
HappyGirl
maja76
Sofka
Orline
vašar
anak
MAAKKI
lena
Filippa
Republica
lolipop
djole42
bebko
BiKsi :)
Shizika
dr mali pariz
41 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 24/3/2011, 18:30

Ma kakvo osiguranje Biksi ovaj moj blesaviji od mene .San mu je da rokne po mladom zhenom.Pa zhiko ja mu velim ja svake godine sve starija a on veli pa pozhuri ... Very Happy Pored njega blesavog pocela sam da pazim da ga ne slomim ,mada jak je to covek i visok jedino ne smem naglo da budem nepredvidljiva.... lol!

Loly, kad budesh cula kako cemo se Djole i ja i verovatno josh neko drushtvance provesti kad odem za Nish slushajuci sada Shabana ...lumperajku cu da napravim ima da me castite makar bombonjerom... Klub 38+ - Page 13 561840 .
Tako mi se lumpuje i veseli sutra cu ja dobro da igram da izbacim ovaj vishak energije.Mada veze nemam od dakle mi.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Deni 24/3/2011, 18:40

Ciklama, bravo , navijam za divne blastice igracice
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 24/3/2011, 18:50

Republica ::. Pazi kad imam jednu onako za pokazivanje umetnicku od stakla vazu teshka ko tuC i puna je egzoticnih ljiljana(udara miris u glavu).A u prozorima su mi zumbuli.
Lale ic ne volim.

Pazi kad sam znala Laughing



Republica :: Paris bila sam malo na Sc aktivna.Ne tipicna tema za T&M.Vera ili Nevera tema.malo smo udarile po vanzemlajcima i Starom Egiptu.Moja nepresushna tema.


mmmmmmmm...
pogledati...
odoh na terasu...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 24/3/2011, 20:54

Bravo Ciklama za 9 jc! good job Uzivaj u prelepoj Slovenackoj (mada vise lici na italijasnsku juriš juriš lol! ) obali!
Pari, sad imas potrvdu i kreci u akciju! Wink navijacica sex navijacica Super za dobre rezultate! Very Happy
Biksi, sve mi se cini da ovo tvoje pile skace nekako radosnije od kad si se vratila! Wink Prstis od pozitive i to mi se jako svidja! sunny sunny
Repi, jel to tebi fali Zika? Wink
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 24/3/2011, 23:09

Zive bile, ruke vam se pozlatile! Kud god isle sreca vas pratila!Tako je nekad moja nana govorila meni a sad ja vama ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 25/3/2011, 09:07

Cicsa evo za tebe jedna uslikana pre neki dan na farmi koza iz Amsterdamske shume:

Klub 38+ - Page 13 23032011018


Ta farma nema jagnjice vec samo jarice.Znaci dupli ovnovi pod krovom.Moj Zhika je dupli ovan sam tako da po nekad moram da koristim aparat za gashenje pozhara da bih ga smirila... Very Happy

Metaurina ko shto vidish fali, ko o cemu ja o Zhiletu.fali mi fizicki ovako brbljamo svaki dan satima.Kako si ti malena?

Evo vam malo cveca Holandskog;

Keukenhof klikni
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 25/3/2011, 16:50

Hahahaha, uzdaj se u Republicu da unese malo zhivine u Klub. Laughing
Drago mi je da si dobro, drugarice, i nema veze otkud ti energija, vazno da je imash. cmoka
Ciklamice, superkoko, radost bravo za 9 jc, navijamo za blastice:
tapšanje juriš tapšanje juriš tapšanje juriš tapšanje juriš tapšanje juriš tapšanje juriš tapšanje juriš tapšanje juriš tapšanje juriš tapšanje
Pariz, ja se slazem sa Djoletom u vezi histeroskopije.
Struzzo, zao mi je zbog tih negativnih i mrachnih stvari, ali mi smo uvijek ovde da te zagrljaj
Svima srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 25/3/2011, 17:44

Cure moje, meni je u ponedeljak rođendan (39). Ali sad zove svekrva Shocked kaže kupila mi je nešto i da odmah dođem po to. Kao za rođendan, ali se namučila i nahodala da nađe baš to. Odoh, odletih, ne mogu izdržat Laughing
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 25/3/2011, 20:24

Republica poljubac mogu i jarici, sam' da ima rogove. Nama nikad nije dosadno, gasimo se medjusobno vođenje ljubavi Very Happy Very Happy
Anak, prijatan let do stanice "svekrva"!
Shizo, po nekoliko puta dnevno otvorim tvoj dnevnik samo da vidim andjelka i svaki put joj se divim smajli angel
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 26/3/2011, 15:03

Gde ste cure smajli angel

Kuvam kaficu za sve yes osmeh srce ali nikako da postavim slicice jel mi to ne uspeva(totalni sam anti-talenat za tehniku i komp)

tako da izvolite : DOMACA, ESSPRESSO, KAPUCINO...

Repi zagrljaj pa gde si ti? nema te bas dugo love

Djole radis jelda ? ako ako zagrljaj imam jednu sliku za tebe ali ne znam kako da ti posaljem Wink

Ciklama bravo za 9 komada
g yes sad je zurka u labu juriš navijači1

Pariska jel i ti strajkujes? cvet

Shizika mamice nadam se da se oporavljas osmeh srce , Ariana je preslatka yes sto neko rece ne mozes se nagledati yes

Anak pa ti ces sad 39 jeeeeeee radost radost radost najbolje godine veruj mi yes ljubav d pokloni

Filipa, Biksi, Struzzo,Makki, Bebko, Lena, ,Lolipop, Cisca80,Deni,Metaurina,Orline,Vasarka,Bubili i ako sam nekog izostavila oprostite , sve vas grlim d poljubci

Ja sam inace u cudnom raspolozenju danas Shocked pre tacno 18 godina (sa nepunih 21)sam ja napustila dom mojih roditelja i zemlju u kojoj sam odrasla i uputila se u beli svet(sa jednom torbom na ledjima) yes ni sanjala nisam da cu se toliko dugo zadrzati ovde... h
Ehhhhhhhhhh Sada racunam...sta sam propustila i izgubila a sta dobila...

Lep vikend svima ff
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 26/3/2011, 18:01

Sofka,naježih se...svaka čast ženo! nek ti je sa srećom i ostatak vremena koje tu budeš provodila.
Šizi,hvala dušo na savetu.
Nego žene,ne vidim da je Maki79 postirala ovu UDARNIČKU VEST,a postavila je na Krstaricu...
ja sam prosto ODUŠEVLJENA,narano,iako ja nemam koristi od toga,ali ne mogu a da ne skinem kapu i ne odam počast NOVOM SADU!
NOVI SAD- BRAVO!!!
http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/243816/Treca-sansa-za-zene-starije-od-40-godina
Klub 38+ - Page 13 42399 Klub 38+ - Page 13 42399 Klub 38+ - Page 13 42399
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 26/3/2011, 18:22

E stvarno BRAVO Novi Sade i svi koji su se zalozili za to! radost bravo
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 26/3/2011, 18:36

Cicsa,čitam da dragi ima problem sa lipidnim statusom...je l hiperlipidemija?
Od čega? Ima li hipotireozu,neki oblik dijabetesa,visok estradiol,ili pije kortikosteroide?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 26/3/2011, 19:49

Pariz, prvo da ti kazem da volim ja tvoj Mali Pariz( koreni mi iz tog kraja) Very Happy
Jedino je radio hsTSH 3.16 (ref 0.4-4.0), estradiol nismo radili a covek ne pije nista. Bacila sam ga na "naparenu hranu", samo puca! Dala mu endo "Uputstvo za dijetu pri hiperholesterolemiji i hipertrigliceridemiji" i rece samo Prijatno, a njemu graskice znoja pocese da oblivaju celo lol! Stvarno pocinjem da mislim da je njemu nastupio hormonski poremecaj kad je dosao na faks i tad naglo se ugojio. Sad ima 109kg affraid Pio je koka-kolu kao blesav, a sad mu doca rekla da je naucno dokazano da lose utice na spermatogenezu. Prestravio se kad je cuo! E neka je!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 27/3/2011, 09:54

Uh 109 kg!!! Mnogo bre,a koja visina?
Jeste li išli kod nekog endokrinologa koji se bavi poremećajem metabolizma i gojaznošću...ne znam da li je Edita spec za to,zaboravila sam,čitala sam o njoj.
Nije u pitanju štitna,ali mogao je odraditi OGTT sa insulinemijom.Znaš da i mi koje imamo problem sa IR imamo problem-manji ili veći,sa lipidnim statusom...zato sam i pitala.A cocacola...ja bih nju zakonom zabranila.Inače ne pijem gazirano,ali svejedno,u mojoj kući se ona ne kupuje.
Volela bih da pogledam o toj ishrani,ako imaš neki link...mada nemam taj aparat za spremanje na pari...
S koje strane koreni iz mog kraja? Tatini,mamini? Kad dolaziš da organizujemo druženje? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 27/3/2011, 10:28

Jutro klube, kako ste mi?

Evo kuvam kaficu, nekih slički i nemam da postavim, ali računajte da j ona fina mirisna domaća kafica.

Ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 27/3/2011, 12:31

Evo mene na kaficu nema veze sto nema slike meni vec mirise smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 27/3/2011, 15:08

Shta ima novo cure?
Tu sam Sofka,ja sam ko uskok ...uskacem napishem koju i brishem.
Nema novina kod mene po stusu bebe pa loodim.
A zashto loodim? Sin mi je najavio da sa drugom trazhi stan.
Doshlo vreme da sin ide svojim putem.Celu noc nisam spavala.
Samo sam slike gledala kad je bio mali i sve se pitam evo josh mi knedla u grudima kako je sve to brzo proletelo.Josh kad bih mogla da odplacem.
Ali ne mogu jer je u isto vreme i radost.Sin se osamostaljuje. Klub 38+ - Page 13 561840

Cicsa, ati lepo dragom experiment koji sam ja ucinila pre nekog vremena kad je mali moj hteo Coca-cola da gucne.A ja kod njega lepo cashu Coca-Cole i pilecu dzigericu.I izjutra nema dzigerice samo neshto ko izhvakana fosilna zhvaka u cashi.I tako smo zavrshili tu pricu.Nikad vishe nije pitao.
Shto pita Pariz na koju visinu? Moj dragi je ostavio cigare nakon 35 godina pushenja nakon mog drugog pobacaja.Visok je 196cm i tada je imao oko 80 Kg.Ali kad je ostavio cigare krenulo da se grcka.On puno voli mahunaste uljarice,orahe,bademe,indijski orah ,leblebije .... i razvaljuje se od toga.I voli slatko.Pa je doterao do 98Kg.Ali nisam nishta govorila jer se zna nakom cigara to se deshava.Sad je pao na 95Kg i krenuo je da manje gricka.sam od sebe.kao da je morala ta faza da prodje.Kad je ovde vishe je aktivan.naravno tu sam ja..heheh , vozi biciklo,sheta i jede ribu.U Bgd-uu je vishe meso zastupljeno ali kad ja dodjem promenim isto na ribu.I on je uzeo pre par meseci aparat za kuvanje na pari.Tako da ide na bolje.Mada on izgleda ovako OK ali njemu smeta jer nije pokretljiv kao shto je bio.Sad ga to nervira i radi na tome.I ranije ga je nerviralo ali nikako da krene.A sada je to-to i trudi se opet zbog sebe. Klub 38+ - Page 13 639820
Ja sam znala da ce se taj momenat desiti jer su pripreme za ostavljanje cigara trajale 2 godine.Ostavio je jedno 6 meseci uz pomoc Zybana pa ponovo krenuo pa opet 3 meseca sa malo Zybana pa opet krenuo.
I onda ja pobacaj 28 Aprila a on ostavio cigare 1 Maja.Jednostavno je rekao ja nosim 35 godishnji otrov u sebi to smeta.
Ja se malo suncam na terasi,lep dan i vadim stvari da se suncaju pa cu do farmice opet.Opuste me te zhivotinje.Uzmem jednu koku u krilo i mazim je.Ili hranim jarice.
Pozdrav ciculjke i uzhivaj te danas. Wink
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 27/3/2011, 15:35

mali pariz ::Uh 109 kg!!! Mnogo bre,a koja visina?
Jeste li išli kod nekog endokrinologa koji se bavi poremećajem metabolizma i gojaznošću...ne znam da li je Edita spec za to,zaboravila sam,čitala sam o njoj.
Nije u pitanju štitna,ali mogao je odraditi OGTT sa insulinemijom.Znaš da i mi koje imamo problem sa IR imamo problem-manji ili veći,sa lipidnim statusom...zato sam i pitala.A cocacola...ja bih nju zakonom zabranila.Inače ne pijem gazirano,ali svejedno,u mojoj kući se ona ne kupuje.
Volela bih da pogledam o toj ishrani,ako imaš neki link...mada nemam taj aparat za spremanje na pari...
S koje strane koreni iz mog kraja? Tatini,mamini? Kad dolaziš da organizujemo druženje? Very Happy
Pariz, visok je 189cm. Za sad smo kod endo-interniste, koliko znam Edita je za stitnu. Sad je moja drugarica isla kod nje jer joj je rekla da ima hronicnu upalu stitne zlezde (nisam ni znala da to postoji). Videcemo za OGTT, samo da zavrsi sa poslom do polovine juna i onda je na odmoru 2,5meseca pa cemo imati jos vise vremena da se pozabavimo sobom. Mama je iz tog kraja. Verovatno dolazim na leto
Very Happy
Evo linka, strana 206 http://www.minzdravlja.info/downloads/2008/Sa%20Zdravlja/dokumenta/Vodici/ishemijska_bolest_srca.pdf
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 27/3/2011, 15:48

Republica, ti kao da znas koja mi omiljena boja pa me zacrvenis! Rekli su ti jarici? cmoka HFala! Sad sam Citala za Zyban a i pre sam cula o tome da valja. Nikad nisam pusila,mozda sam u krivu, ali mislim da jaka volja, zacrtan cilj i cvrsta odluka mogu pomoci da se ostave cigarete. Cela moja okolina pusi, samo brat i ja bele ovcice Very Happy nikad dim jedan nismo povukli.
Sto se tice aparata za kuvanje na pari-nema bolje stvari! Ne dzedzim kod sporeta a za pola sata moze da se skuva u isto vreme i meso i povrce! Hvala onome ko ga napravio!
Sad cu i ja u setnju da se jos malo ozracim! d
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 27/3/2011, 18:47

Zdravo, drage...
Evo mene...sa tugom sam se vratila nazad, u BG...Eh, kako je lepo na Dunavu, u prirodi...neverovatno koliko mi prija boravak tamo.
Čitam Žoze Saramaga, pa se setih...da li se neko čuje sa Niki? Odavno nam nije pisala... Sad ...a opet, želim da verujem da kad neka od nas nestane ima najlepši mogući razlog za to...trudna je, miruje i čim bude mogla, pojaviće se sa nekim u fazonu "iznenađenjeee..." postom. Very Happy
Ciklama, prošao ET? Navijam da je ovaj put bude ONAJ...konačni bingo... igra Navijam!
Biksi, jedino pravo pilence si ti, iako, nažalost, ima i mlađih od tebe ovde i bez obzira što si okačila tu kokošku maratonku...ti si prosto pilence... love
Znam sve, znam...ali šta da vam kažem...Sve mi ovde smo gladne lepih, optimističnih priča...a vrlo smo dobro svesne i onih drugih...tako da sam mislila ko sam ja da još solim na bolno mesto... Rolling Eyes
Moje razočaranje, kao što možete da pretpostavite, ima veze sa procesom usvajanja...Znala sam ja koliko su oni u centrima za soc. rad neažurni, nezainteresovani i nemarni...čula sam ja da se čeka i da se preko veze sve može...ali prosto čovek uvek krene od dobrog i veruje u najbolje...I tako...u praksi, shvatiš...ma, prosto ne mogu da verujem da je ova zemlja zaista toliko trula... No Sama pomisao da neko dete daju određenom paru samo zato što su imali vezu ili potplatili i samim time sve ono što su psiholog, pedagog, socijalni radnik i pravnik u školici roditeljstva pričali pada u vodu- mene užasava. Rolling Eyes Čemu sve to onda? I bukvalno funkcioniše tako da ima prostora za to...kao raspisani konkursi za radno mesto u državnim institucijama: forma bude ispoštovana, javno raspisan konkurs, određena komisija, obavljeni razgovori sa zainteresovanim kandidatima, a koga su izabrali to se unapred zna... No Bukvalno, isti scenario. I ti tu ne možeš ništa, jer je zakonski sve ok.
Zašto mi ne učinimo isto? Ne mogu, ne možemo...Ne mogu da usvojim dete i znam da to nije zato što smo zaslužili, zato što smo bili najadekvatniji par baš za to dete, zato što nije bilo onog famoznog magičnog spoja već zato što sam nekog platila i tome slično...ne mogu. Nemoralno mi je. Ne mogu da kupim dete.
I najviše me je zabolelo kad sam saznala da osoba u čijoj sam priči uživala i koja je na mene delovala jako ohrabrujuće je upravo to učinila. Rolling Eyes
Ljubim sve...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ciklama 27/3/2011, 19:41

Struzo draga, osetila sam da je tvoje razocarenje bilo vezano bas za tu pricu. To nam je svakodnevnica. Neki od nas kroz zivot idu srcem. Kada bih mogla da se izmestim iz sopstvene koze mnogo sta bih drugacije verovatno i promisljenije. Sta raditi je pitanje, progutati knedlu i ...ili

Masem

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od nena beba 27/3/2011, 21:30

cure samo da vas pozdravim! mislim na vas i drzim vam fige iako me nema dugo na ovim stranama!
cmokici
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 28/3/2011, 18:02

Cure meni je danas rođendan-39!!! yes
Napred na večeru i tortu, a i kolače, sve je posno, ali lepo likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 28/3/2011, 18:10

Srecan rodjendan Anak! Neka ti donese puno radosti, a da sledeci docekas u prosirenoj porodici! osmeh srce srcasti poljupci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 13 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu