KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Mirjana
majakg
viktorija
nolinica
Marie
Likoli
daxi011
Jecaneca
Jelence
Sami
Struzzo
*AIDA*
cipiripi
cici
maus
noja
malenaa
Filippa
lilly13
maja kg
Kockica
dragana76ns
seka 35
dacca
MAAKKI
Simona
KoMetaK
anak
heart84
Jelena*
brinbili
emilija.
Marija86
djole42
bobica83
Zaneta
bebko
key
bak
Nefertari
Aki
Orline
Sneza
zoxa
vašar
bubili2
Zoka83
buby
nesalela
liki
catherine290505
agata
cicsa80
bokica
naca
Milijana
Tinche
dr mali pariz
lolipop
MARA
Deni
BiKsi :)
lena
Cupava
Shizika
maja76
HappyGirl
71 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 3/6/2011, 13:10

Jaooj ja nisam u toku! Pa cestitam Bobice! Neka ti je Dimitrije ziv i zdrav jos 100 godina!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 3/6/2011, 15:22

Baš se radujem za Bobicu i Dimitrija! Čestitam od srca! Svaka nova bebica uverava nas da se u ovoj našoj borbi može itekako pobediti! osmeh srce srca srca srca srca angel srca srca srca
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 1243995cwwt6s28hx
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 7/6/2011, 13:41

pridruzujem se cestitkama!
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 7/6/2011, 13:42

danas sam usla u 20-u nedjelju i na ultrazvuk cu u 16h
javim se kad dodem!
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/6/2011, 21:32

Seko, mi čekamo novi izveštaj! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od vašar 8/6/2011, 18:32

Pozdrav i ljubac svima i na zajednickim stranama! ljubav
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 8/6/2011, 18:51

drage moje, da postavim pitanje ovde, mozda mi neko moze pomoci:
gde ste kupovale fraxsiparin? meni treba od 0.4. Do sada sam ga dobijala u dz ali im je ponestalo, ne znam da li ce nabaviti do ponedeljka a ja do tada imam boce. jle se neko desilo da nemaju u dz jer moze to da se refundira posle i vec nesto? hvala unapred na pomoci osmeh srce
Pozdrav svim trudnicama, veliki zagrljaj od nas i poljubci
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 8/6/2011, 19:02

Cici za taj lek neznam, ja sam primala jedno 10 injekcija progesterona i naravno ovi u dz ga nemaju (doduse oni nista nemaju od bocki) ranije su ga imali pre neke dve godine. Ja sam se raspitala ali nisam mogla da refundiram. Najbolje bi bilo da pozoves tvoj maticni rzzo oni bi trebalo da imaju tu informaciju.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 8/6/2011, 21:53

na ultrazvuku je proslo sve ok. bebica napreduje i sve savrseno odgovara tjednima... pitali smo dr. za spol i jedva nam je nekako rekao ,ali kaze da nije 100% siguran ,pa ce potvrditi na slijedecem ultrazvuku. za sada kaze da je mamin i tatin sin ,najvjerovatnije! pusica za sve zene ! pratim vas ,ali u zadnje vrijeme bas slabo pisem...
sta nam je sa anak? nesto si se usutila... heart ,pa ni tebe.... dragana se javi tu i tamo...
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 8/6/2011, 22:57

Mi smo danas isto bili na UZ kod dr Ljubića.
Danas smo 30+5 i prvi put smo radili ctg. Kaže dr sve je u redu.Mamina devojčica ima 1800gr, posteljica ok, plodove vode ima dovoljno, grlić zatvoren 30mm. Doca nam je rekao da sada dolazimo svake nedelje na ctg, ja sam mislila da takve, učestale ctg kontrole dolaze malo kasnije, ali ne znam valjda on zna zašto je to rekao. Kaže da dođem kod njega na porođaj, a ja se već dogovarala sa mojom starom dr u DM i sada tu napravila sama sebi konfuziju v . Kod njega bih išla, ipak će mi on trebati i za sledeći postupak, a žao mi je i da sada nju otkačim, bojim se da su svi oni pomalo sujetni, pa će se neko naći uvređen, a to nikako ne bih htela v .Lepo ne znam šta ću. Zaboravila sam da napišem i da su mi noge počele mnogo oticati i bole me. Nisam dr pitala je li to normalno, valjda jeste. Bebu smo lepo videli na UZ i mnogo nam je slatka, ali nemam slike nisu nam odštampali Rolling Eyes. U Jevremovoj je danas bila baš gužva rade puno aspiracija i embriotransfera, tako da se nadam da će biti i puno novih trudnica likeit . Ljubac za sve koji nas pratite srcasti poljupci .

Seko, drago mi je da je i tvoj UZ prošao ok i da je najverovatnije bata. Njih nekako, čini mi se, ima manje na kutku!
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/6/2011, 23:22

Bravo Seko, bravo Kockice! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 729680 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 729680
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/6/2011, 08:15

kockice moras izbaciti slano iz izhrane, imas da guras jos skoro 10 nedelja, a otoci mogu da se povecaju. Izbaci slano i mesne preradjevine iz ishrane, jedi sto vise barenog mesa. A jer je Ljubic pitao da se poradjas tu u Jevremovoj? cula sam da su skoro krenuli da rade porodjaje carski 5000 evra vag oko 3000 evra.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 9/6/2011, 09:23

Evo i mi smo bili juce na kontroli.

I proveli u Visegradskoj od 7.30 do 13.30. Ovakav rekord mi se jos nije desio. Sest sati cekanja.
Prof. Tulic je na odmoru pa sam ceo dan cekala da me primi dr Micic.

Ostalo je samo dve trudnice u 10 h kada se pojavio velecasni Ljubic i zauzeo ambulantu sa svojih 20 konsultacija i nas dve ostavio da cekamo satima.
Malo je reci da sam poludela i ne znam kako sam izdrzala na onoj toploti u zagusljivoj cekaonici.
Za one kojima treba procitah da ne rade briseve do daljnjeg neceg nemaju.

Ali sve se to zaboravi kada mi kazu da je bebac dobro. Tezak je oko 1.200 grama. Okrenut je karlicno i to je razlog sto imam nenormalne bolove u predelu trticne kosti. Izbegavam da se oslanjam jace na levu nogu jer to izaziva uzasan bol. Nocu od bolova ne mogu ni da se okrenem. Setnje ne dolaze u obzir. Ali tu pomoci nema sem da probam da spavam vise na suprotnoj strani ne bi li se beba pomerila.

Kockice ja uopste nemam tvojih dilema. Jos uvek nemam nikakav plan za porodjaj. Tacnije nemam nikakvu vezu. Moram ozbiljno da se pozabavim tim.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/6/2011, 09:28

Bokice zar te nece poradjati Tulic? On je meni radio ivf i nagaovarao me da se poradjam kod njega, ali tad bese sva ona halabuka oko H1N1 pa vise i nisam isla za bgd
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 9/6/2011, 09:36

Nef ja se tome iskreno nadam. Ja sam radila kod njega IVF ali sam na kraju prirodno ostala trudna. Znam da on radi uglavnom carski. Nisam cula da je nekoga poradjao prirodno.
Ali znas da postoji letnja pauza na odeljenju IVF. Meni je termin 3. septembra. Pa ako izguram bar do 20. avgusta ima sansi da ce se on vratiti sa drugog odmora do tada.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/6/2011, 09:39

Znam za pauzu, pre dve godine je on radio do ula pa je tek posle toga isao na odmor. pa da hteo je on cr da mi radi, rekao mi je da bi me primili ranije u bolnicu da me prvo prate pa bi mi zakazali cr, ali kao sto rekoh bese onaj svinjski grip pa ja odustadoh od visegradske. A nadam se da ce krenuti da rade pre tvog termina, a jesi li razmisljala o opcijama? mislim prirodni ili carski?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja76 9/6/2011, 10:05

bokica ::
Za one kojima treba procitah da ne rade briseve do daljnjeg neceg nemaju.

Bokice nemaju stapice za vaginalni i cervikalni bris, a ako im doneses iste rade briseve bez problema. Ima ih po apotekama kostaju desetak dinara.
Drago mi je da je sve dobro sto se tice bebe, a za cekanje to je normalna pojava, ja sam isto tako jednom cekala od 10 do 15h cini mi se!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 9/6/2011, 10:21

trbušaste lepotice samo da Vas izljubimmm srca osmeh srce srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 9/6/2011, 12:33

Jeste tako to funkcionise kod njega. Prijem na odeljenje steriliteta pa carski. Ako se beba ne okrene carski ce morati u svakom slucaju. Ja sam radje za opciju CR da me Tulic porodi, a ako ne epidural u svakom slucaju.

Majo stvarno su ti stapici luksuz za ustanovu tog tipa. I meni se ucinilo da je rec o stapicima al sam mislila da nisam dobro zapamtila pa reko da ne sirim dezinformacije.

Ja do sada nikada nisam cekala dalje od 10h, a ako prof ima neke obaveze sestra nam uvek kaze da mozemo da prosetamo pa da se vratimo.

Majce bas se priblizilo. Hoces li ti carski?
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/6/2011, 12:50

Meni se svidja kod Tulica sto je tacan i azuran. Covek dolazi u 7:00 na posao vec u 7:30 krece rad sa pacijentima. Secam se kad sam ja radila et u 9h, jedna cura je cekala Radunovica takodje za et, cekala ga je od 8 do 13h. I to sto kazes sve zavrsis najvise za sat-dva. Jer jos rade sestra Mira, Andrijana i Irena? ja kad sam krenula u postupak glavna sestra je bila Rada jedna plava, cula sam da je ona posle presla kod Ljubica privatno da radi. Bila je bas fina i jako azurna kod nje nije bilo cekanja.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kockica 9/6/2011, 13:17

Nef hvala na savetu! Još su mi neke ženice rekle da izbegavam slano, potrudiću se oko toga. Ljubić je mislio da me porađa u Višegradskoj nismo ni razgovarali da to bude privatno u Jevremovoj. Čast svakome, ali ta cifra je ogromna.

Bokice, drago mi je da je bebac dobro. Nije loše da kreneš malo sa planovima, kako i kod koga za porođaj.

Ljubac za sve srcasti poljupci
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 9/6/2011, 13:22

e onda ok. Ja reko hteo u Jevremovoj da te poradja. Tu informaciju sam dobila od drugarice koja je radila ivf kod njega i bas se raspitivala. I ja sam ostala zabezeknuta na cenu, sto je mnogo mnogo je.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 9/6/2011, 14:44

Nefertari sada je glavna sestra Mira, radi Irena, a Andrijana se porodila negde cini mi se u maju prosle godine, pa ona ne radi bas odavno.
Ispomazu se sa nekim klinkama, ali od njih slaba vajda uvek su neke smotane i nedorasle radu na tom odeljenju, a Mira je zmaj od zene. Mada je meni i Irena skroz ok.

Malo odosmo od teme al nema veze.


Kockice ne znam kakva ti je veza u DM ali Ljubic nije za bacanje. On je direktor i radi sve sto mu se i kada hoce.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maja76 9/6/2011, 15:23

Bas se priblizilo, malo me je vec uhvatila i frka. Ja jos uvek ne znam kako cu se poradjati, moja beba je vec odavno okrenuta glavicom nadole, tako da po tome nece biti potrebe za carskim, ali cu 21.juna raditi ginekoloski i ultrazvucni pregled pa cemo znati. Pitala sam Ljubica da li on moze da me poradja, rekao je da, eventualno ako nesto iskrsne (sto je vrlo moguce) odredice nekog iz svog tima. Po ciklusu sutra ulazim u deveti, a po njihovoj racunici u nedelju Very Happy Very Happy Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 9/6/2011, 18:13

Kockice, U DM je ti je manje porodiliste i posvecenije su sestre, svi su ljubazni, usotalom znas i ti. E sad ako nesto zagusti bolja opcija je Visegradska jer ovi ipak rade redovne situacije. U slano izbegavj i gazirano ako pijes i beli hleb.

Mojoj komsinici je beba okrenuta karlicno, ona je 32-33ned i lekrka joj je rekla da seta ko kuce na sve cetiri da se beba okrene ako hoce jer jos ima vremena ako se to ne desi uskoro morace CR. mi umrli od smeha ali mozes da probas, ona ce od ponedelja da pocne tako je rekla, javljam je uspelo.
Majce, bas se priblizilo Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu