KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Mirjana
majakg
viktorija
nolinica
Marie
Likoli
daxi011
Jecaneca
Jelence
Sami
Struzzo
*AIDA*
cipiripi
cici
maus
noja
malenaa
Filippa
lilly13
maja kg
Kockica
dragana76ns
seka 35
dacca
MAAKKI
Simona
KoMetaK
anak
heart84
Jelena*
brinbili
emilija.
Marija86
djole42
bobica83
Zaneta
bebko
key
bak
Nefertari
Aki
Orline
Sneza
zoxa
vašar
bubili2
Zoka83
buby
nesalela
liki
catherine290505
agata
cicsa80
bokica
naca
Milijana
Tinche
dr mali pariz
lolipop
MARA
Deni
BiKsi :)
lena
Cupava
Shizika
maja76
HappyGirl
71 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 10/3/2011, 09:14

Jel vidis, sve spavalice
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 10/3/2011, 09:24

E, ima nas jos budnih, pa rekoh da vam se prikljucim.
Bokice, ja opet u istoj prici. Ja kako odem na koju kontrolu beba sve za po dva dana ubrzava, poslednji put sam bila na 13+5, a beba je bila 14+3, sad se i ne pitam, smiruje me ista ona tvoja recenica.
Idem samo u ciljanu kupovinu, sad sam kupila neku trenerku i pizame, spremam se, sledece nedelje idem u Institut za majku i dete na amniocentezu, a vec su mi farmerke koje inace obozavam teste u struku.
Bubili i ja povremeno imam neke bolove, cak i nezavisno od hoda, ali sve kazem sebi to je normalno, pa ona trazi sebi mesto unutra.
Ljubim vas svemoje trudnice!

grljenje

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 10/3/2011, 10:10

Jedan veliki d i poljubac za sve naše mile trudnice
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 10/3/2011, 11:17

Leno,
sad sam videla na tvom tikeru da ste danas napunile 32 nedelje, nek vam je sa srecom!

c

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od vašar 10/3/2011, 11:24

Agata,a kada cemo tebe moci da pratimo preko tickera? usne
I veliki ljubav svima!
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zaneta 10/3/2011, 13:48

Agata, jel možeš posle amnio da napiš kako izgleda, pošto i ja treba da idem na IMD sledećeg meseca. 28.03. imam genetsko savetovalište, 31.03. double...
Ja ništa ne mogu da obučem, sve mi je usko u struku ...ali neću još ništa da kupujem, kad malo otopli sašiću sebi neke haljinice, neke imam, a dotad ću nositi helanke i tunike...
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 10/3/2011, 14:48

Zaneta, dok ti Agata ne odgovori evo mog iskustva sa amnio koji sam radila na IMD. Imala sam losiji double test i zakazu meni komisiju za 26.08. odem ja u genetsko savetovaliste, prime me tri doktora. Pogledaju rezultat i kazu da i nije tako los, plus ja sam mlada, da mozda ja ipak ne treba da radim amnio, e onda ja kazem da sam radila ICSI i izvucem celokupnu dokumentaciju, i oni se svi slozise da ipak treba da uradim amnio. Primljena sam na institut 31.08. u 16h, ujutru 01.09. je radjena amnio, prva sam bila na redu, dr ti prvo odradi uz, lepo premeri bebu, nadje dobro mesto, uzme ti plodovu vodu, zalepi flaster i ides da lezis. Dobila sam ginipral/verapamil kao i neki ab preventivno, 03.09. sam pustena kuci. otpusna lista nije bila odmah gotova, pa sam zamolila drugaricu iz Bgd da je uzme i posalje postom. Na otpusnoj listi sve lepo pise, tad ti zakazuju exp uz mesec ipo dana nakon amnio, ja sam isla krajem oktobra, tad sam i uzela rezultate amnio, a bili su gotovi dve nedelje nakon samog postupka, telefonski su mi rekli pol bebe i da je sve uredu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zaneta 10/3/2011, 14:51

Hvala ti Very Happy
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od naca 10/3/2011, 15:12

Posle dužeg razmišljanja, rešila sam da ipak napišem i ovo. Juče sam otišla kod jednog od ovdašnjih ginekologa, mislila sam da ipak, pre nego što uspem da zakažem u Beogradu uradim ovde bar jedan UZ jer od te 7. nedelje nisam uradila ni jedan. Kako sam već pisala o tome da ni jedan UZ na ginekologiji ne radi, odveo me na neki UZ na drugom odeljenju, mučio se sa njih, jer ne zna da rukuje i konačno mi rekao da ne može da registruje srčanu radnju i da dodjem danas pre podne na odeljenje radiologije, gde će me pogledati na drugom, odnosno trećem UZ.
Otišla sam po dogovoru jutros. Gledao je petnaest minuta i nije uspeo da registruje srčanu radnju. Ne treba da pišem kako sam se za to vreme osećala ležeći na onom stolu. Vidi se beba, ali ne može da doplerom registruje odjek, tačnije nešto registruje, ali nije siguran da li je moje ili bebino srce, a kad uključi boju i sondom predje preko bebe ne može da registruje. On misli da to nije dobro, čak je ubedjen u to. Rekao mi je da odmah odem za Beograd kod Plećaša da me pogleda.
Inače, ja već danima pokušavam da dobije profesora telefonom, jer mi je sestra i na prijemu i na odeljenju rekla da ne može da mi zakaže UZ kod nega, jer je pun sledećih mesec dana, da moram lično njega da pitam. Dali su mi njegov lokal koji sam ja zvala svakodnevno po sto puta i gde se niko ne javlja. Danas, onako besna i u panici, kad sam se vratila, pozovem odeljenje, tražila sam glavnu sestru i kad se javila krenem sa bujicom, u tri rečenice joj ispričam moju istoriju i da moram da stupim u kontakt sa profesorom i ona ga odmah pozove. On je naravno, kao i uvek, bio krajnje korektan, ja sam se rasplakala, tačnije sve vreme sam i plakala dok sam pričala sa njim, odmah me je čovek pitao odakle zovem, hoću li odmah da dodjem, rekla sam da nema šanse jer sam 300km daleko, rekao mi je da dodjem sutra. Planiram da krenem noćas oko 3h kako bih tamo bila već ujutru u 7 da ga sačekam. Ono što osećam ne mogu ni opisati, ipak se nadam da će biti dobro, mora da bude, verujem u to. Eto, neka ostane i ovo zabeleženo, a sutra ću javiti šta je bilo na pregledu.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 10/3/2011, 15:18

Jooj Naco, mogu misliti koliko ti je tesko! Najmerodavniji je vag uz u maloj trudnoci, verujem da ti je tesko i da nemozes doci sebi. Saljem ti puno pozitivnih vibracija i zagrljaja. Sutra se obavezno cujemo, nadam se da i verujem da ce biti sve ok, ovi nasi ultrazvuci su toliko stari da mogu u penziju da odu, a i konacno mi je drago da si mogla da dodjes do doktora. Drzim fige jace, najjace da bude sve u najboljem redu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/3/2011, 15:53

Naco, šaljem ti dobre vibre, i verujem da će sve biti ok! Mora biti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 10/3/2011, 16:10

Naco, nadam se da ce sve biti kako treba!

Agata, hvala i stavljaj tiker!

Sve vas pozdravljam, net mi je los pa sta stignem da uhvatim od postova, procitam...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 10/3/2011, 16:12

Naco, molim se da bude dobro sutra.
Aparat za ginekoloski UZ je i posebno podesen, nije kao za abdominalni. Meni je pri jednom pregledu doktorka tako rekla da ne hvata srcane otkucaje, ali je onda insistirala, pa me pregledala vaginalnom sondom i tek onda jedva uhvatila signal.
Stvarno je to muka kad nemas gde ni da odes na pregled.

Naco, srecan vam put i da nas se vratis sa lepim vestima, drzim vam pesnice svim srcem!

molitva

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 10/3/2011, 16:15

Vasarka, Leno,
spremam se da stavim tiker, moram da iscitam kako se to radi.
Ljubim vas!

agata

Broj poruka : 301
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 10/3/2011, 16:35

Naco zagrljaj
Uzasavam se od stanja tih UZ aparata, najvjerojatnije je do njih (a malo i do nestruchnosti tih ljekara). Drzim ti palcheve za sutra, da sve bude u savrshenom redu. cvet
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 10/3/2011, 17:04

naco ne sekiraj se i ja sam na pocetku prosla kroz to,dok nisam digla celo odeljenje na noge i dok me nije primio profesor Mikovic nisam se smirila.na kraju je sve bilo ok i njihova reakcija je bila nije im dobar aparat.bice to dobro veruj mi! ljubimo te puno i samo misli pozitivno!!!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 670661
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nesalela 10/3/2011, 17:08

Naco znam da se sekiraš i razumem te u potpunosti....Držim palčeve da sve bude kako treba molitva
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 10/3/2011, 17:22

Naco ne sekiraj se dobro da odmah ides za BG , mislimo na tebe
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 670661
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 10/3/2011, 17:35

Naco, ja sam večiti optimista i verujem da je to problem UZ aparata, a ne bebe. Čekam lepe vesti sutra molitva

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od liki 10/3/2011, 17:45

Naco bice sve u redu verujem u to drzim ti palceve za sutra molitva
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od naca 10/3/2011, 18:21

Hvala na podršci, mnogo mi znači osmeh srce I ja sam optimista i verujem da će dati Bog da sve bude kako treba. Pokušaću bar malo da odspavam i da nateram mm da odspava, jer treba da ustanemo u 2h kako bi već u 3h krenuli, a on mora i da vozi. Pitam se isplatili se uopšte lezati u krevet. Toliko sam napeta, da verujem da neću moći ni da spavam. Sve vas zagrljaj
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od vašar 10/3/2011, 18:27

Naco,verujem da ce sutra biti prelep dan za tebe i tm zagrljaj
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 10/3/2011, 19:41

Naco, možeš da popiješ nešto za smirenje, ako ne možeš da zaspiš. Mislim da je važno da se odmoriš i da se što manje stresiraš, koliko je to moguće zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 10/3/2011, 20:20

Naco navijamo da sutra sve bude ok.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 10/3/2011, 20:28

Naco , navijam da sve bude ok.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu