KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

+52
MAAKKI
anak
bokica
bak
heart84
cipiripi
Mirjana
anna
majakg
key
noja
Sofka
Kockica
JocY
Orline
KoMetaK
cici
malenaa
dragana76ns
*AIDA*
seka 35
Simona
MARA
agata
bubili2
nena beba
cicsa80
Republica
bebko
lena
adriatika
buby
Aki
Mrvica
naca
bobica83
Deni
Sneza
dr mali pariz
HappyGirl
vašar
djole42
Zoka83
lolipop
Milijana
Zaneta
liki
maja76
BiKsi :)
Shizika
catherine290505
maja kg
56 posters

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja76 10/6/2011, 21:40

Majo ja cu znati 21.juna tada ce mi u Visegradskoj raditi uz i ginekoloski pregled i na osnovu toga ce Ljubic odrediti. S jedne strane bih volela prirodan porodjaj a s druge, opet toliko smo se godina mucili mozda bi bilo bolje da bude carski rez.
Plecas je odlican dr i znam da ce biti sve u redu Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 10/6/2011, 22:51

Liki,meni su u pocetku stalno pominjali carski kao najverovatniju opciju,i ja sam se nekako psihicki pripremila za tu varjantu.Medjutim kada sam prosli put lezala na odeljenju cula sam da ima podeljenih misljenja i medju lekarima o tome,i da po nekima trombofilija nije apsolutna indikacija za carski,tako da odlucuju od zene do zene,videcemo sta ce smisliti povodom "mog slucaja". Wink

Majo drzim palceve za 21.06,nekako je lakse kada znas na cemu si.Jel tada i ti ostajes na odeljenju ili ides samo ambulantno kod dr.Ljubica?

Ja ne znam koliko ce me zadrzati kada budem otisla,da li ce me zadrzati do kraja ili ce mozda obaviti preglede i zakazati prijem za neki odredjeni datum.Ja bih licno volela da me ostave,jeste bolnica,ali nekako sam sigurnija kada sam tamo.U stvari najvise me plasi opcija da me ne vrate,i da u medjuvremenu ne krene prirodni porodjaj,a ja nemam nikakvu rezervnu varjantu ovde u Kg-u,posto sam sve od pocetka zavrsavala u Bg-u.Ne znam kakva je procedura,jer cu tada biti vec 36 nedelja. osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od liki 10/6/2011, 23:04

Pa moze da se desi da te ostave do kraja ,nisam u toku kako to ide i mene plasi da ne krene prirodno porodjaj i jos nisam iz Bg-a,dok stignem a i treba da ukinem fraxi 12 h pre operacije,
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 10/6/2011, 23:58

Pa i mene najvise plasi to sto nisam iz Bg-a.Zato i jedva cekam dvadeseti da vidim na cemu sam.Videcemo kakva je procedura,pa cu javljati sta se desava,imacemo onda malo jasniju sliku kako to ide sa ovim nasim dijagnozama.Ja se ipak nadam da ce se odluciti za carski i da cu ostati tamo do kraja.Problem je sto mi i dr.Miljic ne radi do 27.06,pa pretpostavljam da ce sacekati i njega kako bi se i on izjasnio,jer me on i vodi od samog pocetka.
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja76 11/6/2011, 09:25

Majo nema razloga da se plasis sto nisi iz Beograda, koliko sam samo zena upoznala iz unutrasnjosti i apsolutno imaju isti tretman kao i prema zenama iz Beograda, veruj mi da je tako, mislim da oni to ni ne gledaju, cak sta vise ako nisi blizu pre ce ti uciniti neki ustupak.
Ja cu ambulantno raditi pregled,a tek za 30. jun mi je zakazana hospitalizacija, mozda ce biti potrebe da to bude ranije.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 14/6/2011, 23:58

Nikako danas da stignem da se javim.Pocela sam da prikupljam papire za Bg.i danas su mi stigli neki od prvih rezultata.Sve je u granicama,ali mi je secer bio 7,1,odsekla sam se kada sam videla.Nikada do sada nije prelazio 5,2.Ne znam da li mozda ima veze to sto sam u poslednjih dva-tri dana malo preterala sa hranom i slatkisima(bila nam je slava u nedelju),a i celu prethodnu noc sam mnogo lose spavala.Uglavnom ceo dan sam bas uznemirena zbog toga,pa sam veceras negde oko pola deset izmerila na aparatu za secer u komsiliku,nakon parceta torte u sedam(tada jos nisam znala rezultate) i bio mi je 4,5.To me je malo smirilo,ali planiram da se bocnem i ujutru,a onda mozda uradim i OGTT da vidim sta se desava.Taman se smirim oko jedne stvari,ali uvek nesto novo mora da iskrsne i da me totalno poremeti.....
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja76 15/6/2011, 09:23

Majo moguce da je od slatkisa i prevelike hrane, potpuno izbaci ugljene hidrate i nemoj da brines Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 15/6/2011, 17:16

Ja isto mislim da je od slatkisa. Probaj da se ne sekiras, bilo je trenutno.
mene isto neka navala za slatkim uhvatila, bolja mi je opcija sladoled...
Jos malo pa ce 20-ti cekamo te sa izvestajem, verujem da je nestrpljenje veliko love bar ces znati na cemu si igra
Ljubimo vas ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od malenaa 16/6/2011, 12:36

majo jos malo pribiyio se stize nam i danca sve ce biti dobro sta god da odluce veruj njima plecas je super doktor i verujem da ce biti dobo osmeh srce bebe srca1
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 16/6/2011, 18:14

Devojke.... osmeh srce
Bila sam jutros kod endokrinologa,ipak su mi uveli insulin.Juce sam uradila prosek secera za zadnja tri meseca,i pokazao je da je bilo tih varijacija u tom periodu(6,6 je bio moj prosek,a normalno je do 6,0),ali da mi to nismo uhvatili jer je onaj prvi jutarnji uvek bio dobar,a ja nista drugo vezano za secer nisam ni radila.Mnogo sam se nasekirala,sutra idem na UZ,a u ponedeljak u Bg.Bas mi ovo nije trtrebalo sad na kraju.Sinoc sam bila bas nervozna,sve mi se skupilo,i kada sam izmerila secer je skocio na 8,6.
Javljam se sutra sa izvestajem sa Uz-a,drzite nam palceve...... osmeh srce
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od dr mali pariz 16/6/2011, 19:38

Majo,približava se veliko finale,nemoj se mnogo sekirati i sebi šećer time nabijati...toliko toga si prošla,sad samo da ubiraš plodove.Poslušaj maju,izbaci slatko,i bez nerviranja.Srećno! MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 338438
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Sneza 16/6/2011, 21:33

Jedan poljubac za smirenje MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 582639
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od BiKsi :) 17/6/2011, 09:05

I još jedan poljubac za smirenje! MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 582639
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Kockica 17/6/2011, 14:03

Biksi :) ::I još jedan poljubac za smirenje! MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 582639

Evo i treći poljubac za smirenje usne
Molim te bez nervoze, ti si sada ušla u 9. mesec i nema sekiracije! Čekamo izveštaj sa UZ! ljubav
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cici 18/6/2011, 11:34

Kockica ::
Biksi :) ::I još jedan poljubac za smirenje! MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 582639

Evo i treći poljubac za smirenje usne
Molim te bez nervoze, ti si sada ušla u 9. mesec i nema sekiracije! Čekamo izveštaj sa UZ! ljubav

i od nas za smirenje love
Znam da je tesko ali probaj, sad je finale na redu i bice sve skolski. Za vas od nas zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 18/6/2011, 14:42

Devojke hvala na ovoj podrsci..... zagrljaj
Mi smo juce isli na 4D UZ.Danica je dobro,ali je po obicaju slabo saradjivala Wink
Dr.je dao sve od sebe da dobijemo neku sto jasniju slicicu,ali jedino sto smo imali na kraju je par profila,i par osmeha koje je podelila sa nama. osmeh srce
Sto se mera tice odgovaraju nedelji,protoci su dobri,teska je oko 2500gr.Rekao nam je da je beba prilicno zrela,tako da sto se njega tice tu nema potrebe da se ceka do samog kraja,ali ce ipak o tome odluciti u Bg-u,kao i o nacinu porodjaja.Pricali smo i o ovom seceru koji se pojavo,hvala Bogu nije ostavio ostavio nikakve posledice,ali definitivno moram promeniti rezim ishrane i nastaviti sa insulinom.
Danica je jedna mala bucka,ima punacke obrascice,rucice i podbradak,preslatka je........ osmeh srce
Nas dve vam saljemo jedan veliki poljubac,a mi se polako pakujemo i spremamo za Bg.
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cicsa80 18/6/2011, 15:19

Poljubac za Danicu slatkicu i mamu! Bas je blizu onaj najlepsi dan! ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Kockica 18/6/2011, 16:37

maja kg ::
Danica je jedna mala bucka,ima punacke obrascice,rucice i podbradak,preslatka je........ osmeh srce
Nas dve vam saljemo jedan veliki poljubac,a mi se polako pakujemo i spremamo za Bg.

Cmokić za malu buckicu! Neverovatno je to kako se sve lepo vidi na 4D. Mi smo videli da naša mrvica ima ista punačka usta kao mm (ili tripujemo) lol! . Meni se čini da baš liči na mm, a onda sve mislim da nisam normalna, pa nekada se ne vidi na koga liči ni kada se rodi, a ne ovako na ekranu Very Happy . Ljubac i za srećnu mamu!
usne usne
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od cicsa80 23/6/2011, 11:22

smajli angel cvet ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Milijana 23/6/2011, 15:05

Majo, vidiš, posle svega, si na samom kraju i tako blizu upoznavanju sa svojom devojčicom. Dugačak i težak put si prešla, ali se ne da meriti sa srećom koja te očekuje... a Danica, ne samo da je prelepa, nego ima i prelepo ime osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od maja kg 23/6/2011, 18:55

Drage moje danas sam stigla kuci,pustili su me iz bolnice.Obavili su sve preglede(kontrolu secera,UZ,konsultovali hematologa,CTG),i danas su doneli odluku da nas puste kuci na dve nedelje.8 jula idemo ponovo,i tada bi trebalo da to bude to.Nisu hteli da zure i nista izazivaju na silu s'obzirom da su svi rezultati dobri,taman da Danica dobije jos malo u kilazi,sada je teska oko 2,5kg.Radicemo CTG na treci dan i UZ jednom nedeljno,cisto da ne bude nekih iznenadjenja,i da Danica ne odluci da ipak malo pozuri Wink
Veliki poljubac od nas dve...... ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Kockica 23/6/2011, 21:47

Neka su te pustili, bolje da Danica bude još malo kod mamice! Dve nedelje će brzo proći! osmeh srce
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od malenaa 24/6/2011, 17:16

jos malkice i stize princezica taman jos malo da poraste i bice sve super sunny osmeh srce
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Deni 26/6/2011, 22:42

Super, neka neka , da se Dance jos malo ubucka, pa da je stipkamo za obrascice Very Happy angel
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Kockica 27/6/2011, 14:06

Maja76 se porodila, sada je tvoj red Majo! Još malo, sve si bliža upoznavanju!
stiže angel
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak - Page 9 Empty Re: MAJA KG - Dosao je i taj divni trenutak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu