KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+56
korpica
nina :)
bak
lilya
mamajednogprinca
era
cufta
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
Orline
Zoka83
Danicab1
lena
bokica
dragana76ns
bobica83
KoMetaK
Republica
nabla
Cupava
lolipop
key
djole42
Struzzo
Shizika
kasia
bebko
Agata27
Sneza
maja76
brinbili
naca
Gala
HappyGirl
Milijana
jul
Simona
Pakki
Sami
zoxa
Jelence
Nefertari
maus
adriatika
caci
MARA
tuli
nesalela
Anuska
catherine290505
dejna
BiKsi :)
dr mali pariz
buby
Tinche
60 posters

Strana 4 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Sledeći

Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 11/1/2011, 07:24

HVALA mama Staso na slikama i nemoj da stedis.
Znaci na prolece kod tebe da skratis Ani malo krajeve Very Happy Friz je super, mlogo mi se svidja.
I bravo za briznog tatu
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od tuli 11/1/2011, 19:05

Preslatka je i komična love
Sa novom frizurom i ovim okicama mi na tebe liči.
poljubac
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 12/1/2011, 12:39

maus ::
Znaci na prolece kod tebe da skratis Ani malo krajeve Very Happy Friz je super, mlogo mi se svidja.

Važi Mima
Wink

Moram sada i da pohvalim Stašu, kada sam umela i da se žalim....Evo treća noć (DA KUCNEM U DRVO) bolje spava, dva puta se budi do ponoći, brzo se uspavamo i onda spava do 4-5 ujutro, to je USPEH....i ja sam sada naspavana, da mi je neko pričao da će mi četiri sata u kontinuitetu značiti da sam naspavana ne bih verovala, ali tako je....Sada smo u fazi da pokušava da ponovi reči za nama, naravno samo neke i prvo je to na njenom jeziku a onda nekada i uspe delimično da ponovi....to je tako slatko....svaki put mislim e ova faza je najbolja ali uvek ima neka bolja i svakim danom nešto novo....kada izadjemo na ulicu da šetamo bude malo u kolicima i onda nemirko ne može da izdrži i onda hoće da hoda po ulici kada vidi drugu decu, u kući redje hoda više puzi i uspravlja se uz nameštaj, ali na ulici bude oduševljena i hoda uz moju pomoć....Eto malo i pohavle za moju Stašu....
srcasti poljupci
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Milijana 12/1/2011, 13:15

Nisam ja ni sumnjala da ona ima brdo razloga za hvaljenje, to ti, mama, ne valjaš, pa se samo žališ yes
Okasta bubica nemirna love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od HappyGirl 12/1/2011, 14:33

Hhaha mnogo mi je slatka i baš volim što je tako aktivna Very Happy likeit ff
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sami 13/1/2011, 12:53

Ovu malu zubasu citam redovno i gledam slicice ali ne stizem od svog nestaska nista napisat.
Ljepotice slatka ljubim te puno a sa zubicima je smijesna Laughing
a mama nisi los frizer Wink
jao kako ce ona da voli barbike, ma definitivno mogu da kazem da je puno lakse odgajati curice nego djecake u mene puna kuca auta.
Lelo ljubi tu malu guzavu, zubavu i za mene svaki dan ljubav ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 13/1/2011, 21:22

Krenuli nam zubići i dole, kečevi....znači žureza....zabelele desni i vidi se u dnu bele crte što znači samo što nisu, znači mama idemo jovo nanovo - bilo slatko četiri dana....Neke goste smo imali danas pa malo gužvanjac, za ceo dan je spavala 20minuta i zato sam malo pre imala problema da je uspava....ali uspela sam danas da je slikam na bicikli da vidite kako se vozi....nema vremena za sedenje, svaki šraf na bicikli je proverila v

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 13/1/2011, 21:36

Joj miline, pa Stasa hoce tebi i Neri skoro istovremeno da izrastu kecevi lol!
Lelo sta da ti kazem za spavanje sto vec nisam -zvrcni me oko 3h da popricamo lol!

love
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 13/1/2011, 21:39

Cathy eno je igra se u krevetcu, već se dva puta budila i sada sam je ostavila da se malo igra, za sada je mirna, ali NE SPAVA....valjda neće noć biti mnogo teška....Važi, čujemo se... Wink
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 14/1/2011, 09:16

catherine290505 ::Lelo sta da ti kazem za spavanje sto vec nisam -zvrcni me oko 3h da popricamo lol!

izvini Cathy spavala sam u tri, ćerka me pustila jer je zaspala tek u 02h affraid , da da, posle kupanja je spavala svega nekih pola sata i uspela sam ponovo da je uspava ali se ubrzo probudila i ostala budna do 02h...pa opet od četiri do šest.... yes Pre nekoliko dana ja odlučim da joj ne dam žitarice da bih videla da li možemo da ih proredimo i četiri dana nije imala stolicu i naravno vratili smo se jutarnjim žitaricama i proradila creva, juče je kakila tri puta, super stolica i sve to, sinoć kada sam je uspavala opet je kakila (zato se probudila), opet sam je uspavala ona se opet ukakila, ali nije imala proliv, možda malo naznaka kao da hoće ali nije....i onda smo zvali onu prijateljicu i ona kaže da hoće od zubića i da joj dam Flonivin, što sam i učinila i prestalo je, ali su nas zezali zubići mnogo je plakala, nikak joj nije odgovaralo, bila je raspoložena do 23h e onda je krenulo....Proći će i ovo valjda brzo, posle ću da postavim VK da vidite opet kako se smeje....
zagrljaj
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 14/1/2011, 13:21

Joj Lelo ratni druze moj zagrljaj , sta da napisemo sto vec nismo zbunjen ...Svaka ti cast kako izdrzavas, kako ne padnes Shocked ..MM i ja smo sad nekako uspostavili sistem poslednja dva dana pa me on pusta da spavam nocu a on je hrani a ja njega "pustim" danju (mada ja se svakako budim cim ona krene da vuvuzelise nocu) ali kod tebe ni to nije moguce jer tm vozi samo mu fali da bude neispavan..zato kazem- svaka ti cast!
Hajde pusti vk da malko uzivam yes love
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 14/1/2011, 15:09

[Only admins are allowed to see this link]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 14/1/2011, 15:48

 b Preslatka je i ja sam se smejala dok se ona cerekala ff
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 14/1/2011, 16:18

Eeeeeee, blesaca malena! Tek sada lici na tebe od kad si je osisala!!!
Kako samo slatko trepce kada ocekuje medu (ili je zeka u pitanju, ja samo mede vidim Wink)
A onaj momenat kada se kamera spusti na njene nozice...joj kako bi je istiplaka!!!

[Only admins are allowed to see this image]


Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Gala 14/1/2011, 16:30

Preslatka je:)
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 14/1/2011, 18:49

Ovaj njen smeh je melem kad je čovek umoran! [Only admins are allowed to see this image] Ne znam da li neko može da ostane ozbiljan kada je sluša i gleda! Meni je kez odmah bio na licu! Preslatka je!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 14/1/2011, 19:47

Mučimo muku sa stomakom, tj. juče je imala šest stolica a danas tri....juče su bile normalne a danas već proliv ali ne voda već ona retko i "mirišeeee".....Baš je muči, za ova dva dana nestao joj je stomačić, toliko je kakila da ga više nema....slabije i ručka, danas sam joj najviše davala pirinač, toliko je bila umorna da sam je u sedam već uspavala pa kako bude, nije mogla na oči da gleda jer smo prethodnu noć bile budne, danas odspavala dva i po sata i jedva izdržala do malo pre.....nervozna je ceo dan, mislim da je neki virus potkačio, neki kažu da je to od zubića....nemam pojma ali valjda će da prodje do sutra ako ne ja je vodim kod lekara jer se bojim dehidracije....jedva sam je naterala malko samo vode da popije, kuvala čaj ne bi li popila, ma neće....jedino dobro je što je dojim pa ipak unese tečnost....baš me zabrinjava....hvala na komentarima za smeh, to je mamin veseljko, voli da igra kada čuje muziku, digne rukice i mrda guzom levo desno, ako uspem nekada da je uhvatim snimiću je....Ljubac.... d
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Gala 14/1/2011, 19:54

Pazi da ne dehidrira. Daj joj sto vise tecnosti. Pa ako izbegava da pije, daj joj na spric, silom sta ces. Ja sam mojoj davala orosal 1 kasicicu na 5 minuta i to ceo dan. Ali moja je imala i proliv i povracala. Orosal joj mozes i spricem davati 1 ml. Posto ne povraca, ne moras toliko cesto kao ja, ali daj joj s vremena na vreme
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Gala 14/1/2011, 19:56

E, da mene je pedijatrica savetovala da kuvam supu iz kesice, a jos bolje pilecu supu sa nogicama ili ledjima pilecim jer tu ima puno kalcijuma.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 14/1/2011, 20:02

Joj bas mi je zao, dal je od zubica ili virus, ljubimo da sto pre prodje. izbegavaj mlecne prozivode kao sto je jogurt i pavlaka, daj joj sto cesce da sisa ako vec nece toliko vode. Mozes joj dati sargarepu i krompir, pirinac obavezno i pirincanu vodu, banana stvrdnjava stolicu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Gala 14/1/2011, 20:07

Aaa, pa ona jos sisa? E pa to je druga stvar. Nisam znakla. Daj joj da sisa, to je jos bolje nego voda.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 14/1/2011, 20:37

Gala :: Daj joj da sisa, to je jos bolje nego voda.

Pa to me malo teši, danas sam joj davala da siki više nego inače pa će to valjda malo ublažiti....i bananu sam joj davala baš zbog stvrdnjavanja stolice....Hvala na savetima, valjda će noć biti dobra....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 14/1/2011, 20:54

Lelo, ako nisu zubi to meni lici na virus posebno zbog mirisa koji pominjes, kako moja dr kaze sve iznad pet stolica a posebno redjih mora da se ispita, vodi je, nek joj urade koprokulturu da budete mirni, jel ima temperaturu? Gala je u pravu daj joj da sisa sto cesce tako ce najbolje nadoknaditi tecnost.

Zao mi je bas so se muci, nadam se da ce brzo proci. Da mozes da joj ubacis i probiotik neki -npr. Ivancic i sinovi Probiokid imuno..
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 14/1/2011, 20:58

Da to sto Nef kaze a mi smo pili dugo- pirincani odvor, 500ml vode, dve kasike pirinca, da se ukuva a odrzavas isti nivo vode stalno. Kad se ukuva pustis da se slegne, iscedis i das joj.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 14/1/2011, 21:04

Davala sam joj sinoć Flonivin kapsule, tako nam rekla ova prijateljica pedijatar, u moje mleko sam rastvorila prah iz kapsule i dala joj, danas je imala manje stolica, ali još sutra ću videti, ako se ne poboljša vodiću je sigurno kod lekara bez razmišljanja, ceo dan je bila užasno nervozna i meni u stvari liči na neki virus pre nego da su zubići....Budila se pre sat vremena ali nije kakila, dala sam joj da siki i evo je spava, valjda će biti dobra noć....Cathy, Gala, Nef ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 4 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu