KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+56
korpica
nina :)
bak
lilya
mamajednogprinca
era
cufta
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
Orline
Zoka83
Danicab1
lena
bokica
dragana76ns
bobica83
KoMetaK
Republica
nabla
Cupava
lolipop
key
djole42
Struzzo
Shizika
kasia
bebko
Agata27
Sneza
maja76
brinbili
naca
Gala
HappyGirl
Milijana
jul
Simona
Pakki
Sami
zoxa
Jelence
Nefertari
maus
adriatika
caci
MARA
tuli
nesalela
Anuska
catherine290505
dejna
BiKsi :)
dr mali pariz
buby
Tinche
60 posters

Strana 3 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od tuli 4/1/2011, 10:32

Medenko, maleni!
Preslatka je sreca
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od jul 4/1/2011, 11:49

Srecna ti Nova Godina drugarice, zelimo sve najbolje...Jana i David ZIMA5 ZIMA5 ZIMA5 ZIMA5 ZIMA5 novogodišnji 2 novogodišnji 2 novogodišnji 2 novogodišnji 2 novogodišnji 2
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 5/1/2011, 05:41

Dobro jutro....pijem kafu sa mužem, Staša nas držala budne od 02h do pet i mi ne možemo da spavamo....Da li su opet zubići nemam pojma, a inače moja Staša je fenomen, dole nema nijedan a gore ima 1,2,3 i drugi kec se vidi, koliko znam to se baš i ne dešava ali eto kod nje može....Spavamo preko dana nekih sat, najviše dva i to iz dva puta, ali i to je uspeh kako nije htela uopšte,imali smo problem sa ekcemom nisam pre praznika kupila onu kremicu što joj mažem a ona je odjednom bila preplavljena istim pa je svrbelo i juče pravili popis u toj apoteci i ja ih molila i kumila i smilovali se, kažu nećete dobiti račun, ma koji račun kažem ja....Sada se smirilo jer je krema odradila svoje...Nef ove zime nećemo na Zlatibor, ali zdravlje bože sledeće idemo sigurno, evo mama i stariji moj sestrić idu sutra da tamo proslave Božić i Srpsku novu godinu, uživaće, snega ima biće im super...Mm je na odmoru, svima im pisao direktor, ja to zovem prinudni odmor, i svako jutro ga ćera budi sa ta-ta,ta-ta....on je patosran, jer obično ode na posao i nema tog uživanja....Nisam pisala da je za Novu godinu Staša bila ok, samo u ponoć komšija pucao vatromet kao u sobi da je bilo i ona se samo ukočila u krevetcu i gledala uplafon, ni glasa nije ispustila i ja udjem brzo da se ne bi uplašila i posle 10min je zaspala....Baš sam se raspisala, hajde budite mi dobre, ljubi te malilšane.... yes
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 5/1/2011, 14:41

Muke su to moja Lelo...ti zubici...dobro je da se mi ne secamo kako je nama bilo. [Only admins are allowed to see this image]

Bas mi je zao sto se tako mucite...bar vam je taja kod kuce pa na smenu mozete da odspavate.

Ljubi mi tog andjela okatog!!!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od MARA 6/1/2011, 15:39

Jooooooooj lelo,ja se vrlo cesto pitam kad cemo se konacno ko ljudi naspavati,odmoriti..........i setim se moje mame koja kaze eh nedostajace vam taj period kad su vam deca bila mala........
Mora tako,sve u rok sluzbe,al Stasa je ubedljivo najveca nocna ptica od svih beba,dece na forumu
Ljubim je u te lepe oke u obraze,ma ljubim je celu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 7/1/2011, 07:26

tatatatata tata se topi 100% Very Happy
Cmok za sve vas usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 7/1/2011, 13:20

MARA ::al Stasa je ubedljivo najveca nocna ptica od svih beba,dece na forumu

yes yes yes i ja tako mislim, ubedljivo najveća nespavalica... yes

....SREĆAN BOŽIĆ SVIMA KOJI SLAVE....

Mi smo sinoć slavili badnje veče, Staša nije izvukla paricu ali zato svekrva jeste yes Mi razvučemo stolnjak na pod i postavimo svu hranu i tako jedemo, Staša je malo sedela, ali onda je želela sve da pipne pa smo morali da je stavimo u dubak ali i tu je uživala....nismo se slikali samo smo snimali pa ću videti ako budem uspela da prebacim snimak nekako pa da vidite....prvi put smo se uspavali u deset uveče i spavala je do dvanaest pa se budila pa opet u 02h i tako je bila budna jutros do 05....ja zaista ne znam kako funkcionišem kada je svako drugo veče takvo...ali funkcionišem....najgore to sam ja sinoć legla u jedan i onda mi je bilo mnogo teško da budem budna....sinoć sam joj dala samo mrvicu od česnice da pojede i onda je navalila na bundevu....dobro se nakrkala....Svako jutro stavimo Stašu u naš krevet kada se probudimo da se igramo, njenoj sreći nikada kraja, ne znam kome pre da se okrene, pa se skrivamo ispod ćebeta, pa ona ciči od smeha, pa počne da beži ali nas je dvoje a ona je jedna Very Happy samo još to nije shvatila Very Happy Ljubimo sve malene drugare i sve tete....Evo jedna sličica, palo je upoznavanje Staše sa Barbikom koju je dobila od jednog našeg drugara za Novu godinu....


[Only admins are allowed to see this image]

A ovo je moja zuba zubata Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 7/1/2011, 13:36

JOJ lELO KAKVA JE ONA SRECKA. cESTO TE SE NOCU SETIM KAD SMO I MM I JA ZBOG nERE BUDNI -PA POMISLIM DA BI MOGLE MALO NOCU DA SE CUJEMO, ISPRICAMO, KAD VEC NE SPAVAMO Laughing . I ja se cesto pitam do kada cu moci tako Shocked . I mi Neru prebacimo ujutru kod nas, ustvari ona se probudi malo pre nas, cujem je kako cucori, ima jedno jastuce sareno sa kojim svako jutro tracara, pa je mi malo iskuliramo da uhvatimo jos koji minut sna, pa kad krene da pisti prebacim je kod nas i tako neko vreme uzivamo Very Happy ...
Ajde postavi vk da gledamo! Od kada i od kuda ta tradicija da sedite na podu ? Bas mi je zanimljivo, steta sto sveki izvuce paru Razz kod nas je Nera i to sam je pustila da bira parce, uhvatila bas ono sa paricom i ne pusta, mamin bankar buduci Razz
Stasi se bas svideo poklon yes
Ljubimo vas puno!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 7/1/2011, 15:13

Evo malo sam našla na internetu lepo objašnjeno, ali mi od svega toga samo večeramo na podu....to je prosto jedan običaj koji poštuju kod mog muža pa sada i ja....mi to kod moje mame nismo radili, ali je lep običaj....

Pred veče domaćin unosi badnjak i slamu u kuću. Kuca na vrata, a kada ukućani pitaju Ko je? odgovara Badnjak vam dolazi u kuću. Potom mu domaćica otvara i obraćajući se badnjaku govori Dobro veče badnjače!. Domaćin stupajući desnom nogom preko praga unosi badnjak u kuću, i pozdravlja ukućane rečima Srećno vam Badnje veče, na šta ga ukućani otpozdravljaju sa Bog ti dobro dao i sreće imao, dok ga domaćica dočekuje sipajući po njemu žito iz sita.

Noseći badnjak domaćin obilazi kuću kvocajući kao kvočka, a domaćica i sva deca idu za njim pijučući kao pilići. Domaćin obilazi sve uglove doma bacajući po jedan orah u svaki ugao, što se smatra žrtvom precima. Ostali orasi i lešnici se ostavljaju i u slami ispod stola i najčešće se jedu sa medom. Orasi koji su u uglovima niko ne uzima.

Po unošenju badnjaka, domaćin ili domaćica, unosi slamu i raznosi je po celoj kući, a posebno na mesto gde će biti postavljena večera. Pri tome onaj ko nosi slamu kvoca, a ostali pijuču. Preko slame se postavlja stolnjak jer se služi i jede na podu. Stolice su iznete iz kuće i sedi se na slami.

Posle Božića se ova slama nosi u obor, štalu ili ambar, a njome su i obavijali voćke da bi bolje rodile.
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 7/1/2011, 15:16

hahahahahahah zubata zuba, kakav secer majko mila smajli angel
Koje odusevljenje kada je videla Barbi lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 7/1/2011, 21:52

maus ::
Koje odusevljenje kada je videla Barbi lol!
ej,baš to~! Very Happy [Only admins are allowed to see this image]
medenjak pravi!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 7/1/2011, 21:59

Ljubim duse moje preslatke!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 7/1/2011, 22:05

Kakav sladak zubić!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 8/1/2011, 21:18

Evo me drage moje, i dalje ista priča što se spavanja tiče, čitala sam časopis Moja beba i piše da bebe izmedju 6-12 meseca treba da spavaju 13 sati a moja Staša ako uspe za 24h sastavi 9h ubio me bog...šta da kažem, ne znam u čemu je problem, ali mislim da ima udela što je nemirna kako kada je budna tako i kada spava....sve ostalo je (da kucnem o drvo) ok....klopa, igra, puzanje, hodanje uz ivicu kreveta, baš je gipka mogla bi da bude neka gimnastičarka zaista ako ovako nastavi....ali spavanje, evo juče ujutru je mm ustao ranije i ja se budim kad pogledam Stašu a ona nema donji deo pidžame affraid zovem muža i pitam ga zašto joj je skinu v a on zbunjen misli da sam odlepila, lepo devojka skinula čarapice i donji deo pidžame....pa šta dalje da kažem....sada joj opet oblačim iz jednog dela pidžamu sa zatvorenim stopalima, nema druge...Evo u to ime slika sveža nekih 10 min, očekujem da se probudi jer vidite u kakvom je položaju....Ljubac za sve....

[Only admins are allowed to see this image]

A ovo je zuba zubata dok zeva... Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 8/1/2011, 21:24

[quote="nesalela"] što se spavanja tiče, čitala sam časopis Moja beba i piše da bebe izmedju 6-12 meseca treba da spavaju 13 sati a moja Staša ako uspe za 24h sastavi 9h ubio me bog...šta da kažem, ne znam u čemu je problem, ali mislim da ima udela što je nemirna kako kada je budna tako i kada spava...... i ja se budim kad pogledam Stašu a ona nema donji deo pidžame affraid ... lepo devojka skinula čarapice i donji deo pidžame....pa šta dalje da kažem....sada joj opet oblačim iz jednog dela pidžamu sa zatvorenim stopalima, nema druge...

Potpisujem - NERA -

druga slika je da se prevrnes od smeha


queen: lol!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 9/1/2011, 11:25

Vidim da Mašina Lena dobija dve šice drugarice, Stašu i Neru, očito idu njenim vragolastim stopama! :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 9/1/2011, 17:35

He, he, he... slatkis mali likeit
Meni se Laza redovno otkriva u poslednje vreme, sve mislim da se zbog toga i prehladio onomad... Nece u vrecu za spavanje, ali zato mu oblacim sad vise slojeva za svaki slucaj yes
Mnogo su joj slatki ti zubici srca
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 9/1/2011, 19:18

He, he misica malena, mislim da treba da spava 13h zajedno i sa dnevnim spavanjem a ne samo nocu. Ovo za gimnasticarku me podseti na Masinu Lenu koja se redovno skida, sta ces, smeta detetu pidzamica lol! ajd nekako da te utesim, nece to trajati vecno, uvek joj mozes vratiti kad bude bila tinejdzerka i kad se iz grada vrati pred zoru a ti je probudi u 9h  b
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dejna 10/1/2011, 20:51

ha,ha slatka je !!!! osmeh srce

i meni dunja nista ne spava,isti slucaj !
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 10/1/2011, 21:25

Sinoć smo malo bolje spavali, budila se dva puta do 12h i onda je spavala do pola pet, ja je čula nisam a mm kaže da je vikala i da se zato on probudio, ja nisam mogla da verujem da ja nju nisam čula ali me probudilo guranje u ledja, tačnije Staša je bila kod nas u krevetu, tata se igrao sa njom i držao ruku jer sam ja htela da se okrenem pa da je ne bih prignječila i to kada sam videla šokirala sam se....nemam predstavu kako je nisam čula ali definitivno me stigao umor....Ali zato se tata bacio u misiju da je nauči da kaže hvala....dok ona drži igračku on joj traži i kaže daj mi, i onda joj kaže hvala i zatim joj pruži igračku i kaže izvoli i ona promrmlja nešto, večeras se ja igrala tako sa njom i ona lepo tečno kaže HVALA....nas dvoje u šoku, uzeo muž odmah da je snima ali neće moći, nije htela više....totalno smo šokirani kako je tečno rekla....Ovih dana divno vreme pa idemo napolje, hoće da hoda, brblja stalno nešto, ali kad hoće da sedne da puzi tu je muka, ne može na ulici...Toliko od mene, evo neka slika da ne zabušavam, hi,hi...

[Only admins are allowed to see this image]

nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 10/1/2011, 21:27

Mnogo mi je smesna sa ovim zubicima, pametnica mala, nikad nije rano da se krene sa bontonom
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 10/1/2011, 21:27

Nisam rekla glavnu stvar, šišala sam Stašu....Išla joj je kosica mnogo u oči, šnale nisam mogla da stavljam (to samo za goste) jer se bojim da će da je stavi u usta....Pa kakav sam frizer.... Rolling Eyes
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 10/1/2011, 21:29

zasto si joj dirala frizuricu? Trebalo je palmicu da joj vezes, ja obozavam kosmatu decu, a ne ko ovaj moj celavko
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 10/1/2011, 21:32

Zubici malenici 1, 2 i 3!

Preslatka je!!!

Ma frizura je odlicna!!! Mislis da Stasa ima primedbe? Veruj mi da nema. Ako se plasis snalica i gumica (a ko se ne plasi kada je dete tako malo) lepo joj skratis kosu i gotovo. A kada poraste neka je pusta, vezuje, stavlja rajf...njena stvar.

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Milijana 11/1/2011, 00:07

Jao Lelo koji je ona šou, umirem kad pomislim da je sama skinula pižamu  b  b  b
A zubi i frizura nemam reči

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 3 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu