KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+56
korpica
nina :)
bak
lilya
mamajednogprinca
era
cufta
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
Orline
Zoka83
Danicab1
lena
bokica
dragana76ns
bobica83
KoMetaK
Republica
nabla
Cupava
lolipop
key
djole42
Struzzo
Shizika
kasia
bebko
Agata27
Sneza
maja76
brinbili
naca
Gala
HappyGirl
Milijana
jul
Simona
Pakki
Sami
zoxa
Jelence
Nefertari
maus
adriatika
caci
MARA
tuli
nesalela
Anuska
catherine290505
dejna
BiKsi :)
dr mali pariz
buby
Tinche
60 posters

Strana 18 od 44 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Sledeći

Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 26/5/2011, 09:44

E Lelo, bem mu cuka. Ajde da nam Stašenka što pre ozdravi, duša malena! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 27/5/2011, 07:07

Evo nas...počeli smo sa terapijom i moram priznati da je malo bolje....dete koje ne odbija hranu odjednom dva dana da ne jede pa to je za mene bio šok....ali zaista dva dana nije jela, možda malo samo žitarica i samo voda,voda...Juče je malo bolje ručala, posle pojela jabuku sa malo keksa i uveče sam joj dala žitarice....spavala je pre podne tri sata, pa popodne od 5-6 i uveče zaspala u 21h i evo malo pre se probudila, u 7h......moja dundica....posle nedelju dana uspela je celu noć da spava....očigledno da joj je potrebno.....i tako i treba, san je takodje lek....A o poslu da vam ne pričam, šefica mi je besna, ljuta, užas....zato što puno ljudi fali....na GO su i sada ja pravim veliki problem jer hoću da uzmem bolovanje sledeću nedelju dok mi Staša skroz na skroz ne ozdravi, da nečujem ni mrvicu šlajma.....ali šta me briga za posao, nek se ljuti ko hoće.....to je moje pravo a vratila me na stari posao, na kom sam počela kada sam došla u firmu a to je glupavo "fizikalisanje" predmeti se sa polica uzimaju pa pretražuje pa opet vratiš i tako u krug 8 sati....to je uradila smišljeno i kao zato što ću često ići na bolovanje e pa to je i dobila.....veštica jedna....Mnogo sam ljuta i besna mogu vam reći.....Ali neću više da koristim Stašin dnevnik za to ali morala sam da vam se požalim....Pišem vam popodne kakva je Staša danas.....Pozajmili smo inhalator pa se kući inhaliramo....Ljubim vas sve osmeh srce
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 27/5/2011, 08:13

eh kakvih ljudi ima! Ma sve ce joj se to vratiti kad tad. Bitno je da Stasa skroz prezdravi a tupavu seficu ko sisa.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 27/5/2011, 21:42

[Only admins are allowed to see this image] grlim milu drugaricu da što pre ozdravi!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 27/5/2011, 22:46

Lelo sve sam procitala, kao pravi dokazani astmaticar, uvek se najezim kad cujem da mala deca imaju problema sa disajnim putevima. Ono sto je sada najvaznije je da ISTRAJES tj. do poslednje mrvice slajma, jer kod mene je jedan nepravilno leceni kasalj doveo do astme i strasih napada koji su trajali godinama i tek se proredili u srednjoj skoli. Namaz -Wicks ako se dobro secam da se tako pise je meni mnogo pomogao, ali ne znam tacno od kog uzrasta je dozvoljen, maze se na grudi, proveri -cita se -VIK. Inhalator sam i ja koristila, jos ga imam kuci kod mame, secam se da je skupo placen, ako ti bude frkai nemas- pisi donece mama ili ce poslati busom pa cu ti dati. Nemoj sebe da krivis zbog sleza- slusala si pedijatra, ali treba da prosetas do njei da joj kazes, da ne upropasti neko dete. to se posla tice, davno sam prestala da brinem o tome, savesno ga obavljas, trudis se a kad ne mozes da budes tu- ne mozes, sefica nek popije bombonicu za smirenje, ona i ima vecu platu, pa nek se sekira Wink
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od key 29/5/2011, 12:44

nadam se da ce Stasa brzo ozdraviti,medenko mali [Only admins are allowed to see this image]
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od brinbili 29/5/2011, 13:26

Ljubimo malu drugaricu da prodje [Only admins are allowed to see this image]

Ovdje se sve vise djece inhalira...DR-i daju slez i jagorcevinu bez problema....A i antibiotike dijele sakom i kapom....[Only admins are allowed to see this image]
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 30/5/2011, 08:04

Hvala drage tete, proći će i ovo, samo me nasekira pošteno....Danas idemo na kontrolu na Dedinje pa ćemo da vidimo šta će reći ali vidim po njoj da je bolje, još ima sekreta ali kašlje pa se nadam da uspeva da izbaci kroz stolicu....Inhaliranje prolazi koliko-toliko dobro, sada se inhaliramo kući pa spremimo sve moću rekvizite, pustimo muziku i onda prodje relativno dobro....Pišem danas šta smo uradili a za to vreme vi pogledajte snimak, imali smo "vatreno krštenje" penjanje četvoronoške uz stepenice, bogami dva puta se popela, sve ukupno 20 stepenika....samo me bio strah jer je beton u pitanju pa da glavicu ne lupi ali nema ona vremena za odmor, čim rukica i nogica završe na stepeniku odmah kreće dalje, nema odmora.....Uživajte...pišem kada dodjemo sa kontrole....
[Only admins are allowed to see this link]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 30/5/2011, 15:29

Bile smo na kontroli....bolje je....Još današnja doza hemomicina i 10 dana inhaliranje pulmikortom i biće dobro nadam se....tačnije još deset dana inhaliranja da bi skroz izbacila šlajm da se ne bi slučajno vratilo sve....Danas je Staša imala "fight" sa macom...tačnije, stalno je čačka, uhvati se za vrata ili pridrži za bilo šta i krene nogicom na macu, ja joj stalno govorim ne,ne,ne ali nema ko mene da sluša, ih rekoh što je samo malo ne potkači maca pa da prestane da je čačka, medjutim Staša je bila toliko dosadna, a maca kao da me je čula i iz ležećeg položaja ćapi Stašu za nogicu, tačnije trenerku, ali je izbacila kandže i ne pušta, jao kada je počela da plače, urla, nije joj ništa maca uradila, to je bilo samo upozorenje, ali Staša se uplašila jer nije mogla da iščupa nogu, valjala sam se od smeha, posle smo kao grdili macu pa je i na grdila i prstom pokazivala ne-ne....Šou program....eto toliko od nas drage moje....evo još i koja slika, pa ko neko i snimak pogleda iz prethodnog posta....LJubim vas sve....
[Only admins are allowed to see this image]

To je ta nevaljala maca, ali i nevaljala Staša
Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]

Evo kako posle duela uzima kišobran, polako da je maca ne uhvati....a maca zinula (ako neko primeti)...

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 30/5/2011, 15:35

Lelo ovo je difinitivno najlepsi avatar koji sam videla do sad!!!!!! Izvini ali ocarana sam pa nemogu sad da komentarisem ostatak teksta.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 30/5/2011, 19:49

Joj Meda jednog poraslog!! Prava devojčica,sve zrelija...vidno!
A kako si pričala-maca ovo,maca ono,a maca,brate,ko Staša velika,idi bre,to kao kao bi se ti sa tigrom nosila,da vidim da l bi se smejala...
Ljubim ja moju drugarcu Stašu,i kad joj dođem,zajedno ćemo se obračunati sa tom mačketinom! Very Happy p.s. ne volEm mačke!
[Only admins are allowed to see this image] drgao mi je da joj je sve bolje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 30/5/2011, 20:23

mali pariz ::
A kako si pričala-maca ovo,maca ono,a maca,brate,ko Staša velika,idi bre,to kao kao bi se ti sa tigrom nosila,da vidim da l bi se smejala...


Ljubim ja moju drugarcu Stašu,i kad joj dođem,zajedno ćemo se obračunati sa tom mačketinom! Very Happy p.s. ne volEm mačke!

[Only admins are allowed to see this image] drgao mi je da joj je sve bolje!
 b  b  b nasmejala si me do suza...tačno se vidi iz tvog posta da ne volEš mačke....nisam ni ja neki ljubitelj ali stalno nam dolaze neke mačke, pa ih hranimo i one se samo kote itd.... v Jedva čekam vidjanje..... ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 30/5/2011, 21:51

[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od key 30/5/2011, 22:55

drago mi je da je bolje!Stasa je prelepa!med medeni!!avatar ti je [Only admins are allowed to see this image]
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Tinche 30/5/2011, 23:21

Opaaaaaaaaaaa, ode Stasenka!!!

Bravo devojcice medena!!! BRAVOOOO!!!!
Svaka tebi Lelo cast...kao ti kicma ne otpadne...samo cuvas da ne prevagne guza, il glavica pametna.

Sad i nekako razumem tvoju sveki sto je ne izvodi...
Rolling Eyes lol!


Divno je sto je bolje, posle Pulmicorta ce biti ko nova! Samo istrajte do kraja sa inhalacijama.

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 31/5/2011, 11:51

tinche ::
Svaka tebi Lelo cast...kao ti kicma ne otpadne...samo cuvas da ne prevagne guza, il glavica pametna.

Sad i nekako razumem tvoju sveki sto je ne izvodi...[/color] Rolling Eyes lol!
[color=blue]

Jesi videla kako se penje, ali kako stenje...teško guzi ali ide, ne staje....jeste "teška" za čuvanje i ne može to baka da postigne imam četiri stepeništa sve ukupno negde oko 30 stepenika.... affraid ne može to baka da pazi....što jes jes....Ozdravićemo mi i biće to sve ok....Ljubac...
osmeh srce
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Milijana 31/5/2011, 13:30

Joooj Lelo, ja tek sad videh šta se sve kod vas izdešavalo affraid Mogu da zamislim koje ste mučenje prošli, ja sam kao mala imala hronični bronhitis i to je strašnoooo. Tako mala, ne može da diše, treba da miruje, a ona ne može No Duša jedna loknasta osmeh srce Dobro je da ide na bolje, biće to sve dobro, penjalica trtasta smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 1/6/2011, 11:56

...Od pre dva dana mene ščepao virus kijavica, nos i kašalj i naravno potkači i Stašu...taman je prošlo malo, ostalo samo inhalacije da sve izbaci i kad nemaš mira, nemaš...Opet sam je danas vodila na Dedinje i kažu da jeste virus sa mene na nju i dalje inhalacije tri puta na dan i aerius sirup da joj suzbije kijavicu....eto, šta da vam kažem, nikako da nas prodje ovo poludeću.... yes
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Shizika 1/6/2011, 13:31

Medeno, malo, pa kako vas to snashlo jedno za drugim. No
Nadam se da si dovoljno dobro da istrajesh sa inhalacijama, na kraju se sve isplati. yes Zelimo vam kompletan oporavak i to brzo!
ff c
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 1/6/2011, 21:06

[Only admins are allowed to see this image] da što pre ozdravite!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 2/6/2011, 07:50

Ih bre, baš vas snašlo! Da što pre ozdravite! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 2/6/2011, 10:50

hvala drage tete na željama....danas smo malo bolje, sinoć sam joj dala sirup da joj suzbije kijavicu i dobra je, samo jednom je kinula od jutros a juče ako nije 100 puta kinula-nije ni jednom, baš mi je bilo teško da je gledam, okice su joj bile na pola koplja od kijanja...noćas je spavala celu noć za razliku od prethodne kada je spavala samo četiri sata....Jutros mi je bilo prelepo, ja se budim čujem je da priča i okrenem se da vidim jel ustala-sedi ili leži kad ona u ćošku krevetca do mene i maše mi sunce moje milo, odmah sam ustala počela da je mazi i svašta nešto lepo sam joj rekla a ona se smeje tačno me razume....evo koja sličica da vidite kako smo porasli, malo je smršala ali imala je taman malo zaliha tako da nije strašno....Ljubc za sve tete....

Šalje meni poljubac....

[Only admins are allowed to see this image]

...Moja velika devojčica....strašno brzo rastu...ručkamo bananu pa smo musavi...

[Only admins are allowed to see this image]3s.jpg" alt="" />
...Smeje se zbog blica, kao da zna da treba da je slikam...
[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 2/6/2011, 16:46

Kakva je slatka! Porasla, baš vidno! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od lolipop 3/6/2011, 09:13

Lelo divna je, ona je baš velika djevojčica. likeit
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od buby 3/6/2011, 10:19

...devojcica mila...slike su prelepe...videh tamo pa da se ne ponavljam....
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 18 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 44 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu