KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
cicsa80
Sneza
ANY
hany
Sofka
MARA
Cupava
*AIDA*
ivi
masa
Sanjaa
daco
cipiripi
adriatika
Simona
ŽenoLina
elijana70
Struzzo
7-patuljaka
HappyGirl
Tinche
kristina33
Aida
naca
lolipop
maki79
seka 35
bule74
KoMetaK
simona68
viktorija
Malina
Marija86
heart84
Zoka83
lilly13
MaliZvrk
racili
vašar
gagax81
anna
Orline
bebko
Deni
tanjica
dragana76ns
malenaa
anak
cici
ciklama
Shizika
maja76
MAAKKI
Jecaneca
bobica83
dr mali pariz
tuli
Filippa
julija
bak
BiKsi :)
djole42
66 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 25/1/2011, 09:59

Jutro cure,odavno nisam kuvala kafu... Izvolite...
anna ::
mali pariz ::Bebko,a gde košta toliko???u Helixu je do 10000 din.
U IMGGI-u FV leiden + FII + MTHFR + PAI 1 = 17110,00 din
yes
Stojković me uputio na IMGGI,pa idem tamo...Šta da radim Embarassed Ali gde sam dala na hiljade e do sada neka idu i 17110 din Rolling Eyes

Zaboravila sam juče da kažem da na moju konstataciju kako ti moji odlični embrioni nikako da se "zalepe" on se nasmejao i rekao da to nije problem postoji embrionalni lepak ali ničemu ne vredi ako embrion i endo ne uspostave kontakt Rolling Eyes
A to kod mene teže ide Rolling Eyes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 25/1/2011, 10:06

maja76 :: Tacno je da Jevremova ne trazi mutacije, vec samo trombofilije i lupus antikoagulans, ali mi se cini da si ti trazila po svojim rezultatima i da si imala i to odradjeno, koliko me secanje sluzi Rolling Eyes
Jesam Majče dobro te služi sećanje.Radila sam i faktor V i faktor II i AT III i još svašta nešto ali u sklopu trombofilije (stečene) sa referentnim vrednostima-a mutaciju No
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 25/1/2011, 14:01

Sve vas ljubim i navijam svim srcem za sve konsultacije,pozivna pisma,analize..... b b b b b b b
Bebko,drago mi je za + utisak Very Happy
d
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 25/1/2011, 14:21

vasar dokle si ti stigla?
vidim da si trebala da ides u genesis ili sam nesto pomesala?? radost
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 25/1/2011, 14:40

Marija,moj dnevnik je malko iznad....pa da se ne ponavljam Very Happy Inace ,nisi pomesala..bila sam u Genesisu,a jos malo pa ces i ti igra
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maja76 25/1/2011, 15:43

bebko ::Radila sam i faktor V i faktor II i AT III i još svašta nešto ali u sklopu trombofilije (stečene) sa referentnim vrednostima-a mutaciju No

v fd
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 25/1/2011, 17:54

Vratila sam se iz Jevremove i utisci su pozitivni Very Happy ...Upoznala sam Aidu,divna devojka, steta sto nismo imale vremena da jos malko popricamo...
E pa da pocnem...primila me je doktorka Milica Ilic...jako prijatna, ljubazna doktorka...Detaljno je pregledala sve moje analize (a ima ih Shocked )
Pitala me je ko me uputio da radim sve to ja sam rekla da sam se sama interesovala i da sam ih uradila na svoju ruku na sta je ona rekla da je to odlicno...
Interesovlala se za moje prethodne trudnoce i sve je pribelezila...Predlozila je da uradim i histeroskopiju ( affraid tako sam ja reagovala) u frontu ili visegradskoj kao i brucelu i listeriju jer je to jos jedino od analiza sto nisam radila...Sada treba da odlucim za histeroskopiju...uopste mi se ne mili...moram da razmislim...rekla je da nije obavezno ali da bi bilo pametno i to u ovom ciklusu...
Inace danas mi je 27 dan ciklusa i ja sam se malo potajno nadala da smo mozda nesto uradili iz prirodnih radova Embarassed jer smo bas bili vredni,lh trakica je bila pozitivna 11 dana ali izgleda nista...
Uradila je UZ i napisala je da je uterus pravilinih ivica sa izrazenim endometrijumom.Jedino me zbunilo sto je napisala sledece: vidljivo hipoehogeno polje promera 9 mm, na zadnjem zidu intramuralno, verovatno miom u zacetku...To mi je skroz cudno jer su me na komisiji u frontu gledali skoro i uz sam radila 1000 puta niko mi nije spomenuo nikakav miom u zacetku...
jajnici su dobri sa vidljivo difuznim antralnim folikulima i sa zutim telom na desnom jajaniku.
E sad sa kontracepcijom ne pocinjem odmah iako sada treba da dobijem jer planiraju embriotransfere za april...Tako da ovaj ciklus nista, pa od sledeceg pocinjem kontracepciju mesec dana i tako kad dodje prolece tj april tada cu dobiti svoju bebicu ili bebice... sunny
Izvinite na opsirnosti ja sam sva pod utiskom...
poljubac za sve Korak po korak na putu do bete + - Page 18 543728
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 25/1/2011, 19:05

Viktorija g drago mi je da su utisci dobri.Odradi sad brzinski tu histeroskopiju,dok se opet aparati nisu pokvarili Wink a i mozda ti odmah rese taj miomcic.Sve ostalo superiska Very Happy Znaci april je tvoj mesec....navijam za april wavecrowd
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 25/1/2011, 19:26

Bebko drago mi je da nosis pozitivne utiske iz LE.Odradi i te analize ,ko zna ,mozda u tom grmu lezi zeka Very Happy
Viktorija,svidja mi se konstatacija dr Milice Ilic da je odlično sto si samoinicijativno odradila analize ,samo bi je ja dodatno zamolila da pola svoje plate uplati na račun Kutka Very Happy Samo napred curo,histeroskopija nije losa varijanta ,taman i da se vidi sta je to od 9mm i mozda da se odmah ukloni da se lepo raščisti teren za bebane!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 25/1/2011, 19:44

Sanja dobrodosla smajli angel
dobro vece svima drage moje
dobila sam danas analize iz fronta i sve je cisto jeeeeeee
jos samo krv i urin za jedno nedelju dana da uradim i odoh na histero
Vasar bravo curo (ono za aparate lol! )
Viktorija ako zakazes u frontu za 17 ili 18 februar onda se i nas dve upoznamo
Wink
d vas sve do jedne
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/1/2011, 19:50

Viki, bravo za plus utiske!

Julija, bravo za sve čisto!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 25/1/2011, 19:53

Julija,bravo za nalaze,samo napred! na sledeći Korak! Wink
Vašar,sad ću kod tebe na kafu da vidim kako si prošla...sinoć sam te čekala...
Viktorija,kako m je drago za tu pozitivu što nosiš i odašilješ!
Divno je čitati te!Za taj-nazovi miom,ne znam šta da ti kažem...je l on može histeroskopijom da se smakne?
Još malo i ti krećeš,bravo!
Bebko,zaboravih dopisati,da i moguća mutacija ne ometa začeće...izaziva pobačaje u 2. i 3. trimestru.
Pozdrav cure! Korak po korak na putu do bete + - Page 18 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 25/1/2011, 20:22

Julija Very Happy super za rezultate...joj videcu...doktorka je rekla da nije ni sigurna da je to miom, da nece smetati ztrudnjivanju jer je jako mali i da mogu da ne radim histeroskopiju da je to samo predlog...mora da prenoci to pa cu resiti... Rolling Eyes
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 25/1/2011, 20:31

A sladak mi je bio mm gleda u ekran i u vezi tog miomcica pita doktorku : A da nije to beba? Korak po korak na putu do bete + - Page 18 404938 Doktorka se nasmejala i odgovorila mu je da misli da nije jer je zuto telo u regresiji, da joj ne lici ali da nista nije nemoguce...Rekla je da se ne brinem nista jer je to jako malo...
Biksi,Djole,Vasar, Pari hvala... Korak po korak na putu do bete + - Page 18 543728
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 25/1/2011, 21:00

Julija f g
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 25/1/2011, 21:20

dobro vece zenice!
evo ja danas dobila i od sutra pocinjem sa bockanjem !
2,2, sam vec na prvom ultrzvuku ,pa cemo vidjeti kako cu ovaj put reagirati
pozdrav
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 25/1/2011, 21:32

seko....wowww....ovaj put mora biti dobitni put igra vv
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masa 25/1/2011, 21:57

Cao devojke ff Evo citam o vasim problemima.Ja sam kroz sve to prolazila punih 8 godina.Radila sam sve moguce analize.Radila sam i HSG,Laparaskoiju,histeroskopiju,razne inseminacije i jednu neuspelu VTO.I na kaju kad sam se umorila i odustala neko vreme od svega i da mi se organizam malo odmoi d silnih ormona.Prodje godina dana od VTO ja ostanem trudno samo po sebi.Bez ikakve terapije trudnica Sad imam cerkicu 14 meseci beba Zelim vam svu srecu i da imate po jenu bebicu ako nemoze vise. ljubav LJubim vas puno i samo napred
masa
masa

Broj poruka : 4
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 17.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 25/1/2011, 22:28

Maso srcasti poljupci
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 25/1/2011, 22:43

ovaj put je dobitna kombinacija
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/1/2011, 22:51

seko, samo napred~!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od seka 35 25/1/2011, 23:09

malo se zabrinula ,jer cu se sama bockati ,a puregon mi sad prvi put i stalno surfam i gledam kako se bocka . kako vidim nije problem teoretski ,ali vidjet cu i sutra kako je prakticno!
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 25/1/2011, 23:14

I ja sam dobila Puregon.Rekose mi da je isto kao i Suprefact.
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 26/1/2011, 00:07

Biksi,Pari,Viktorija ,Vasar hvalaaaaaaaaaaaa osmeh srce ste!!!!
znam da znate ali stvarno ste tako divna podrska:)
usne
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 26/1/2011, 00:52

Viktorija, slatko me nasmeja situacija sa tvojim muzem! Sta ce, nada se likeit Jutro je pametnije od veceri, prespavaj pa odluci sta ces za histeroskopiju.
Julija super za rezultate,jos malo... good job
Seko pocinje navijanje! Evo prasimo da ovaj put bude dobitni vv
Maso i mi tebe ljubimo poljubac
Kod mene jos nista novo, mada sam pocela da se brinem ali i potajno nadam da su prirodni radovi urodlili plodom. Naime jos nisam dobila od intervencije a prestala sam Logest da pijem jos 26. Decembra. Ako ne stigne veštica do 1. Februara, pravac lekar i testic!
Sve vas grlim devojke! zagrljaj
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu