KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

savin i marijin dnevnik

+44
nina :)
Orline
cici
Masha UK
korpica
Mirjana
Tanja83
JocY
cufta
dragana76ns
lolipop
bebko
KoMetaK
Shizika
Zoka83
Struzzo
Cupava
Jelence
kasia
Sami
Sneza
brinbili
HappyGirl
zoxa
maus
MARA
tuli
Agata27
djole42
dr mali pariz
lena
naca
nesalela
Pakki
Nefertari
caci
Simona
Tinche
catherine290505
nena beba
buby
Milijana
BiKsi :)
key
48 posters

Strana 5 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći

Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od key 12/5/2011, 17:04

dragi nasi drugari i nase tete osmeh srce
mi smo danas bili u setnji.bilo nam je bas lepo,za razliku od juce kad se promenilo 3 godisnja doba dok smo setali.prvo je bilo sunce,pa vetar,pa kisa,pa grad Shocked imali smo zastitni najlon za kolica,pa bebama nije smetalo.
danas sam dala opet marijin urin na analizu.ona vrlo malo jede ovih dana.do sad nisam imala problem sa njom u tom smislu,tako da verujem da je to od antibiotika.sava jede bolje od nje sto mi je skroz zacudjujuce.njemu prija ovaj planinski vazduh,tako da cim izadjemo u setnju on zaspe,a probudi se kad dodjemo kuci. :Dmislim da nisam napisala da oni vec nekih mesec dana po malo komuniciraju,smesni su skroz.kad je ona okrenuta ledjima,on vristi,zove je.onda se ona okrene i pocne nesto da mu prica,a on se smeje.onda se oboje smeju na glas.i onda on njoj nesto prica,a ona se smeje,pa onda opet zajedno u glas.pokusala sam par puta da ih snimim,ali cim me vide,zabulje u mene i prestanu...
ne znam jos dok kad cemo biti u gostima kod bake.bebama je lepo,a i meni.osecam da imam vise vremena i za sebe i za njih.odmornija sam.opet sam pocela da ucim za moj strucni ispit,to sam bila skroz zapostavila Crying or Very sad
eto,toliko,ljubimo vas
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 12/5/2011, 23:45

Mogu samo da ih zamislim kako pričaju! [Only admins are allowed to see this image] Uživaj Key, super što imaš više vremena za sebe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od key 14/5/2011, 23:05

juce sam opet nosila marijin urin na analizu i i dalje ima proteus mirabilis 100000. fd i dalje je pod terapijom,ali su ovog puta uradili antibiogram i po njemu,treba da prima injekcije gentamicin,jer jedino na to reaguje.dr.je rekla da opet ponovim u ponedeljak.ona je super raspolozena i neumorna,kao i uvek,ali veoma lose jede i to me bas brine.rucak,tj.povrce skoro da ne okusi,a voce jede po malo.
veceras je legla na neku igracku koja ima ogledalo i ljubila je sebe u ogledalu.inace,kad god joj je sava u blizini,juri da ga poljubi.bar ja mislim da pokusava da poljubi,jer kratko prisloni usne.smesna je skroz.danima je posmatram,vidi svoju senku na zidu i onda juri za njom i pipka i udara.
sava standardno.dosao nam je tata za vikend,pa je bio bas srecan.veceras ga gledam,moja mama ga drzi u krilu i peva mu,a on gleda cas mariju,cas mog muza i blista od zadovoljstva.
ljubimo vas
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od brinbili 15/5/2011, 09:58

Bebe su ti prekrasne Key [Only admins are allowed to see this image]
Mogu samo da zamislim kako su zanimljivi u tom periodu zivota king queen
Nadam se da cete brzo rijesiti problem sa tom bakterijom [Only admins are allowed to see this image]
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od maus 17/5/2011, 21:51

Slatkisi moji slatkasti!!!! Uzivajte u gostima i nadam se da ce inekcije pomoci da se resite te bestije, Ljubi i decicu i srecno spremanje strucnog ispita!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od key 18/5/2011, 23:09

danas smo dobili rezultate urinokulture koju smo ponovili u ponedeljak i sterilna je! radost marija je raspolozena kao i obicno,vrti se,blebece,ne mozemo da je stignemo...sava ovih dana nece da spava.svako vece je akcija dok se uspava.vrti se,place,onda se okrene i dodje do marije.zove je eeeee i vuce je za dzak v ona uvek zaspe pre njega.svako vece strazarim da je ne probudi...
ljubimo vas ljubav
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od Milijana 18/5/2011, 23:34

key ::onda se okrene i dodje do marije.zove je eeeee i vuce je za dzak v ona uvek zaspe pre njega.svako vece strazarim da je ne probudi...
king  b  b  b  b  b
super za dobre rezultate f

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 19/5/2011, 00:15

Bravo za dobre rezultate! Tek će oni da prave zavrzlame!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od Sneza 19/5/2011, 08:04

Divota, jedva čekam da moji dođu u fazu "komunikacije" prosto zamišljam kako je to slatko, mada, i sad one nešto klepeću.
Za rezultate urinokulture- bravo, neka tako i ostane.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od Nefertari 19/5/2011, 17:31

Jaoooj Key kakvi su!!!!!!! Lutke divne! kako su samo porasli! I bas mi nekako lice. A Marija me podseca na Ketinu Neru
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od key 19/5/2011, 17:42


Marija me podseca na Ketinu Neru
i meni njih dve lice i fizicki i temperamentom.i moja marija je stalno u akciji,strasno je brza i zivahna i upija sta mi radimo,pa nas imitira.. jedino sto je marija spavalica...
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od Jelence 19/5/2011, 17:58

Divni su,pravi bata i seka,kao neka deca iz bajke,skroz su mi tako kao jedno,meni jako lice njih dvoje.
Ljubac za bebe i mamu
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 19/5/2011, 21:46

Key, deca su ti prelepa! [Only admins are allowed to see this image] I meni jako liče, dobro sam se zagledala na nekim slikama da li je Sava ili je Marija. Čak sam za 676 fotku prvo skontala da je Marija!
A Marija je kao pahulja! I izgleda mi mnogo bebastije od njega, on momčina, naročito na slici gde je u prugastoj duksi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od catherine290505 19/5/2011, 22:06

key ::
Marija me podseca na Ketinu Neru
i meni njih dve lice i fizicki i temperamentom.i moja marija je stalno u akciji,strasno je brza i zivahna i upija sta mi radimo,pa nas imitira.. jedino sto je marija spavalica...

Upravo sam to pomislila yes love love love . I sava je taj tip -fizicki ! Inace Key ulepsala si mi vece, UZIVALA sam i RASTOPILA SE love love
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od Sneza 20/5/2011, 07:48

Prelepa su ti deca, zaista prelepa [Only admins are allowed to see this image]
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od key 22/5/2011, 16:49

hvala vam,drage nase tete! osmeh srce
evo,mi smo vec mesec dana ovde kod moje mame,bicemo bar jos desetak dana,a ja sam danas prvi put vodila bebe u bastu moje bake,mesto gde sam ja odrasla.pocela je kisa,pa nismo ni uspeli da uzivamo u lepoti zelenila,nego smo se sakrili ispred garaze.bila sam i srecna i tuzna.srecna jer sam sa mojim bebama dosla u bastu.tuzna,jer se sve promenilo....
marija je postala opasna ovih dana.bude srecna i zadovoljna jer je njen bata kraj nje i odjednom se promeni,naljuti i krene da ga udari Shocked .strasno je nemirna.jedva uspevam da je stignem.okrece se,prevrce,galami ceo dan.savi zabavno kad ona prica i blebece,pa se smeje.on je isto nestasko,ali je malo sporiji i od nje.ona je brza kao munja.ona kupi sta radimo,imitira nas.uspavljuje se tako sto se kotrlja po krevetu i uvek zaspe u nekoj blesavoj pozi i moram da je premestam jer se plasim da joj je tako neudobno.sava se uspavljuje tako sto grli svoju lutku misa.danima su bile muke sa njim da se uspava,ali nas je prosla ta faza lol! .on je raspevan ovih dana.krece polako da puzi :Dnapolju se odmah uspava i spava skoro sve vreme.marija spava vrlo kratko,a ostalo vreme se ili igra ili prica.
ljubimo vas osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 22/5/2011, 20:38

Key,njih dvoje su takve dve pahuljice ...medenjaci nežni,mekani... [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od key 29/5/2011, 13:05

drage tete i drugari [Only admins are allowed to see this image]
tata nam je bio za vikend i otisao.kaze da su se bebe mnogo promenile za 15 dana koliko ih nije video.misli,vidi on njih preko skype,ali nije to to.vracamo se u bg oko 10.juna,kad ce mm biti na odmoru nedelju dana.posle toga cu biti sama sa bebama dok je on na poslu,jer mama nece moci da dodje.
moram da pohvalim mog decaka da vec 3 dana kaki u nosu.ne buni se uopste,za razliku od marije.ona nije odusevljena tom idejom da sedi na nosi,a i ne ume,ispruzi skroz noge Very Happy sava sedi kao veliki.marija je preksinoc imala neku malu temperaturu.u toku noci je bila dobro.ne znam sta je bio uzrok.jlose je i jela taj dan.juce i danas je dobro,hvala Bogu.i sava je konacno poceo sam da vraca dudu u krevetcu kad se uspavljuje.zna da je stavi odavno,ali prosto nije hteo da se mrdne da je potrazi Shocked
ljubimo vas
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od Nefertari 29/5/2011, 13:11

ej to je super! Probaj da Mariji ponudis omiljene igracke dok je na nosi, tako sam ja u pocetku, kad je begodovao, a sad vise nemam potrebe. Odsedi 10 ak minuta napravi posao i ustaje.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od brinbili 29/5/2011, 13:21

Sava,bravo za nosu[Only admins are allowed to see this image] Nadam se da ce mu se i Marija brzo pridruziti...Ide ljeto,a to je pravo vrijeme za skidanje pelena...
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od maus 11/6/2011, 14:46

Medici maleni, skroz su slatki, ma prelepi su!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od key 20/6/2011, 16:55

nema me dugo,ali vi me razumete
bili smo kod bake do pre nedelju dana i stvarno smo uzivali.njima je prijao vazduh,tako da su super i jeli spavali.put su dobro podneli.marija bila budna svih 6 sati puta Shocked ,a sava je malo spavao,a malo pevao aaaaaaaa,tako da nije bilo lose.uvece su bili malo nervozni,narocito marija,koja je plakala kad sam je kupala.ona obozava da se kupa i to me bas iznenadilo.nije prepoznala kupatilo i sva je bila u grcu.
u petak smo isli na institut na kontrolu,sve u svemu je ok.maka je dugacka 69,5cm i ima 7550g,a sava je dugacak 73,5cm i ima 7600g.maka je pocela da puzi i brza je kao munja.on vrlo malo puzi,nekako cudno,zaroni glavicom i tako se mrda napred.on se podize sam da sedi i moze bas dugo da izdrzi.i maka se dize da sedi,ali sto bi sedela kad moze da se krece Very Happy bez obzira na to,fizijatar nam u petak rekla da ih ne stavljam da sede dok ne propuze oboje. Shocked ,a na institututu me napao neonatolog sto ih ne stavljam da sede,da su cvrsti i tako..marija mu se otimala kad je pregledao i on se bio opano iznervirao,kaze mi .da covek poludi jer ne zna koga da slusa.fizijatar mi je dao preporuku za produzenje porodiljskog bolovanja.
posto je maka imala tu urinarnu infeciju kad smo bili kod bake,neonatolog mi preporucio da odemo kod decijeg nefrologa.uradili smo ultrazvuk abdomena i to je ok,Bogu hvala.danas cu da pokusam da joj uhvatim urin,da dam na analizu,pa sa tim kod nefrologa.
oni vec neko vreme kake ujutru na nosu.maka zna tasi,tasi,zna da mase,zna na jednoj igracki da nadje misa i bubamaru,pokaze prsticem na tv kad je pitam gde je nodi,pokaze na cvet na pantalonama i kaze tet,govori baba,mama,tata.pokaze prsticem kad je pitamo gde je mama,tata,bata.imitira da cita knjigu,zna kako duva vetar.dobila je prvi zubic 15.6.,ja slucajno primetila da se beli,a nije se nista ni bunila,moja hrabra devojka...
sava je smesan,kad se vozimo kolicima on je u stanju i sat vremena da peva aaaaaa.obozava muziku.zna gde je bubamara i nodi,zna gde je marija,i izgovara baba.
danas je mm poceo da radi,pa sam zvala jednu devojku da mi pomogne oko njih.sava nije hteo kod nje,a marija cas jeste,cas nije.pokusacu sutra opet,pa ako ne budu mogli da se uklope,boricu se sama,i onako sam danas sve sama radila.
ljubimo vas sve,a slicice su okaciti ovih dana da vidite kako smo porasli.
[Only admins are allowed to see this image]
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 20/6/2011, 23:48

Bravo za mališane, veliki su, svašta već znaju!

Ljubac za oboje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od Milijana 21/6/2011, 14:28

U pa oni su velika decica i bas svasta znaju smajli angel
A zasto ih nisi stavljala da sede, ako se vec sami podizu?
To za bolovanje ti je super, mojoj jetrvi je komisija tako produzila bolovanje za jos 6 meseci.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od key 21/6/2011, 17:26

Mili,nisam ih stavljala da sede jer mi je fizijatar rekao da nisu spremni,da su mali,slabi im misici,dugo lezali na Neonatologiji i tako...sad su krenuli sami da se podizu i sami da sede,ali ona i dalje tvrdi da ih ne treba stavljati da sede,jer nisu spremni...nije mi jasno kako nisu spremni,kad sami sede,ne dugo,ali ipak sede...
inace,uspela sam da dam marijin urin na analizu i u redu je Bogu hvala.ipak cu je odvesti kod nefrologa u julu da budem mirna.
ici cemo u subotu kod bake i ostajemo 3 nedelje.
[Only admins are allowed to see this image]
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

savin i marijin dnevnik - Page 5 Empty Re: savin i marijin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu