KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

+23
anak
Malina
cici
natalija
dragana76ns
Sneza
Milijana
catherine290505
nesalela
Galvano
Struzzo
fenix
bobica83
malenaa
vašar
Deni
Zoka83
dr mali pariz
MAAKKI
djole42
BiKsi :)
bubac
mizza74
27 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Korak po korak...zaista

Počalji od mizza74 18/11/2010, 02:11

Drage moje, pratim vas vec dugo, dugo...
Nisam pisala do sada, ali pratim vase korake, vase tuge, radosti...

Ja sam u teskom bedaku trenutno, naime, upravo danas sam definitivno saznala da je moja mrvica stala sa razvojem...
Ovo nam je bio treci pokusaj VTO... MM ima mali broj i slabu pokretljivost spermatozoida, kod mene je recimo sve u redu...
Dr mi je sugerisao da sacekamo par dana, da organizam pokusa sam da se ocisti, da probamo da izbegnemo kiretazu...

Jako sam tuzna, snaga mi je na izdisaju...

Zelela bih da koracam sa vama ka konacnoj sreci...
mizza74
mizza74

Broj poruka : 8
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od bubac 18/11/2010, 09:02

Draga mizza74, zao mi je sto ti se to desava, znam kako se osecas, neka to bude poslednja prepreka na putu do tvoje srece.
Moj dr je isto predlozio, i cekali smo dve nedelje ali na kraju sam ipak morala na kiretazu, koja nije bila strasna, cesto priroda sama odradi.
Ostavi sebi prostor za tugu i isplaci se a posle glavu gore bice dobro samo hrabro, ovde smo da te podrzimo
saljem ti dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik 670661
bubac
bubac

Broj poruka : 64
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od BiKsi :) 18/11/2010, 13:25

Mizza74, dobrodošla i što pre dobila pozitivne energije i snage za dalje! Nadam se da ćeš ubrzo ispuniti svoj san i postati mama, a mi ćemo se truditi da ti pomognemo koliko je u našoj moći!

Po meni je najbitnije odbolovati na pravi način, izbaciti tugu iz sebe, prosto se srediti i onda krenuti dalje. Daj sebi oduška i pusti iz sebe tugu. A nakon toga će sreća sigurno zakucati i na vaša vrata! Samo hrabro koračaj, jaka si ti, sigurna sam u to!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od mizza74 18/11/2010, 13:45

Hvala vam devojke na podrsci, u ovim trenucima mi znaci mnogo.
Totalno sam sludjena, nisam spavala skoro cele noci. Osecam se potpuno raspoluceno. S jedne strane bih da se sklonim od svega i svih, a sa druge strane mi se javlja poriv da sto pre preduzmem dalje korake.
Ja sam do sada, vidite, bila u klinici Beograd, Jovanova. Nisam u sustini njihov pacijent, vec dr Dj. Bojovica. O njemu imam samo reci hvale, ali kada se krene u postupak sve ide prema protokolu ovih iz Jovanove. O njima nemam neki poseban utisak, korektni su, mada sve to ide vrlo sterilno i kao na traci. No, ja sam razmisljala samo o svom cilju i iskljucila sam opciju da obracam paznju na te stvari. Na kraju krajeva sto se njih tice, moja VTO je uspela, a sta se dalje desilo... Znam da je to moglo da se desi i iz najprirodnije moguceg zaceca, i tada bi to bilo strasno, ali ovo boli jos vise zbog teskog puta iza nas...
Naravno, znam da se sada treba strpeti i sacekati da ovaj missed prodje, nadam se sto lakse, pa da se to sve odboluje... ali meni neki glasic javlja, nema ocaja, sad bar vidis da mozes da zatrudnis (inace to je sve lepo izgledalo u startu-mesak lepo pozicioniran, depo progesterona sam dobila iz predostroznosti, jer mi se posle druge bete (524) pojavio slab braonkasti sekret i to jako malo samo jedan dan). Kad vec nesto nije bilo u redu, i bolje je sto se ovako rano pokazalo. Ali....ali.
U razgovoru sa mojim dr razmatrali smo, mada je sada prerano, da mozda promenim kliniku. Jer, sto bi on rekao, cilj je da vi postanete roditelji...
mizza74
mizza74

Broj poruka : 8
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od djole42 18/11/2010, 14:17

Dobrodosla Mizza!
Zao mi je sto ti se sve ovo desava,nadam se da ce priroda sve odraditi sama ...
sve sto nam zivot servira ,moramo sažvakati ma kako gorak ukus bio i moramo gurati dalje....i dalje ...do cilja.
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od mizza74 18/11/2010, 14:31

Jao Djole bas mi je drago da si mi se ti javila. Pratila sam tebe i Bobicu, jer ste bile malo ispred mene u postupku. Ti i ja u nove pobede, znam, a Bobica da gura svoje trudnicke dane bez problema, dosta je bilo!
Kad si vec online, zanima dr Z. Stankovic... Koliko je on samostalan u SP Beograd, ili i on mora da ide po njihovim protokolima? Videla sam ga tamo, deluje mi vrlo fino na prvi pogled.
mizza74
mizza74

Broj poruka : 8
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od djole42 18/11/2010, 14:47

Mizza dr.Stankovic radi po svom protokolu i mene je strasno nerviralo sto sestre nisu bile upoznate sa njegovim sistemom rada .Meni on kao lekar jako odgovara zato sto je otvoren za sva pitanja ,objasnjava do detalja i nije sujetan.
Ako te jos nesto zanima tu sam!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od mizza74 18/11/2010, 15:02

Hvala na brzom odgovoru. Jasno ti je da sam ja sada poluluda i da narednih par meseci nema nista od akcije po pitanju VTO, ali mi je lakse da razmisljam o tome nego o bliskoj buducnosti...
Bicemo na forumu, pricacemo, hrabriti se i posle kukati kako nas malci zezaju :)...
U medjuvremenu se moram konsolidovati, skinuti kg, srediti zivot, jer su mi protekla 2 meseca kao magla... Prestala sam da pusim pre 2 meseca, juce sam sebi dozvolila da popusim koju, ali vrlo mi je gadno i treba stati dok je jos tako...
Videcu sta i kako dalje, moracu malo da budem i sama svoj lekar :)...
Sada trenutno mislim da bi mi promena klinike ili dr psiholoski prijala ako me razumes... Mada, secam se tvojih utisaka o Jovanovoj, i imala bih dosta toga da kazem, ali nije bitno...
No, dok sam u ovoj fazi, moram se malo primiriti...
mizza74
mizza74

Broj poruka : 8
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od MAAKKI 18/11/2010, 16:29

Mizza dobro dosla!!!! ljubav

Tu smo jedna za drugu uvek i u dobru i u zlu zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od dr mali pariz 18/11/2010, 18:38

Mizza,dobrodošla dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik 338438
žao mi je što nam se prvi put javljaš,a u takvom rqaspoloženju,i iskreno se nadam da će te osećanje očaja što pre napustiti,i na duuuže zaobići.
Lakše je u društvu,stoga-dobro nam došla,još jednom!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od Zoka83 18/11/2010, 18:46

Mizza, dobro dosla.
Zao mi je sto ti se desilo to sto se desilo i da ces naredni put biti bolje srece... osmeh srce
Pozdravljam te puno srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od Zoka83 18/11/2010, 18:46

Mizza, dobro dosla.
Zao mi je sto ti se desilo to sto se desilo i da ces naredni put biti bolje srece... osmeh srce
Pozdravljam te puno srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od Deni 18/11/2010, 21:13

Mizza, dobrodosla.
ovde se teske stvari lakse prebrode. Znaj da nisi sama u ovome, i sta god te zanima pitaj.
Sad je vreme da se oporavis, da istugujes i izbacis to iz sebe, pa u nove pobede uzdignute glave.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od vašar 18/11/2010, 23:49

Mizza74,dobro dosla c
Zao mi je i donekle znam kako se osecas.....i ja sam prosla jedan spontani u 7.nedelji iz prirodnih radova,posle cega sam obolela na stitnu zlezdu,a verujem da je posle VTO sve to jos teze podneti....
Kao sto kazes,sad bar znas da mozes....bar nesto pozitivno si izvukla iz svega!
Idemo zajedno ka sreci zagrljaj
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od malenaa 22/11/2010, 15:38

draga dobrodosla ....potpuno te razumem jer smo i mi to prosli isto tako....znam koliko je tsko ali glavu gore ice bolje sledeci put ...sada naravno daj sebi oduska odboluj a posl dalje...ljubim te puno... smajli angel ..b.udi jaka zagrljaj
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od bobica83 22/11/2010, 17:02

drago mi je sto si naspratila! imala sam malih problema ali hvala bogu sve je to iza nas i polako guramo napred.
sto se Zokija tice imamo korektan odnos. sto djole kaze jedino me nervirale sestre jer nemaju pojma njegov sistem rada ma su malo i gresile al sto kaze Zoki dovescu ja njih u red.
mozes dA PRICAS OTVORENO SA NJIM I SVE DA GA PITAS sto je meni bilo najbitnije a ne da mi postupak vode asistenti a on samo bude na aspiraciji itransferu. ja ga malo davim pitanjima ali razume jer kroz svasta smo prosli nije ni cudno. srdacan nasmejan i strucan doktor sto je najbitnije! ako te bilo sta interesuje pitaj mi smo tu. odmori od svega i skupi snage za nove pobete.
ljubimo te puno moja mrva i ja!!!! dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik 543728
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od fenix 22/11/2010, 18:35

zagrljaj zao mi je draga,odmori malo sve ce doci na svoje.Puno pozdrava i drzi se
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od mizza74 27/11/2010, 21:59

Drage moje forumasice,
pre 10 dana sam napisala jedan ocajan post na Koracima... Hvala vam na recima podrske...
E, ali ova prica ima filmski obrt... osmeh srce

Da ispricam ukratko... Treci pokusaj VTO, obavljen u SP Beograd. Bila krajnje opustena, prezivela cekanje od 11 dana. 18.10. beta 304! 20.10. beta 524! Sreca, radost...ma sta da vam kazem. 21.10. sam imala slab braonkasti sekret, dr mi daje da primam depo progesterona na 3 dana. Sve je bilo ok, prvi ultrazvuk u 5. nedelji pokazuje mesak na dobrom mestu.
11.11. na sledecem ultrazvuku pocinje agonija-mesak nije lepog oblika, nema jasne srcane radnje. Dr mi savetuje da se smirim koliko mogu, da izvadim betu, nastavljam terapiju... Beta 11.11. je bila 59222, a 13.11. 59362. Nije ok, ali savetuju me da ponovim betu 17. 11. Bila je 55823. Tuga, ocaj... Dr mi savetuje da obustavim terapiju i da sacekamo da sve ode prirodno, ako je moguce. Mozete misliti kako mi je bilo i kakvi dani su usledili...
Medjutim, kako do danas nisam prokrvarila (pripisivalo se velikim kolicinama progesterona koji mora da se izmetabolise) javljam se opet dr. Naravno, radimo ultrazvuk. Ja ocajna, ne gledam u ekran. Dr vrti, vrti...trazi, ja u uzasu da se nesto iskomplikovalo zesce...
I.... uz uzvik Ljubi ga majka! cujem dum, dum, dum-183 najlepsih otkucaja srca!
I rucice, i glavica, i nozice ..... Placemo svi...
Dakle... objasnjenje je da su bili blizanci i vidi se da ce jedan otici uskoro. Pozicija je bila takva da se to nije lepo videlo... Izgledalo je kao jedan mesak, a bili su nekako slepljeni, zaklonjeni.
Ljudi, ja sam jos u soku, pa ovaj post izgleda haoticno...
Ali, eto, to je moja prica...
mizza74
mizza74

Broj poruka : 8
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od Struzzo 27/11/2010, 22:05

Mizzo, ažuriraj potpis! O'ma'!!! Very Happy yes
Srećno i čestitam!!!
čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo

P.S. Stvarno looda priča...ali, verujem, trebalo je to preživeti... Rolling Eyes
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od Struzzo 27/11/2010, 22:07

Hahaha...u isto vreme smo pisale. Sredila potpis! f
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od Galvano 27/11/2010, 22:12

Zaista "luda" priča! Ali hvala Bogu što je rezultat ipak fantastičan! Iskrene čestitke i da ti ostatak trudnoće protekne u miru.

ljubav
Galvano
Galvano

Broj poruka : 3
Godina : 49
Datum upisa : 26.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od MAAKKI 27/11/2010, 22:14

Mizzo cestitam samo neka nastavi da kuca srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od nesalela 27/11/2010, 22:16

Mizzo čestitam, zaista kao na filmu.....ali samo neka je dobro....eto kako se čuda dešavaju.....želim ti laku i školsku trudnoću, da nam predješ na trudničke dnevnike.... yes
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od catherine290505 27/11/2010, 22:31

Mizza hvala dragom Bogu!!!
Sada se opusti i uzivaj i otvori TD!
sretan početak sretan početak sretan početak
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od Milijana 27/11/2010, 23:10

Mizza, prosto neverovatno i neka je sa srećom na dalje osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik Empty Re: MIZZA 74- Hrabro srce-jedan kratki i ludi VTO dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu