KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miin dnevnik

+38
mamajednogprinca
Tanja83
Orline
lolipop
dragana76ns
KoMetaK
bokica
key
bebko
Sneza
brinbili
Simona
nena beba
tuli
adriatika
maša
Shizika
djole42
Struzzo
Nefertari
jul
Tinche
catherine290505
Gala
MARA
Anuska
HappyGirl
Sami
zoxa
maus
kasia
dr mali pariz
nesalela
Milijana
buby
BiKsi :)
caci
Pakki
42 posters

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 11/2/2011, 00:48

Hvala tete Very Happy

Drage tete kod nas je sinoc bilo tako vruce da mia nije mogla da spava kako treba,budila se na svaka tri sata v trazila siku i evo me sad toliko iscrpljena da neznam ni kako se zovem.Sve me zivo boli od ledja pa do stomaka koliko me je isutirala(na kraju sam je stavila u 6 ujutro kod mene u krevet oops: ) nisam oka sklopila,sva sreca da ova moja bebeljuca Sleep sad.

Od ponedeljka moram da krenem u skolu zbog engleskog i Mia ide samnom,nju ce da cuvaju 3 sata u vrticu koji se nalazi preko puta skole dok budem na casu a kad bude vrijeme dojenja ja cu da izlazim sa casa ili cu da ispumpavam ,jos nisam sigurna kako ce sve to ispasti.Probacemo par dana da vidimo hoce li to funkcionisati.Inace Mia je ovih dana spavala od 8 navece pa sve do 3-4 ujutro i onda se budila oko 6-7 i nastavljala da dzonja sve do 9-10.Zavisi sve kad se budila.Jos uvijek cekam na novu liniju za internet (inace ovdje sve ide easy) a kad dobijemo novu liniju stavljamo slicice lol!
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od nesalela 11/2/2011, 07:57

Blago vama za toplotu....znam da zvuči grozno posle neprospavane noći ali ova naša zima nikada da prodje.....Super za školu engleskog, znači lepotica će da se druži dok mama uči engleski.... Very Happy Čekamo brži internet i sličice.... yes smajli angel
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 27/2/2011, 06:01

tete nismo se javljali odavno malo smo bili u frci.vec dvije sedmice nemamo internet cekamo na novu liniju a i sada koristimo liniju od komsije samo da napisemo par rijeci.
mama krenula u skolu a i mia u child care,prvi dan smo oplakle obadvije ona zbog razdvajanja od mene i nespavanja tokom citavog dana a ja od zalosti jer sam nju ostavila drugom na cuvanje .mozda ceme neko i osudjivati ali sta cu strana zemlja a i MORAM jer mi se nudi i prilika za posao.i ovdje rade veze i vezice tako da sam se prihvatila malo knjige.
drugi dan je vec bilo lakse ali problem je sto mia nespava sad nocima budi se i po dva puta.to vec traje zadnje dvije sedmice pa sam slomljena skroz.izgleda da joj je malo ovo sto je dojim pa sam joj uvela cvrste obroke ,po meni se cini da je malo prerano ali po njoj ne bis reklo. Very Happy
prva dva dana nije znala sta joj se desava ali nakon par dana vec kao velika otvara usta i jede ,okrece se za kasikom.u pocetku sam joj davala cerealije od rize ,kupila sam gotovu hranocu i davala 2-3 kasike dok se ne navikne ali ona ima vec zadnja dva dana po 3 obroka od po 100 g.,i to je poslije dojnja (obe sike) Shocked neznam jel i to puno ali ona nezna da stane da jede i trazi jos.
sto ce tice child care zadovoljna sam ,mia je nekidan prespavala citav dan dok sam ja bila na casu.kad treba da je podojim izadjem sa casa predjem preko parkinga skole i vec sam tu a i imaju moj br telefona pa me mogu zvati ako se probudi ranije .kad zavrsim vratim se na cas a i meni je malo lakse odmorim se na casu Embarassed
nadam se da cu dobiti internet dobiti ove sedmice pa cu postaviti par slicica za sada vas sve poljubac
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 27/2/2011, 10:45

danas su bila samo dva obroka izglede da se moja bebeljuca juce dobro napucala
ps ne voli brokulicu i rizu No
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od catherine290505 27/2/2011, 10:56

Pakki, mislim da je prerano za brokoli, zaista...Mislim svakako tvoja stvar ali ako nema dovoljno mleka zar se ne uvodi dohrana u vidu vestacke formule a ne cvrsta hrana sa 3 - 3.5 meseca??
Posebno ne brokoli tako rano, neki pedijatri ga preporucuju tek od 07. meseca, postoji niz razloga ali svakako ne ide kao prva namirnica posle pirinca..
Nema, ljutis, ovo je samo moje misljenje, ti svakako radi kako mislis da je najbolje.
Jedva cekam MIIN-e slike yes , mora da vam je bilo tesko da se razdvojite, to je stvarno rano, ali sta da radis ako moras, razumem te.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Shizika 27/2/2011, 15:45

Slazem se sa Catherine, i teta Gina (Ford) savjetuje prvo krushku ili jabuku, i to jako postepeno. yes
Chekamo slichice.
sreca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 28/2/2011, 03:12

ma ne ljuti se ja daleko od toga...ovdje je je sve malo zbunjeno a i kad pitam dr ona kaze da pogledam u internetu Rolling Eyes
juce sam pokusala sa brokolijem i sa rizom sam pomijesala ali nije pojela ni jednu kasiku tako da sma bacila jutro su joj dale kuvanu jabuku isto pomijesanju sa rizom ali nije htijela od drugog da uzme jer sam ja sad trenutno na casu,tako da sam je podojila i dala tikvicu sa rizom.nije puno pojela,mozda nekih 50g. bebeljuca bila gladna pa se najela prije dva dana i sad ide sve lagano i ne previse.
malo me bune ove djecije hrane,kad hocu da kupim pise od 4-6 mjeseci a i piletina je vec u tome.kupila sam joj kukuruz i tikvicu jer nisam nasla nestle kukuruzne ceralije ali vecinom joj spremam ja

Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od buby 28/2/2011, 09:44

..meni je apotekarka rekla..i pokazala npr na skoro svim hipp-ovim kasicama i sokicima je pisalo od 4mes...a onda su sve prelepili na 6+...ne znam stvarno kako je kod vas,ali mislim da svu bebini stomacici svuda osetljivi...ja dunji jos uvek nisam dala ni brokoli...ni karfiol...nista sto nadima...nek saceka..ima mnogotoga..ja sam u tom periodu davala jabukicu...kuvanu ...i rizu..i kad je napunila 4 onda rizu-kukuruz...prvo cerealije do 5og meseca a posle sam joj uvela i slani obrok...bundevu....imas ovde topic mislim da je maus pisala...korisno je...procitaj
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od catherine290505 28/2/2011, 10:09

Pakki pa ti dade i brokoli i tikvicu i jabuku- kamo privikavanje? TReba da po bar 3-4 dana dajes malo po malo jednu namirnicu i ne citaj sta pise po kasicama, Buby je u pravu. Mia je jako mala za sve to, postoji razlog sto se malim bebama ne daje sve to tako rano i odjednom. Moj ti je predlog da kad si vec pocela, nastavis samo sa pirincem i eventualno pirinac -kukuruz spremljeno sa tvojim mlekom ili sa nekom formulom i tako sve do petog meseca ili pred kraj mozes ubaciti jabuku- kuvanu pa izmiksanu ili prvo mozes da pocnes kroz sokic kao sto je vecina nas ovde radila, das malo sokica pa sutra malo vise itd. Njihova creva nisu spremna tako rano na sve to sto si joj dala u kratkom roku. Uspori slobodno, neces nigde zakasniti.
Kao sto rekoh dodaj joj neku adaptiranu formulu ako nemas dovoljno mleka i kad si vec pocela pirinac i kukuruz (mozes da ih u pocetku dajes i kroz flasicu za cvrstu hranu -stavis dve merice na 120ml -tako moze lepo da prolazi -dok se ne navikne). Ali ja stojim i dalje pri tome da si pozurila sa svim tim, pa mislim da nije lose da sad usporis. Slazem se sa svim sto je Buby napisala. I nemoj piletinu ni slucajno tako rano.
osmeh srce
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Tinche 28/2/2011, 16:07

Pakki draga, ja razumem tvoju brigu da nemas dovoljno mleka i da se plasis da ce ti beba biti gladna...ali se apsolutno slazem sa majkicama koje su napisale da je rano...
Da ne ponavljam sta su ti one vec rekle...reci cu ti da u svakom momentu imas nas da se posavetujes i pitas ako tamo nema ko da ti da pravi odgovor i ako ti se nesto cini neispravno. Lepo ti rekose - pitaj internet...ti bar imas koga!!! :)
I to sto ti Mia slabije jede sada, tj ne jede toliko mozda nije zato sto se predhodih dana prejela pa sada ne moze, vec je mozda ta hrana prejaka i preteska za nju pa su joj creva opterecena. Ona ipak nema enzime da sve to svari.
Svrljaj malo po nasim dnevnicima kada ugrabis vremena...ima tu dosta korisnih informacija o ishrani i nasim iskustvima.

Ljubimo te!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Shizika 28/2/2011, 16:18

Pakki, savjetujem ti da potrazish knjigu Gine Ford: "The new contented little baby book", ima super savjete o hranjenju, spavanju, rutini. U nekim stvarima je previshe striktna (po mom mishljenju) ali kao okvirni vodich je odlichna, ja sam je blizu pa dosljedno pratila na poslu s bebom od 6-7 sedmica dok nije napunila godinu dana i veoma mi je pomogla.
Te kashice sa mijeshanom hranom se ne savjetuju kod tako mladih beba, stomak treba da se navikne na po jednu vrstu namirnice svakih 3-4 dana, a ako dijete ima alergiju na jednu namirnicu teshko je pogoditi na koju ako je jela par razlichitih namirnica otputa.
Samo strpljivo.
smajli angel
Neshto mi je palo napamet, ima fora i kad se pocne davati meso da se savjetuje napraviti razmak od par sati izmedju tog obroka i mlijeka jer jedno sadrzi neshto shto sprijechava apsorpciju neophodnih sastojaka iz drugog (moguce gvozdje i mlijeko, nisam sigurna), u knjizi je objashnjeno.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 2/3/2011, 23:29

buby ::..meni je apotekarka rekla..i pokazala npr na skoro svim hipp-ovim kasicama i sokicima je pisalo od 4mes...a onda su sve prelepili na 6+...ne znam stvarno kako je kod vas,ali mislim da svu bebini stomacici svuda osetljivi...ja dunji jos uvek nisam dala ni brokoli...ni karfiol...nista sto nadima...nek saceka..ima mnogotoga..ja sam u tom periodu davala jabukicu...kuvanu ...i rizu..i kad je napunila 4 onda rizu-kukuruz...prvo cerealije do 5og meseca a posle sam joj uvela i slani obrok...bundevu....imas ovde topic mislim da je maus pisala...korisno je...procitaj
buby ovdje jos nisam nasla hippovu hranu,imaju heinz hranu i na njima pise 4-6 mjeseci.od toga sam joj davala kruskici jednom ,jabukicu i bundevu sa kukuruzom a one od sto su pomijesane sa piletinom ,govedinom i jagnjetinom to nisam davala jer me to najvise bunilo a brokoli sam pokusala da dam i ije progutala ni jednu kasiku tako da to nisam ni uvela.znam rano je ali isto sam citala sto je maus napisala ali ne pise nigdje tacno od kog vremena se daje u kom periodu.
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 2/3/2011, 23:42

catherine290505 ::Pakki pa ti dade i brokoli i tikvicu i jabuku- kamo privikavanje? TReba da po bar 3-4 dana dajes malo po malo jednu namirnicu i ne citaj sta pise po kasicama, Buby je u pravu. Mia je jako mala za sve to, postoji razlog sto se malim bebama ne daje sve to tako rano i odjednom. Moj ti je predlog da kad si vec pocela, nastavis samo sa pirincem i eventualno pirinac -kukuruz spremljeno sa tvojim mlekom ili sa nekom formulom i tako sve do petog meseca ili pred kraj mozes ubaciti jabuku- kuvanu pa izmiksanu ili prvo mozes da pocnes kroz sokic kao sto je vecina nas ovde radila, das malo sokica pa sutra malo vise itd. Njihova creva nisu spremna tako rano na sve to sto si joj dala u kratkom roku. Uspori slobodno, neces nigde zakasniti.
Kao sto rekoh dodaj joj neku adaptiranu formulu ako nemas dovoljno mleka i kad si vec pocela pirinac i kukuruz (mozes da ih u pocetku dajes i kroz flasicu za cvrstu hranu -stavis dve merice na 120ml -tako moze lepo da prolazi -dok se ne navikne). Ali ja stojim i dalje pri tome da si pozurila sa svim tim, pa mislim da nije lose da sad usporis. Slazem se sa svim sto je Buby napisala. I nemoj piletinu ni slucajno tako rano.
osmeh srce
kao sto sam rekla pokusala sam da dam brokoli,sto znaci nisam dala....navikavala sam je po 3 dana i vidjela sam da nema nikakvih reakcija s tim sto sam hranu pravila dosta rijetku da ne bi kasnije imala problema sa stolicom.ovdje daju prvo rizine cerealije ,mrkvicu ,tikvicu i slatki krompir(on je crvene boje).davala sam postepeno samo sto mi se desilo jedan dan da je jela 3 obroka,drugi dan je vec bilo manje dok sad uzima cak i manje od 50 grama i to je ujutro i navece.imala je skokove u razvoju pa mi je visila svakih sat i po do dva na siki a meni treba najmanje 3 sata da mi mlijeko dodje.formulu sam joj davala i sa dva mjeseca a i sad joj dam ponekad kad vidim da nemam mlijeka ili navece pred spavanje.samo sto sam sad slusala one zene u vrticu pa mi rekose da mozda nemam mlijeka da joj dam cvrstu hranu jer ona spava samo po 40 min do sat vremena.mia je stvarno napredna beba i bez te cvrste hrane a sa davanjem cvrste hrane ona je dobila pola kg za 7 dana Shocked .a sto se tice spavanja ona mi spava ujutro po sat vremena oko 12 sat vremena oko 3 sat vremena i navece oko 6 sat vremena .tako je ona navikla nekad se desi da preskoci neko spavanje ujutro ili popodne ali uglavnom tako je sa spavanjem.
sok od jabuke joj dajem tako mi je rekla dr a u uz to voda i caj od kamilice.
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 2/3/2011, 23:46

tinche ::Pakki draga, ja razumem tvoju brigu da nemas dovoljno mleka i da se plasis da ce ti beba biti gladna...ali se apsolutno slazem sa majkicama koje su napisale da je rano...
Da ne ponavljam sta su ti one vec rekle...reci cu ti da u svakom momentu imas nas da se posavetujes i pitas ako tamo nema ko da ti da pravi odgovor i ako ti se nesto cini neispravno. Lepo ti rekose - pitaj internet...ti bar imas koga!!! :)
I to sto ti Mia slabije jede sada, tj ne jede toliko mozda nije zato sto se predhodih dana prejela pa sada ne moze, vec je mozda ta hrana prejaka i preteska za nju pa su joj creva opterecena. Ona ipak nema enzime da sve to svari.
Svrljaj malo po nasim dnevnicima kada ugrabis vremena...ima tu dosta korisnih informacija o ishrani i nasim iskustvima.

Ljubimo te!
[Only admins are allowed to see this image]
ma po belaju nisam imala internet dvije sedmice i nisam imala da pitam nekoga a da cekam na tremin kod dr i tu mi treba isto dugo vremena .mislila sam da one "babe" u vrticu znaju nesto posto su svaki dan sa djecom ali eto izgleda da se ovdje sve radi naopako.ni dana s nisam otisla na nastavu mislim da cu prekinuti zbog mie i nastavicu kad ona bude malo starija ...jbs i posao i sve ona mi je najbitnija ...kad se ona namjesti onda cu da krenem ponovo
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 2/3/2011, 23:49

Shizika ::Pakki, savjetujem ti da potrazish knjigu Gine Ford: "The new contented little baby book", ima super savjete o hranjenju, spavanju, rutini. U nekim stvarima je previshe striktna (po mom mishljenju) ali kao okvirni vodich je odlichna, ja sam je blizu pa dosljedno pratila na poslu s bebom od 6-7 sedmica dok nije napunila godinu dana i veoma mi je pomogla.
Te kashice sa mijeshanom hranom se ne savjetuju kod tako mladih beba, stomak treba da se navikne na po jednu vrstu namirnice svakih 3-4 dana, a ako dijete ima alergiju na jednu namirnicu teshko je pogoditi na koju ako je jela par razlichitih namirnica otputa.
Samo strpljivo.
smajli angel
Neshto mi je palo napamet, ima fora i kad se pocne davati meso da se savjetuje napraviti razmak od par sati izmedju tog obroka i mlijeka jer jedno sadrzi neshto shto sprijechava apsorpciju neophodnih sastojaka iz drugog (moguce gvozdje i mlijeko, nisam sigurna), u knjizi je objashnjeno.

shiz ja kupi knjigu ali drugu Embarassed ...pogledacu bas u knjizari ili preko interneta
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 2/3/2011, 23:55

zaboravila sam reci pored sveg ovog da smo bile na vakcinaciji 1 marta.
primila je iste vakcine kao i sa dva mjeseca .sve super proslo
obim glave je 41.5cm
dugacka 64.5cm
i teska 7100g Very Happy sto znaci za dva mjeseca je dobila 2100g
sledeci pregled ovdje je 6-9 mjeseci i vakcinacija sa 6 mjeseci tako da smo dobile termin za 3.maj
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 3/3/2011, 00:12

par slicica za tete[Only admins are allowed to see this image]
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 3/3/2011, 01:26

Pa Mia je baš porasla! Mašala! Mnogo je slatka, naročito dve poslednje slikice, baš je šećer! Na prvoj se baš raspištoljila, uživa skroz, vidi se!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od nesalela 3/3/2011, 08:04

Bravo za napredovanje, super je....i porasla je lutkica....Što se tiče hrane, sve je već rečeno, polako isprobavaj, ja čak mislim da je i jedan dan dovoljan da se vidi reakcija deteta ali ipak 2-3 dana bolje pričekati...Prodje već četiri meseca i to je upravo danas.....ČESTITAM 4. MESECDANČIĆ.... smajli angel
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Milijana 3/3/2011, 10:21

Krofna mala smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od MARA 3/3/2011, 12:15

Medena pufna
Pakin ljubni je za mene tako nasmejanu,vedru i razgolicenu
kolika je temp sad kod vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Sneza 3/3/2011, 14:43

Na prvoj fotografiji, kako se samo opušteno raširila likeit
Mia je preslatka.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 4/3/2011, 07:40

nesalela ::Bravo za napredovanje, super je....i porasla je lutkica....Što se tiče hrane, sve je već rečeno, polako isprobavaj, ja čak mislim da je i jedan dan dovoljan da se vidi reakcija deteta ali ipak 2-3 dana bolje pričekati...Prodje već četiri meseca i to je upravo danas.....ČESTITAM 4. MESECDANČIĆ.... smajli angel
hvala
ono sto sam napisala to sam joj i dala u ovoj knjizi ima tabela pa prema njoj idem
[Only admins are allowed to see this link]
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od caci 4/3/2011, 09:17

srca Srecan ti 4 mali rogendancic srca
Preslatka je Paki nemam reči angel
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od bebko 4/3/2011, 09:26

srećan četvrti mesecdančić mače maleno smajli angel
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 8 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 23 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu