KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
Milijana
HappyGirl
brinbili
bokica
bule74
lolipop
gagax81
tuli
seka 35
lilly13
kristina33
bubac
mala parizanka
malenaa
dragana76ns
natalija
Sofka
SannI-AlL
daco
Cupava
bak
MAAKKI
7-patuljaka
racili
heart84
nena beba
anna
anak
Sneza
Aki
Zaneta
Marija86
Jecaneca
Malina
Zoka83
bubamara83
lena
maki79
adriatika
Filippa
Jelena*
Shizika
Deni
ciklama
cici
maja76
ŽenoLina
Struzzo
Simona
djole42
vašar
julija
viktorija
BiKsi :)
bebko
Republica
dr mali pariz
61 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 8/12/2010, 21:56

Sizika, extra fora za gumenjake queen . Ali mene već godinama zezaju da je ovo 10 godina da ja tražim čizmice za zimu koje ne propuštaju.
Pariz, vidiš, ne može jadni čovek ni da bude pobožan Wink Wink Wink lol!
Deni, lepoticee, sutra po svoga sina jedinca....... smajli angel smajli angel yes
Puno, puuuuuuuuunooooooo, sreće i veselja angel likeit igracice beba
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 8/12/2010, 21:57

Heart, opet si blesava, ali ako nije u modi.................ti znaš da kod mene mora sve da bude fensi. Wink Wink  b
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 8/12/2010, 22:07

Deni divna vest navijam da sve prodje kako treba i da se ugnjezdi sto pre i sto bolje roda
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 8/12/2010, 22:18

Deni navijamo za sutra igracice

Devojke usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 8/12/2010, 22:35

deni, za sutra molitva c za tatinu cerku jednicu
heart, a da probas obrmutim redom. odes kod dr koji te vodi, dogovoris se za laparo i histero, on napise na izvestaju i onda koza od dr mora da ti da uput! stvarno nema smisla fd
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 22:43

Devojke divne ste , sve vas mnogo volim d

Cici, mm ti se zahvaljuje sirokim osmehom Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/12/2010, 23:14

Deni, držim fige za sutra, pa da se zajedno radujemo posle Sv. Nikole! Ljubim

Šizi, blesačo, blesavice, ludačice jedna! Korak po korak na putu do bete + - Page 23 75087
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 8/12/2010, 23:54

Dosla sa transfera... vratili mi 3 embriona...jedan od 7 celija,taj je kao super i jos 2 koja se sporije razvijaju... Zamislite, zaboravila sam naocare u apartmanu...
U cekaoni u Jevremovoj je velika korpa ruza i ljiljana, kaze sestra da su dobili od pacijentkinje koja ja rodila blizance pre neki dan... sreca
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 9/12/2010, 00:04

heart - ta dr je stvarno al stvarno idiot boks

jeconeco i deni roda

lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/12/2010, 00:42

Jecaneco, odmaraj, pretpostavljam da si mislila 8, a ne 7 celija! Šaljem ti rode, i čekamo dve nedelje da slavimo tvoju veliku betu! Korak po korak na putu do bete + - Page 23 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 951205 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 951205
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 9/12/2010, 09:14

Deni navijam da danas sve prodje super i da se mamino jedince lepo ugnjezdi i da tu ostane narednih 9 meseci.
Jecaneco bravo za tri mrvice sad samo leskari iodmaraj pa za dve nedelje velika beta.
Biksi moguce je da ima 7 celija. I ja sam mislila da moraju biti uvek parni medjutim ne. Ja kad sam bila na et samnom je bila i nasa drugarica sa kutka i njoj su vratili dva cetvorocelijska i jedan sa tri ili pet sad ne mogu tacno da se setim i evo je sad je trudna, tako da sve je moguce.
Ja popih sad kaficu pa lagano krecem u Jevremovu jer imam u 10 zakazanu kontrolu. Javljam vam se kad se vratim sa izvestajem.
ljubav
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 9/12/2010, 09:16

Deni i jecaneca cvet cvet b b d d ljubav
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 9/12/2010, 09:18

Jutro cure osmeh srce
Biksi vidiš li ti u koliko si sati još bila na Kutku?Šta je rekla dr?A?

Jecaneco,srećno-odmaraj,uživaj pa da za dve nedelje slavimo sa tobom
Deni srećno danas igracice igracice igracice
Maki čekamo i tebe sa izveštajem usne a ljubim i tu tvoju trudnu drugaricu usne
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 9/12/2010, 09:26

Hvala vam devojke,divne ste ljubav
Stvarno su mi rekli da taj najlepsi embrion ima 7 celija, kako to moze - nemam pojma...
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 9/12/2010, 09:41

Deni i Jecaneco molitva

Ja sam danas bila u Betaniji da mi zakazu jednodnevnu ali nasao se problemcic. U urinu imam nesto malo nekih bekterija pa moram da radim urinokulturu. Kad sam bila kod ginekologa po uput za Betaniju, doktor je pogledao rezultate i rekao: "Mislim da ne bi trebalo da ti prave problem ali sa njima se nikad ne zna". Mogao mi je odma reci da uradim urinokulturu pa da vidim na cemu sam. Idem sutra privatno da je uradim, rezultati za dan, ako je negativna ili za dva dana ako je pozitivna. Nadam se da ce biti dobar rezultat molitva jer ako ne bude, moracu da pijem antibiotike, ponavljam rezultat, taman ce mi isteci ostali rezultati pa sve ispocetka... A pocela sam i Logest da pijem... Uf!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 9/12/2010, 09:47

gagax nadam se da ce biti sve u redu...ao sve nas nesto snaslo bzv... Rolling Eyes usne
meni je stigao hpv visokorizicni... Rolling Eyes
nacelnik betanije me pogledao kolposkopski kaze mala jako mala promena...da se kontorlisem svakih 6 meseci... Rolling Eyes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecaneca 9/12/2010, 10:11

gaga, to se meni redovno sve tako zakomplikuje i isteknu mi rezultati...za laparoskopiju sam sve radila 2-3 puta...cak sam pluca slikala 2 puta... ja sam bas baksuz sa tim rezultatima...ali verujem da ces ti biti bolje srece...
Jecaneca
Jecaneca

Broj poruka : 120
Godina : 42
Datum upisa : 19.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 9/12/2010, 10:43

Zasto uvek mora nesto da se iskomplikuje?!
Nadam se da ce nam Nova godina doneti mnogo vise radosti i sto manje komplikacija i nerviranja!
Navijamo za Jecanecu, Deni, Draganu... I za sve ostale koje se jos uvek mlate sa papirima, rezultatima...
igracice
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 9/12/2010, 11:42

Evo me drage moje vratila sam se iz Jevremove sa kontrole posle neuspele VTO. Dr. Milica mi je uradila UZ i rezzultat je odlican. Na desnomjajniku koj uopste za vreme stimulacije nije reagovao sad imam dva antralna folikula i imam vidljivu formaciju koja odgovara zutom telu, u prevodu bila je ovulacija. Na levom tri vidljive folikularne formacije promera 7mm.
Tako da drage moje kako sam se nadala dobro sam se udala, hahahh. Dr. je zadovoljna pa samim tim sam i ja zadovoljna. Popricale smo o svemu sta je bilo i o tome sta ce biti. Pitala sam je da li je moguce da sledeci pokusaj idemo sa kratkim protoklom bez kontracepcije jer cini mi se da tako bolje moji jajnici reaguju i ona se slozila manje vise sa tim. Dala mi je dodatne rezultate da uradimo da se vidi zasto posle tri VTO nema uspeha. Ajte molim vas pomagajte mi jer neke stvari nemam pojma sta znace i cemu sluze. OGTT sa insulinemijama test sa 75gr glukoze krv se vadi na svakih pola sata i istovremeno odredjivati glikemiju i insulinemiju. to samo ja radim, a mm i ja radimo sledece rezultate: CMV, HSV, Listeriae, Brucella, Kariotipizacija oba partnera, autoimuna antitela, antinuklearna, antifosfolipidna, antimikrozomalna, antitiroglobulinska, cirkulisuci imuno kompleksi, antiovarijalna antitela. Ufff ala je ovo sve komplikovano a nemam pojma cemu sluzi i kako se sve to radi. Rekla je da ce nam te analize mozda dati neki odgovor zasto su predhodne vto bile bez uspeha kao i da se neki nalazi ako slucajno ne budu dobri mogu popraviti. Takodje smo razgovarale o ne daj boze sledecem ne uspehu sta posle toga. Onda bi mi par meseci pratili cikluse i mozda bi isli na ciljane odnose ili mozda vto iz prirodnog ciklusa. Piutala sam je takodje i za donaciju jc jednog dana ako bi radili da li bi to imalo vece sanse nego sa mojom jc i odgovor je da.
Eto toliko od mene za ovaj izvestaj a vi pomagajte gde se ovi nalazi mogu uraditi i koliko kostaju. Unapred hvala na odgovorima.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 9/12/2010, 12:35

maki i ja sam radila nesto od ovih imunoloskih pre svih vto,jedino nisam ogtt i ispostavilo se da je tu problem...
e sad ja ne znam preko drzave sta moze sta ne,ja sam sve radila privatno...spremi se da ce dosta kostati mislim da ima na sajtovima labaratorija cenovnici pa pogledaj..ne znam da li mogu da napisem ime labaratorije koju je meni Cipiripi pokazivala...pa tamo da pogledas..
ili cu ti poslati pp ljubav
Odlicno sto ti je dala da radis sve te nalaze neki problem sigurno ima...
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 9/12/2010, 12:59

Deni, srećno danas! I ja imam danas transfer, nadala sam se da ćemo se videti, meni su pomerili za pola šest, jel ti ostaješ za tri? Ljubac!
Maki79, ne brini, ovde imaš mnogo devojaka koje su odradile sve te analize, pa i ja, naći ćeš sve informacije da to uradiš najjeftinije.
jecaneco, bravo za trojku!
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 9/12/2010, 13:03

Maki i ja sam juče dobila uput da radim apsolutne analiza kao i ti, i još nekih dodatnih, kao što su hormoni štitne žlijezde, i hormoni nadbubrežne žlijezde, a kako mi je dr. Ljubić objesnio to sve mogu biti uzroci neuspjele VTO, odnosno da vidimo iz kog razloga tjelo odbacuje embrion. Nadam se da sam ti malo pomogla, i ja sam juče sve to temeljno dr. Ljubića ispitala.
Jutros sam uradila polovinu nalaza (mogu ti reći da nisu jeftini), i neki se čekaju i 15 dana. Pozić
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 9/12/2010, 15:13

Devojke,zahuktalo se pred Novaka Korak po korak na putu do bete + - Page 23 11031
Deni,tebi i Racili danas želim svu sreću! Korak po korak na putu do bete + - Page 23 523476 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 523476
Jecaneco,bravo za tri embriona.Ono jeste da su boli sa parnim brojem ćelija...ali-nema pravila Korak po korak na putu do bete + - Page 23 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 216281 Korak po korak na putu do bete + - Page 23 216281
Gaga,nadamo se da nema žgamije...ali i ako ima,nema veze,bolje ih sad otkloniti nego da ti je,radeći dijagnostiku,samo prošire.
Maki,lepo za situaciju posle kontrole,to sve lepo zvuči...bravo!
Devojke,kako podnesoste ovaj dan? Shocked bilo mi je vruće kad sam krenula na posao,i cvike za sunce na nosu...a za povratak,ma lanci na obući su mi trebali lol! sad kuliram posle ručka.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 9/12/2010, 15:18

Maki ja sam vecinu tih nalaza radila ...
Moj savet ti je da odes do tvoje doktorke u DZ sa spiskom i uzmes upute za sve sto ona moze da ti da...Ja sam ogtt sa insulinemijama prvo radila privatno a zatim u dnevnoj bolnici dragise misovica na uput...
Imunoloske analize sam radila u klinickom centru i nisam nista platila...E sad postoji procedura...zamoli svoju doktorku da ti napise uput za imunologa,zakazi u klinickom pregled kod njega i on ti odobrava vecinu analiza koje su na tvom spisku.
Za svaki slicaj uzmi uput i za hematologa u klinickom jer i tu postoje analize koje bi on mogao da ti da da uradis (npr lupus i trombofilije...)
Analizu na duboke venske trimboze sam radila u gentskoj lab Helix privatno ( ispituje se genetska predispozicija za trombofilije i tu rade mthfr,laiden V i prtorombin II)kosta 10.000 din...Ako ti treba neka informacija slobodno pitaj....

kariotipizacija se radi na institutu za majku i dete isto moze na uput...
ako se setim jos neceg
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 9/12/2010, 15:43

Raspisala sam se a prvo sam htela da Jecineci i deni i svim ostalim devojkama u postupku pozelim da nas sto pre obraduju Very Happy
I da vam podnesem izvestaj...Danas sam ponovila moje hormone jer mi za manje od mesec dana nece vaziti stari...( uh kako proleti 6 meseci)
Radila sam ih u frontu na uput i rezultati su gotovi za sat vremena i evo ih:

3 dan ciklusa (u januaru punim 36 godina):

estradiol 166 pmol/l ( 77-921)
fsh 4.81 mlU/ml ( 3.35-21.63) Very Happy
lh 3.23 mlU/ml ( 2.39-6.60)
prolaktin 219.16 mlU/l ( 108.78-557.13)
progesteron 1.3 nmol/l (0.32-0.95)
testosteron 2.50 nmol/l ( 0.45-3.740
t3 1.43 nmol/l ( 0.89-2.44)
t4 100.67 nmol/l ( 62.67-150.83)
Tsh 0.43 mlU/l ( 0.35-4.94)

Ja sam bas zadovoljna... Korak po korak na putu do bete + - Page 23 569534


Poslednji izmenio viktorija dana 9/12/2010, 16:11, izmenjeno ukupno 1 puta
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu