KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

+51
daco
dragana76ns
bubac
Sneza
Sofka
Milijana
maja76
dragmilk
Marija86
Filippa
heart84
seka 35
viktorija
Shizika
natalija
malenaa
cici
MARA
HappyGirl
ciklama
dr mali pariz
adriatika
jovana 77
ŽenoLina
Orline
sani
maus
biljka
anuska80
Jelena*
Zoka83
anna
lena
gea
bak
Gala
BiKsi :)
Tinche
fenix
djole42
Malina
vašar
Cupava
Deni
bobica83
bebko
catherine290505
mimica
MAAKKI
Simona
anak
55 posters

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od MAAKKI 2/11/2010, 20:04

anak ::

Znači mi puno kad mi vi nešto kažete, ne mogu da podnesem ono ispitivačko u očima onih koji znaju-hoće li uspeti ovoga puta. I podrška mi ponekad zvuči pro forme, kao lepo je to reći a u stvari misle jadnici.
Mrzim to, jer nikada nisam i nismo bili takvi. Mi smo inače normalini ljudi, imamo lepe poslove, prijatelje, lep nov stan, sve. I onda slušam glupe primitivne komentare-samo vam još deca fale i ....
Valjda misle onda bi sve bilo idealno.
Ali, kao što sam već negde napisala, ja hladno ovaj put u oči gledam i kažem, ne bila sam u BG turistički, i znam da znaju da lažem, ali me se niko ne usudi ništa dalje pitati. Mnogo sam ljudi "izbacila" u odnosu na prošle postupke i uživam u tome.

Vidite vi kako ja uopšte nisam opuštena, ja za svaku sitnicu napravim frku. No
i

Anak ovo sto se desava tice se samo tebe i tm oni koji tako razmisljaju, naravno da vam deca fale da uoptpune sliku dvoje ljudi koji se brinu o sebi i zele porodicu kao i svi ostali "normalni" ljudi, mene jako razbesne ovakvi komentari pa im zacepim usta i pre nego progovore. Sto se podrske tice bitno je da se vas dvoje podrzavate u celoj ovoj prici drugi ionako nemaju nista od toga, a nemoj zaboraviti da su ljudi ponekad veoma zli i gadjaju tamo gde najvise boli, to ignorisi.

Pogledaj samo moj primer pa ce ti sve biti jasno, gledaj sebe i svog muza, vazu zelju i nadanja, a ostali su tu tek da budu tu, neki dobronamerno a neki i ne, imate svoj cilj i gurajte prema njemu. osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 2/11/2010, 22:56

U pravu ste. Što god vreme više prolazi, neke stvari su mi sve jasnije. A jedna od tih je i ta da smo kad se sve završi, sami on i ja.
Zato mi puno znači kad mi vi date podršku i kada znam da prolazite i proživljavate isto. Embarassed
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Jelena* 2/11/2010, 23:01

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 543728
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Filippa 3/11/2010, 07:40

Anak samo napred draga i viska je da ja sada nesto filozofiram ali moj kolega iz Zenice imao je obicaj da kaze onima koji ga zivciraju ...."razguli ba.." Prosto ignorisi, zaobidji i ne primaj k srcu komentare onih koji ne vide dalje od sopstvenog nosa.
Navijam za tebe igracice
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Malina 3/11/2010, 08:21

Anak, predpostavljam da smo sve mi mnogo suza prolile, zbog komentara nekih ljudi. Niko, ama bas niko, ni roditelji, ni sestra, brat, a kamoli neki prijatelji, komsije i sl. ne mogu da zamisle tacno kroz sta prolazimo, sto je i normalno, jer dok ne dozivi, covek ne zna. Posle prvog puta i posle silnih komentara koji su me iznenadili i zaboleli, od ljudi koji su mi bili dragi, i sada su ,ali manje, shvatila sam da je okolini to samo zabava, zanimljiv trac, koji ce ispricati na poslu, komsiji, rodbini i zaboravice na to. A mene ce ti komentari boleti. Tako da ja vise nikom ne pricam (osim roditeljima) i nemas pojma kako lako ide. Kada ne kazes, nikom ni ne pada na pamet, jer oni zamisljaju da kada si u postupku, ti si sad vanzemaljac, a nisi naravno, pa niko nista i ne provali. Sem poneko sto pita, pa jel planirate nesto, ali to odgovorim da, videcemo i izignorisem. Nekad sam napadala mm kako ja to sve teze podnosim, kako ljudi pricaju svasta sto me zaboli, a on mrtav ladan, ne reaguje. On je inace introvertan tip, i onda mi je on jednom rekao, sta mislis kako je meni kad na poslu, malo, malo, pa neko slavi rodjenje deteta, a za Novu godinu, kad pisu paketice, dodju do mene i kazu a da, ti nemas dece! On mi nikad to nije pricao i tek tada sam svatila koliko i njega to boli i da ustvari, samo nas dvoje to boli izistinski, jer svi ostali ipak imaju i svoje zivote i probleme. I od tada, ne govorim, nas dvoje smo u tome, uhvate me zute minute, izjadam se njemu ili vama i idem dalje.
Ljubac poljubci
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od MAAKKI 3/11/2010, 08:26

Bravo Malina jako si lepo ovo opisala, i stvarno niko ko ne prolazi kroz ovako nesko ili ovo ne moze da shvati koliko je tu strahova i iscekivanja, pa to njima dodje kao zabava da razbiju svoje monotinije zivota. osmeh srce

Anak samo da te pozdravim i ne slusaj ti ljude okolo imas svoj cilj i napred srcasti poljupci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od fenix 3/11/2010, 13:45

Ja sam sad svima rekla da je sve ok ida cemo vjerovatno prirodno dobiti bebu.Stvarno vise nisam mogla slusati gluposti,mnogi su zacepili i vise me niko nista nepita,a ja sam puno opustenija.Samo naprijed ipak smo mi posebne u pozitivnom smislu,ma mi smo queen
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 3/11/2010, 21:04

U pravu ste, sad ko mora da zna, znaće, šta da radim. Mislim da ne bih imala problema da je ovo veći grad, ali jebi ga, čim odem po doznake za bolovanje, već je sve gotovo, svi znaju sve i pre nego što iziđem iz bolnice. Mislila sam kod privatnog gin.ali ne mogu zbog doznaka za bolovanje, kod nas je to strogo.
Ali šta me briga, neka pričaju, pričaću i ja. A najbitnije je da nam svima uspe. A onda-neka se pojedu i crknu od pričanja roda
A mi onda naše bebe pod ruku i igra igra family


Poslednji izmenio anak dana 3/11/2010, 21:09, izmenjeno ukupno 1 puta
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 3/11/2010, 21:05

igra igra family
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 3/11/2010, 21:07

igra igra family
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 3/11/2010, 21:31

opletemo igra . I samo sreća krene u našim životima igra
A onda trudnica Pa lepo family Ljubim vas
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 3/11/2010, 21:34

Danas sam ponovo vadila estradiol. U subotu mi je kod njih bio 23 pa je Milica odredila po 3 menopura dnevno. Danas sam kod nas vadila, 73, izludila dok sam im poslala (problemi sa faxsom) isplakala se kao luda i to na poslu u svojoj kancelariji (naravno odlučila da ću kupiti sebi fax). I javili mi posle da su zadovoljni i da nastavim 3 dnevno do subote, zajedno sa dekapeptilom.
U subotu opet kod njih estradiol ujutro i u 13 i 40 UZV opet kod njih.
Hoće li neka od vas biti u subotu u Jevremovoj?
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 3/11/2010, 21:42

U subotu mi kod njih estradiol bio 23, krenula sa 3 menopura i nastavila dekapeptil. Milica posle UZV rekla da je zadovoljna da je sve kako treba za tu fazu. Danas kod nas vadila estradiol, 73,4 zovem ih kao nije prošao fax, ne mogu da mi jave da li nastavljam istu terapiju ili se nešto promenilo. Ja poludela, opet. I počela plakati, ne znam stvarno, taj stres kao ne mogu mi reći je li isto, a ja za pola sata treba da primim injekcije. Mislim, slom živaca. (Odlučila da kupim sebi fax, j...š prijatelje i kad nekoga moraš moliti za ovako važne stvari). I onda valjda kad su videli da sam pod enormnim stresom, i spremam se za put, i razmišljam gde ćemo biti tih nekoliko nedelja i samo preračunavam evre, marke, dinare....ma strašno. Kao oni zvali taj naš dom zdravlja i oni im direktno faksirali. Na kraju kao zadovoljni sa nalazom da nastavim istu terapiju. Ja kod nas (daje mi sestra na ginek. i razbije mi jadna jednu injekciju). Ali rekla sam, sa srećom....
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 3/11/2010, 21:47

Danas sam ponovo vadila estradiol. U subotu mi je kod njih bio 23 pa je Milica odredila po 3 menopura dnevno. Danas sam kod nas vadila, 73, izludila dok sam im poslala (problemi sa faxsom) isplakala se kao luda i to na poslu u svojoj kancelariji (naravno odlučila da ću kupiti sebi fax). I javili mi posle da su zadovoljni i da nastavim 3 dnevno do subote, zajedno sa dekapeptilom.
U subotu opet kod njih estradiol ujutro i u 13 i 40 UZV opet kod njih.
Hoće li neka od vas biti u subotu u Jevremovoj?
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od dr mali pariz 3/11/2010, 21:49

Anak,povuci ručnu,tri iste poruke se postaviše Very Happy
jasan nam je tvoj E2, ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 729680 i kontrola u subotu Very Happy
p.s. malčice se šalim,navijam-ozbiljnije! ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 32796 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 32796 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 32796 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 32796 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 3/11/2010, 21:55

a ja spremila i 4 sve varijacije na temu mojih suza i namera da kupim fax, estradiol mi nije ni važan, ni ne znam šta znači,
Pariz, ovu sam tvoju poruku našla u nekom međuprostoru. Odustajem, nadam se da vidite poruku.
A ja sutra ponovo vadim krv. Koagulacija i vreme zgrušnjavanja.
Pošto me komp zeza, poz....vas i javim se sutra
Ja mislim da nije baš zdravo vaditi krv svaki dan, ali j...ga. Mogla sam biti dobrovoljni davaoc osmeh srce
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od dr mali pariz 3/11/2010, 22:02

anak ::
Pariz, ovu sam tvoju poruku našla u nekom međuprostoru.
nije ni čudo da si mi poruku zatekla u međuprostoru...i ja sam ti ...ni na nebu ni na zemlji lol!
Mila,svaka poruka prođe,iako ti se to nekad i ne ukaže.
Opuštencija i samo grabi do cilja!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od vašar 4/11/2010, 00:27

sreca
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Filippa 4/11/2010, 08:59

roda igracice vv
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 4/11/2010, 09:43

Jutros uradila EKG i internistu, to su rekli da im treba u Jevremovoj radi totalne anestezije Shocked
U 2 će mi biti gotova ta koagulacija i zgrušnjavanje, valjda će biti OK. Nadam se. I tad primam i injekcije.
Sutra ako Bog da - ZA BEOGRAD Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Marija86 4/11/2010, 10:08

Zaaa Beograddd i dobre rezultate d d d b b b b b
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 4/11/2010, 10:10

Laughing
Javljam popodne rezultate zgrušnjavanja i koagulacije.
Uživajte curke u ovom lepom danu.
osmeh srce
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od heart84 4/11/2010, 10:37

Au anak sta sve radis od analiza, ja pred moj prvi ivf pola stvari nisam radila, a zgrusavanje krvi i koagulacije sam tek radila posle cetvrtog neuspelog embriotransfera, i to mi nisu dali slovenci da radim, nego sam isla u Jevremovu da se konsultujem, pa su mi dali milion analiza jos da odradim, a kad sam to pokazala u Mariboru Vlaisavljevicu, on je samo rekao nije to neophodno raditi, treba samo pokusavati i pokusavati, pa dokle vise fd
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od MAAKKI 4/11/2010, 10:37

smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Malina 4/11/2010, 11:04

Srecno sutra osmeh srce
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 6 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 22 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu