KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

+51
daco
dragana76ns
bubac
Sneza
Sofka
Milijana
maja76
dragmilk
Marija86
Filippa
heart84
seka 35
viktorija
Shizika
natalija
malenaa
cici
MARA
HappyGirl
ciklama
dr mali pariz
adriatika
jovana 77
ŽenoLina
Orline
sani
maus
biljka
anuska80
Jelena*
Zoka83
anna
lena
gea
bak
Gala
BiKsi :)
Tinche
fenix
djole42
Malina
vašar
Cupava
Deni
bobica83
bebko
catherine290505
mimica
MAAKKI
Simona
anak
55 posters

Strana 5 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Sledeći

Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od MAAKKI 31/10/2010, 07:43

srca1
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od seka 35 31/10/2010, 14:01

takodje sretnno otvaranje dnevnika!
i ja cu kod dr. vlaisavljevica u maribor po cetvrti put sad u novembru .
prvi IVF i,dnva FET Isad ponovo na fet ! jedva cekam!
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Simona 1/11/2010, 09:23

Meni nije smetalo sto je Milica mlada. Naprotiv bas mi je ostavljala dobar utisak i u prvom postupku smo se bas lepo slagale. U drugom me je nesto razocarala, nekom nezainteresovanoscu za alergije koje sam ja imala i bilo sta oko toga. Ali tebi zelim da se ne razocaras i da sve tece bas onako kako treba i sa uspehom na kraju!

igracice igracice igracice igracice igracice
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 1/11/2010, 09:44

Cure, hvala na podršci. radost
Evo mene ponovo na poslu. Juče smo putovali ceo dan.
Ova nedelja će mi sigurno brzo proći, dok nabavim sve sa spiska (lekove), pripremim ekg i dozvolu interniste za totalnu anesteziju i tako. U petak opet nazad u Srbiju, i onda ostati malo duže (nadamo se).
Sve je valjda OK, osim mojih velikih glavobolja. Ne znam od čega su, nisu valjda baš od sekiranja. Ipak, uzeću i tu valerijanu što mi je preporučujete. Pa da vidimo! sreca
Ta Milica mi je baš bila smešna kad je rekla da se ne ustručavam od sexa jer im ne odgovara preduga apstinencija. Dovoljno je kao 2-3 dana. Ja je samo zaprepašteno pogledala i mislim se - devojko draga da smo se mi sexsali često, možda bi nešto i bilo, ne bih sad tebe ovde gledala.... vođenje ljubavi tuga
I tako, sutra krećem po uputnice pa u nove radne pobede.
I znate šta me je još zabrinulo. Davali su mi u Jevremovoj dekapeptil (to je diferelan) i menopur jednu iza druge molitva
Valjda znaju šta rade. fd
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Tinche 1/11/2010, 09:58

Ana, kako mislis jednu iza druge?

Sigurno znaju sta rade, nemoj da brines.
ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 639820
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 1/11/2010, 10:06

Ma mislim odmah jednu pa odmah drugu, ne nekoliko sati posle nego baš jednu iza druge. affraid
Valjda znaju, pitala sam ih svaki put je li to može tako, kažu može bez problema. v
O Bože valjda je to ok molitva
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Tinche 1/11/2010, 10:10

Ne sekiraj se, tako sam i ja sebi davala.
Cak i sa promenom pravca, a to znaci ubodem i dam prvi spric, onda skinem samo spric a igla ostane ubodena, stavim drugi spric, malo izvucem, promenim pravac igle i ubrizgam. Da se ne bi bockala dva puta kada zurim.


SVE JE OK!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od HappyGirl 1/11/2010, 10:11

Anak, samo napred, držimo fige igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 1/11/2010, 10:13

Hvala curke, sad mi je mnogo lakše lol!
Tinče, zar to vredi i kad su 2 različite injekcije u pitanju. Mislim za različite stvari? zbunjen
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Tinche 1/11/2010, 10:15

Da. Sve to udje u krv i organizam upotrebi kako treba. ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 561840
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 1/11/2010, 10:21

Evo vidiš da vas nema, meni ni valerijana ne bi pomogla.
lol!
A kupiću je danas, pa onda igra

Ej, cure, uzela sam i folnu na svoju ruku, i kompleks b vitamina, koenzim 10. A svaki dan obavezno uzmem i propolis i med (svekar drži pčele, pa je provereno kvalitetan). Nadam se da ne može odmoći. Rekla sam i njima, kažu OK. Sad razmišljam šta bih mm kupila da ih pojačamo juriš jer je sledeće sredinom sledeće nedelje verovatno aspiracija zbunjen
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Gala 1/11/2010, 14:39

Sto se ticve apstinencije od sexa, meni je to licno rekao profesor VV. Razlog: sto cesce da muskarac ejakulira jer tako se poboljsava ne samo cirkulacija nego i spermatogeneza. Smatra se da apstinencija duza od 5 dana lose utice na spermatozoide .
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od dr mali pariz 1/11/2010, 15:34

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 338438
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od vašar 1/11/2010, 16:39

ljubav
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 1/11/2010, 16:41

Mm kaže bravo za tu dr. Milicu, treba joj kupiti nešto, ja bih ga blesava štedila (u stvari sebe) Wink yes
Ali eto, ok, čim mi prođe krvarenje, baciću se na grljenje sex
Čisto da poboljšam tu spermogenezu good job
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od heart84 1/11/2010, 19:49

Anak nek ti je sa srecom, i da nas obradujes sa velikom betom vv Ja se spremam kod Vlaisavljevica u novembru u Maribor na peti embriotransfer sa zamrznutim embrionima Wink
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od djole42 1/11/2010, 21:24

Samo napred curo osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Malina 2/11/2010, 08:30

Anak, ne brini za injekcije, tako daju. Mislim na tebe,ljubac poljubci
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od bak 2/11/2010, 08:43

Ana, sve su ti cure rekle, ja samo da ti posaljem ljubav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 2/11/2010, 12:21

Hvala curke.
Sutra vadim estradiol i javljam im da vide ostaje li 3 menopura dnevno ili će promeniti. I onda do petka moram vreme koagulacije i još nešto (nemam papir ovde) ali sl. tome. Zatim EKG i dozvolu interniste za anesteziju. I u petak popodne nazad za BG jer je u subotu ponovo estradiol kod njih i UZV popodne. Pa u ponedeljak ponovo UZV.
Glava me užasno boli svaki dan.
Ponekad i stomak.
Čak imam osećaj da me srce boli, znam da srce ne može da boli, a verujem da je to zbog prevelikog stresa i pritiska na mene zbog svega ovoga (svi su pozitivni i daju podršku, ali i to mi ide na živce). A duplo smo smanjili br. ljudi koje smo umešali u sve ovo u odnosu na prošli put. c
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od adriatika 2/11/2010, 12:46

Napred curo.. sreca
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od malenaa 2/11/2010, 14:11

ja smo da ti pozelim srecu.... osmeh srce
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od vašar 2/11/2010, 17:17

Anak,skroz te razumem za podrsku iz okoline!Ja jesam tek na pocetku i vec me svi nerviraju....valjda zato sto sam realna!Imam utisak da ce me samo vasa podrska,koje ste u istoj prici,drzati na visini zadatka!Tako da,anci zagrljaj Go girl d


Poslednji izmenio vašar dana 2/11/2010, 18:09, izmenjeno ukupno 1 puta
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od bebko 2/11/2010, 17:50

Samo napred igracice
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 2/11/2010, 19:15


Drago mi je što vas imam, mada vas ne znam. A kad sam bila u četvrtak na kontroli, bilo je nekih žena i mm i ja smo se baš pitali da li je neka sa foruma. Wink
Znači mi puno kad mi vi nešto kažete, ne mogu da podnesem ono ispitivačko u očima onih koji znaju-hoće li uspeti ovoga puta. I podrška mi ponekad zvuči pro forme, kao lepo je to reći a u stvari misle jadnici.
Mrzim to, jer nikada nisam i nismo bili takvi. Mi smo inače normalini ljudi, imamo lepe poslove, prijatelje, lep nov stan, sve. I onda slušam glupe primitivne komentare-samo vam još deca fale i ....
Valjda misle onda bi sve bilo idealno.
Ali, kao što sam već negde napisala, ja hladno ovaj put u oči gledam i kažem, ne bila sam u BG turistički, i znam da znaju da lažem, ali me se niko ne usudi ništa dalje pitati. Mnogo sam ljudi "izbacila" u odnosu na prošle postupke i uživam u tome.
Sad primetih da mi je nestalo ciprocinala, rekla mi dr. Milica Janićijević da ga pijem kao preventivno, oboje, 10 dana. Kod nas toga nema ima samo neka zamena citeral Alkaloidnov. Naravno nije me mrzelo da ih upravo sad okrenem u Jevremovu i pitam da li može ta zamena. Kažu može jer je generički sastav isti.
Vidite vi kako ja uopšte nisam opuštena, ja za svaku sitnicu napravim frku. No
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića - Page 5 Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu