KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grudi u ranoj trudnoci

3 posters

Ići dole

Grudi u ranoj trudnoci Empty Grudi u ranoj trudnoci

Počalji od Malina 28/9/2010, 10:04

Volela boh da mi odgovore devojke koje su radile vto, jer znam da ih ovde ima:
ovo mi je 5 vto, sad kad gledam unazad, mogu da kazem da mi je najbolje bilo prvi put kada sam mislila da je jedino bitno da ne dobijes. Sada posle ovoliko puta, osluskujem i druge simptome. Primetila sam da su u celoj prici grudi nekako vrlo bitne, a jednom me je i dr pitala da li me bole grudi i nekako kad bi taj bol grudi prestao obicno od vto-nista.
Danas mi je 9 dan od et, do 7 su me uzasno bolele, a sada osecam nesto u njima ali daleko od toga da je to taj bol. Uzasno sam uplasnena da mi i ovaj put nije uspelo, jer ne znam vise sta da radim. Vraceni su lepi osmocelijski embrioni, pa sam se nadala...
Zanima me da li se neka od trudnica koja je radila vto seca kako su je bolele grudi i koliko dugo? Sve vreme ili sa nekim prekidima... Molim vas da mi neko nesto napise Sad


Poslednji izmenio Malina dana 28/9/2010, 11:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Grudi u ranoj trudnoci Empty Re: Grudi u ranoj trudnoci

Počalji od Tinche 28/9/2010, 11:14

Malina, dobrodosla u nas Kutak!
Mene su grudi bolele ali ne konstantno. Jedan dan vise, drugi manje, pa onda opet vise. Secam se da sam i ja na pocetku trudnoce stalno pipkala i proveravala stanje.
Zelim ti svu srecu ovog sveta i da ti uspe ovaj peti pokusaj, da bude onaj pravi!
Mogla bi, dok cekas betu, da nam se pridruzis na VTO dnevnicima, procitas nasa iskustva, podelis sa nama tvoja. Koliko ste dugo u braku, u cemu i kome je problem, gde si radila sve vto, kakva su tvoja misljenja i iskustva.
Naci ces puno korisnih informacija kao sto i tvoje iskustvo moze da bude dosta od pomoci drugim parovima.
Pozdrav!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Grudi u ranoj trudnoci Empty Re: Grudi u ranoj trudnoci

Počalji od Malina 28/9/2010, 11:22

Hvala tinche i na odgovoru i na lepim zeljama. Strah me je, uzasan strah. Nikome to ne govorim, ali osecam da ovde mogu, jer vi razumete. Kad me zove mama ili muz sa posla, ja sve kao raspolozena sam, vesela, ali sam ustrvari uzasno uplasena i puna strepnje.Nisam dugo za kompjuterom, ali upoznajem se sa temama polako, a sad sam otkrila i te dnevnike, pa polako citam.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Grudi u ranoj trudnoci Empty Re: Grudi u ranoj trudnoci

Počalji od brinbili 28/9/2010, 11:31

Malina,zelim ti puuuno srece i ispunjenje zelje Grudi u ranoj trudnoci 275568
Svi ti simptomi su individualni...Kad sam radila prvu VTO grudi su me boljele sve do 11-12-og dana od ET (nisam smjela da ih taknem) a beta je bila 0...Posle drugog ET-a,povremeno su me boljele-opet nista...Posle trece,uspjesne VTO,boljele su me samo prva tri-cetiri dana od ET,kasnije vrlo malo,gotovo neprimjetno,i beta je bila 183...Eto to je moje iskustvo...znaci --sve moze ali ne mora da znaci---
Probaj da se opustis Grudi u ranoj trudnoci 490909
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Grudi u ranoj trudnoci Empty Re: Grudi u ranoj trudnoci

Počalji od Malina 28/9/2010, 22:10

Hvala brinbili. Trudim se ja da ne mislim, ali ipak crv sumnje radi uvek...
Obradovalo me ovo sto si rekla da te nisu puno bolele kad ti je uspelo.
Ja osecam jos po malo neki bol, ne mogu da kazem da bas nista ne osecam, ali nije kao prvih dana. Joj, izludecu vise do bete. Dodje mi da se napijem i sve zaboravim i prespavam do tad! A i kukavica sam da radim ranije ili da radim kucni test.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Grudi u ranoj trudnoci Empty Re: Grudi u ranoj trudnoci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu