KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov dnevnik

+41
bobica83
jul
Pakki
gea
Agata27
Hitron-Luka
caci
tuli
Simona
nabla
lena
zoxa
Danicab1
brinbili
djole42
buby
naca
Struzzo
dr mali pariz
bak
adriatika
BiKsi :)
MARA
Gala
Anuska
bebko
dejna
Milijana
kasia
maja76
Jelence
HappyGirl
Sami
maus
nesalela
maša
catherine290505
era
Nefertari
Orline
Tinche
45 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od catherine290505 15/2/2011, 18:01

as Srecan sedmi mesecdancic dragi Aleksandre as
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 15/2/2011, 22:50

Batice, srećan ti 7. mesecdan! A tebi mama da svaki dan bude lepši i ispunjeniji! CMOKA
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 21/2/2011, 15:02

Odavno nismo pisali...

U medjuvremenu smo bili na kontroli kukica, sve je super, vidi se jezgro okostavanja, nema potrebe za sirokim povijanjem mada sam ga ja skinula jos kada je bata napunio sest meseci. Sada sme da sedi koliko zeli, kada zeli i koliko sam moze. Samo da ga ne forsiram u smislu da ga postavljam namerno i uglavljujem jastucima. Da stoji sme samo kada to bude mogao sam da uradi, tj da se uspravi...a u dubak nikako.
Sledeca kontrola nam je kod pedijatra sa devet meseci, pa onda sa godinu dana.
Inace je blesav i veseo kao po obicaju (sem kada su zubici dosadni i bolni, tada kuka po ceo dan i to traje neka dva dana) smeje se, prica i doziva na svom jeziku...voli da mu se peva i pusta muzika, obozava da gleda na kompjuteru decije pesmice jer tada vidi i decu kako igraju i to mu je jako zanimljivo...decom je odusevljen.
Sve ga vise zanimaju stvari koje radim po kuci u smislu da me prati pogledom kada usisavam, i trazi da ide zamnom tako da paralelno vucem i usisivac i ogradicu. U ogradicu stavim neko cebence, on bude na stomaku i snima situaciju. MM me zeza da proverava da li dobro usisavam. Onda gleda kada sirim ves, isprati svaki komad koji uzmem u ruke, a ja onda namerno to jos jace protresem u vazduhu pre nego sto okacim jer je njemu smesno. Smeje se tako sto u isto vreme nabije obe ruke u usta...pa se onda ja njemu pokidam od smeha.
Glavni poligon za igranje mu je i dalje garnitura u dnevnoj sobi koju razvucem i ogradim jastucima i stolicama kada nisam pored njega jer se bas okrece na sve strane, i rotira kada je na stomaku i ko neka kraba ide u stranu...ili gusenise unapred. Sve vise odize guzu i drzi se rucicama dok je na kolenima. Kao da se sprema da puzi. Kada se umori od igranja i gnjavaze samnom ili sa MM to jasno da do znanja...trazi dudu, i pocne da se mazi i da "meditira".
Jede bas lepo, i dalje nam je raspored isti (mleko, vocni, slani, mleko ili vocni jogurt, vecera i mleko pred spavanje). Kada zaspi uvece u devet ne budi se do pet, onda mu samo dam malo caja, i to popije 20tak ml, zmureci, dam mu dudu i nastavi da spava do sedam.
Obozava da se druzi i da skita, sav je vazan kada ga stavim u sediste u kolima. Prosle nedelje smo bili kod vocke...i jedva cekam lepo vreme da se setamo i druzimo jos vise. A kada bude bas toplo pozvacemo nase drugare i njihove mame da uzivamo kod nas u dvoristu i igramo se sa kucama ko voli. A na leto cemo imati i bazencic...jupiii!

Evo dva vk kako se igra i trapavo pokusava da dohvati zvecku, i kako zeza tatu dok ga tata hrani.

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od catherine290505 21/2/2011, 15:12

likeit
Bata je pravi dobrica yes , ima diiivan izraz lica i jos divniji osmeh.
smajli angel
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od buby 21/2/2011, 15:31

ma sve ja to znam.... [Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 21/2/2011, 17:04

Setih se da nisam ovo podelila sa vama:

pre desetak dana bata se uhvatio za one mede sto se vrte iznad krevetica i sigurno je pokusavajuci da se podigne da sedi tako i polomio celu onu skalameriju, tj drzac koji se srafi za krevetac...sve je to palo na njega, a onaj deo koji se polomio, tj taj ostri kraj je batu udario pravo u oko!
Nije mi bilo svejedno jer u prvom momentu nisam mogla da vidim odakle ide krv...jer je izgledalo da je bas iz oka, i mesala se sa suzicama pa je izgledalo jos strasnije...curilo niz obraz...ma uzas! Hvala Bogu dragom pa cuva nasu decu...tako je i batica uspeo da trepne dovoljno brzo pa ga je ta plastika isekla po kapku...tik uz trepavice.
Sve je istog dana letelo i kantu, sem meda naravno...gde mede da bacim??? Eno ih sada na nekom uckuru vezano sve za krevetac...i dalje se igra, samo sto se ne vrte Wink.
Eto, pazite sta i gde kupujete...mi smo ove kao i birali, kvalitetnije...ali sve su to "braca Kinezi"...misa im!!!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 21/2/2011, 17:10

Meni je najlepše kad se onako stidljivo nasmeje kad vidi tebe tinče, ili kad nešto skonta pa se osmehne! Pa da ga čovek pojede! [Only admins are allowed to see this image]

Samo kad nam je on dobro posle tih zgibova! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Shizika 21/2/2011, 17:24

Uf, ipak se dobroo zavrshila epizoda sa medama. Chini se da bi neke igrachke trebale imati i gornju granicu sigurne upotrebe.
Jako mi je zanimljivo na prvom snimku kad prebaci paznju sa knjige na shushkalicu samo zato shto je slucajno zazvuchala. Very Happy likeit
Za usisivach nemoj da brinesh, prodje mushkarce interes vec pred pubertet, a s godinama chak krene i averzija. Wink
ff
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Nefertari 21/2/2011, 17:42

Ufffff mogu misliti kako ti je bilo! Pobacaj sve to! A tek koliko si se isprepadala.... zeludac mi se okrece samo kad pomislim na to. Ljubi nam baticu hrabricu!
Ja mislim d aje moje dete jedino koje nije imalo u vrtesku, nisam stigla da mu kupim, posle kad sam imala vremena on je prerastao.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od nesalela 21/2/2011, 17:45

Uh, muzička viseća igračka.....muka mi je od nje.....samo hvala Bogu pa je sve ipak prošlo dobro....moj savet svim mamama, čim dete počne da se odiže na rukice dok leži na stomaku ODMAH da sklone tu igračku jer ih ona privlači i čupaju je i moja Staša je imala tri puta udarac ali nije bilo ništa strašno a onda sam je, kao i ti Tinče, isekla i dala joj da se igra, a mehanizam u djubre.... yes znači mama em moraš da usisavaš i prostireš veš već i njega da vučeš za sobom i dodatne egzibicije da izvodiš za to vreme, pa ti si trojeručica (tako mi kažemo za nas na poslu).....Ma batica je divan, okretan, vrlo brzo ćeš ti njega juriti po podu po raznim ćoškovima, da,da videćeš.....Ljubim vas tako lepe slatke i medene..... usne usne usne love
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 21/2/2011, 17:56

nesalela :: vrlo brzo ćeš ti njega juriti po podu po raznim ćoškovima, da,da videćeš


hehe, pa to i cekam, pa da mu dam krpu u ruke! Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 21/2/2011, 18:00

tinche ::
nesalela :: vrlo brzo ćeš ti njega juriti po podu po raznim ćoškovima, da,da videćeš


hehe, pa to i cekam, pa da mu dam krpu u ruke! Wink
[Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Milijana 21/2/2011, 18:05

Joooj bata mali dobrica smajli angel
A za nemili događaj Crying or Very sad jadan batica, a jadna i ti, mogu misliti kakav haos No Mi imamo tu igračku i sad znam šta mi je činiti kasnije yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Sneza 21/2/2011, 18:28

tinche ::
Smeje se tako sto u isto vreme nabije obe ruke u usta...pa se onda ja njemu pokidam od smeha.

Ovo mi se tako sviđa, tačno zamišljam to.

A što ste do 6 meseci nosili široki povoj, možda sam negde propustila da pročitam, izvini.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od nesalela 21/2/2011, 18:29

tinche ::
nesalela :: vrlo brzo ćeš ti njega juriti po podu po raznim ćoškovima, da,da videćeš


hehe, pa to i cekam, pa da mu dam krpu u ruke! Wink

Ne moraš krpu, samo ćeš ga presvlačiti kada ti se zavuče u neko ćoše koje nisi očistila  b
love
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 21/2/2011, 22:30

Kremići...pa koliko novosti,a gde sam tu ja Rolling Eyes
Vanilica moja medena...super za dobre nalaze kukića i ostalog,ali sam se baš potresla čitajući kako se duša povredila...
mamu im kinesku,ceo centar bih im digla u ... [Only admins are allowed to see this image]
Mogu misliti koliko si se i ti isprepadala...duše moje kremaste...
ljubim vas ja i stiskam jako,da vas udišem! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 21/2/2011, 22:49

mali pariz ::a gde sam tu ja Rolling Eyes

ljubim vas ja i stiskam jako,da vas udišem!



Sad Sad Sad pa gde si? mi te i cekamo...evo i krevet razmestili...mazite se dok se ne uspavate oboje...a ja cu vas onda samo pokriti i ljubiti za laku noc... [Only admins are allowed to see this image]


Poslednji put izmenio tinche dana 21/2/2011, 22:52, izmenio ukupno 2 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 21/2/2011, 22:50

tinche ::
mali pariz ::a gde sam tu ja Rolling Eyes

ljubim vas ja i stiskam jako,da vas udišem!



Sad Sad Sad pa gde si? mi te i cekamo...evo i krevet razmestili...mazite se dok se ne uspavate oboje...a ja cu vas onda samo pokriti i ljubiti za laku noc... [Only admins are allowed to see this image]
to je ljubav,to se voli [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od caci 22/2/2011, 09:37

ff ff zagrljaj poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od bak 22/2/2011, 10:19

Mili moj Batica, kakav je [Only admins are allowed to see this image]
Ljubim vas i dolazim i ja kad bude druzenje, samo da znate [Only admins are allowed to see this image]
Vi se mame malo odmorite, ja se malo umorim i svima lepo [Only admins are allowed to see this image]
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od MARA 24/2/2011, 08:16

Batice mila dusice
Tince bas mi je zao sto ste se isprepadali i ti i on,dusa mila.I Viktor je njegovu polomio negde oko 9-og meseca al srecom bez ozleda,Vuku kupili muzicku kutiju chicovu jeste vidno boljeg kvaliteta i cene,al videcemo dokle ce i ona.
ljubim baticu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od brinbili 24/2/2011, 09:19

Medic mali medeni...Kako sam samo sladak [Only admins are allowed to see this image]
Znaci oprezno sa vrteskom...mada je jos nisam kupila...
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Tinche 25/2/2011, 17:29

Evo nas sa slicicama, nisam odavno postavljala.
Danas smo morali da izadjemo napolje da se slikamo...jer mislim da je zadnji lepi sneg ove zime. U nasem dvoristu sneg do kolena, bletnace skacu i raduju se ko deca...a batica uziva da ih gleda i "prica" im.
[Only admins are allowed to see this image]
Uglavila sam ga u sneg da sedne lepo, i cim sam uspela da oteram i smirim blente da ga ne obore od radosti bata nabio punu saku snega u usta! [Only admins are allowed to see this image] Kad se nisam srusila! Samo sto mu nije probio zubic...vidi se vec drugi dan...pa mu je sigurno prijalo hladno.

Da napomenem i ovde da smo juce bili kod Nere i Keti...i mnogo mi se svidja druzenje...ovaj nas Kutak je stvarno nesto posebno!!!
Elem...ko nas zove u goste sledeceg cetvrtka...? Embarassed [Only admins are allowed to see this image] lol!


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od MARA 25/2/2011, 18:09

AAAAAAAAAAAA koliki sneg zeno,kod nas nema uopste
Bata misli klopa pa zgrabio sneg  b
Najlepsa fotka bata i blente lol!
ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Nefertari 25/2/2011, 18:14

aaa divno! samo pazi da bata ne porucka neki zuti sneg koji je ostao od blenti lol! a blentice uzivaju.... kod nas vala zavejalo, vidim da cemo za prvi maj na sankanje
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov dnevnik - Page 31 Empty Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu