KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+40
bobica83
gea
Milijana
Simona
djole42
buby
lena
BiKsi :)
Tinche
brinbili
Danicab1
naca
Struzzo
Orline
nabla
kasia
maki82
adriatika
Hitron-Luka
tuli
HappyGirl
dejna
MARA
maja76
bebko
maša
dr mali pariz
maus
zoxa
era
Sami
Agata27
Jelence
Anuska
Nefertari
caci
eni
catherine290505
Gala
nesalela
44 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 9/11/2010, 18:23

buby ::da se ne ponavljam...ti znas moje misljenje o njoj... [Only admins are allowed to see this image]
lepota medena,okana.........ljubi je u te oke,a ti mama ...pa spavaces...polako...kad krene u skolu lol!
yes

prvi deo potpisujem, a drugi - v -to je i moja sudbina, ja se nadam bar predskolskom Shocked
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 9/11/2010, 20:22

Otkad mene bilo kod ovog medenjaka Shocked
Nesalelo,kakvog anđela ti imaš!
A ja je ne bih iz belog skidala..kako joj belo stoji... [Only admins are allowed to see this image] preslatka je medenica jedna...a ti mama- [Only admins are allowed to see this image] kakva linija... [Only admins are allowed to see this image] svaka čast!
ljubac,cure moje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sami 10/11/2010, 11:55

Nesalela, ti mene bas uvjek fasciniras sa Stasinim slikama
zeno ona je svaki dan sve medenija jenostavno da je covjek pozeli da pojede
ljubimo vas puno medice medene ljubav ljubav
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 10/11/2010, 13:33

A taman htela da kazem ovu sliku za avatar.
Koji medenjak , kakve oke i pogled,ja se topim veruj mi, a tek prstici...da ih smazes u jednom zalogaju.
Ljubi lepotu i nadam se da se vidimo uskoro Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 10/11/2010, 15:08

...kakvi smo mi kanibali,kad vidimo ovakvu slatkoću... lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 10/11/2010, 20:58

Pišem kao jednooki Džek, sreća pa znam slepo kucanje.....Moja draga Staša se mazila sa mnom danas i ogrebe me po oku, to je bilo pre podne, trpela ja trpela, došao muž sa posla ja kukam i kažem ja moram kod lekara, ovo je neizdrživo......kad ono ogrebala mi rožnjaču i to kaže doktorka da je dobro zagrebala Crying or Very sad boli, peče, grebe, ma grozno, da mi neki gel da stavljam i imam povez prkeo oka....sutra popodne na kontrolu da pogleda.....eto šta da vam kažem, svima sam govorila da se čuvaju da ne bi slučajno koga ogrebala po očima a ona mene ogrebe....šta da radim...:Eto samo da vam se izjadam.... Sad
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 10/11/2010, 21:01

Au nesalelo...pa to bre opasno?!
Žao mi je što te duša tako sredila...sad si joj čudna?
Drž' se ,mila. [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sami 10/11/2010, 22:21

mali pariz ::Au nesalelo...pa to bre opasno?!
Žao mi je što te duša tako sredila...sad si joj čudna?
Drž' se ,mila. [Only admins are allowed to see this image]

Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 10/11/2010, 22:29

Ufff bas bzvz, mene Nera jednom ogrebala po stomaku dok sam je dojila i bilo je affraid iako joj secem nokte svaki drugi dan- ne vredi
nadam se da ces uskoro biti bolje, pisi\
love
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 10/11/2010, 22:37

Joj pa ti nagrabusi od Stasinog izliva ljubavi, sad si ti nas domaci dzek Sperou! lol!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Danicab1 11/11/2010, 01:03

Sta ce dete, morala je da isproba.
Nadam se da ti je danas vec bolje.
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 11/11/2010, 07:46

Sinoć me je bolela cela leva strana glave, levo oko je u pitanju, i legla sam čim sam uspavala Stašu, nisam smela ništa da popijem a kažu da obično daju brufen ili diklofen ali ja nisam smela, samo sam htela da žmurim....Idem popodne na kontrolu, ja kada sam juče otišla počela doktorka da se smeje i kaže: danas mi je bila jedna majka koja je upravo završila terapiju zbog iste povrede v tako da majke čuvajte se, to je očigledno česta pojava, iz čiste igre i maženja došlo je do ovoga, i njoj su nokti posečeni, dan pre ovoga sam joj isekla, ali njihovi noktići su kao žileti....Biće bolje, pišem popodne....ljubim vas sve.... ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 11/11/2010, 07:50

E, jbg. Ajde da te to što pre prodje! A šica grebalica! LJubim je
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od buby 11/11/2010, 12:09

ih lelo...lelo...mogu misliti kako boli...
ja se secam kad me tako dunja po bradavici noktom zapara sve zvezde prebrojim..
aj da sto pre prodje...ljubi mi tu mirku-nemirku... [Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od caci 11/11/2010, 12:29

Ih bre lelo.Nadam se da si bolje zagrljaj
Ljubac za malu slatku nestasnu devojcicu,alii nije ona to namerno yes
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 11/11/2010, 15:23

Bas sam u cudu, nisam znala da to moze, a pogotovo da je cesta povreda kod majke Shocked
Mene Laza redovno grebe po bradavici tj. areoli oko same bradavice i mladezima koje tu imam, stvarno je da prebrojis zvezde...
Ljubimo vas, sto pre da prodje srca
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 11/11/2010, 18:27

Vratila sam se sa kontrole, sve je ok, Corneregel je pomogao da se napravi zaštitni sloj preko ogrebotine i bolje je, kaže doktorka da ga mažem još par dana za svaki slučaj da se sa kapkom ne bi ponovo otvorila "posekotina"....uf lakše se diše sa oba otvorena oka, ono je bilo grozno, vidim a kao da ne vidim....užas....sada ću morati da pazim kada joj prilazim a predlažem to i svima vama jer su nepredvidivi....Ljubim vas sve... ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 11/11/2010, 19:43

Uh Lelo, sad procitah...dobro je da je sve ok. ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maja76 12/11/2010, 11:50

Bas sam se iznenadila kad ovo procitah, zao mi je sto si tako prosla, ali dobro je sada Rolling Eyes
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 12/11/2010, 20:50

Evo me, super se osećam, oko prošlo kao da ništa nije bilo, uf mnogo je lakše, nije ni malo prijatno....Elem, htela sam da vam kažem sam počela da mislim da se meni Staša budi noću često zato što moje mleko nije dovoljno jako da bi je zasitilo....videću još večeras, pa ako bude isto sutra ću da joj dam u toku dana kravicu da probamo pa bih je dohranjivala uveče da isprobam i to jer je ovo neizdrživo, sinoć je spavala pet sati, u osam je zaspala, probudila se u 23h, pa se opet probudila u 01h pa onda u 02h i bila budna do pola šest, i to je neizdrživo a i ona znači ništa ne spava, ne valja ni tako....Ako neka ima iskustvo neka podeli, neće se bunim....Ljubac za sve tete... usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 12/11/2010, 20:55

Pojacaj joj veceru, daj joj nesto kaloricnije za veceru i recimo daj joj mleko, necu d aulazim u to da li ces joj dati kravicu ili adaptiranu ali te nista ne kosta da probas
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 12/11/2010, 21:51

Lelo, razumem te za to "neizdrzivo" mada mi nismo nikad bili bas toliko budni nocu... ali ja ne bih rekla da je to zbog gladi. I nekako mi zao da odustajes od svog mleka koje je jos uvek za nju najbolje.
Pa ima dece koja spavaju i po 12 h pa ih ne budi glad, cak i kad su manja i ne dobijaju jos uvek cvrstu hranu.
A gledaj ti nju, lepu buckicu - na slikama deluje kao sasvim lepo uhranjeno dete, stavise, ima covek za sta da je uhvati Razz
Ako vec mislis da treba da joj povecas kalorijski unos, pojacaj joj unos slozenih ugljenih hidrata tj. zitarica. Povrce njih slabo zasiti (npr. da bi dobili isto kalorija od sargarepe kao od 200 ml majcinog mleka, trebalo bi im bogami skoro pola kile sargarepe Laughing ) a oni nemaju veliki kapacitet zeluca. Zato uvek moze da se doda pirincanih, kukuruznih, ovsenih ili drugih pahuljica i u slane i u slatke obroke.
Ja sam Lazi pocela uvece (1-2 h pre kupanja i poslednjeg podoja) da dajem onu Godd night pap sa ovsenim pahuljicama i jabukom. One vec imaju adaptirano mleko u sebi, organske su, i ukusne. Mada mislim da bi i ovsene pahuljice iz zdrave hrane bile super.
Sto se tice mleka, ja bih licno uvek izabrala adaptirano mleko do prve godine... U svakom slucaju, njima sada sve manje treba mleka a sve vise druge hrane, zato mislim da treba akcenat da stavis na dopunsku ishranu. A to mleko koje jos uvek uzimaju u odredjenoj kolicini (sa punih godinu dana npr. ni ne treba da uzimaju vise od 0,5 l mleka dnevno, ukljucujuci tu i sve mlecne proizvode) najbolje je da i dalje bude majcino. Zbog imunoglobulina prvenstveno, a ne vise toliko zbog nutritivnih svojstava, mada nije ni to zanemarivo. Nema sanse da ti nemas bar 0,5 l mleka u svojim grudima za 24 h... mislim da ti se samo cini da ga nemas dovoljno.
A to "jako i nejako mleko" nekako nikad nisam verovala u to... Ne znam zasto ti ne bi imala dovoljno jako mleko, sta to treba da bude u mleku da ga prozovu jakim - svako majcino mleko ima priblizan broj grama belancevina, masti i ugljenih hidrata, to vrlo malo varira. A kolicina mleka zavisi od toga koliko beba sebi "naradi" mleka, i delom od hormonskog statusa majke kad joj se vrate ciklusi (sto sam sama iskusila)...
Pokusaj i sa kravicom ili adaptiranim mlekom kao dodatak podoju ili zamena, ali bojim se da Stasa ne odustane onda od sise?
Evo moja komsinica koja ima bebu dan mladju od Laze je bas zalosna sto joj maleni odbija sisu - uvela mu je i jogurt i pavlaku, i sve druge mlecne proizvode i on sad prihvata samo hranu na "kasiku" Shocked A ona je mleka imala na izvoz... Sad se dovija nekako da se izmlaza pa mu s tim napravi kasicu koju on prihvata, ali na sisu place i odgurkuje je...
Ja sam bila u iskusenju da uobrocim Lazu sa adaptiranim mlekom i dohranom, ali mi je drago da nisam, i dalje mnooooogo volim nase trenutke na siki. Hvala Bogu, i Laza ih jos uvek voli Razz

Ljubim vas i izvin'te ako smo dosadni sto se mesamo Wink

osmeh srce
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 12/11/2010, 22:22

Anuška hvala ti na postu...baš si lepo obrazložila.....ja imam mleka, količinski ne oskudevam, naravno kada se ona budi često onda to nije ona količina ali ona uvek vuče..... ja sam mislila da ona ima sada veće potrebe pa da je možda moje mleko ne zasiti dovoljno da je počela već duže vreme jako loše da spava noć, naravno da sam za dojenje i uživam u tome, veruj mi....zato sam i tražila od vas savet šta da radim jer nisam pametna više....ona ujutru jede Milupa žitarice sa ispasiranom bananom, za ručak jede kuvano povrće sa mesom, za večeru oko 17:30 jede griz sa bananom, izmedju popije sokić od jabuke ili šargarepe....Noću kada se budi tako često desi mi se da mogu sike da spakujem u jednu lopticu koliko budu prazne, ali to je i za očekivati jer svaki put mislim e sada će da zaspi hajde da joj dam siku, a ona neće i sve tako, na rukama neće da zaspi, znači samo sika...Hvala Ane videću šta ću da radim, u svakom slučaju ne želim da odustanem od mog mleka.... yes Ljubi Lazu...
Nef... usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 12/11/2010, 22:48

Lelo, evo recimo pomeri joj veceru, za malo kasnije, kao sto je Anuska rekla dobra je ta ovsena kasa sa jabukom, i imas pregrst Hipp kasica za laku noc one su malo kaloricnije od ostalih kasica.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 13/11/2010, 10:44

Meni se samo neki pehovi dešavaju, ne znam šta je ovo....Noćas sam uzela Stašu da podojim i od umora zaspala, zabacila sam glavu na fotelju da je ne bih pritisla sikama i tako smo zaspale, ona u mom naručju.....probudim se i krenem da ustanem da je prebacim u krevetac i samo "propadnem", noga mi je toliko utrnula da kada sam stala ja nisam imala nikakav osećaj i samo sam se našla na zemlji, Stašu nisam ispustila iz naručja, ona je nastavila da spava nije trepnula, jedva sam se dogegala do krevetca i spustila je, izvrnula sam tj. kao prignječila stopalo, sa strane ispod članka prema prstima, ako je neko razumeo šta....boli me, zavila sam zavojem pa ćemo videti kako će dalje biti.....Ovo mi se nije u životu desilo, pre neki dan sam prvi put bila kod očnog, sada sam nogu zeznula, mogu da se krećem ali me boli.... Biće valjda sve dobro, neće valjda više maler da me tera....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 32 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu