KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anin dnevnik

+45
Zoka83
Shizika
Sneza
key
bak
Pakki
buby
jul
gea
Simona
djole42
lena
Milijana
Niki-Kiki
brinbili
BiKsi :)
naca
Struzzo
Orline
tuli
Anuska
bebko
kasia
Agata27
Hitron-Luka
nadalina
eni
adriatika
Sami
maja76
Nefertari
dr mali pariz
catherine290505
nesalela
Gala
era
HappyGirl
MARA
caci
Tinche
maus
tedi
zoxa
Jelence
maša
49 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od bak 19/12/2011, 18:59

I ja, i ja [Only admins are allowed to see this image]
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 19/12/2011, 19:49

I ja! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od key 19/12/2011, 22:14

Bravo Ancice!!!!! osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 20/12/2011, 08:47

tinche ::I mama, kakvi su utisci posle prvog dana?
Jedva cekam da nam sve ispricas...nakon sto ti Ancika sve isprica...
lol!

Juce je dan u vrticu prosao ok. Bila je dobra, lepo je doruckovala i rucala i obradovala se kada je Milan dosao po nju. Nije puno pricala o vrticu. Tek uvece je spomenula Luku koji nije hteo da opere ruke i belu devojcicu(ima skroz belu kosicu) koja se sa njom lepo igrala.
Jutros je bilo negodovanja:"Necu u vrtic, dosadno mi je tamo. Nemam sa kim da se igram."
Rekla sam joj da jos nije dobro upoznala sve drugare i da ce danas doci i druga njena vaspitacica i da ce biti dosta zabavnije. Ne place, nema problema odvajanja od mene i Milana, samo sto je njoj sada sve novo, i trebace vremena da se uklopi.
Juce je vecinu vremena stajala po strani i posmatrala decu. Kada joj neko od dece pridje ona prica i igra se sa njima. Sama je prisla toj beloj devojcici i jos jednoj...pa opet stane u stranu...
Ana ima dve vaspitacice Jelenu i Dusku. Jelenu znam, Milanova skolska drugarica i susta je suprotnost Duski koja je strozija. Jelena zna da dete uzme u narucje i pomazi kada place, a Duska to ne zarezuje 2%. Duska je vise tipa vojnicko vaspitanje Shocked a Jelena je neznija. Samo ne znam kako dece nisu u zbunu, a mozda i jesu. Jedino sto imam zamerku je to sto Duska tera da sve iz tanjira pojedu. Grdi decu ako ne mogu i kaznjava ih zbog toga. To sam cula od drugih majki i Jelena mi je to rekla. Danas cu upoznati Dusku,porazgovaracu sa njom.
Eto toliko. Videcemo kako ce danas biti. Danas i spava u vrticu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od caci 20/12/2011, 09:15

Ana je pametno i lepo vaspitano dete i verujem da ce se danas brze i lakse uklopitei.treba vremena da upozna decicu da se uklopi.
a sto se vaspitacica tece,zasto ih uvek tako sloze? zbunjen I nase su jedna strozija a jedna milija i deca nju vise vole. Bice sve bolje verujem,samo treba vremena yes
ljubim poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Tinche 20/12/2011, 10:18

Misu nas dragi...znas vec da ce to sve doci na svoje mesto cim se malo bolje upoznaju. Vec za koji dan ce imati "omiljenu" drugaricu...pa jos jednu, pa jos jednu...cak ce i onu strogu vaspitacicu da dovede u red! lol!

Anci, pametnice i lepotice nasa...zelimo ti da sto pre zavolis sve nove drugare!

[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od buby 20/12/2011, 13:37

razumem te,jer ja sam prva koja je na pocetku kukala i na sistem u vrticu...i na vaspitacice..ali gledaj to ovako,mozda je taj balans dobra/stroga vaspitacica i dobar...jer tako u principu oni i kod kuce funkcionisu uvek je jedan roditelj ili baba deda popustljiviji...zamisli obe tako blage i dobre,pa odose nam deca u propast...ili dve DUSKE lol! ... nekako mora postojati taj balansali sad bas ne mislim da treba da ih tera da pojedu sve...ili da uvodi taj vojnicki rezim...porazgovaraj ti sa njom..pa se dogovorite...izmedju ostalog i "iznad popa stoji pop"...meni je samo donekle bilo strah da ne trazim i zahtevam puno pa da se ne daj boze sveti posle na mom detetu jer kad se tamo vrata zatvore ja pojma nemam sta je i kako je a dunja ne zna da mi isprica...ali ipak sto shizika rece taj posao rade ljudi koji ga vole i vole decu,pa mislim da nema mesta panici..videces kad prodje par dana kad sve se slegne,bice i situacija kad joj neko bude oteo igracku pa ce ona vec sutra negodovati da nece da ide,ali opet moras je pustiti da sama pokusa da se snadje jer ancika je bas dobro i fino vaspitano dete...cak i nezna,pahulja a tamo znaju biti dosta grubi....ljubim ja nju,cekam danasnje utiske
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 20/12/2011, 15:50

Kao što ti Buby reče, iza zatvorenih vrata za tebe je to nepoznat svet, i od preispitivanja nema ničega sem brige, tako da je videti svoje dete dobro i raspoloženo, potvrda da je tamo sve o.k.
Pazi, to što ti jelenu poznaješ, ne znači da znaš kakva je ona na poslu. Neću da ti rušim iluzije,ali mislim da negde , kao što Buby reče, ne rade to žene koje nemaju šta da rade- već one koje obožavaju rad sa decom, i umeju to. A Ana je zrela i mnogo priča, kao što i ti mnogo sa njom pričaš, pa je navikni malo na ista pitanja po izlasku iz vrtića, (tipa šta su ručali, kakva su deca bila, a kakvi ti njeni-koje spominje imenom, da li je neko grđen i zašto...), i Ana će se navići da obraća pažnju-donekle- na te momente kako bi ti ih i prenosila.
Uživaj Mišice u socijalizovanju deteta! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 21/12/2011, 09:04

Juce dolazim u vrtic, provirim kroz vrata, a decica oko vaspitacice, Ana pored nje i slusaju pricu. Pozvala sam je,obradovala se, potrcala prema meni, poljubila, jako zagrlila i rekla:"Mama sacekaj da Duska zavrsi pricu pa cemo ici kuci." I otrca natrag Very Happy
Duska je pohvalila Anu. Lepo je rucala i bez problema je legla u krevetic i zaspala. Zalila se vaspitacicama da joj je dosadno i da nikoga ne poznaje. Pevala im je partizanske pesme,Kacusu,Makedonsko devojce. Posle rucka je ustala i ponela svoj tanjir i pitala gde da ga ostavi Very Happy
Jutros se isto malo bunila. Ali kad je cula da ce danas izaci napolje odmah se oraspolozila. Danas za dorucak jaja i jogurt, za rucak grasak sa junetinom i kupus salata, za uzinu jabuka i banana. Danas Milan ide po nju.
U petak nece ici u vrtic jer idemo oko 12h u Kikindu kod Jane i Boska na rodjendan. Samo o tome prica i radije se druzenju sa njima.
Hvala vam na divnim komentarima i savetima, zaista mi mnogo znace! osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od bokica 21/12/2011, 09:32

Ana zelim ti sto brze prilagodjavanje u novi kolektiv, ali izgleda da se devojcica vec snasla
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od bebko 21/12/2011, 10:19

Lepo se ona snašla a biće i bolje kada se prilagodi i sa drugom decom...
U Anče i ne sumnjamo ona sa svima nađe zajedničko interesovanje Very Happy
LJubim i grlim osmeh srce
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Milijana 21/12/2011, 13:18

Anice, ti si divno dete i lako ces se uklopiti, a onda, kada te upoznaju drugari, neces imati vremena da se izigras sa svima, jer ce svi bas tebe zeleti za drugaricu smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od key 21/12/2011, 14:02

Bravo,Anci!!!vidis da je juce vec bilo bolje...svaka cast sto je drugi dan vec ostala sama bez vas,ja sam imala 6 god.,a plakala sam i ostajala samo do 12h Embarassed
neka im je otpevala i partizanske pesme lol! vidim da ce se ona super uklopiti i ima da se raduje svakom novom danu i susretu sa drugarima yes
ljubim vas puno,puno osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sneza 21/12/2011, 20:13

Ana je krenula u vrtić, diiivno. Biće njoj super tamo samo malo da se upozna sa decom pa posle neće hteti kući.
Možda jedino ste trebali posle raspusta, moje mišljenje ....
A za vaspitačice ne znam šta da kažem, ja sam ona "stroga" ne moraju da pojedu sve, naravno ali ako se igraju, mogu sve igračke da uzmu ali moraju sve igračke da vrate na svoje mesto i to me čini strogom, Wink većina dece mrzi spremanje sobe Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od KoMetaK 22/12/2011, 12:09

Bravo za Ancicu i za brzinsko privikavanje na vrtic. osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 22/12/2011, 16:31

Dusa je to jedna, najbolja! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od MARA 22/12/2011, 17:39

Predpostavljala sam da nece biti problema i obistinilo se
Ana je jedam pametni medeni stvor
ljubim je
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 23/12/2011, 09:51

Sneza ::Ana je krenula u vrtić, diiivno. Biće njoj super tamo samo malo da se upozna sa decom pa posle neće hteti kući.
Možda jedino ste trebali posle raspusta, moje mišljenje ....
A za vaspitačice ne znam šta da kažem, ja sam ona "stroga" ne moraju da pojedu sve, naravno ali ako se igraju, mogu sve igračke da uzmu ali moraju sve igračke da vrate na svoje mesto i to me čini strogom, Wink većina dece mrzi spremanje sobe Very Happy
Zvali nas i rekli da krece tad i tad i tako je. Nismo u situaciji da biramo ni vreme ni u koji vrtic.
Nemam nista protiv "strogih" vaspitacica. Ana i kuci sve igracke pospremi. To i nije strogoca,to je vaspitavanje. Od drugih majki sam cula kako je Duska stroga,kod nje mora ovako, mora onako, svi lezu, svi spavaju...To je meni sve ok(i kod kuce Ana zna za red) sem hrane, tanjir mora ostati prazan Rolling Eyes Ana obozava Dusku. Bas su se sprijateljile Very Happy
Sada je Ani lepo, ali joj je ipak malo dosadno u pocetku :aa69:Malo negoduje, ali sama udje u sobu i pocinje igra. Pogotovo sa Stefanom. Stefan je glavni i njih dvoje se lepo igraju. Hvale je vaspitacice Very Happy Kazu da je poslusna,pricljiva i da znaju kako ce njena soba izgledati na prolece. Da ce njena mama nacrtati sunce i oblake i da ce imati ormarice ofarbane u razne boje. Sve znaju o Nadji, Miletu, Jani i Bosku, da tata navija za Partizan i da se ljuti kada ne daju kos. Da je tata ljubicica, a mama pahuljica i da ce nas staviti u supicu i pojesti....i jos mnogo toga.
Danas ne spava u vrticu jer putujemo za Kikindu oko 13h.
Za sada toliko. Veliki pozdrav od nas!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od buby 23/12/2011, 11:17

pametnica,bice njoj sve lepse i lepse...ljubim te medu maleni [Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od caci 23/12/2011, 12:14

I ja nisam nikad protiv strogih vaspitacica ,treba se znati red. yes
dobro sam se nasmejala  b  b dva dana u vrticu a vec znaju sve o vama.Predivno lol!
Ljubim Anicu bananicu i zelim lep provod na rogendan ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od key 23/12/2011, 14:34

Ana queen kako me ona uvek nasmeje... love
lepo se provedite!!!!!!
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sneza 26/12/2011, 14:36

Ma ona je divno, vaspitano dete, neće biti problema. Ja ne volim da teram decu da jedu a neću dati da iko tera moje, nek jede koliko hoće. To je glupost, kao da mene neko stavi pokraj vola pečenog i kaže dok to ne pojedeš nema mrdanja.... Baš!
A i ako bude nekad nestašna, neka je, ja obožavam decu koja su nestašna, to mi uvek izmami osmeh na licu.
Pametnica mala
Lepo se provedite u Kekekndi (moja koleginica je iz Kikinde pa uvek kaže kad ide tamo da ide u Kekendu) Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 26/12/2011, 17:17

[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 26/12/2011, 20:00

Ana je dobila od divnih teta prelepe cestitke osmeh srce
Mala,Tinche i Maro, hvala vam mnogo. Ana se obradovala, stalno nosi cestitke i hvali se Very Happy

Cestitka za Novaka od Male,Velje i njihovih zvezdica b b Danas stigla postom.

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Cestitka za rodjendan, takodje od Male.

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Cestitka za Novaka od Tinche i drugara bate srca Ovu smo cestitku dobile prvu, u petak,pred sam polazak u Kikindu,tj. Kekendu. Ana ju je nosila i svima pokazivala.

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Danas je postar doneo jos jednu cestitku. Stigla cak iz Vranja Very Happy Pogadjate...od Viktora i Vuka srca srca

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Hvala tete, divne ste love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sami 27/12/2011, 10:03

Divne cestitke za divnu princezu love
Ana, najljepsa Lozanko, ljubi te teta sami i sinan punoo ljubav ljubav love
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 38 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu