KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergejev dnevnik

+46
lolipop
maja76
Zoka83
Struzzo
Shizika
key
Sneza
Milijana
jul
djole42
buby
nena beba
Pakki
vajsi
Simona
BiKsi :)
lena
brinbili
Orline
dejna
kasia
tuli
Republica
Anuska
eni
Hitron-Luka
Danicab1
adriatika
Jelence
era
dr mali pariz
Agata27
Sami
maki82
maša
caci
maus
Tinche
HappyGirl
Gala
nesalela
MARA
bebko
zoxa
catherine290505
Nefertari
50 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od dr mali pariz 12/8/2011, 19:15

Fotke u skladu sa ponašanjem,krajnje vragolasto lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maus 13/8/2011, 14:34

Super fotke! sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od bebko 19/8/2011, 20:44

mali vragolanko sa prelepim plavim okicama smajli angel
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 19/8/2011, 22:08

Dobro vece drage moje, dete je upravo zaspalo pa je red da iskuckam i ja koji redak dok je u kuci mir. Bas nam prija ovo toplo vreme, Sergej je popodne u bazenu bar 2h posle se pakujemo i pravac grad, setnja. Pre neki dan on se bucka a ja sedim pored njega i gustiram kafu. U jednom momentu krece on glasno da negoduje i da place, pomisleh da mu nije usla neka zivotinjka u bazen mada sam na 1.5m od njega, kad ono decko se ukakio i kad je video svoju kaku krenuo je da place, izgleda da nije u ljubavi sa njom. Laughing jos nista ne prica ama bukvalno nista, tupson moj mali Wink sve sto mu kazem razume me, obicno ga pitam jer hoces d apijes mleko i da sapavas? a on se odmah na crta ispred frizidera i ceka da izvadim mleko da mu podgrejem, ili kad mu kazem, ajde tata je napunio bazen izlazi sam na terasu i krece da ulazi u njega i ako je obucen. Obavezno salje poljupce, ali samo kad on negde ide, ne kad drugi polaze. Neznam u kom periodu se razvija strah od nepoznatih ljudi ali za sad ga on nema, pre neki dan je dosao covek iz brze poste da donese paket mis mo bili napolju on je osacaovao da je covek dosao kolima, i cim je usao u dvoriste on se zalepio za tog kurira da ga nosi i vuce ga da izadju na ulicu kod auta affraid a ja mu iz sale kazem "Sine em si plavusan em si jos izgleda sponzorusa kad hoces samo kod ljudi koji voze auto" lol! Takodje mi je smesan kad hoda obavezno trazi travnatu povrsinu kod nas ne vasi ono ne gazi travu gde god je ima on hoda po njoj, pa se stusti bas brzo hoda izgleda kao da ide nizbrdo kao da negde zuri. Sedne zaigra se i bukvalno ga ne cujem 15min i samo u jednom momentu ko da je neto zaboravio otrci na jednu stranu da uzme nesto, mm ima obicaj da kaze kao na onoj reklami "I jao zaboravio sam da iskljucim peglu" a bas mu je takva faca. Ima neku foru poslednjih par dana da nam daje da mirisemo njegovu obucu, svu na red, ali obavezno moramo da kazemo Pu, ala smrdi! Ili mi se uvlaci pod haljinu posto po kuci nosim iskljucivo one tanke haljinice i kad nesto radim samo dodje podigne je i zavuce glavu, cujem ga cereka se pipka mi noge gace mi vuce, jedva ga izvucem. igra nekako mi je svakim danom zreliji, i provaljuje nove fore, pa se zapitam kakvo sam dete rodila ovako smesno i odusevljavaju me kako kapiraju neke stvari bez nekog objasnjavanja, ali zato prati sve u stopu kad kuvam kafu, peglam, rucam sve mora da isprati. Neznam kako ce biti kada dodje beba sad nam je bas zanimljivo, i prosto nemogu da verujem da ovu ljubav mogu podeliti na dva i da cu i drugo dete ovoliko voleti, ali nekako ipak sve to dodje na svoje. Toliko od nas laku noc!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 19/8/2011, 22:24

Zaboravih, bili smo juce na kontroli i na poslednjoj revakcinaciji do skole pentaximom, kaze dr da moze da bude reakcije na ovaj 4 pentaxim ali je nije bilo ponasao se skroz normalno. Ima 13kg nije uspela visinu d amu izmeri jer se drao kao magarence i nije hteo da stoji da ga izmeri.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od buby 19/8/2011, 22:25

bas zanimljiv izvestaj...prvo se nasmejah za kaku...axxaxxaxxx...ja stalno o tome razmisljam kad smo na bazenu...i nekako sam mislila da to nikad ne bi uradila bas zato sto je u vodi...kad vidi ti sergej mi srusio ideale [Only admins are allowed to see this image]...
za pricanje mi nije nista cudno...decaci su po tom pitanju bas lenji..bas..bitno je da te razume,progovorice vrlo brzo..mada mora ba prica bar nesto,nego ti neces da nam kazes [Only admins are allowed to see this image]...mama..tata.baba..bilo sta...
a sto se tice drugog deteta i ljubavi preva njemu..valjda se priroda i za to pobrinula...ja stalno o tome razmisljam...DA LI CU moci podjednako i kao sad dunju da ga volim....ali kazu mame koje imaju njih vise da se razlika nikad ne pravi...tako da ne sumnjam da ces i drugom bati biti divna mama [Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 19/8/2011, 22:30

Hej Buby veruj mi znaci samo tata kaze a mama po mozda je rekao svega 5x, znam da su lenji, sve se svodi na pokazivanje zeljenog predmeta i mimiku, u provaljivanju mimike smo mm i jako dobri i izvestili smo se. A kakenje, i ja sam se iznenadila, posto mu tad nisam obukla kupace gace, a na moru jesam i i kakio je u njima a sad direkt u bazen.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od buby 19/8/2011, 22:32

pa jel pevusi bar...guguce...brblja bilo sta...nije valjda da se po ceo dan ne cuje lol!
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 19/8/2011, 22:34

a to da, brblja trtlja vodi zucnu raspravu sa tv i igrackama buni se negoduje, ali nije to nijedna rec vec njegov neki jezik
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Milijana 21/8/2011, 12:11

Joooj Nef, ja tek sad videh i slike i pročitah ove izveštaje i mogu ti reći, Sergej je sve lepši i lepši kako raste, a odavno mi je on king
Što se tiče ljubavi o kojoj razmišljaš verujem da se sve majke koje nose drugo dete isto pitaju. Ja sam o tome mnogo mislila kada sam saznala da sam ponovo trudna, čak sam u nekim trenucima mislila da to nije fer prema Lenki, da ona zaslužuje svu ljubav Shocked ali onda se uvek setim Nadalininog posta posle drugog porođaja i to me drži dok ne budem imala sopstvena osećanja:
"A kako se voli drugo dete pored prvog? Pa, voli se svom silinom obogacenog srca, voli se jedinstvenom Bozjom formulom kojom se podeljeno uvecava , voli se na tako potpun I prirodan nacin da tu um nema sta da racuna I istrazuje – verujte mi, voli se svim bicem."

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 22/8/2011, 22:23

Mili skroz si upravu tj Nadalina, ali jedva cekam da osetim na svojoj kozi.
Nocas oko 2h Sergej je dobio temp visoku pa smo mu obarali. I danas je ima kad sma dosla sa posla on se probudioj i gori 39.5st, sad se primirio pajki stavila sam mu cepic, da bar mirno bez stenjanja odspava koji sat.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od caci 22/8/2011, 22:29

Ooooo dusa mila ajde ljubim vas da sto pre ozdravite ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Jelence 22/8/2011, 23:05

Ljubac da brze prodje.
da li je to reakcija na vakcinu?
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 22/8/2011, 23:08

Jelence mislim da nije u cetvrtak ju je primio obicno je reakcija taj dan ili sutra a ne posle 4 dana
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od BiKsi :) 22/8/2011, 23:20

Da što pre ozdravi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od buby 22/8/2011, 23:48

ih....misic mali....da sto pre ozdravi..znam kako vam je jer smo upravo imali muku sa tim groznim virusom...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 6/9/2011, 11:16

drugari dobar dan i od nas! Moje dete nesto kalsjuca dajem mu beba sirup pa se nadam da ce proci, ako ne idemo kod dr da ga poslusa za svaki slucaj. Mislim da polako ulazi u fazu da sve mora da bude po njegovom ili nikako drugacije, i ranije je on to umeo ali ne tako cesto ali kako je stariji sve cesce ispaljava tu karakternu osobinu. Normalno da radim na tome da nemoze bas da bude sve po njegovom Laughing ne skidam ja zvezde sa neba i lustere sa plafona. Obozava da se vozi bajsom u onoj korpici napred, moj cale ga vozi par puta nedeljno a on kao neki penzos samo merka ljude i zivotinje po gradu. Neznam da li sam pisala ali se plasi kucica. Moji imaju neko stene a i dve macke kad vidi kuce bezi i penje se na stolicu ali od macke ne najverovatnije jer su mirnije i umilnije, ko ce ga znati, ali svakako pokusava i kucu i macu za brkove da pocupa. Sad mu je fazom da cim ga stavim u ljuljasku on zaspi i nemogu da ga izvucem iz nje, odnosno buni se hoce decko onako pokrivljen da spava u njoj onda moram da ga sacekam da ucvrsti san pa da ga izvucem. Obozava ujutru ad s eprobudi da se mazi to je obicno pre mog posla, probudi se pa se proteze ko veliki pa se malo igramo skrivalica sa pelenom pa se ljubimo, natrti mi usta i obraz tik iznad mojih usana a voli isto kad ga uhvatim za ruke onako kao stegnem ukrstim ih i krenem d aga cmacem svuda a on nemoze da se opire. i voli da ga ceskaju, recimo popije mleko pred spavanje i ja ga ceskam po trbuscicu i sklonim ruku a one je uzme i stavi je na stomak da nastavim da ga ceskam. Prava je maza samo kad on hoce a ne kad ja hocu lol!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od caci 6/9/2011, 11:32

Sta je bre ovo sva deca kasljucaju Shocked Cudno neko vreme yes Verujem da ce sve biti ok yes
Medenjak koji voli da se mazi likeit
A kako se ponasa sa tvoim stomacicem i jel mu pricate da stize bata??
Ljubim biciklistu,spavalicu u ljuljaski i decaka koji voli da bude sve po njegovom ili aj ovako bolje LJUBIM PLAVOOKOG ANGELA poljubac

caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maus 10/9/2011, 14:19

Ej vas troje, kako ste, sta radite? Da li je prosao kasalj? Ljubi mi Sergreja lepotanka mog! osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od caci 11/9/2011, 10:18

kako ste drugari?? ff
verujem da ste bolje ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 12/9/2011, 10:58

vodio ga je mm u petak kod lekara dr je potvrdila da nastavi da pije sirup beba i ukljucila mu presing, on suvo kaslje i to samo nocu u snu preko dana ne kaslje, ako se stanje ne promeni da idemo opet za neki dan kod dr. Mi ovde u kuci imamo haos pravimo premetacino pa se mislim da nije od prasine ipak smo selili i izbacivali neke ormane od pre 100 godina u svakom slucaju on je ok, nema slinice vec samo suv kasalj, nadamo se boljem.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Sneza 12/9/2011, 14:28

Nadam se da će brzo proći taj kašalj [Only admins are allowed to see this image], i da nećete opet morati kod dr.
Ljubi tu glavicu malu i stavljaj neku sliku.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od caci 12/9/2011, 19:06

Draga moja kad procitah ovo kao da citam o mom Marku yes
Jeste li napravili alergo testove,ako niste napravite jer ako nema temperturu ,ne slini a samo suvo kaslje sve je to moguce da je u pitanju neka alergija. yes
Ljubim vas ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Sami 12/9/2011, 22:07

Ljubim oko plavo i nadam se da će taj kašalj brzo da prođe i da ne mora kod Dr opet...
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od catherine290505 14/9/2011, 21:49

Nadam se da je Sergej bolje!
Deo u kome opisujes kako se mazite me dirnuo [Only admins are allowed to see this image]
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 31 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu