KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergejev dnevnik

+46
lolipop
maja76
Zoka83
Struzzo
Shizika
key
Sneza
Milijana
jul
djole42
buby
nena beba
Pakki
vajsi
Simona
BiKsi :)
lena
brinbili
Orline
dejna
kasia
tuli
Republica
Anuska
eni
Hitron-Luka
Danicab1
adriatika
Jelence
era
dr mali pariz
Agata27
Sami
maki82
maša
caci
maus
Tinche
HappyGirl
Gala
nesalela
MARA
bebko
zoxa
catherine290505
Nefertari
50 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 14/6/2010, 17:37

Neznam za tresnje i visnje, ja mu ne bi dala iz razloga jer su kiselkaste, mada se ja davim u tresnjama, kod nas su bas rodile ove godine, moj tata obrao 10kg samo za nas za slatko,a breskve jos cekamo, ali vidim bas su lepo zavezale... ali bas jedva cekam da mu dam taze breskvu
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 14/6/2010, 18:48

Mi idemo ili 3 ili 4 septembra mm je na odmoru od 5, ali definitivno idemo i bas se radujem tome!!!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od kasia 14/6/2010, 20:17

Poljubac za malog smekera...jel on to plave oke ima, ili ova teta ne vidi dobro? Kako god, mnoooogo je sladak, meni izgleda nekako starije na slikicama, kao vejiki decak [Only admins are allowed to see this image] .
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 14/6/2010, 22:19

Ovako izgledam tokom konzumacije kasice

[Only admins are allowed to see this image]

Evo tazih fotkica! Jeste Kasia ima plave oci, na mm caleta tj deku, i cini mi se da su svakim danom sve plavlje!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od kasia 14/6/2010, 22:31

E ljubim ga u okce plavo kako je samo lep, pu, pu, pu... [Only admins are allowed to see this image] ....da nesto kazem, ako je jedno od mojih nemiraka seka prijavljujemo se za "druzenje" odmah [Only admins are allowed to see this image] !
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Gala 14/6/2010, 22:32

Predivne slike:)

Ja bih pre dala bananu nego tresnje. Tresnje su kao pasulj, nadimaju i eto ti gasovi:)
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od nesalela 14/6/2010, 22:34

Nef slike su fenomenalne, ima divne plave okice ali ona predzadnja slika je najbolja gde on maše... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od era 14/6/2010, 22:45

Lutkica je! A taj osmeh obara
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 14/6/2010, 22:53

Hvala drage, Gala cula sam i ja za tresnje pa se zato kolebam, ali kakve su divne...bas su nam rodile ove godine. Kasia druzimo se definitivno nevezano kog su pola bebice!!!!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od HappyGirl 15/6/2010, 08:34

Mnogo ti je lep sin draga Very Happy A oči kao nebo likeit
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maus 16/6/2010, 00:40

Vidi ti ovog dasu!!!! Kao secer je. Mnogo je bre sladak. I ljubim ga u te plave oke.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 18/6/2010, 15:11

Ja kuckam i istovremeno gldeam tekmu, svaka nam cast, odbranismo penal i dadosmo gol! Vidim da Sergej bas reaguje na fudbal, drzim ga da ga gleda i sav se nekako uzbudi, krene da mlati rucicama i nogama kad krenu da driblaju. Crtace nesto bas i ne voli, pustam mu babytv ali nije odusevljen ne drzi mu puno paznju, vise voli nikelodeon pustaju neke tinejdz serije i to mu je zanimljivo, a voli i dnevnik, ne trepce dok traje. Poceo je da gura noge u usta kao i Masina Lena, redovno ima kasicu na carapicama :-) Poceo je da s eokrece u snu, juce sam ga malo stavila da spava na ledjima, odavno nije a jutros ga nadjem na stomaku u njegovom omiljenom polozaju. Bas se dize iz kolica i ljulje, idemo na kontrolu sledece nedlje pa cu pitati Dr sta da radim po tom pitanju. U pocetku se dizao snagom svojih trbusnjaka a u poslednje vreme je skapirao da treba da se uhvati za nesto i ojacao je pa ima snage da malo drzi sam sebe i da se dize. Kada ga stavim na stomak pokusava da se podigne nogama tj kolenima, zauzima neku polupuzeci polozaj, ali nezna da treba i gornji deo rukama da podigne, ali ima jos vremena naucice. Danas je malo prijatnije konacno je pala temp pa se mozezmo skitati i prepodne. Pozdrav!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maša 18/6/2010, 17:42

Živelo ovo vreme!!! Stvarno je bilo pakleno poslednjih dana, moja Lena je spavalica, budi se oko 8 i 30 pa dok je presvučem, izmlazam mleko, nahranim je, sredim sebe bude skoro 10 a napolju već tada pakleno.
Kod mene je bilo stresno za vreme utakmice, buvljak mi je ispod prozora a ogroman je, ljudi doneli tv i u trenutku gola je bilo kao da sam bila na stadionu! A tek odbranjen penal, vauuuu, Lenu su probudili!!!
Sergej će se tek sada dizati kad je skapirao da se treba uhvatiti za nešto, ja Leni ne branim da pomalo ostane u sedećem položaju. Neka se polako privikava. A sa nogicama su med medeni!!! Ja sam jedva čekala kad će to početi, baš uživam u tom prizoru, sad je počela i obe da glodje u isto vreme!!! Pusa
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 18/6/2010, 18:25

Ni ja njemu ne branim, kad ga drzim u krilu dize se bez problema, mislim sta da radim da ga spustam nazad?! Nisam luda, ako moze i hoce ja mu ne odmazem.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Sami 19/6/2010, 08:35

Ma ni ja nebranim da se pomalo oslanja na nogice i pomalo sjedi kada ga drzim u krilu pa moraju i oni da ispitivaju svoje tjelo sto moze a sto ne moze....
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od caci 19/6/2010, 13:12

Tako je ,nemojte braniti svoim bebicama,oni osjecaju i nikad ne rade ono sto ne mogu,oni iskusavaju svoje telo i veroveli ili ne nikad ne idu dalje no sto mogu.
Ljubi mo vas [Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od catherine290505 23/6/2010, 11:57

[Only admins are allowed to see this image] Drugari ljubimo vas u lepe plave oke!!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Anuska 24/6/2010, 09:42

Kako sam lep love
I moj Laza ima plave okice, mada ne znam na koga. Mozda ce se to i promeniti, kazu negde do 4. meseca da se menja boja ociju? Ja imam zelene, a mm smedje, pa mozda povuce kasnije zelenkaste na mene...

Mislim da sa 5 meseci moze slobodno da se podigne sediste u kolicima. Dete ne treba stavljati u sedeci polozaj i podupirati ga jastucima ako je ono jos nestabilno u tom polozaju, ali mislim da ne smeta da bude naslonjen kicmom na podlogu od 45 st. ili cak vise.

Blago vama sto imate vocke u dvoristu...
Cmokic za plavookog dasu! ljubav
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 24/6/2010, 11:50

Hvala Anuska Embarassed i mi smo crnooki i tamnokosi a Sergej plavusan, svekar ima tako plave oci, ne mora da znaci da ce mu se promeniti, i ja sam tako mislila ali sergeju su iz dana u dan sve plavlje!
Danas smo bili na kontroli, primili poslednji Pentaxim, bio je dobrica samo je kmeknuo. Dr nam dala uput za Ks, da je uradimo dan pre sledece kontrole pa da joj nosimo rezultate. Imamo jos jednu vakcinu sa 6 meseci, revakcinaciju na hep b, ona koja se primila u porodilistu i sa mesec dana i to je to do godinu dana yes tezak je 6450gr obim glave je 43cm a dugacak je 70cm!!!?? E tu sam se iznenadila, znam da je mrsavko, mislim nije od onih debeljuskastih beba ali je bas dug! Tako mi i rece Dr da mogu da ga podignem u kolicima na 45 stepeni, i moze da mi sedi u krilu ako hoce, ovako da sede ne, kad sedne u kolica na 45 stepeni ako moze i hoce neka se podize, da ga ne sputavam. Naravno pitala sam i za kakenje, kaze sve je normalno kod beba, kake bilo koje boje, bitno je da nije sluzava i skroz tecna.
Toliko od nas, ljubimo vas oboje, sve odreda!!! usne usne usne
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maus 24/6/2010, 13:43

Sergej pravi momcina [Only admins are allowed to see this image] A gde su slike????
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od nesalela 24/6/2010, 14:00

Ooo dugajlija mali...znači eto nama još jednog košarkaša ili odbojkaša...ja koliko znam boja okica se menja dok žena doji, to nije stalna boja...e sad koliko je to istina ne znam...Bravo za vakcinu, vi ste hrabri a mi ne...I što se tiče sedenja super... ja uhvatim Stašu kao da bi htela da ustane, kada leži sva se napne i podigne glavicu kao da bi ustala ali naravno još joj ne dam ništa od toga...ima vremena...Ljubac za oboje i naravno stavi koju sličicu... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 24/6/2010, 14:54

Ma to su bapske price! Jer bi mogla da zamislis da sad Stasi naprasno pozelene oci?! mislim, to se nikom nije dogodilo. Ako, ako Stasa vezba trbusnjake, cekaj dok provali da moze rukama da se uhvati za nesto pa da se malo pridigne, njenoj sreci nikad kraja!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od nesalela 24/6/2010, 15:35

Pa i meni se čini da je to malo verovatno ako beba ima plave oči da odjednom potamne, malo mi je nemoguće...ali babe kažu tako [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Sami 24/6/2010, 21:47

Babe su babe a istina je daleko od njih [Only admins are allowed to see this image]
Dugonja mali slatki, jos jedan sportas pardon kosarkas ljubim ga puno u te plave okice koje nikada nece biti tamne [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maša 25/6/2010, 21:28

Za okice jeste tačno, moj sestrić je dugo imao plave oke a oko godinu dana su se promenile i postale zelene!!! Lena je imala neke sive oke po rodjenju, potom zelene a sad su Bog dragi zna kakve ,ne prepoznajem im boju nikako!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 11 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu