KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

+42
Ema78
Marie
noja
sanjicica
dacans
BiKsi :)
zoxa
zvoncica36
Struzzo
bobica83
pepa prase
cici
penelope
tuli
Marija86
Tanja83
Lily
plavaptica
dr mali pariz
Shizika
Orline
Tinche
JocY
Milijana
key
era
MARA
kasia
Mirjana
lena
maus
buby
cufta
Zoka83
Sneza
nena beba
Simona
katarina
Gala
caci
HappyGirl
Cherry
46 posters

Strana 14 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Struzzo 18/9/2013, 13:52

Tinche, proći će...I ja sam se toga plašila, tog gurkanja, nedeljenja jer je takav prema sestri u kući (ne da joj njegove igračke, nekad kad je baš dobro raspoložen ali to je baš retko i kratko Wink ) ali on je u vrtiću kompletno drugačiji, dobar, poslušan, deli, daje...
Kažu jede....ja ne mogu da verujem! Kažu jeo je đuveč?! Ja sam taj đuveč videla kad je servirka prolazila - izgleda kao splačina. Kažu, pojeo parče hleba namazano ribljim namazom?! Riblji namaz? Namazano? On koji sve jede odvojeno, u jednoj ruci hleb u drugoj kašičica u džemu ili pavlaci, šta već...
Eto, ima neka magija tamo...:)
Mi sad već ozbiljno ostajemo, do 14.30...Hehe....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od dacans 18/9/2013, 18:40

Da da ima magija...DRUGARSTVO
Tanja ljubim vas u oci lepe koje vise ne placu...maleni veliki drugari
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od cufta 18/9/2013, 20:33

dacans ::Da da ima magija...DRUGARSTVO
    Bravo Daco, to je PRAVA MAGIJA!
    Počne od najranjeg detinjnstva i nekada traje ceo život. Moj brat i ja imamo drugare iz vrtića i danas.

Tako, i mm i ja sada čitam Struzzov post i tvoj, i odjednom kapiramo da je to to! Drugarstvo koje nas opija. Sve može kada se volimo, a drugarstvo je velika ljubav. I riblji namaz, i đuveč..i brokli i paradajz...sve ono što kod kuće ni ne pogleda a kamoli okusi
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od penelope 18/9/2013, 21:57

Meni je najveca magija kada, odmah posle rucka, deca odu u sobu, a vaspitacica kaze: "Ideeeeemo, leeeeegnemo, zmuuuuuurimo, spaaaaavamo!" i 25-oro dvogodisnjaka lezi i zmuri. Shocked 
To je to-drugarstvo-divno receno. Tamo sve moze, jer tamo je ekipa. vv
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od dacans 19/9/2013, 08:19

Pa tako je...i najlepse i najgore stvari u zivotu, negde radimo zbog nasih drugara...tako i deca...ni moja se ne razlikuju po tome..kod kuce Mina moze da jede uvek supu, meso, pomfrit, integralni pririnac, kecap, puter, sunku...i to je to..a u skolici pojede celu punjenu papriku, jede musaku, grasak, pasulj obavezno pojede dva tanjira...Andrej u skolici moze da zaspi bez dude..uhvati svoju najbolju drugaricu Lenu za rukuy i spavaju ( kad luda mama zaboravi dudu).,.a kod kuce verovali ili ne uvece se uspavljuje sa tri dude..jedna u ustima i u svakoj ruci po jedna..i prava je drama ako nije tako..histerija...i ne pomaze ni sto je mama pored njega i mazi ga i ljubi..verujte tako je..nista ne preterujem..i onda kad mi vaspitacica kaze "ma zaspao je sa Lenom i bez dude..a da nije zaplakao"..ne znam jel da se smejem ili da placem...ali drago mi je da imaju nekoga ko im znaci, ne kao mi roditelji..ali znaci im mnogo vec sada u ovom malom uzrastu..to je njihova sigurnost i podrska tamo...i svako dete ce naci..Tinche to znaci da ce naci i tvoj dobri sin..daj mu vremena..verujem da ce za nedelju dve tri..najkasnije mesec sve biti ok..nemoj da ga driblas kod kuce i stalno pricas kako treba da bude dobar u skolici..samo ces ga mozda u ovom periodu jos vise odgurnuti od iste..pusti ga pametan je on..izvojevace on sam svoje bitke...ljubim svu decicu ovog kutka divnog
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od buby 19/9/2013, 10:09

dacans ::,.a kod kuce verovali ili ne uvece se uspavljuje sa tri dude..jedna u ustima i u svakoj ruci po jedna..i prava je drama ako nije tako..histerija...i ne pomaze ni sto je mama pored njega i mazi ga i ljubi..verujte tako je..nista ne preterujem..i onda kad mi vaspitacica kaze "ma zaspao je sa Lenom i bez dude..a da nije zaplakao".
ja reko ti opisujes nas Laughing Laughing Laughing Laughing  ..sve identicno dok jednom meni vaspitacica to isto nije rekla ali pred Dunjom...i mi dodjemo kuci i ja je pitam jel to istina..kaze "da,ja sam velika i ne treba mi cuka"i ode i sama ih baci u kantu affraid affraid affraid affraid ...ja posle par minuta bacim smece da ne bi kopala po istoj...od tog momenta pomenula ih nije...ona je to u svojoj glavi tako odlucila i tu je bio kraj...posle par dana ja je pitam jel ti nedostaju..."NEEEE"...to je za bebe i kraj:affraid:  ja i dan danas ne verujem u brzinu odvikavanja,mada mi je za sve bilo joooj kako ce...ona me razuverila,kao i za pelene...i adaptaciju u vrticu...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od tuli 19/9/2013, 13:51

Čitam vas.....
Još nismo krenuli u vrtić, ali se kao i vi pribojavam i odvajanja i adaptacije.
Nikita je imao iskustvo vrtića mesec dana. Bili smo kod babe i dede u Hercegovini....moja sestra je vaspitačica pa ga je vodila sa sobom. Znam da nije isto, tetka je tu...ipak on se dosta samouvereno ponašao.
Još nije došao u fazu otimanja i nedeljenja svojih igračaka (očekujem je). Kad mu deca u dvorištu nešto otrgnu iz ruku, one samo okrene nečem drugom. Videćemo do kad će ovako trajati, vidim da se većina  dece, od 2 do 4. god. tako ponaša, i da roditelji svi isto komentarišu, da ih takvo ponašanje izludjuje, i da ne znaju od koga su to videli.
Ali, kao što maus reče, PROĆI ĆE.
Samo im treba pričati i objašnjavati, pametnice su oni.
Eto, mi u zgradi imamo još dvoje klinaca približno Nikitinog uzrasta...svi su u par meseci razlike. I kad ih okupim kod mene na druženje, sednemo u krug, uzimamo jednu po jednu igračku, bojicu ili šta je već na repertoaru i pokazujem im da dodavamo jedno drugom i tako u krug....još kad sam, da bi im koncentraciju zadržala, upotrebila reč share, oduševili se.Very Happy 
Čekam i spremam se za tu fazu, ne verujem da će nas mimoići, ipak je Nikita mamin mali jedinac. Wink
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od tuli 19/9/2013, 14:01

Bubyyyyy, šta ja to vidim na tickeru Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Ti si ženo trudna Very Happy 
Čestitam mila moja, ODUŠEVIH SE sreca 
Izvinite, morala sam trudnica
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Tinche 19/9/2013, 14:07

Znam, sve znam...al eto, ako mislim da negde mogu da se opustim i preteram ako treba to je valjda Kutak. Svaka majka ima nesto "svoje" u cemu "preteruje" u ocima drugih. Sve ima svoju pozadinu...i razlog zasto se brine o necemu.


Hvala svima na savetima. Pokusavam da se opustim...i da podrzim svoje dete da izraste u dobrog coveka. Ko me poznaje, zna da sam rasla bez roditelja koji su imali pametnija posla. Mozda zato preterujem u pridavanju znacaja...mozda se zato toliko grcim da se uklopi sto pre, i guram se da njegove bitke bijem...zato sto sam svoje sve sama morala i bilo mi je tesko jer nisam imala ko da me podrzi. Znam da je greska preterati u bilo kom pravcu. Zato i ucim da budem sto vise u toj zlatnoj sredini. Zato i pisem ovde da bi podelila i naucila od drugih.

Elem, juce smo bili ceo dan kod drugara pa nije isao u vrtic. Danas je bio dva sata. Vaspitacica kaze da je vec malo bolji. Popusta ga besic njegov mali buntovni.

Sutra opet ide na dva sata. Radujemo se i on i ja :).

E, da, i nocis vec curka. nije bas morao. Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od tuli 19/9/2013, 14:21

Tinche ::
i ja ludim na ono ponasanje. ludim. valjda zato sto je za sve do sada bio jako dobar i razuman...sam se uspavljuje oduvek, u njegovoj sobi je sam bez problema, pelene skinuli bez problema, kod zubara, kod lekara...ma sve ko veliki.
osecam se da nemam kontrolu nad ovim...Shocked Shocked Shocked 
Isto je i sa Nikitom.......pa kad dođe dan da je malo nestašniji mi se prosto iznenadimo, šta mu bi?
Navikao nas, što ti kažeš da je ko veliki.
Sve je to dečije, odrastaju, proći će ih
Tinče moja, divna si ti, brižna mama love
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Tinche 19/9/2013, 14:48

Tuli, hvala draga. srce 


Tanja, divan izvestaj. Dirnula si me...sve razumem. Sad bez brige dalje.


Buby, trudnaja, Duda ti je queen 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od cufta 19/9/2013, 15:29

Jesi Tinche, i treba da vodiš bitke sa sovjom decom...time ih učiš kako se to radi i jednog dana kada tebe više ne bude....mislim da ne preteruješ sa tim.

Buby, voćkica je pravi primerak "Milićufbub" škole!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Tinche 25/9/2013, 10:34

Evo i nesto lepo da napisem :)

Pohvalile su ga vaspitacice. Kazu sve je bolji...tj pitomiji.

Cak je i kod kuce krenuo sa "novim" pravilima: "mamak, uzeo sam Teici igracku, ali to sam samo pozajmio. malo cu da koristim pa cu da joj vratim"

A kada mu ja kazem da je to samo zvecka za bebe...da on ima puno igracaka svojih i sto bas tu mora da uzme iz njenih ruku on mi objasni da i ona mora da nauci da deli... Rolling Eyes 

Sta onda...pohvalim ga. Nema mi druge. Pcelice nase voljene.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od tuli 25/9/2013, 12:48

Very Happy  Bravo batice, kako on brzo uči, a i sestru hoće na vreme da poduči. Divan je Very Happy 
Tinče, ljubim ti avatar, SAVRŠEN JE! love
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od cici 4/10/2013, 23:27

sto nece sa mob da pise, nemam pojma. adaptacija dobro prosla. spava bez dude, lepo jede. kazu da je dobar. mana je to sto se nocu budi, place. niko ne spava. premoreni smo. valjda revolt.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od buby 5/10/2013, 09:19

cici ::sto nece sa mob da pise, nemam pojma. adaptacija dobro prosla. spava bez dude, lepo jede. kazu da je dobar. mana je to sto se nocu budi, place. niko ne spava. premoreni smo. valjda revolt.
dugo se meni dunja budila..tj nije ona..nego budila nas nekim cudnim kricima...ili zaplace...ili joj cucla ispadne...cesto i sanja nesto pa prica...desavalo se da se po 3-4 puta za noc tako cuje pa sam se dugo pitala jbt kad cu se naspavati....evo sad ima 3..spava sama u sobi i opet je ponekad cujem da zakmeci na sekund ali to sve u snu pa vise ne ustajem:roll:  ili kad se okrece pa se zamota u posteljinu pa onako zakmeci tj ispusti neki glas...retka je noc da je od momenta kad legne pa dok ne ustane ne cujem..cak bi se i ja zapitala jel sve ok:lol!: 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od bobica83 5/10/2013, 12:03

Mi smo se skroz adaptirali,spavamo,jedemo kako kad,ali u sustini ok! Bacili smo i dudu bas sam se pitala kako li cemo to ali za jedan tren! Pelene smo skinuli preko dana,nocu jos uvek stavljamo,i bas imamo problem ako ga ne ponudim sam nece traziti da piski dok u vrticu sam ide i piski! U vrticu je ok jedino sto voli paznju i trazi da vaspitacice samo njega gledaju! Kazu da je haos,smesan skroz! Jedino sto kaslje od kako je krenu u vrtic ali su nalazi ok,pa videcemo!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Mirjana 7/10/2013, 15:09

Čitah par strana unazad pa i ja zaplakah....lude majke!
Ovaj je moj pre neki dan pokazao kako je talentovan za glumu. Došla sam ja po njega i pošto su vrata njegove grupe bila otvorena, nije me primetio kad sam ušla. Ja stojim na vratima i gledam kako mirno sedi za stolom i jede SAM! Vaspitačica mu priđe i da mu da pije vodu IZ ČAŠE! On PIJE! Popio sve! Nasmejan, zadovoljan!
Pošto je popio, vasp.mu kaže:"Vidi ko je došao" i okrenega i tada kreće holivudska scena. On ustaje, stavlja ruku, s dlanom okrenutim od sebe, na čelo i uz bolom namrskano lice, ispušta uzdah koji poručuje da sam došla u poslednjem trenutku! "Još sekund i bilo bi dockan!" lol! 
Znači, odvalile smo se od smeha, ja i vaspitačice.
Inače, zovu ga smeško, mada poslednjih dana plače kad ga ostavljam.
Bili su na Kelebiji u berbi, vozili se u traktoru i domaćin je kući doneo jednu krušku i jabuku.
Bili su na danima meda, odakle je mami i tati doneo po kesicu livadskog m. Laughing 
Bili su na sajmu knjiga, što mi je urnebesno smešno, ali sam ipak ozbiljno porazgovarala s njim tog jutra i rekla mu na koje naslove da obrati pažnju! Wink Nije doneo knjigu kući, ali sam videla (online) da je spavao sa knjigom u obdaništu!
Ove nedelje imaju predstavu, u kojoj ne može učestvovati Sad , jer nisam u stanju da ga vodim u vrtić.
Toliko od nas za ovu temu
Rekla bih da smo adaptirani yes 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Simona 5/11/2013, 13:03

Da li neka od vas zna o predškolskom koji se organizuje u okviru škola? Ja sam čula za to ali ne znam da li postoji u okviru svake škole... U onoj u koju planiram da upišem Vilenjaka ništa ne piše o tome. Ako to postoji a budemo imali probleme sa vrtićem i ne reše se možda bih ga u septembru upisala u to predškolsko. I ako znate išta o tome - da li bi to trebalo nešto ranije da ga prijavimo?
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od sanjicica 8/11/2013, 22:27

Drage moje,videh sad ovu temu,
moji blizanci su pre cetiri dana krenuli u jaslice.Pre dva dana smo napunili god.dana-Jos uvek ne hodamo ali ooooodlicno puzimo.E sad mene malo zbunjuju komentari vaspitacica ...kako jos nisu prohodali pa mi onda pokazuju klince koji imaju isto god dana ali lepo hodaju,piju sami vodu iz flasica,sami i traze vodu rukama itd itd.Moji su inace normalna zdrava prava deca.Ovo za flasice ok ja trebam da im ostavljam da sami drze i to onda i rade tako ali me ovo hodanje unisti.
Citala sam i po drugim forumima i vidim da je to sasvim ok ako prohodaju i do 18 meseci.Pa me zanima iskustvo neke od vas jos ako ima blizance i ako je prosla te prve dane u jaslicama...
Ma sve me zanima.Za sada sam ja sa njima u sobi tih sat vremena koliko ostaju na pocetku .
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od cici 9/11/2013, 20:42

Hvala Buby osmeh srce docekacu i taj dan da sam spava u svojoj sobi. Znam kad je miran ja se budi i gledam u nega, neobicno mi je kad se ne javlja( eto nikad zadovoljni Wink. sada bolje spava pu pu pu ali nos se opet zapusio i demo dalje.
Kazu da sam glupo vreme izabrala za polazak u vrtic tj sa dve godine, bolje da sma sacekla sledecu...... ili bar 2.5............. nesto kao studija...nisam pametna vise.

bobice i mi kasljemo vec dva meseca, dr kaze da ce kasljati do pro;eca ako i slinci. kaze "radosti vrtica" . Radila si bris grla i nosa ili jos nesto?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od noja 11/11/2013, 13:20

Krenili i mi u vrtic :)))
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Struzzo 11/11/2013, 13:48

I Noja, kako ide?
Sanjičice,
taj komentar vaspitačice zaista nije na mestu. Moja curica je prohodala sa 14 meseci i zaista ništa hitno i neobično ako dete sa godinu dana nije prohodalo.
Mi još nismo utvrdili nošu (imamo 2 god i 7 meseci) i niko od vaspitačica ne požuruje, mada bi ga mogli malo više motivisati tamo u vrtiću (kad se u kući takmiči sa mlađom sestrom u bebanju).
I mi već nedeljama imamo sline i kašalj. Tačnije mala seka indirektno dobijajući preko brata viruse. Zar je stvarno normalno da kašlju do proleća? Mene to zabrinjava.
Inače, bati je OK u vrtiću. Ima jednu vaspitačicu koju baš voli. Počeo je da imenuje drugare, to je napredak. Spava, manje-više. Za jelo im ne verujem (vaspitačice svaki dan sa istim izrazom i osmejkom kaže kako je sve jeo, zapazila sam da isto na isti način govori i drugim roditeljima) a on onda dođe kući i jede kao pomahnitao. No, ne mari, svejedno ručka uvek ima. Važno je da negde jede. Wink
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od noja 11/11/2013, 14:01

I mi smo dugo puzali a prohodali u 13 al i dalje puzali
al komentar boze sacuvaj
Kod nas je obrnuto prvo super extra mislila gospodjica igraonica i sad kad ppostaje svesnija da ostaje i da spava isto ko kod mire kad nas vidi lupi se u celo kao gde ste dosad :))))al ok je dobra je u vrticu za sad nema suza videcemo ide mesec dana jednu je isla polovicno
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Marie 27/4/2014, 15:55

Drage mame decice koja idu u vrtic,
mi bismo nasu devojku dali u vrtic negde posle Nove godine. Ja radim, moja sveki je cuva, ja inace treba da se porodim u oktobru, pa mi je malo previse za nju da je od septembra damo u vrtic, a zatim da se navikava i na bebu... Nekako racunam da ce se sve kockice sloziti tamo negde posle nove godine, beba ce biti veca, a ja necu raditi i moci cu da je vodim na privikavanje. Ono sto me buni je sto se prijava za drzavni vrtic predaje sada od 5. do 15. maja, na prijavi pise "navesti zeljeni mesec upisa", ali ne znam da li moze da se navede npr. februar 2015. i kakve su onda sanse da se upise? Ili postoje i neki kasniji termini za predaju prijava? I mm i ja radimo, pretpostavljam da je to prednost pri upisu. U svakom slucaju, hvala unapred na odgovorima, nadam se da neko ima vise informacija... Svakako treba da odem i do vrtica da se raspitam...
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jasle, vrtic, obdaniste!!!! - Page 14 Empty Re: Jasle, vrtic, obdaniste!!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu