KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 23 od 23 Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Toscana 3/7/2017, 11:28

panda :) ::za 5-6 dana bi trebalo da vadimo folikule pa transfer kod dr.Kovacevica . bolnica Kovacevic 2772

Panda, javljaj šta se dešava Wink

Ja danas imam zakazan pregled kod dr. Stefanović, pa javljam utiske...

Toscana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Toscana 6/7/2017, 20:50

E ovako, bila sam danas na drugoj terapiji. Opšti utisak nakon pregleda je da mi je rekla manje više isto što i svima... Da postoji nervoza, problemi sa želucem, slezinom... Da moram da ukinem mlečno skroz i da pojačam belančevine...
Ono što mene zanima je kako se kod vas manifestuje efekat akupunkture? Ne očekujem da ću primetiti neke promene odmah, ali s obzirom na to da sam otišla zbog steriliteta i pripreme za vto, ne znam da li treba da očekujem i neke druge promene i poboljšanja?

Toscana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 6/7/2017, 21:04

Mislim da ne kaze svima isto, osim da je vecina nas pod stresom sto je i logicno zbog vto price...meni je pominjala hladne bubrege i aktivaciju slezine ranim doruckom (7-9h ujutru), grejanje bubrega i sto vise kuvane hrane. Mlecne proizvode mi uopste nije pominjala. Tako da, vidis da ne prica bas isto. Neki imaju vlagu u telu, ja imam hladnocu, tako da ni to nije bas isto.
Sto se tice efekta, mozes ga osetiti po smanjivanju vrednosti fsh (ako su ti bile visoke) i uopsteno sredjivanju hormonske slike, ali to tek nakon 3 meseca terapije. Mislim da inace nema bas nekih "simptoma" koje mozes da osetis, bar ja nisam...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Toscana 7/7/2017, 14:37

Nije mi visok FSH, samo je manji od LH, zbog PCOS. Trenutno sam i na terapiji glukofažom, što mi je dosta poboljšalo međusobne vrednosti LH i FSH, ali još uvek nije sjajno.
Svakako ću i dalje ići, košta dosta, ali ne može da škodi....

Toscana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od panda :) 11/7/2017, 10:16

5 dan od transfera Very Happy imam neku cudnu mucninu i temperaturu samo popodne. bila sam posle transfera kod Stefanovicke na bockanje i nadamo se smajli angel smajli angel

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Toscana 13/7/2017, 12:04

Panda, javljaj vesti, drzimo fige Wink
A videla sam negde da ste pisale da ovi čajevi koje dr. Ljiljana preporučuje mogu da se smućkaju i od naših biljaka... Jel zna neko nešto o tome?

Toscana

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od JocY 22/12/2017, 13:46

UPOZORENJE!!! Ovaj post ce sadrzati veoma los recnik lol!  Citate na sopstvenu odgovornost lol!

Evo i mog iskustva sa alternativnom medicinom tj akupunkturom.

Bas na ovoj temi sam procitala jako lepe reci o famoznom dr Zoranu Mancicu (ako se s...nja moze nazvati doktorom uopste) i posto sam u to vreme pre dve godine bila na jako losem mestu ste se moje vere u uspeh tice, resih da probam sve (inace ko me zna zna da sam ja jedna veoma realna osoba u zivotu sa obe noge na zemlji). I tako odem ja kod coveka na prvi pregled. Stavio me na neki aparatic koji pisti i dao mi dijagnozu. Da napomenem da sam dosla kod njega pocetkom januara kad je napolju bila uzasna ledara i ja sam dosla spolja sa jako hladnim rukama i stopalima. dijagnoza hladan organizam i hladna materica. Doda on tu jos nekih stvari u dijagnozu koje su se poklopile sa mojim realnim stanjem te mu tako ja poverovah. E sad posto ja radim samo popodne a i on reseno je da mi naplacuje vise od ostalih jer ce njegova cerka dolaziti da mi radi akupunkturu samo zbog mene pa zato jbg mora vise. Terapija ista ko Erati cajevi od zecijeg trna i rastavica jedi samo kuvano nikako sveze voce i povrce jedi zile i nokte lol!
Dolazila ja tako na bockanja ostavljala po 5000 svaki put, njegova cerka je jedno ok stvorenje nije ni malo mracnjak ko on (rekao mi je da nikda necu ostati trudna bez njega i te njegove metode) te sam se ja tako mlatila sa njima jedno dobra dva meseca.
U medjuvremenu dobijem ja neki slobodan dan i resim da ga iskoristim za terapiju kod njega. Izbocka on mene nagrdi me jer sam pomenula da mu dr peporucuju vadjenje jajovoda i hidrosalpingsa jer zaboga svi lekari su sarlatani i igraju se sa prirodom. On ce meni otpusiti jajovode i da budem ko nova i za 6 meseci terapija kod njega ja ostajem priridno trudna. Njegova ordinacija ima 10 stolova i isto toliko pacijenata na terapiji i ja tako izbockana slusam sta se prica oko mene. Svima ista terapija, svi isti caj piju ne vezano za problem koji imaju. Svima hladno telo. Tu je bila jedna starija gospodja koja kod njega leci pritisak. Pozalila se kako joj je pre neki dan bilo jako lose i da se jedva vratila iz prodavnice kuci i da je morala da popije lek da obori pritisak jer joj je skocio na dvesta. Kad on poce na nju da se dere, kao sta vi hocete da vas ja lecim ili kako vi sami odredite, ja sam vam rekao da lekove bacite affraid  valjda ja znam sta je dobro za vas bla bla bla. To je trajalo.
Ja slusam i pitam se koji ces k... Jovana ovde? Sta to sebi radis kome dajes pare? Lezim tamo i osecam kako mi magarece usi rastu. Sacekala da mi poskida igle i nikad se vise nisam vratila.
Ja verujem da akupunktura moze da pomogne ali zajedno sa klasicnom medicinom a ne protiv nje (da nije moderne medicine jos bi se pijavicama lecili) a ovaj sarlatan govori ljudima da ostave lekove koji im cuvaju zivot. Strasno.
Eto ja izvadih jajovode i ostadoh trudna odmah posle toga. Uprkos njegovom sr...nju.
Drage moje dobro otvorite oci, ne dajte da se drugi koriste vasom mukom. Sve je ok ali mi smo jako laka meta ovakvim lopuzama i kriminalcima koji se bogate na tudjoj nesreci.

Izvinite na dugom postu i losem jeziku...


Poslednji izmenio JocY dana 22/12/2017, 14:12, izmenjeno ukupno 1 puta
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 22/12/2017, 14:08

Ovo je podseća na Majru koja sve leči altajskim mumijem..i grozna je.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od JocY 22/12/2017, 14:09

Pa da svi takvi sarlatani imaju slicne metode.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od fight&faith 22/12/2017, 14:18

Mozda se secas Jocy da sam i ja samo jednom otisla kod njega i imala o njemu potpuno drugacije misljenje od Erate koje, doduse, nisam htela agresivno da namecem, ali je iz mojih postova bilo jasno da mislim da je on jedan hostapler. Zao mi je i onog novca koje sam dala za prvi pregled, jer sam bukvalno na pola prvog pregleda shvatila da sam ovca ... ipak imala sam zakazan taj prvi termin i morala sam mu platiti. Njemu bi trebalo nakaciti neku inspekciju / to stvarno mislim.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od JocY 22/12/2017, 14:27

F&F kao sto rekoh to je bio peroid kad sam bas bila lose emotivno, pa sam samim tim i bila laka meta. Al opametih se Wink
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Principessa 22/12/2017, 19:52

Meni iskreno taj Mančić na osnovu raznih nekih iskustava ljudi koji su kod njega bili- potpuno drugim razlogom koji nema veze sa zatrudnjavanjem- deluje kao ozbiljna budala. Svi imaju hladno telo, jetru, slezinu. Svima daje akupunkturu koju skupo naplaćuje, svi jedu iznutrice, ne kupaju se i ne smeju ništa presno...
Mrzim stereotipe i ne verujem u tu priču ama bas ni malo! Čak mi nije palo na pamet ni da probam da odem na pregled kod njega, iako znam žene kojima je pomogao da zatrudne, ili bar misle da je bas on bio ta magična karika koja je nedostajala. Mene ta priča ni malo ne privlači i liči mi na sličnu prevarantsku priču kao sto je Majra...
Negde sam pisala o svom iskustvu sa Majrom, možda čak i ovde. Ta žena nema ni takta ni milosti sa svojim izjavama. Gruba je, agresivna i iznad svega jako bezobrazna. Mene je potpuno ubila u pojam sa pričom da nikad neću zatrudneti i da ću još na sve dobiti rak materice! Idiot! Kad sam malo došla sebi posle tog jedinog pregleda na kom sam bila kod nje, htela sam da se vratim i noge da joj polomim bukvalno! A onda sam posle nekog vremena, kad me je to proslo, saznala iz pouzdanih izvora da je žena nekoliko puta završavala u zatvoru zbog tužbi koje je dobijala od pacijenata koje je verovatno slično kao mene ubila u pojam, samo sto su oni svoj gnev i bes satkali u tužbu i dobili u svoju korist presudu na sudu. To je sasvim realno. A ovaj Mančić mi tu negde deluje kao vrlo slična priča njoj...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 23/12/2017, 07:23

Meni se jedino svidja prica sa sedenjem na soli. To je definitivno dobra stvar jer matericu pred et treba zagrejati i to raditi bar mesec dana pre. To mi zvuci logicno. Ostalo, cajevi i svima ista terapija....ma dajte ljudi....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mamadabudem 23/12/2017, 07:25

A sto se Majre tice, dve moje drugarice su bile kod nje i vratile se kuci uplakane i uplasene. Tako da ja nisam isla kod nje da je ne bih nalupala...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Zensko pero 31/5/2018, 10:22

Evo volela bih i ja moje iskustvo da napišem i neće biti "obojeno" sa toliko detalja😂. Sa akupunkturom sam se upoznala pre 7 godina kada su počele da me muče alergije. Na tretman sam išla kod dr Hajdera na Bežanijskoj Kosi i taj čovek mi je ne samo rešio problem alergije za svega 10 dana već sam i stabilizovala tiroideu,skinula višak kilograma i ostala trudna. Prošlog proleća se iz istog razloga,alergijskog rinitisa javim mom istom doci i za 10 dana kod dr Nikole rešim i taj problem i doživim pozitivnu betu u sledećem ciklusu. Preporuka su mi bile dve poznanice koje su pored rešenih drugih tegoba ostajale trudne. Tretman traje 10 dana,ideš svaki ili svaki drugi dan,dobiješ režim ishrane koji lako podnosiš jer se tim nekim tačkama blokira osećaj gladi..Tako da ne razumem ove opširne i dugotrajne terapije. Mada,možda je to neka druga škola. Ja ih najiskrenije toplo preporučujem kao lekare koji su meni mnogo pomogli i sjajne ljude (oba doktora) jer su me obojica lečili. Planiram opet pred ovaj postupak i nadam se sada konačnom uspehu!❤❤

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Julka 31/5/2018, 12:32

A gde radi dr Nikola kojeg pominješ?
Julka
Julka

Broj poruka : 13
Location : Beograd
Datum upisa : 12.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 23 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 23 Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu