KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aloe Vere Forever FLP

Ići dole

Aloe Vere Forever FLP Empty Aloe Vere Forever FLP

Počalji od noja 11/1/2019, 13:01

Drage moje uclanila sam u Aloju , prvenstveno zbog sebe uzimala sam nesto od preparata iz tj zamenila sam kompletnu kozmetiku u domacinstvu od paste za zube tecnog , sapuna sapuna,  sampona itd itd . Deci uzimam Kids Vitamine, Frist sprej u ovom periodu virusa,  mi svi sad kuci pijemo aloe gel preventivno . E sad idem po prezentacijama i jako sam zadovaljma malo i radim Aloe uclanjujjem nove ljude jel iz mog iskustva bas bas smo zadovoljni preparatima i kozmetikom, ima interesantan program za sterilitet i zovu ih "Aloe bebe" sto je meni zapalo za oko kombinacija Aloe Gela zutog i preparata kao sto je maka tj maca koren i verujem da u laksim slucajevima potpomaze. Piju ih i muskarci i zene tj ima program i za zene i za muskarce da oboje piju kombinaciju , meni se dopalo zvuci veoma interesantno, da sam ranije znala i cula verovatno bi isprobala , imamo i nasu doktoricu sa kojom se konsultujemo u vezi nekih tezih slucajeva kao sto su miomi , ciste , los papa test, candida, eserihija ... mozete me kontaktirati u inbox ukoliko se odlucite da isprobate ...tu sam.
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu