KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+32
sanja 73
Nessi
mamadabudem
saska1
Principessa
Blanka
mimi85
Hobbes
Deni
Strumfeta78
Shizika
BiKsi :)
Lija
Dora1
tiramisu
alisa
fight&faith
Bobaue
BabyBear
SladZana
MalaSaJuga
Vanja80
libra35
bebana81
Bekanicaa
NikolaMaja
Ancica 87
Jerapetra
Mimi12
micam
Tavita
Bobac
36 posters

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/12/2018, 23:20

Alisa, kako ste, kako nam je Nada, jeste li se usemili? Ljubac veliki
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 26/3/2019, 11:27

Eh, kako je ova tema u down-u skroooz. Ja se iskreno nadam da ce nam se trudnice javiti i pisati ovdje nesto 😁😁😁😁
Samo da malcice poprasimo i prizovemo nove trudnaje srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 31/3/2019, 22:37

Da prizovemo malo novih trudnica! bb bb bb bb vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 2/4/2019, 19:18

Ne mogu da verujem da se nisam javila ovde posle porodjaja Shocked auuu ala me je sad sramota Embarassed
Zene moje drage hvala vam puno na cestitkama... evo sam se rasplakala...
Na porodjaju sam super prosla... nit su me sekli nit sam se pocepala... ustala 2 sata posle i izasla na hodnik da vidim dragog ...
Prvi mesec nam je bio pakao jer Nada nije htela nikako da sisa sto je meni jako tesko psihicki padalo al smo uspele nekako da se izborimo na kraju ... taman kad smo se izborile sa tim krenuli su nam grcevi koji nas i dan danas muce al hvala bogu nisu vise tako jaki kao na pocetku...
Inace devojka preko dana spava iskljucivo na meni i nigde drugde al ne pada mi tesko jer znam da ce ovo jako brzo da prodje i da ce uskoro da mi nedostaje...
Ljubimo vas sve, Nada i ja osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/4/2019, 19:17

Alisa, pozdrav za vas dve! A ti Nado silazi sa mame, jes da je tu najlepse srca srca srca , ali da se i mama malo odmori. I da ti smorni grčevi više prodju. Baš vas dugo drže...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 30/4/2019, 14:27

Alisa cestitam rodjenje cerkice,neka je ziva i zdrava! osmeh srce
Dugo nisam pisala,sram me bilo.Citam povremeno,al nikako da sednem da pisem.Pocela da radim i ne znam gde udaram.Nina je vec velika devojcica,godinu i po dana i prava je nemirnica i razmazenica mamina
Ljubimo vas sve puno i da ove stranice budu sto punije roda
Evo da nas vidite malo Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 20190310
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/5/2019, 01:41

Poljubac za moju lepoticu Ninu! Lutka lepa, pu pu pu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 2/5/2019, 14:30

Nina-palcica je prava medenica!
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dora1 29/12/2019, 00:09

Devojke drage, zašto je ova tema prazna? Shocked

Puno vas pozdarvljamo moja Teodora i ja osmeh srce mi evo već godinu napunili i često mislimo na sve vas.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/1/2020, 10:01

Aktivirace se, nesto nam 2019. Bila zatajila, sad ce bejbi bum na Kutku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/4/2020, 11:23

Drage moje nadam se da će se ova stranica popunjavati kao nekada, ne vjerujem da nema neka trudnica sada, javljajte se drage nase da vas bodrimo i podrzavamo!!!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu