KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

+27
fight&faith
Jerapetra
zsuki75
Bobaue
libra35
Sirijus
mamadabudem
mimi85
Zensko pero
MalaSaJuga
saska1
Ancica 87
micam
Bekanicaa
ivanicasale
PalcicaBg
Tavita
AriesGirl
Vanja80
Dora1
BiKsi :)
Blanka
Nessi
Zmajuška
noja
Strumfeta78
marina_82
31 posters

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 26/10/2017, 19:17

A meni rekla nema smisla raditi dabl i trip test. Ja sam ili za amino ili prenatal test. A kad je čula da ipak nisam za amino, već bih taj prenatal infrastruktura test. Rekla je da odlučim šta želim i sad u sl četvrtak se dogovaramo oko tog prenatalnog testa. E samo nisam pametna, da li prvi ili treći?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 26/10/2017, 19:23

BB, pa vidiš tvoja donorka 28 god, I ja mislim da amino nema potrebe. Moka dr kaže, preko 35 obavezno. A, vidiš u pravu je tvoja dr, jer je mene ova moja pitala da li je moja jaja ćelija. Ja joj kažem jeste. Pa da tačno je isto mislila ko tvoja.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 26/10/2017, 19:23

Sporazumesmo se lol!
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Strumfeta78 26/10/2017, 19:45

Bb stvar je bila u mojoj glavi. Ja sam htela da radim amnio, tada sam imala 35.bila na granici. Odlucila da radim sada isto iako su embrioni su iz perioda kad sam imala 35. Ali opet kazem da imam para mozda bih radila prenatalni test sad kad su se pojavili ovi sto analiziraju sve hromozome. 
Nije obavezno ni preko 35. To je tvoja licna odluka. Mozes da odbijes sve testove..
Moja drugarica koja je zatrudnela posle 8.vto radila je samo dabl i expertni i rodila zdravo i pravo dete.
Kako god da odlucic, odluka je tvoja...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od mamadabudem 26/10/2017, 20:00

Bekanice, srećno otvaranje dnevnika! Da opušteno i lagano koračaš ka cilju beba beba
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 27/10/2017, 13:10

Hvala, mamadabudem.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od noja 29/10/2017, 21:15

uglavnom smo svi primali prog i fraxi kratka terapija mislim da nemoze da naskodi za kratko vreme kad se progesteron odma ukida a cisto malo da pogura ja sam i progesteron i pregnil i fraxip.
sva tri ...
nesekiraj se slusaj antica za fraxi
radila dabl i kvatro i redovna kontrola na 5, 6 nedelja
ljubimo te srca srca srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od fight&faith 29/10/2017, 22:07

Bekanice sretno otvaranje dnevnika, secam se tvoje stare price i drago mi je da je sve doslo na svoje. f Poljubac i uzivaj.  b d b

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 30/10/2017, 12:23

Jel se secas F&F smajli angel . Eto, sve vremenom dodje na svoje mesto. Noja, mene kod ovih doktora nervira sto svaki ima svoju pricu, i pos kome verovati. Mozda je bolje ni neici kod dva, svako svoje misljenje. Al, ajd. Ja imam vec dugo snizenu vrednost, faktora VII, blago, ak uvek snizenu. iI oni tvrde, da ona moze biti pokazatelj krvarenju povecanim, bilo da je neka intervencija ili ovako. A, ja nikad nisam imala nikakve komplikacije, niti bilo kakva povecana krvarenja. A, toliko sam intervenicija imala, od operacije devijacije nosa, oper zuba, laparoskopije, histerosjipije, hsg, silnih aspiracija, itd.. Pa, aj sad. Ja cu i dalje nastaviti sa frahijem 0,3. Nego da kad ste ga primale preventivno? Da li do 12 nedelje, ili?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BabyBear 30/10/2017, 12:35

Ja ne znam da se on prima samo preventivno. Antic ce ti reci do kad. Idi samo kod njega I slusaj samo njega. On ti je najmerodavniji, a ne mi ovde
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Zmajuška 30/10/2017, 18:19

Bekanice, srećno otvaranje TD! Neka ti ovo bude baš blagosloveno doba!!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Nessi 30/10/2017, 18:48

Cestitam igracice igracice igracice

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 3/11/2017, 18:38

srca osmeh srce srca usli smo u 9 nedelju beba . Da vas pozdravim sve. Danas bas kisno vreme. Ja sam potpuno izgubila apetit Rolling Eyes da li ste tako i vi?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BabyBear 3/11/2017, 18:55

Isto je tako I meni bilo. Od pre par nedelja tek jedem normalno, a do tada sam jela samo zato sto znam da moram. Za dorucak sam jos I jela nekako ali za rucak I veceru katastrofa. Osecala sam se kao dete kome su morali da guraju hranu.
Nema veze, ne brini. Jedi koliko moras, beba je jos mala I nioj sad ne treba mnogo tako da ona uzima sta joj treba. To ti je sad skroz ok jer se onda neces ugojiti previse u trudnoci, ako se kasnije ne budes projela Very Happy
Ne pricam ti ovo napamet, prof Vujovic mi je to rekla. Cak da se skoro do pred kraj sestog meseca ne smem ugojiti uopste. Uzivaj Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 3/11/2017, 19:27

Jao, BB, ma nikakav apetit. Otvorim frizider, i zatvorim. I sve ono sto inace volim, No . A, ujutru idem u pekaru, i kao to mi vrh, jogurt burek, samo da je vruce. A kuci, jok. Sve kao idem do pijace, nebi li mi neka ideja palaa, alu nissta. Imam ja 74 kg, uopste ne znam odakle mi. Voce, mi prija, jedem jabuke, mandarine obozavam, cedjeni sok popijem. A, kad si ti pocela normalno da jedes?
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BabyBear 4/11/2017, 00:05

Bukvalno je isto tako meni bilo. Pekara mi je uvek prijala  lol! I voce. Cini mi se da sam samo na vocu mogla da budem, ali sam njega jela kao vocne uzine. Uvela sam sebi 5 obroka po malo, sto mi je izuzetno prijalo sa tako slabim apetitom. A I ja sam imala bolji period za voce od tebe jer je to bio juni pa nadalje.

A napisala sam ti, tek pre par nedelja (sto je bilo negde u drugoj polovini 5. meseca otprilike) mi se pojavio neki apetit, kakav takav. Sad imam apetit ali ne mogu puno kolicinski da pojeden, sto je dobro.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Dora1 4/11/2017, 10:25

Bekanice, srećno otvaranje dnevnika! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BiKsi :) 4/11/2017, 10:27

Bekanice, samo gurajte, svasta svakoga u trudnoci snadje i gubitak apetita je normalan. Cini mi se da mame koje nose devojcice uglavnom snadje taj problem. VIdecemo da li je kod tebe cura ili decko.LJubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Blanka 4/11/2017, 10:44

Bekanice srecno ti otvaranje dnevnika. Da sve bude blagosloveno do kraja. Inace, u trudnoci je sve normalno ne bi se zvalo drugo stanje lol!
Uzivaj draga zasluzila si osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 4/11/2017, 19:04

Hvala drugarice, duse ste. Danas mi posebno prijaju cedjeni sokovi, ceo lumun i cela narandja king popila vec 5 takvih. Biksi, videcemo jel decacic ulu devojcica. Mada, ja nekako kao da odavno znam da je decak, taj me osecaj nosi jos od davno. Nekako sam u dubini duse znala da cu biti majka jednog dana. Verovala sam sebi. Eto
Hvala dragom bogu.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 10/11/2017, 13:50

Da vas pozdravimo sve. Danas sam radila prenaralni test. Leskarimo. odmaramo i tako.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BiKsi :) 11/11/2017, 16:50

Bekanicee, super, javi rezultate kad budu. Je li nemas mucnine? AJde i ti da stavis tiker da te lakse pratimo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 11/11/2017, 17:12

Biksi, ja to ne umem posraviti No .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Bekanicaa 11/11/2017, 17:13

Bekanicaa ::Biksi, ja to ne umem postaviti No .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od BabyBear 11/11/2017, 22:09

Bekanicaa ::Biksi, ja to ne umem posraviti No .
Mimi85 je objasnila u dnevniku BEBANA81. Ni ona nije znala pa je postavila Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA  i njen najlepi cvet, najveca radost - Page 2 Empty Re: BEKANICAA i njen najlepi cvet, najveca radost

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu