KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

+45
aurora
micam
Principessa
MalaSaJuga
NikolaMaja
Bobac
Mimi12
Blanka
SladZana
bebana81
sunny.tp
Angie83
noja
Tavita
PalcicaBg
Vuchica
Rada74
Zmajuška
mimi85
saska1
zsuki75
ivanicasale
Sirijus
Niny
Dora1
Jerapetra
alisa
Lola021
Mika
bobica83
SoJa
Simona
mamadabudem
Anka13
Sofija Veks
sanja 73
Deni
snedra
marina_82
Vanja80
Sanjci87
MAAKKI
Ancica 87
dusica78
HappyGirl
49 posters

Strana 15 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Mimi12 5/5/2017, 10:45

Stvarno ne mogu da verujem....
Glupo da kazem da mi je zao, sigurno je tebi jos hiljadu puta vise. Znam da je lakse kad je Arsa vec tu, ali ipak..... Svi znamo koliko treba energije i para, slobodnih dana, pripreme na poslu, za bilo kakav postupak. A ovog puta je sve delovalo savrseno kod tebe. Javi, molim te, sto dr kaze. Nesto se kuvalo ocigledno. Sto je to sto je smetalo po njegovom misljenju?
U svakom slucaju, sigurna sam da si pomogla kao podrska velikom broju zena da ostvare svoju trudnocu, ako je neka uteha. Zagrli cvrsto Arsicu, a kad zagrli i on tebe bice sve lakse. love

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 5/5/2017, 11:02

Sve sam ti vec rekla,samo cu da te zagrlim jako dok Arsa ne dodje!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 11:03

Mimi12, hvala.Poslala sam poruku na viber klinici, mozda ce zvati sa klinike,mozda ne,ne znam, ne opterecujem se iskreno. Ne znam ni sta bi imao dr da mi kaze, sve je bilo ok,i blaste i endo i moji rezultati, i ja, ali sreca igra kljucnu ulogu,nije se dalo. Nadam se da sam podrska i drago mi je ako sam bilo kome za nesto pomogla.
Zao mi jeste, volela sam da sam bila trudna, ali opet, Boze moj,idemo dalje, u nove pobede!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 11:03

Palcice, fala vi! cvet cvet cvet cvet cvet cvet
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Tavita 5/5/2017, 11:16

Biksi, sve si već sama rekla... Mogu samo da te ovako virtuelno zagrlim i da ti kažem ono što već znaš: svi smo jutros sa tobom.
Sve ima svoje više, nama često neshvatljive razloge, ali moramo ih prihvatiti, i, kako su i u jučerašnjem postu napisala, treba da budemo zahvalni na onom što imamo. A ti zaista jesi bogata, prvo zbog toga što imaš takav karakter i tako plemenitu dušu, a onda i zbog svega ostalog. Plemenita je i tvoja želja da Arsi podariš društvo, ali kako i sama vidiš, i kad daš sve od sebe, i kad se sve kockice slože, nekad naprosto ne ide. Možda nije trenutak, možda je sada tako bolje za nas... Čvrsto verujem da će tvoj trenutak doći, samo što se od jakih ljudi očekuje da podnesu više i da prinesu više žrtava na oltar sopstvene sreće. Ti si, ma kako to jutros zvučalo, jedna od tih izabranih duša. Grlim te, jako, najjače!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 5/5/2017, 11:52

U potpunosti se slazem sa Tavitom i svim sto je napisala. Stvarno mi je zao, ali da sad ne oplakujemo svi jer verujem ta te to smara i boli jos dodatno. Veliki si covek, nisam ti slucajno nadenula nadimak Guru kutka, jer ti to zaista jesi! Pravi si andjeo! 😇
Imas ogromnu srecu sto si uspela u "prvom cinu" da dobijes Arsu, pa imas to predivno dete da zagrlis, dete koje ti sigurno daje ogromnu snagu da nastavis ovim putem dalje dok god imas zelje, snage i mogucnosti da ides. Iako te ne poznajem licno, a volela bih da te upoznam, hvala ti na svemu sto cinis za sve nas, zaista si sjajna! Volimo te svi puno i grlimo jako najjace!!! 😘😘😘❤❤❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 12:16

Duse moje divne! Pa kako nakon ovakvih reci da mi ista bude zao u zivotu! 05.05.2017 srca srca srca srca srca srca srca srca srca

tavita, Principessa, hvala macke moje, nema zaljenja, nema razloga, zaista nema razloga. jos tri blaste cekaju, i to cemo iskoristiti kad budemo mogli finansijski i psihicki, i to je to! Time zavrsavam ovu pricu. Samo sam htela Arsi podariti drustvo, ako je sudjeno, bice!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od noja 5/5/2017, 12:33

Bixikik pokusajte jun/ jul lep mesec nesto se izdesavalo lepo necekaj sad . Iskontrolisi taman kod gink.ovaj ciklus i endometrijum... drzimo fige bice bata, seka ili oboje sunny sunny prirodni je ciklus tako bio za fet ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Angie83 5/5/2017, 12:33

Au misa mu... Citam postove i vise mi deluje kao da ti nas tesis nego mi tebe. To govori kakav si covek i queen
Zato nema tesenja. Zagli i izljubi Arsu. I kako ti ranije rece: Bog ako nam da jos jedno dete hvala mu, a ako ne da, opet mu hvala.
Ljubim te puno srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od sunny.tp 5/5/2017, 12:46

Au boze, bas sam ljuta! Ma dokle vise ta sreca! Moracemo da uvračamo nešto za sledeći put Laughing
Vidim da si ok podnela sve, mada verujem da ti nije lako. Mora biti bolje sledeći put, nema smisla ovo!
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 12:49

NOja, iz prirodnog bio fet. Necu odma, da me manes sa odma, hahahhaah, imam i ja dusu! Na jesen, ili dogodine! Treba para,bolovanja, odmora, zivaca, lekara, neka malo. Nema potrebe da se zuri, tiha voda breg roni.

Angi, nasmeja me sestro sa ovim za tesenje. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od bebana81 5/5/2017, 12:58

Sta da ti kazem sto vec devojke nisu rekle, a i sama ti. Grlim te i ljubim punoooo😘😘😘❤❤❤
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od SladZana 5/5/2017, 13:09

Bixi dusice draga nemam sta pametno da kazem. Grlim te, ljubim i navijam za sledeci bebicetan put. srca srca srca srca srca Da ste vas troje nama zivi i zdravi pa cemo biti strpljivi dok se ne prosirite love
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Blanka 5/5/2017, 13:27

Bas sam ljuta, mnogo sam bre ljuta. Ne mogu da vjerujem Koko moja da nije uspjelo. A bas sam mislila 100% si trudna i kraj priče.
Slazem se da je sreca jako bitna ako ne najbitnija stvar u ovoj borbi, ali ti si zeno sama sreća jer nosiš sreću i osmjeh svuda sa sobom. O pozitivnoj energiji koju saljes svima nama, o savjetima i podrsci koju nesebicno prizas svakome govori samo o tvojoj veličini. Zaista sam i ja srecna sto te imam za prijatelja ovako na ovaj virtuelni nacin jer si ti jedna predivna osoba i zasluzujes sve najljepse i najbolje u zivotu.
Kad odmoris, skupis snage i novca kreni opet i da ti taj kako kazes poslednji pokusaj bude uspjesan Koko moja. Ljubim te i grlim jako najjače srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Mimi12 5/5/2017, 13:41

Vremena imas koliko hoces. Bar iz ove moje perspektive, hahahaha! Ja bih ti predlozila da u pauzi par meseci pratis sve hormone i endometrijum, cisto da znas sta se desava....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Bobac 5/5/2017, 14:35

Draga Biksi, tako je kako je, jos jedan korak si presla do svoje druge bebice.
Sto kazes, imas tri blaste koje te cekaju, a do tada imas ljubav Arsinu, svoje familije, prijatelja i svih nas da te greje i hrabri za sledeci put.

Ljubim jako i grlim.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od NikolaMaja 5/5/2017, 15:37

Draga Biksi, znam da je sada teško i znam da si ti kao lavica majka koja sve nas i tešiš i savetuješ i podržavaš, i znam da će i ovo proći. Desilo se, idemo dalje, do pobede!!! Sve žene su u pravu, a ti kada malo odmoriš i odlučiš se da probaš ponovo svi ćemo biti tu da te zaspemo pozitivnim mislima i željama. Grlim te jako i šaljem more poljubaca!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 15:50

Na kraju cete me vi rasplakati! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca Koliko vas volim! Hvala vam puno.

Meni je jedino zao ako ne uspem Arseniju da podarim brata ili sestru, nije moranje, ni prvi ni poslednji ne bi bio da je jedinac, ali tako bih volela zbog njega.

Otisla sam po njega u vrtic. Njegove uciteljice slave, pa je bila neka nepoznata uciteljica za mene. Toliko ga je nahvalila, kaze najmanji ovde, dve grupe spojili, a najbolji, kaze izuzetno poslusan i samostalan, sam se oblaci,obuva, jede. Ma dusa je to majkina. Pita me ta uciteljica ima li brata ili sestru, reko nema, on je 9 godina cekan, on je rekoh najvece srce i dusa na svetu! Ona nije mogla prestati da ga hvali. Kaze, on ce kod mene u predskolsko! srca srca srca srca

Kad smo dosli kuci,rekla sam mu da mama nema bebu u stomaku sada,da ce mozda kasnije nekad imati. A on meni kaze, ali ja hocu seku! Znam rekoh, ali moramo sacekati, seka nece sada, izgleda da zeli da ti jos porastes, kako bi je vodio u vrtic. On je samo klimnuo glavom, tada mi se bas srce steglo. E to kad bih mu samo ispunila, samo zbog njega!

Mimi12, ja nekako ne mogu da se opteretim dodatno tim odlascima na pracenje enda i slicno, samo bi me pritislo, stalno bih o tome mislila, ne mogu, jednostavno nisam taj tip. Ne znam kad cemo finansijski moci sledeci fet, koliko god bio povoljan,uz lekove i sve, naberu se troskovi. Smislicu plan pred vracanje tih smrzlica koje su mi jos ostale, mozda histeroskopija, ili jos nesto novo, o cemu cu pisati na nekoj temi,samo da skontam kojoj, ubrizgavanje sopstvene krvne plazme u endometrijum, radi njegove regeneracije. Pisacu vam o tome,danas sam od nase stare kutanjke Jelenemamedvaandjela dobila te informacije, pa cu vam ih preneti, samo da vidim na kojoj temi,da ostane,da se na koracima ne zatrpa. Mozda jos nesto smislim,pricacu i sa doktorom, mozda i on nesto predlozi. Nisu mi se danas javili, pretpostavljam da je bila guzva. Nisam ih zvala, samo sam pustila poruku preko vibera. Ali otom potom.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 5/5/2017, 16:02

A na kojoj ce to biti temi onda razmatrano ovde?
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od MalaSaJuga 5/5/2017, 16:07

Biksi zeno draga,sta da ti kazem kad vec sama znas. Kad sam se cak i ja nadala tvom uspehu.. ali sta je tu je ,idemo dalhe ..
Vec sam i ja smislila ja i ti zajedno na jesen...i zajedno trudnujemo i to sa blizancima i nema nam druge!!!!!!
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 16:10

Da me manes sa blizancima, hahahaahahah! Ti mladja deset godina! Meni jos jedno, a tebi blizanci! lol! lol! lol! lol! lol!

Pricnipesa, sad cu videti na kojoj. Pisacu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od MalaSaJuga 5/5/2017, 16:14

Nece moci. Nikad ne reci nikad! Mozda bude obrnuto!!!ti si iskusnija...cekam ja tebe na jesen pa ce mo ja i ti polako na trudnicke strane...do tad,draga moja prikljuci se na "punjac" da napunis baterije.hihi znas vec ti na sta mislim;). Stiskam te jakooooo
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 5/5/2017, 16:15

Hahahaaaa, pa vi ste hit! 😂😂😂
Vazi draga, hvala 😊
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od micam 5/5/2017, 17:23

Biksi znam taj osecaj a sta reci samo zagrljaj zagrljaj zagrljaj
ljuta sam ljuta sam ljuta sam ljuta sam
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 5/5/2017, 17:25

Hvala micam!

Vala Malasjuga, jedva čekam na punjač da se prikačim! lol! Neće još biti vreme suše! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu