KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
hocukusurnecuzvaku
Djurdjevak79
smiley77
Erata
Botox
Orline
Ancica 87
noja
mijaki
Strumfeta78
Niny
tetreb
mamadabudem
dragana76ns
smile :)
winni
Klarica
makac71
JednaSova
Stenli
Bobaue
Vuchica
millena
lelas
Sofija Veks
Zmajuška
lenjivica
bak
lela1984
saska1
ganedina
ragaco
jelena*mama2andjela*
JocY
Mrvica
Blanka
Smrdica
Ninche
BiKsi :)
micaubica83
MalaSaJuga
SladZana
KoMetaK
tatjanica
Vecka
PalcicaBg
zvoncica36
51 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 23/3/2015, 17:12

Vucice zelimo vam uspesno roditeljstvo a drugaru zivot ispunjen ljubavlju i srecom osmeh srce
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 41
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 23/3/2015, 17:29

Cestitam Vucice KRALJICE,bravo za malog borca srca1 srca1 srca1 ljubav love ff bb vv
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 23/3/2015, 17:32

Vucice cestitam. ljubi nam malog drugara da je ziv i zdrav. srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/3/2015, 17:37

Vucice, cestitam od srca! osmeh srce sreca ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 23/3/2015, 17:40

Cestitam Vucice! Vucko dobrodosao i uzivao sa mamom i tatom!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 23/3/2015, 17:58

...zhiveo mali vuchko i da nam je zdrav i nasmejan josh 100 godina...chestitam vuchiceeeee!!! ff
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 23/3/2015, 18:00

O kako je divno otvoriti ove stranice i pozeleti dobrodoslicu jos jednoj bebici.Neka je ziva i zdrava...
Trudnacice, ima jedno pitanje. Da li se nekoj od vas razlika u nedeljama po uz i amenoreji pojavila u kasnijem periodu? Ja sam po menzisu u subotu na kontroli bila 28+2 a po uz 26+4. Razlika je do sada bila max pet dana, tu negde je isla, kad sad odjednom 12 dana. Kaze dr beba je skroz ok, protoci super, dovoljno plodove vode...Da dodjem za tri nedelje na kontrolu, ali da se ne brinem. Ali ja ne mogu da se ne brinem,nesto mi to velika razlika.
Da li je neka od vas imala slican slucaj...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 23/3/2015, 18:05

Da pozelim srecu malom Vucku i ovde d vv vv vv vv vv vv vv vv d d d d d d d x x x x x x radost radost radost radost radost radost radost jumping jumping jumping jumping jumping jumping konfete konfete konfete konfete konfete beba u kolicima radost radost radost radost radost radost radost radost čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 23/3/2015, 18:06

vucko dobro nam dosao, da si ziv i zdrav sto godina i da uveseljavas svoje roditelje radost radost radost radost radost

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 23/3/2015, 18:28

Mama Vuchice,čestitam!!!!!!!!Uživajte sad i da vas tata što pre dovede kući!
Mali Vuchko da bude najsrećniji momak!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 23/3/2015, 18:31

Mrvice,ja koliko znam do dve nedelje +/ - se razlika toleriše.
E,sad ako dr kaže da ne brineš,sigurno nije za sekiraciju.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 23/3/2015, 19:51

Dragi Vucko , dobro nam dosao . Da si nam ziv I zdrav 100 g I da ceo zivot usrecujes I uveseljavas svoje roditelje .

Draga Vuchice , od srca ti cestitam rodjenje sina .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 23/3/2015, 20:34

Vučice čestitam rođenje malog Vučka srca srca srca srca srca srca da je živ i zdrav i da uživate u svakom trenutku.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 23/3/2015, 20:38

Vule cestitam,napokon mama!!! čestitamo čestitamo čestitamo
Neka nam je decko ziv i zdrav 100 godina! bravo bravo bravo
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 23/3/2015, 20:41

Bravo,bravo ,bravo..... Vucko dobro dosao na svet....Vucice draga,brz oporavak....Cestitke!!!!!! čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 23/3/2015, 20:44

Inace devojane bila sam u DZ po uput za komisije,i tako to naravno dr pre toga uradi uz...Kaze lepa beba,inace ne meri tako male bebe,dovoljno plodove vode ali ne valja sto je materica napeta?????? Dok ne odem od nedelje kod privatnog,zna li neka sta znaci napeta materica???

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 23/3/2015, 21:02

Vucice,cestitam!Bravo za malog Vucka! yes radost sreca likeit f d bravo

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 23/3/2015, 21:05

Vucice cestitam, neka je ziv i zdrav 100 godina, da brzo budete kuci skupa i da se mazite i pazite!!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 23/3/2015, 21:07

Mrvice pretpostavljam da si na heparinu? Ako dr kaze da je to ok, onda je ok. Protoci dobro, dovljno plodove vode.... Ni oni ne mere bas uvek sve tako precizno.... A sve se stresamo za svaki milimetar i gram.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 23/3/2015, 22:30

Vule da ste Vucko, ti i ponosni tata zivi i zdravi 100godina  srca

Mrvice meni je to po UZ setalo od -1ned do +2ned bez ikakvog reda, na kraju i onasilo za 400g na porodjaju, tako da ja aparatima po tod pitanju bas ne vjerujem puno. Da ne pominjem razlike na razlicitim aparatima...u bolnici uradili uz kaze 3000g pa posle 2ned u privatnoj or opet 3000g...
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 23/3/2015, 22:46

Moram i ovde da pozdravim malog Vuchka! Dobrodosao na ovaj svet i da hrabro koracas!!! srca srca srca cveće cveće cveće srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 23/3/2015, 23:04

Vučice, srećno rođenje sina ! čestitamo čestitamo Maleni Vučko, dobrodošao na svet! poljubci poljubci poljubci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 24/3/2015, 01:04

Vule, draga, cestitke i ovde na rodjenju junaka i poslusnog decaka, koji je bio strpljiv dobre 3 nedelje!!! Cestitke MAMA!!! Cestitke i TATI!!! Vucko, da uvek budes tako jak kao vuk i da se uvek boris kao i do sada! Dobro nam dosao Vucko!!!! srca srca srca srca love ljubav


Mrvice, ti cutis, citas, pa onda samo - BUM - ja trudna 28. nedelja! Wink lol! lol! Cestitke pre svega na trudnoci! Ja verujem da to nije nista strasno, mozda i lekari grese kad mere bebu. Sta cekate sada, batu ili seku? Kako Vukasin prihvata da ce postati straiji bata? Jesi li radila VTO ili je iznenadjenje? Ja sam dosadna i radoznala! Wink lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 24/3/2015, 03:49

Vucice draga, da i ovde cestitam rodjenje Vucka, heroja i medenjaka!! Da je ziv i zdrav i da se mnogo volite i uzivate u roditeljstvu!

c

v v v v v v v v v v v

čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 24/3/2015, 08:36

Ancice,proguglaj o povišenom tonusu materice,mislim da je to....ja sam s tim imala iskustva kroz trudnoću,ne baš tako rano,ali sve je ostalo bilo ok,ništa povodom toga specijalno nije bilo...slušaj dr i nema brige!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu