KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 27 od 29 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći

Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Ema78 28/1/2014, 00:45

Evo da se i ja upisem...od svih slika meni je najlepsa ona na kojoj se gledaju... nos u nos... srce 

Snimak necu ni da komentarisem, jer vam zavidim iz dubine duse... ljubav 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Niny 29/1/2014, 12:12

Tinche, deca su ti med medeni  srca srca srca srca  Aleksandar je veliki dečak i mnogo je lep, njega sam videla uživo, dok je Tejka bila još u stomaku i baš mi je drago da toliko voli seku, to je divno  srca srca srca srca A mala šmizla, veseljak pravi, slatkiš jedan  srca  srca  srca 
A ona slika gde su skupa zagrljeni....   savršeno nemam reči  Nadam se da si već izradila u veeelikom formatu i uramila  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 29/1/2014, 14:02

Drugari, samo da vam mahnem, izvestaji su divni, deca jos vise.  love 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 4/2/2014, 07:57

Bili na kontroli prosle nedelje pa da upisem, jer nam je ovo jedini dnevnik.


sa devet meseci dembelica je teska 10.4 kg i dugacka 73 cm :) Primila revakcinu za hep B, i opet se cula nije. Bata je bio sa nama i mogu slobodno da kazem da mi je pomoc a ne opterecenje. Sve dodaje, sve vraca u torbu. otvara vrata od kola da stavim Tejku, drzi je za rukicu dok prima vakcinu...vise ga ne ostavljam u vrticu da bi nesto obavila nego ga vodim da bi mi pomogao. Eto, doslo je i to vreme. Mili moj Bata...


Poslednji izmenio Tinche dana 4/2/2014, 09:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 4/2/2014, 08:26

Prvo sto cu napisati je

mnogo vas volim, mnooooooooooooooogo osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Tejkica hrabrica, guzica, debelica, celulitara, smejalica, dobrica, mazuljica, najumiljatije stvorenje sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 

Batica drug Anin i moj, poslusni mali decko, pametna glava Mimina, dusa je on, dusa! I buduci najbolji dzudista, bice bolji i od tate!

Mama Tina nezna, pravedna, kada podvikne i ja pocnem skupljati igarcke Laughing 

Grlim vas drugari i jedva cekam da vas vidim osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Slike su , kao i obicno divne. Vk uzivancija na snegu. Iste ste mi Very Happy 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od zoxa 4/2/2014, 09:11

Duse dobre, mekane!
Tejkica teza od Bjanke za kilo i po, jojjjj dundica slatka.
Puse od nas!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 14/2/2014, 11:24

Batica je divno dete!  yes   osmeh srce 

A Tejka... nemam reci  srca srca srca 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Ema78 15/2/2014, 09:34

smajli angel smajli angel smajli angel 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od lenabeograd 15/2/2014, 12:18

tince deca su ti prelepa odusevljena sam slikama ljubim vas

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Orline 12/3/2014, 08:51

O ljubavi malene...Čuš malene, samo po kile je moj M teži od nje, ljubi je teta Orli.
Mašala...Toliko su ti divni postovi, a tek slike, baš propuištam dosta...Divnu decu imaš Tino osmeh srce 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od fmala 12/3/2014, 14:00

Istopih se, ovih dana skroz padam na te neznoce starije brace! Ljubim vas vesele!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 25/3/2014, 08:23

Danas je 25. mart i moja debelica mekanica Tejkica puni 11 meseci.


Ovo su najbrzih 11 meseci u mom zivotu. Proleteli u milisekundi.


Ko juce da je bilo i moje kolabiranje u wc-u na poslu od soka zvanog dve crtice...

Moje cudo je naslo putic do svoje mame i pored oba zacepljena jajovoda, pcos, ir, visokog tsh...

Moj dar od Boga, moja Teodora. Mekanica mila plava...evo je u ogradici, gleda Bananas in pijamas i rezi...po malo cvilucka...desni gore su joj debele ko moj prst...gornje jedinice samo sto ne probiju. Onda ce biti lakse. A usput pokusava i da kaki sedeci...hehe, ali sve to junacki podnosi! lol!

Dusa je to...od momenta kada se probudi, sa osmehom...neznim uzdahom sto mora da se uzvere uz krevetac ne bi li batu svog videla, dogledala, dozvala...probudila...jer i bata cim oci otvori samo nju trazi. Onda on dodje kod nas, da bi se neko probudio i samo nju prebacio u dnevnu. On ce sve ostalo, i ogradicu da pogura gde treba, i tv da pusti i nadje kanal sa njenim omiljenim crtacima. I da uzme flasicu kada ona popije mleko i stavi je na sto...da joj doda sta treba...dudu, pe, igracku...a mi se opustimo u krevetu jos sat vremena slusajuci svaki njihov pokret naravno.
Ja imam cerku...verujete mi da sam to tek skoro skapirala, od kada je pocela da stoji i da joj haljinice lepo padaju...od kada je krenula da trpi snalice duze od dve sekunde, i po koji repic. Imam cerku...kako o njoj drugacije razmisljam...gledam je kao nezniju, brinem se hocu li moci u zivotu dovoljno da je sacuvam, uputim. A u stvari se vec i sad vidi koliko je hrabrija i srcanija od bate svog. Koliko je samostalnija i sebi dovoljna. Ma bice to mamina zmajica...u startu je bolja od mene. U startu znam da neke stvari nikad nece morati da prozivi...to sam joj obecala dok sam je drzala prvi put u porodilistu.


Moja Tejka...

Puzi od skoro, i to smesno do bola, trapavo, preslatko. Jos nisam uspela da snimim. Ka je zovem ide polako, a kada treba da dohvati Batin lego - brzinom svetlosti! Hahahaha! stoji u ogradici, pravi korake uz nju...i dok je drzimo za rucice. Ali i dalje nije nesto zainteresovana. Radije bi sedela u kolicima i razgledala...pevala, petljala nesto rucicama, pila sokic i mazila pe.

Jede sve sem onoga sto joj jos nisam dala zbog uzrasta. Presli smo i na domace mleko, ima ovde jedna baka a baka ima kravicu. Odlucila sam se na taj korak jer imam utisak da i od ovog adaptiranog mleka malo deca nekako nabujaju. A posto ima dobar apetit za sve ostalo moze da zaobidje adaptirano. Da se malo izvuce i prohoda mozda tamo do drugog rodjendana!  lol!  lol!  lol!
Sad je lepo vreme i sve smo vise napolju. Laru i Neru obozava...i osecanja su uzajamna, pogotovo kada treba da neko nekog polize po nosu.
A, da, pocela je i da grize kada joj nesto nije po volji. Za sada Batu samo, jedino prema njemu ima taj poriv. I to je samo kada je on gnjavi previse, kada sedne na nju, ili je jako zagrli na primer kada hocu da ih slikam. Inda ona propisti i krene na njega ko zverka sa otvorenim ustima. Smesna je ko bioskop. Al capi, ugrize...boli bre. Bata kao trpi ali se zacrveni u licu sav.
Inace, rodjendan joj slavimo 27. kada smo i krstenje zakazali. Hteli smo ranije da je krstimo ali finansije nas zeznule. Kupila sam i svecu, istu ko i Bata sto je imao samo u roze varijanti.

A Batacic moj. Raste ko iz vode. Ide u vrtic, na judo i dalje. Evo sest meseci sada...i voli, uziva, trudi se. Voli i da majstorise, boji, sklapa, rasklapa, stvara...malo manje voli da sedi i da pise ili da crta po zadatku. Tu je na mamu i tatu! Wink
Drago mi je sto za sad ide u ovaj vrtic. Videcemo kako cemo kada ja pocnem da radim. Ziva nisam do komisije.

Eto, raspisah se ja. Uz kaficu i Tejkicu. Batak jos uvek spava. Ne znam sta mu je. Da nakacim slike pa odoh da ga obidjem. Ljubim vas sve redom, al najvise Mimu moju...koja bojkotuje fb.


[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 25/3/2014, 08:39

Prvo me je raspalila odlicna beta nase Sofije Veks, a sad sam se totalno, totalno raspilavila...Koja idila, koja ljubav, koja radost...
Duse moje divne drage mnogo vas volim!!!
Divne fotke, divna deca, divna mama, divan tekst...kod tebe draga moja Tino mora biti tako - divno i predivno, mirisno i nezno, toplo i ususkano...

p.s. Dobro je da ti je trebalo samo 11 meseci da shvatis da imas cerku Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od zoxa 25/3/2014, 08:52

Mila Tejka vec pripreme za rodjendanac i krstenje, preslatka, premedena djevojcice!!!
Tince divna su ti djecica!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 25/3/2014, 12:10

Divni su Tino, topim se u tim njihovim zajedničkim slikama! Kako se stariji bata brine o seki, nemam reči, sestro slatka! LJubac veliki za oboje i maman posebno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SladZana 25/3/2014, 12:11

Tinche ljubim vas medene na okupu, divna porodica  srca srca srca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 25/3/2014, 14:33

Joj duse moje divne  srca srca srca srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od leptirko82 25/3/2014, 15:09

Otkinula sam na slike u kadi!!! |Divno, divno, lepote!!!  srca srca srca srca srca srca 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od JocY 25/3/2014, 15:37

Tina decica su ti pravo bogatstvo. Jel mi se to čini ili Tejkica sve manje liči na bebu a sve više na devojčicu? Rastu deca kao iz vode... srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Niny 25/3/2014, 15:57

Kakav predivan izveštaj i još lepše sličice  srca srca srca srca srca srca 

Prelepu decu imaš  osmeh srce osmeh srce  Tejka je baš porasla bebe  Uživajte u svakom danu  family
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 19/4/2014, 10:01

Tete mile, hvala na divnim komentarima. Kutak i Kutanjke su zaista nesto posebno. Jedva cekam da vas stisnem na druzenju.

Da pribelezim samo da je juce Tejkici, nakod pet dana temperature visoke, i proliva, i konstantnog plakanja napokon izbila gornja leva jedinica. Boze dragi to je bio uzas...ne za mene koliko za nju! Bata nikad nije imao takvih problema. Bas mi je bilo zao. Nisam mogla da prepoznam svoje dete!
Koliko mi se cini stize i druga. Nadam se uz manje problema.

Ostalo sve po starom. Ima novih slicica
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od djole42 19/4/2014, 12:45

Nemam reči kojima bih opisala ovu lepotu ...Ono što ja uvek ponavljam i što me oduševljava kod tvoje dece je taj osmeh koji nije samo na usnama ,licu ,već osmeh koji nose u očima koji pokazuje sreću ,radost i ljubav ....svaka čast na tome !

Ljubi vas i vole teta Djole .
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od lenabeograd 20/4/2014, 21:47

Tinche sve sto djole napisa slazem se potpisujem predivnoooo srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bak 22/4/2014, 13:33

Moji macici divni  srca srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 22/4/2014, 14:48

Tejkice, bravo za zubic gornji! Da vise ni jedan nikada tako ne muci i ne boli!  zagrljaj 

Tinche, divna su ti deca!!!! Bas Andjeli!  angel angel 
 sreca 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 27 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 29 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu