KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirup za podizanje imuniteta - Imunotrofina

2 posters

Ići dole

Sirup za podizanje imuniteta - Imunotrofina Empty Sirup za podizanje imuniteta - Imunotrofina

Počalji od Mali Princ 23/5/2012, 00:35

Vise prijateljica koje imaju bebe i malu decu, a idu kod nekih ozbiljnijih pedijatara, kazu da su problem sa stalnim infekcijama, curenjima nosa, prehladama... i ne znam kako sve to da nazovem - mame ovde to sigurno bolje znaju, resile nekim uvoznim sirupom koji se zove Imunotrofina.
Kosta oko 1000din.
E, sad, pedijatar treba da kaze dozu i vreme uzimanja u odnosu na kilazu i uzrast deteta.

Ukoliko je neko koristio ili cuo, molim vas da podelimo iskustva- jer se ove zene kunu u njega, posebno kad su im deca posla u jaslice i vrtic. Sirup za podizanje imuniteta - Imunotrofina 522523
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sirup za podizanje imuniteta - Imunotrofina Empty Re: Sirup za podizanje imuniteta - Imunotrofina

Počalji od Strumfeta78 24/11/2017, 14:59

Ova tema nije aktivna ali evo da napisem moje iskustvo.
Nevena je krenula u vrtic sa 16 meseci. Do tada je bila zdravo dete i pila samo jednom antibiotik zbog neke upale usiju. Od kako je krenulacu vrtic do njenog 26 meseca ona je bila vrlo ceszo bolesna, ali se nekako sve poklapalo i sa izbijanjem zubica. Sa 26 meseci je dobila blagi oblik sarlaha (septembar 2016.). Posle toga sam ja uvela Imunotrofinu, bez konsultacije sa pedijatrom. Od oktobra je pila do januara jer se pije 3 meseca i bila zdrava do septembra ove godine. U septembru je dobila virusni laringitis. Od oktobra sam opet pocela da joj dajem sirup, dajem joj dozu kao i kada je imala manje od 3 godine, znaci 5ml...
Inace sam rekla doktorki da joj dajem Imunotrofinu d i ona je to aminovala pogotovo sto u zimskom periodu kada ima manje sunca dete treba da unosi i vitamin D.
Ja sam prezadovoljna, dete je zdravo, lepo jede...svima bih je preporucila...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu