KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj pernati drugar-Mule

+15
BiKsi :)
dr mali pariz
caci
Masha UK
adriatika
vakic
sneza ch
TetaSneki
terka
maja76
nadalina
Hitron-Luka
Jelence
HappyGirl
maus
19 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od HappyGirl 13/1/2008, 08:35

Ptičice moja  b  b Fenomenalan je. likeit Mišice koliko godina ima Mule?
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 13/1/2008, 09:49

Mule ce u martu(riba u horoskopu kao Milan i ja) napuniti 2 godine, a kod nas je od 5. aprila 2006. Posto ne znamo kog marta se izlegao, eto, rodjendan mu pravimo 5. aprila  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od Hitron-Luka 13/1/2008, 11:37

Bravo Misice
Mule -Zule je strava.... likeit
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od HappyGirl 13/1/2008, 17:44

Pa kad mu već rođiš slavite sa zakašnjenjem možete onda da ga slavite zajedno sa mojim 9.4. Mislim 10,15, dana manje više nije problem Wink  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 13/1/2008, 19:52

HappyGirl ::Pa kad mu već rođiš slavite sa zakašnjenjem možete onda da ga slavite zajedno sa mojim 9.4. Mislim 10,15, dana manje više nije problem Wink  b  b
Moze, moze! Ove godine slavimo kod mene.Sve svoje drage goste uputi u LO. Imacemo 2 torte,masnice, baloncice,trakice, kapice na glavama, trubice,klovna...Bice ludo i nezaboravno.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maja76 13/1/2008, 20:44

Jako mi se dopada pticica slatka, vrtela sam tri cetiri puta da bih ga skroz razumela, lepo ste ga naucili! Laughing
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od terka 14/1/2008, 09:20

Mule je totalni genijalac!Cmokni ga u moje ime i casti ga sipinom kosti!
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 14/1/2008, 09:40

Rekla sam vam na samom pocetku da cu vas gnjaviti sa papigom. Morala sam da posaljem ovaj v.k. iz razloga sto se jasno i glasno cuje kako kaze CUTI KOMUNJARO(na sredini v.k.) , a to se Heppy najvise vidja.U pozadini se cuje Nadja, a i on par puta izgovara njeno ime. Inace Mule po ko zna koji put menja svoje ime. U pocetku je bio Mile, pa zbog komsijinog macora koji se zove Zule, zbog rime je sebe prozvao Mule, a sada kombinuje Mule-Zule.Ova roletnica je njegovo omiljeno mesto.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od HappyGirl 14/1/2008, 16:50

Hahahahahahaha  b  b odgledala sam ga jedno 100x.  b  b  b  b  b  b Jao mišice hvala ti od srce
MULE JE CAR! I NE SAMO MIMINOG SRCA GOSPODAR! OSVOJIO JE I HAPPYNO SRCE! naočare naočare naočare naočare naočare naočare
Ćuti komunjaro  b  b  b Jeste ono papagajče što ja postavih vklip super ali on nema pojma da kaže ćuti komunjaro  b  b  b  b

Znači MULE VLADA SVETOM!


Poslednji izmenio dana 14/1/2008, 17:10, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od nadalina 14/1/2008, 16:56

Ma i ja sam u tom redu obozavaoca Muleta-Zuleta pticice malene vec poodavno!
A moram da kazem da je i moja sestra u istom redu,i njoj sam poslala neke slike i linkove da i ona malo uziva u toj pametnoj maloj "komunjari" , genijalac mali plavi... Samo je prokomentarisala: "Pa zasto ga je stavila na internet da ga svi vide...urocice ga takvog ..."
Eto, Mule pleni Srbijom, svetom, virtuelno, realno, svakako...
Misice, nabavi ti neki crveni koncic pa mu vezi oko nozice...Za svaki slucaj!

I ljubi pticicu malenu i od mene!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 14/1/2008, 20:57

E, hvala vam mnogo. Ali sve nekako bi lepse i bolje zvucalo kada biste ga same mogle cuti. A nadam se da ce to uskoro biti.Tako kada se rasprica, ili Milan nije tu, pa ne mogu da ga snimam(nemam mob. sa kamerom) ili cim uzmem mob. u ruke on kao za inat prestane da prica i samo cvrkuce.Komunjara, nema sta!
Nadalina, ne brini se , ali ako bas zahtevas stavicu crveni koncic na njegov kavez.Pa jel komunjara ili nije? Ima da mu se crveni kavez, a iznad cu nacrtati srp i cekic.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od nadalina 15/1/2008, 11:52

maus :: Ali sve nekako bi lepse i bolje zvucalo kada biste ga same mogle cuti. A nadam se da ce to uskoro biti.

Eh, sto bih ja TO volela...!!!
srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce :aa100:srce
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od nadalina 22/1/2008, 10:21

E, da vam ispricam kako mm i ja mislimo na Muleta:
Juce se vracamo mm i ja s posla kuci, i meni - eto, Embarassed nesto dodje da ga poljubim, i kazem mu:
Dodji, ljubim! A on meni: Ti si komunjara!
I posle se slatko smejemo i naravno, poljubimo!
Veliki pozdrav za Muleta cara!usne
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 22/1/2008, 13:24

nadalina ::E, da vam ispricam kako mm i ja mislimo na Muleta:
Juce se vracamo mm i ja s posla kuci, i meni - eto, Embarassed nesto dodje da ga poljubim, i kazem mu:
Dodji, ljubim! A on meni: Ti si komunjara!
I posle se slatko smejemo i naravno, poljubimo!
Veliki pozdrav za Muleta cara!usne
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od TetaSneki 22/1/2008, 13:30

 b b b b b b b b b b b Nado ti si queen
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od HappyGirl 22/1/2008, 14:48

Slatko srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca Divni ste oboje ! yes yes yes yes yes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 28/1/2008, 11:44

HappyGirl ::Mule, Mule sladokuscu neopevani Very Happy E baš me zanima kako li izgleda to kupanje? Very Happy
Samo za Happy posto je trazila da vidi kao izgleda Muletovo kupanje. Ovo je jedna vrsta kupanja. Prosto podivlja kada u kucu donesem zelenu saltu, spanac,listinu...
Na sudoperi je njegova solja i iz nje pije vodu, a na solji pise:e da sam malo ludji , a da mi je pamet ova. E stvarno Mule da si malo ludji, gde li bi ti bio kraj??? Na snimku ne prica, to se cuje Milan, a Mule mu je samo rekao kratko i jasno-CUTI.. Kada se kupa, onda nema price, vec uziva.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od nadalina 28/1/2008, 13:14

:aa100: usne Prelepo pernato stvorenje srce srce srce ...iznova, iznova, i iznova gledam ...kakav je, pu pu pu... naočare

Muletov drug Djole je juce prvi put pokazao zelju da se malo nakvasi, i to tako da ga ja rukom po malo prskam ... A vidi ti Muleta , stvarno je CAR! king :heart:
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od HappyGirl 28/1/2008, 17:54

Danas si mi devojko draga ulepšala dan Very Happy Video klip Muletovog kupanja, Nađine fotografije sa Astrom :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: Oduševljena sam! Iskreno ni na kraj pameti mi nije bilo da kupanje izgleda tako a ni da pije iz šolje Very Happy Kaže mm vidi ti tog gazdu yes yes Tako mali a tako veliki gazda Wink Very Happy Baš me mišice oduševljavate, jedva čekam da Boška i Saru upoznamo srca Very Happy Pitaću decu da li žele papagaja da im kupim da vidim šta će da kažu, jedino što to moram da izvedem a da ne čuju baba i deda pa da ih samo iznenadimo Very Happy

MULE JE GENIJE!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 28/1/2008, 21:06

Happy, kazem ti ovo je jedan nacin kupanja. Drugi i najcesci je kada se Milan ili ja tusiramo, onda je Mule obavezno u kupatilu i tusira se tako sto je malo na ramenu, pa malo na dnu kade,pa kresti li kresti.E, to jos nije snimljeno  b  b  b samo nemoj molim te traziti da i to snimam,pa jos da biras da bude snimak kada se kupa sa Milanom  b  b  b
Iz solje pije vodu-obavezno.Mada zna i cesto kada pijem neki sok ili caj da se i toga malo naguta.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od HappyGirl 28/1/2008, 21:25

 b  b  b  b  b  b  b  b  b neću tražiti, neću  b  b  b  b  b e jesi luda  b  b  b  b  b  b Mule je stvarno gazda f
Evo ja pitala ovog starijeg za papagaja i toliko je bio tih da nas je baba odma provalila i tražila mene. Naravno posle održane lekcije c da su joj pored troje dece samo još potrebni papagaji Rolling Eyes završila je sa "ako papagaji uđu u kuću, svi zajedno letimo iz kuće" c Shocked A ja kao ma dobro mama Rolling Eyes nemoj da se sekirišeš to su samo ptice Rolling Eyes Tako da propade plan Crying or Very sad . A imaju i mačku tako da ništa od toga No E sad još treba tetka da objasni deci zašto ipak neće biti papiga. Teško meni ko me tero da se petljam di mi mesto nije v
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 28/1/2008, 21:48

E steta . A mogu i da razumem baku.Tako isto Jana i Bosko svaki put kada dodju u LO mole Tanju i Misu da im kupe papigu affraid affraid -ovo su Misa i Tanja.Znaju oni da ce papiga biti interesantna samo par sati, a posle brigu o pticici preuzimaju njih dvoje.Iako je mala zivotinjica, zaista zahteva mnogo paznje i ljubavi i jaaaaaaaaaaaaaaaaako pati kada je sama. Ja zaista ne bi mogla drzati papagaja non-stop u kavezu. To je jako tuzno i mucenje za pticu. A Mule je uvek pusten i Milan i ja dosta vodimo racuna o njemu.Iako je izlazio sa mnom napolje(bio je na ramenu), ipak vodimo racuna o otvorenim prozorima, jer ako papagaj izleti napolje on ne zna da se vrati, jer se izgube u prostoru.Takodje ne mogu dugo da lete i mogu da slete negde u blizini neke cica mace, a i golubovi ih napadaju.Jana i Bosko su naucili da vode racuna o vratima i prozorima, a i o tome da Mule vrlo cesto setka po parketu(meni usisivac uopste ne treba).
Mislim da ces lako objasniti decici zasto nece biti papige i nadam se da se nece rasplakati.Eto, da zivim u BG mogli bi dolaziti kada god pozele kod mene, tj. kod Muleta.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od HappyGirl 28/1/2008, 22:01

Kad dođu kod mene pustiću im video klipove sa Muletom, oduševiće se Very Happy Ma biće sve to ok, mi smo rasli sa punim dvorištom životinja i to je moje detinjstvo činilo posebnim i baš sam htela da i oni osete tu ljubav ali šta je tu je babi stvarno nije lako. Sećam se mi smo imali plavog papigu zvao se Riki.E baš kao Mule iste boje. Stalno se zavlačio ispod kose moje mame i nju je najviše voleo. A to me uopšte ne čudi jer moju mamu i deca iz komšiluka zovu majka a i sve životnje se lepe za nju Very Happy Riki nikad nije pričao ljudskim jezikom Very Happy ali je uvek cvrkutao i opasno se ljubio sa svima. KadA je Riki umro to je bila velika tuga. Lepo smo ga umili , umotali u najlepšu salvetu, našli najlepšu kutiju i iskopali rupu u dvorištu iza kuće. Tu smo ga sahranili i baš smo svi bili danima tužni. Mama nas je tešila kupila nam drugog žutog ali on nam zbriso brzo i tako...
Životinje baš unose divne boje u naš život naočare srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od maus 13/2/2008, 14:29

MILE-MULE-ZULE-?????
Kada smo ga kupili(u aprilu 2006.g.) nismo znali kako cemo ga zvati, pa je Mile rekao da ga nazovemo-Mile. I tako bi.Ali smo dodali i jos jedno Mile pile.I tako se nas papiga tokom cele 2006. godine zvao Mile.Cak smo ga naucili da kaze JA SAM MILE.Zbog komsijskog macora koji se zove Zule, a i mi smo mu non-stop govorili cica maca Zule, Mile je polako preslo u Mule(valjda zbog rime), pa je tokom cele 2007. godine papiga sebe zvao MULE, pa i mi.Pred kraj 2007. godine papiga menja ime u MULE-ZULE, da bi definitivno u februaru ipak izabrao ZULE i sada govori JA SAM ZULE.Kao sto primecujete kako prolaze godine tako i on menja svoje ime.Samo me interesuje kako ce se zvati u 2009. godini???
Sto je najbitnije ja sam i dalje ostala Mima, nisam ni Muma, ni Mula.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od HappyGirl 13/2/2008, 16:06

 b  b  b  b  b  b  b Mile-Mule-Žule CAR!  b  b  b  b  b  b  b  b Kad ima toliko imena sigurno je od plemenitog roda, plave krvi, kraljevski koreni... a verovatno je malo i ekscentričan, pa mislim kupa se u salati Wink Laughing x x x x x x


Poslednji izmenio dana 13/2/2008, 20:28, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moj pernati drugar-Mule - Page 2 Empty Re: Moj pernati drugar-Mule

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu