KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikoplazma i ureaplazma

+35
micam
BabyBear
Strumfeta78
ninica2
Nataly17
srculence 84
micaubica83
Amna84
jelena92
Ema78
zvoncica36
mario123
Joa18
laKole
anasrce
cicifu
DMANA
agata
ragaco
Vuchica
nena beba
Tinche
plavaptica
buby
KoMetaK
lorelajlorelaj
Anavi
Erata
sareni leptir
anak
Deni
prizma1
JocY
nabla
HappyGirl
39 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Vesna V 2/12/2017, 21:13

BabyBear imam 33 godine.Planiram jos par insem.pa Vto.

Vesna V

Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Strumfeta78 3/12/2017, 22:06

Vesna V ja ti odgovorih na temi o hormonima...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Vesna V 6/12/2017, 15:56

Devojke,opet ista prica supug pozitivan na ureaplazmu a ja ne.Tako vec unazad skoro godinu dana.Nema sta nismo probali,sve antibiotike koje postoje je koristio.Cajeve razne je koristio.Bas sam smorena i pitam se dokad vise.Doktori se samo izcudjavaju i kazu ma nemoguce,a kad im das rezultate zaneme.

Vesna V

Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od micam 6/12/2017, 16:35

Vesna jeste li probali ule divljeg origana kazu da je dobro za sve infekcije?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Vesna V 6/12/2017, 17:09

Nismo,gde se to kupuje i kako se koristi?

Vesna V

Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od micam 6/12/2017, 18:26

Ima ga u apotekama ili zdravoj hrani.Koristi se deset dana u toku jednog meseca i to: 3 x 2 kapi na dan. Doza se nesme povecavati.Ulje se pije posle obroka, razređeno u kafenoj kašičici jestivog ulja (suncokretovo, maslinovo, kokosovo, laneno…).Koristi se za mnoge infekcije.Licno ga nisam uzimala ali znam neke koje jesu vrlo brzo su se resile bakterija u brisevima.Ja sam za neke druge infekcije u brisu koristila uz antibiotik caj Josif Pancic za odrasle.Uspevala sam da se resim.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Vesna V 12/12/2017, 17:22

Devojke da li neko ima iskustva sa vitaminima za muskarce EZEREKS(to je prasak koji se razmucuje u casu vode}i kapsulama Profertil za muskarce.

Vesna V

Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od alisa 12/12/2017, 17:45

Profertil ti je suplement za poboljsanje spermograma a ima ga i za zene ... za ovo prvo nisam cula
evo ti teme o tome https://kutak.forumotion.com/t1668-nolvadeks-proksid-profertil-i-drugo

prosetaj malo po forumu.... svasta ima
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Vesna V 21/1/2018, 17:14

Devojke drage,opet ja...Suprug opet ima ureaplazmu a ja ne,to su danjasnji rezultati iz Konzilijuma.Cak smo promenili laboratoriju jer nam je nemoguce delovalo da se neko leci godinu dana i opet nista..Nema sta nije pio,zadnja doza mu je bila 1500mg.antibiotika.Urolog se udara po glavi i govori ovo je nemoguce.Cak je trazio moje rezultate da vidi sopstvenim ocima.Bas sam u bedaku...

Vesna V

Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Vesna V 21/1/2018, 17:21

Samo da se nadovezem da je suprug koristio EZEREX(to je prasak koji se razmucuje u vodu) i profertil suplement i spermogram mu se poboljsao sigurno za 20%..

Vesna V

Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Vesna V 24/1/2018, 07:46

Devojke,vi se sigurno secate mog kukanja po forumu da mi suprug ima ureaplazmu.Ovo iskustvo moram sa vama podeliti da se ne bi desavalo nikom.Po preporuci drugarice otisla sam na privatnu kliniku u Bg.tu smo oboje radili potrebne rezultate.Ustanovljena je ureaplazma suprugu i meni.Ja sam se posle 3-4 meseca izlecila.Suprug se lecio skoro godinu dana,nema antibiotika koje nije pio,svako mesec dana radio je briseve(koji su pokazali prisustvo ureaplazme)i dobijao terapiju to je trajalo skoro godinu dana....U meni se probudio neverni Toma pa smo oboje otisli u drugu labotatoriju da proverim.Prvi sok smo doziveli kad smo otisli do Konzilijuma po rezultate,koji su pokazali da nema ureaplazmu,mislili smo da je neka greska,zatim proverili smo rezultate u Dr.Ristic i oni su pokazali da nema ureaplazme.Dal je moguce da smo sve vreme bili u zabludi i lecili nesto sto nemamo.Moram napomenuti da su reultati radjeni u razmaku od par dana.Izvinite sto sam se raspisala ali htela sam da obratite paznju kojoj laboratoriji poklanjate poverenje b

Vesna V

Broj poruka : 33
Datum upisa : 26.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Lakisa 25/1/2018, 13:27

Vesna V ::Devojke,vi se sigurno secate mog kukanja po forumu da mi suprug ima ureaplazmu.Ovo iskustvo moram sa vama podeliti da se ne bi desavalo nikom.Po preporuci drugarice otisla sam na privatnu kliniku u Bg.tu smo oboje radili potrebne rezultate.Ustanovljena je ureaplazma suprugu i meni.Ja sam se posle 3-4 meseca izlecila.Suprug se lecio skoro godinu dana,nema antibiotika koje nije pio,svako mesec dana radio je briseve(koji su pokazali prisustvo ureaplazme)i dobijao terapiju to je trajalo skoro godinu dana....U meni se probudio neverni Toma pa smo oboje otisli u drugu labotatoriju da proverim.Prvi sok smo doziveli kad smo otisli do Konzilijuma po rezultate,koji su pokazali da nema ureaplazmu,mislili smo da je neka greska,zatim proverili smo rezultate u Dr.Ristic i oni su pokazali da nema ureaplazme.Dal je moguce da smo sve vreme bili u zabludi i lecili nesto sto nemamo.Moram napomenuti da su reultati radjeni u razmaku od par dana.Izvinite sto sam se raspisala ali htela sam da obratite paznju kojoj laboratoriji poklanjate poverenje b
Vesna znam dosta takvih slucajeva i citam sad redom kkako si pisala i u glavi mi da ti napisaem promenite laboratoriju,kad vidim na kraju da ste tako i uradili,steta samo sto je covek trovao organizam sa toliko antibiotika,ne mogu da verujem kakve su to laboratorije,stvarrno strasno,al hvala Bogu sad bar znate na cemu ste...

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od BiKsi :) 27/1/2018, 17:23

Drago mi je da ste resili problem, ako ga je bilo...
Ne znam sta da kazem drugo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mikoplazma i ureaplazma - Page 6 Empty Re: Mikoplazma i ureaplazma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu