KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlamidija

+44
ragaco
JocY
SoJa
Bekanicaa
missile
zwele87
Mali Princ
KoMetaK
Gramatika
mijaki
sareni leptir
LaFolie
dra00
Jelica
djole42
ivi
*AIDA*
masa
Deni
dacca
Aida
liki
BiKsi :)
daco
buby
dr mali pariz
Miamor
mici
Orline
nevelina
Kata
nadja n
vakic
jul
nadalina
sanja
maja76
Jelence
bajaderica
Ela
maus
Hitron-Luka
Za Borisa
HappyGirl
48 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od LaFolie 30/3/2012, 14:15

to je i meni veliki strah, da ne idemo na novi postupak, zaboravila bih na bestiju i samo bih ukljucila podsetnike za briseve cvet

zvali su nas iz konzilijuma, kazu imaju neke testove za 7-8 hiljada, jer je to neki komplet za 6 polih bolesti, mnogo mi je 17000 samo da bih dobila info da li imamo hlam, a vec cekamo rezultat iz pastera
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od LaFolie 30/3/2012, 19:16

NEGATIVAN REZULTAT UPRAVO STIGAO!!!!!!!!!!!!!!! likeit
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od dra00 30/3/2012, 19:19

bravo, sad mozes mirno da nastavis radost
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od LaFolie 30/3/2012, 19:19

love
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od LaFolie 2/4/2012, 21:14

samo da podelim sa vama: trazila sam caj protiv hlamidije po apotekama, nista nisam nasla, Meta mi je dala savet: covek iz Nisa prodaje cajeve protiv hlamidije, ako nekome zatreba:
0641415752 Dusko

nadam se da ne krsim neka pravila foruma sto sam okacila broj
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od sareni leptir 27/4/2012, 22:12

LaFolie ::samo da podelim sa vama: trazila sam caj protiv hlamidije po apotekama, nista nisam nasla, Meta mi je dala savet: covek iz Nisa prodaje cajeve protiv hlamidije, ako nekome zatreba:
0641415752 Dusko

nadam se da ne krsim neka pravila foruma sto sam okacila broj
zanima me koliko si pila taj caj i za koje si vreme izlecila hlamidiju? ja sam je imala 2 god!!!!!!!!!!!! a muz ureaplazmu................... affraid
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od LaFolie 27/4/2012, 23:04

evo mene, zagledala sam se u neki filmic lol!

mi smo prvo pili antibiotike (sumamed i ciprocinal 13 dana) i uradili bris a zatim jos 20 dana pili dosta caja da se ne bi bakterija vratila
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od sareni leptir 28/4/2012, 00:28

daj boze da nestane ta bakterija samo od caja...ja sam pre 2 god bila na soft uv zrake u n sadu samo da to izlecimo...sa duplim dozama antibiotika...sve pohvale za ordinaciju BIOVITA u n sadu !!!!!!!!! oni su me izlecii tada,ali me strah da sad opet to nemamao.... osmeh srce inace se spremamo za vto u n sadu u GENESISu sreca .....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od mijaki 9/5/2012, 14:44

e pa ovo se stvarno granici sa ludoscu...
ja uzela onako na svoju ruku da uradim neke analize i hlamidija igM granicno pozitivna...
nikada, ni mm ni ja nismo imali chlamidiju, brisevi radjeni pre VTO, i pre toga ko zna koliko puta, da ne pricam da sexa nema ni u tragovima....
i jos IgM pozitivna sto ukazuje na svezu infekciju, ma nije nego.... od cega???? affraid

pise na nalazu moguc lazno pozitivan rezultat usled visoke koncentracije reuma faktora i imunoloske terapije...

sada citam ovde i istrazujem gde da uradim PCR i sta da radim, svakako cu se konsultovati sa doktorkom, uzas jedan...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od LaFolie 9/5/2012, 23:01

Ja sam zvala par laboratorija, PCR kosta oko 7000, mislim da je Paster lab ili Konzilijum
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od mijaki 9/5/2012, 23:06

radi i Biomedica iz urina PCR, isto tako kosta oko 7000, mozda i uradim, mada doktorka smatra da je granicno pozitivan nalaz glupost i da nema sanse da imam chlamidiju...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od BiKsi :) 9/5/2012, 23:26

Drago mi je da ti je dr to rekla!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od sareni leptir 11/5/2012, 19:18

ODES NA VMA,URADIS PCR TEST NA BAKTERIJE ILI ODES U KONZILIJUM LAB
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od mijaki 11/5/2012, 19:28

dala sam urin u Biomedici da se uradi PCR, u konzilijumu ne rade iz urina vec iz brisa:-(
ma vise se ne nerviram, ima i za to leka...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od dr mali pariz 11/5/2012, 21:03

Tući ću te, da znaš. Ajd zdravo!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od BiKsi :) 11/5/2012, 21:08

dr mali pariz ::Tući ću te, da znaš. Ajd zdravo!
lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od mijaki 11/5/2012, 21:11

borba

hihihihihiiiii

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od dr mali pariz 11/5/2012, 21:16

Hlamidija - Page 7 157192
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od Gramatika 11/5/2012, 22:33

mijaki ::radi i Biomedica iz urina PCR, isto tako kosta oko 7000, mozda i uradim, mada doktorka smatra da je granicno pozitivan nalaz glupost i da nema sanse da imam chlamidiju...


Menjaj lab! Mm takođe prošle godine dobio nalaz na chlamydiu- slabo pozitivan affraid Ispio duplu dozu Dovycina, kad ponovio nalaz iz urina bio negativan. Meni skoro kaže komšinica, spec. mikrobiologije, da su rezultati tipa slabo pozitivan, granično pozitivan... čista glupost! To znači da lab koristi nepouzdanu metodu za analizu, ili štimuje rezultate da te leči njihov dr, pa da ponavljaš analize i tako to Hlamidija - Page 7 510326
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od KoMetaK 11/5/2012, 23:17

I ja bih pre uradila jos u nekom labu, cisto provere radi, pre nego PCR. I, koliko se ja secam ( a odavno se ne bavim vise hlamidijom Embarassed ) ona nije opasna u trudnoci, vec samo prilikom porodjaja ako beba dodje u kontakt sa njom, tj. ako je porodjaj prirodnim putem, ispravite me ako gresim. Znaci Mijaki, ne opterecuj se, nego proveri u jos nekom labu (ja sam isto imala losa iskustva sa nekim labovima bas zbog lekara koji sa njima saradjuju No ) pa ces onda videti na cemu si, ne panici, please, i ne stresiraj bebirona. Very Happy

Tek sad videh da je Predsednica postovala broj tel Duska koji sam joj dala, pa mislim da je red da napisem i ja svoje pozivitno iskustvo iz prve ruke ovde sa hlamidijom i cajevima od Duska. Mi smo se jedno 2 godine vrteli sa pozitivnim rezultatom, cas ja, cas mm, ispijali one ubitacne doze antibiotika, pa onda vaginalete, pa posle par meseci rezultat pozitivan jednom ili drugom, pa jovo nanovo.
Cajeve Dusana mi preporuci drugarica koja se i sama mucila godinama sa njm sa hlamidijom i samo zbog toga nije ostajala u drugom stanju, posle mesec dana od njegovih cajeva, zatrudni i sad ima divnog dvogodisnjeg sincica. Takodje posle cuejm da je kuma moje prijateljice otrkila u 2. mesecu trudnoce da ima hlamidiju, uzela ove cajeve i resila je se. Nama su rezultati negativni poslednje 2-3 godine. Znaci, moja topla preporuka za njih, iz izkustva.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 00:57

Ne znam Metra, ali gde je hlamidija tesko dolazi do trudnoce, a mojoj prijateljici su rekli da joj je upravo hlamidija bila razlog niza ranih pobacaja.
Pri tom, njoj nikad nije dijagnostikovana, nego samo suprugu.
Kada je poslednji put ostala u drugom stanju, dr joj je 3 nedelja davao Eritromicin, jer je nadjena hlamidija kod muza-opet, u spermi, da ne bi doslo do pobacaja ponovo!
I Bogu hvala, posle 9 meseci se rodio bebac, zdrav i prav!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od Gramatika 12/5/2012, 08:44

Mali Princ ::Ne znam Metra, ali gde je hlamidija tesko dolazi do trudnoce, a mojoj prijateljici su rekli da joj je upravo hlamidija bila razlog niza ranih pobacaja.
Pri tom, njoj nikad nije dijagnostikovana, nego samo suprugu.
Kada je poslednji put ostala u drugom stanju, dr joj je 3 nedelja davao Eritromicin, jer je nadjena hlamidija kod muza-opet, u spermi, da ne bi doslo do pobacaja ponovo!
I Bogu hvala, posle 9 meseci se rodio bebac, zdrav i prav!

Da, tako su i nama objasnili kad je mm bio poz na hlamidiju. Zbog ne ne može da se zatrudni, kod žene začepljuje jajovode i izaziva spontani prekid trudnoće affraid
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od Orline 12/5/2012, 08:49

Da, tako su nekad smatrali, a sad su "popustili krizerijume".
Od mnogih ginekologa sam čula da neće tako lako da izazove spontani, nelečena dugotrajno može da izazove hroničnu upalu male karlice pa tim i priraslice, ali ne i spontani navodno. Gora je ureaplazma, bar tako ja čuh.

Inače, nelečena hlamidija može u kasnijem životnom dobu da dovede do nekih reumatskih tegoba, zamislite
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od KoMetaK 12/5/2012, 11:47

Da, znam da tesko dolazi do trudnoce, zato smo je mi i lecili, ali eto, moja prijateljica je imala taj problem 5-6 godina, a ova druga cura koju pominjem i koja nije planirala bebu tad, ostala trudna sa hlamislijom i lecila je u 2-3 mesecu trudnoce. Mislim, kad zelis bebu, ona ti smeta, kad ne, izgleda da ne pravi probleme Wink
Pomenuh da ne smeta, ali se ogradih, jer nisam sigurna da li je to za hlamidiju sto mi ostalo u glavi ili ne, medjutim, treba je leciti sigurno, ali i proveriti ponekad u vise labova da li je ima ili ne. Ponekad pomislim da li smo je mi i imali jer sam radila u labovima u Nisu, gde radi dr koji radi VTO u Nisu, a u svim tim labovima je mm imao samo nule na spermogramu od kad je poceo taj dr da radi (pre toga oligoasteno), a u labovima u It i Budimpesti rezultat kao ranije.


KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od sareni leptir 12/5/2012, 14:56

BRBLJIVA76 ::
LaFolie ::samo da podelim sa vama: trazila sam caj protiv hlamidije po apotekama, nista nisam nasla, Meta mi je dala savet: covek iz Nisa prodaje cajeve protiv hlamidije, ako nekome zatreba:
0641415752 Dusko

nadam se da ne krsim neka pravila foruma sto sam okacila broj
zanima me koliko si pila taj caj i za koje si vreme izlecila hlamidiju? ja sam je imala 2 god!!!!!!!!!!!! a muz ureaplazmu................... affraid
hvala najlepse za br tel,,,,,zvala sam ga i spremam se za koji dan za nis po te cajeve ,posto idem na put zbog dr stvari pa cu svratitit da uzmem...........nadam se da ce pomoci......!uh uh yes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Hlamidija - Page 7 Empty Re: Hlamidija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu